1135
  • lammaer
    #1015
    No, belecsaptam en is a hawxba, jo kis lovolde :)

    Assistance nelkuli modban lehet valamit kezdeni a kamerakezelessel? Valahogy nem tudok raerezni az izere, jobb lenne valami fix nezet, de hiaba nyomkodtam ossze mindent... lehet ott valahogy allitani a nezetet?
  • grebber
    #1014
    Magyar nyelvi fájlok





  • grebber
    #1013
    A fájlok jelszóval vannak védve:( Valahol mintha láttam volna anno kodot.Nincs meg valakinek?Mert enélkül nehéz lesz másolgatni a fájlokat :(
  • DarkSector
    #1012
    privit thx
    a kideritést megköszönnénk az illetőnek :D
    én megoldom a darksector-t a többieknek ha sikerül, ezt valaki másnak kéne :D
  • grebber
    #1011
    Privát ment.De mondom ha valaki kideríti melyek a fájlok felteszik és nem kell leszedni újra 5GB-ot!
  • DarkSector
    #1010
    hol van magyar verza??
    privátb aérdekelne :D
  • grebber
    #1009
    Feltennék a nyelvi fájlokat ha tudnák mely fájlok tartalmazzák.
    Megnézni nem tudom mert le van védve a fájl jelszóval!
  • grebber
    #1008
    Nem.Feltették torrentre a magyar verziót!
  • Prince23
    #1007
    Ezt hogy érted? megvetted? :D
  • grebber
    #1006
    Most már közkézen forog a magyar feliratos verzió!
  • grebber
    #1005
    Túl az 1 millión
  • w77d
    #1004
    sziasztok! ma megvettem a játékot, eddig nem bántam meg :)
  • nyirog
    #1003
    megembereltem magamt és csináltam egy servert,aki akar jöjjön:

    név: gerihawx
    pass: 123
  • nyirog
    #1002
    valaki csinálhatna még hamachis szobát, mert a TC-HAWX -ba lehetetlenség beférni, a többi meg ahogy olvastam koopra van kiélezve.
  • macleody
    #1001
    Akkor esetleg a driverekkel próbálkozz. Nálam a dxdiagos dolog segített, azért ajánlottam.
  • MrPamacs
    #1000
    Nem segített. Felakad a hang, elmegy a kép a monitorról is.
  • macleody
    #999
    Próbáld meg dxdiagban a hang gyorsítást alapra állítani.
  • MrPamacs
    #998
    Hi

    Olyan gondom lenne h játék közben lefagy a gép nekem is, mint itt valakinek. A 4. pályától szórakozik. Teljesen random helyzetben és időben.
  • nyirog
    #997
    ezt a hamachi fixet betudnád még egyszer linkelni?
  • Köke85
    #996
    valaki vegyen játszani?este 9től leszek
  • moRtiZ
    #995
    TC-HAWX-re hogy lehet beferni? :)
  • Prince23
    #994
    KOnzolosok:

    milyen lett a DLC?
  • Phoenix7
    #993
    Üdv. Hamachin ha valaki fejlődni szeretne vagy csak simán játszani az jöhet nyugodtan. név: HAWKSZ jelszó: hawksz
    estefelé szoktam lenni általában, de ha megbeszélés alapján megy. ha érdekel valakit itt vagy garénán szóljon. Garénán Norexan23 a nevem. Minden jót.
  • Köke85
    #992
    köszi szépen!
    Akkor szóljon valaki ha játszani akar:)!
  • macleody
    #991
    Azért kérdezem, mert ha nem beszélted meg senkivel hogy játszotok akkor nem fog senki csatlakozni hozzád.
  • Köke85
    #990
    de akkor hogyan csatlakozol?kiírja a kék és zöld csapatott és csak én vagyok egyedül benne.senki más
  • macleody
    #989
    De kire vársz?
  • Köke85
    #988
    megnyitom ezt a csodálatos hamachit és utána megnyitom a játékot. Ott bent a versus-lant és várok várok........a tűzfalat kikapcsoltam.
    nem tom akkor mi lehet a probléma.
  • macleody
    #987
    Nem tudom, mert nekem nem kellett állítgatni. Van amikor a routeren engedélyezni kell bizonyos portokat. De nem tudom milyen portot használ a játék a multihoz.
  • Köke85
    #986
    a tűzfalat kikapcsoltam a routeren mit kellene csinálni, ill.a hamachin mit kell esetleg beállítani?
  • macleody
    #985
    Az előfordulhat. Meg kell nézni a router és tűzfal beállításokat. Nekem a routerrel nem szokott gond lenni. Ha a tűzfal nem akarja az igazságot legfeljebb kikapcsolom.
  • Köke85
    #984
    köszi a segítséget.az lehet hogy nem látnak engem?vmit még be kellene állítanom?
  • macleody
    #983
    Jaja. Pontosan úgy ahogy írtad. Ha van szeró akkor azt látni fogod a játékban.
  • Köke85
    #982
    azt vágom ha fehér akkor van fennt.de akkor mit kell csinálnom utána?hadjam nyitva a hamachit és lépjek be a játékba utána versus-lan és várjak hátha valaki csatlakozik vagy én hogyan tudok csatlakozni másokhoz?
  • macleody
    #981
    Ne akarj pingelni, nem kell. Csak akkor van fent valaki ha fehérrel van írva a neve. Ha szürke akkor offline.
  • Falcon87
    #980
    Ja, az nem is nehéz. Egyszer nem sikerült, amikor egy cirkálórakéta eltalálta az űrrepülőt.
  • vapeti93
    #979
    ha valakinek megvannak akkor elküldhetné nekem erre a címre:

    [email protected]
  • vapeti93
    #978
    ezek a nyelvi fájlok nekem is jól jönnének
  • Madmano
    #977
    Szasztok.Valakinek megvannak a magyar nyelvi fájljai a játéknak?Tudom,nem a rizsa a lényeg benne,de legalább az átvezető videókat érteném....
  • Prince23
    #976
    Hát de fps-t milyen ciki már boxon tolni, meg az rts-t. szánalom ez inkább.