1135
  • robotnyk
    #1055
    újregek egy hónapig nem linkelhetnek asszem :p
  • lammaer
    #1054
    Raklikkeltem, nem tortent semmi. :)

    Vazze, ha linket se tudsz csinalni egy forumban, hogy akarsz meggazdagodni a neten?
  • Botees
    #1053
    Lécci klikkeljetek rá! http://muripatlu.myminicity.com/
  • Prince23
    #1052
    Textúrát, meg a felszínt javította némileg. de hát az minek, úgy is a levegőben vagyunk
  • fallenhun
    #1051
    Már 400 hozzászólással ezelőtt meg lett tárgyalva, meg minde helyen, ahol foglalkoztak vele: ez nem a Lock On, és senkit nem érdekel, miért szar, stb. Ez a fórum ezzel a játékkal foglalkozik, és ha nem tetszik, hogy nincs fel le szállás, akkor ne oszd mg velünk pls.

    Kérdés: kb. 1 hete nem játszottam. Mit javított az új patch?
  • lammaer
    #1050
    windows felismerte?

    Megjegyzem, optionsban at kene allitani az iranyitast keyboard+mouserol joystickra... ha jol remlik.
  • maori721
    #1049
    És ha nem ismeri fel?hogyan lehet felismerhetővé tenni a joystikot a játékban?
  • w77d
    #1048
    joy beállításra nincs lehetőség. ahogy felismeri, úgy van éskész...
  • maori721
    #1047
    Már csak az a kérdés,hogy hol ,hogyan lehet a joystikot beállitani a játékban..Van rá menü pont?Vagy maradnak a gombok:(
  • lammaer
    #1046
    Mind igaz amit leirtal, de arcade != ratyi :)

    Sztem valosaghu szimulatorbol - amivel jatzhatnal - messze tobb van mint ilyen arkadbol - en max a blazing angelst meg ezt ismerem ilyen kategoriaban (huu.. meg a nagyon tavoli multbol a crimson skies-t, tan meg P1-en toltam), ellentetben a masik oldalon ott van a LockOn, IL2, Flight Sim sorozat, Falcon, FA18 + helikopteresek is, satobbi satobbi. Igaz nem ujak azok se, de tobb van beloluk, van szamodra valasztek :)

    Szoval ne sajnald tolunk az arkad repulozest...
  • lammaer
    #1045
    Speciel nekem pont jo a nagy deadzone :) Kicsit tulerzekeny a 8 eves logitech wingman 3d (USB) joyom... igy viszont tokeletesen szuperalt a hawxban :)

    Azert egy sensitivity/deadzone beallitast igazan tehettek volna a jatekba. Nemtom miert sporolnak ezzel allandoan (es nem, a windows kalibralas az nem ugyanaz)
  • w77d
    #1044
    támogatja de én nem tudtam az X52-met belőni, mivel nincsenek beállítási lehetőségek. alapból meg túl nagy a deadzone....
  • maori721
    #1043
    Sziasztok!
    Hogyan lehet ezzel játszani joystik segítségével?Leirná valaki,hogy mit kell át állitani a menüben ,hogy botkormányal tudjak játszani?Támogatja egyáltalán a joystikot a játék?
    Thanks!
  • Rodman6
    #1042
    Pont ezek miatt írtam hogy arcade. Ez csak arra való hogy mikor az ember hazaér a munkából, lehuppanjon, lelőjön 2 tankot és menjen a dolgára.
    Nem azt mondom hogy 800 bizgentyűt kelljen egérrel kapcsolgatni a műszerfalon, de azért egy vadászgépes témánál szerintem legalább egy könnyített fel és leszállás reptérről vagy anyahajóról elengedhetetlen lenne.

    Tudom, most jön a szokásos mondat hogyha nem tetszik ne játsszak vele. Mivel hosszú idő óta nem volt hasonló game ezért kipróbáltam és leírtam a véleményem. Pc-n a legjobb mindmáig az F22 Lightning 2 és 3 része.
  • Prince23
    #1041
    :D

    csak vicceltem am
  • Botees
    #1040
    Nem értem, milyen film?
  • Prince23
    #1039
    Ja, egy kicsit
  • simonl #1038
    Sziasztok,

    Jól vettem észre, hogy a legújabb (1.02) patch, mintha javította volna a felszíni grafikát (is) ?


  • Prince23
    #1037
    Meg kéne nézni, lehet jó kis film...
  • Botees
    #1036
    Izlések és pofonok...
  • lammaer
    #1035
    Nekem nagyom bejött a jatek:

    1. Nincs felszallas/leszallas, csak kidob a levego kozepen azt hajra!
    2. Teljesen cool volt az epuletek kozt szlalomozni egyes kuldetesekben. Az akcioval voltam elfoglalva, nem szamoltam hany emeletesek voltak :)
    3. Nagyon arcade a jatek, vegre nem egy olyan repulos jatek, ahol a felszallas meg a leszallas a kihivas, vagy az hogy relatime-ben vegig kell repulni a NY - BP utvonalat.

    Gondolom erted mire celzok :)
  • Botees
    #1034
    Apropó, nincs véletlenül Dx10-hez magyarosítás, m csak a Dx9-es részt magyarosította le :S
  • Botees
    #1033
    Köszi szépen a segítséget.

    Amúgy nem lehet oylan játékot csinálni, ami mindenkinek tetszik, nekem bejön, mert egy vadászgépbuzi vok, de én is hiányolom belőle a le és felszállást.
  • Rodman6
    #1032
    Csalódtam ebben a játékban. Ez egy ratyi.

    1. Nincs felszállás/leszállás csak kidob a levegő közepén oszt' repülj.
    2. Nincsenek méretarányok. A repülő pont olyan magas mint egy négyemeletes épület odalenn. Kicsit zavaró.
    3. Nagyon arcade játék lett, nincs benne kihívás.
  • lammaer
    #1031
    kapcsold ki a hangvezerlest a beallitasoknal...
  • Botees
    #1030
    Sziasztok!
    Nekem egy gondom van a játékkal, mégpedig az, hogy magától ellövi a rakéták 1/3-át, és éppen hogy kitart a küldetés végére. Próbáltam már pár dolgot, de nemjöttek be. Mit tegyek? Légyszi segítsetek!
  • lammaer
    #1029
    Nem ugy van, hogy a serialt csak a multihoz kell beirni? Mert ha igen, a megvetel csak annyit jelent, hogy lesz egy szamod amit be kell potyogni (semmi ujratelepites meg ilyenek), ergo a menteseid is meglesznek.
  • zozox333
    #1028
    Üdv!
    Ha most megveszem, a mentések jók lesznek, vagy újra végig kell vinnem?
  • w77d
    #1027
    én a végefelé járk és rohatul nem bántam meg, hogy megvettem...
  • lammaer
    #1026
    Hetvegen en is vegigtoltam a jatekot (tudom, nem erdem :) ), nekem is hihetetlenul szimpatikus volt. Kicsit keveselltem is a 19 kuldetest, lehetett volna ketszer annyi, nagyon jo jatek volt. Es kivetelesen a sztori is a helyen volt (tudom, Clancy neve azert volt a jatekban :) ).

    Szoval, franko kis jatek, singleben is :)
  • balee4
    #1025
    Thx, meglesem így is a gamet, igaz már 1x végigvittem.
  • nyirog
    #1024
    kontrázok :), én is köszönöm :)
  • simonl #1023
    Köszönjük.....
  • grebber
    #1022
    Magyar nyelvi fájlok (Filefactory)
    EasyShare
  • nyirog
    #1021
    rakd fel rapidshare.com -ra légyszíves,mert innen képtelenség letölteni.
  • simonl #1020
    Sziasztok,

    Nem tudnátok a magyar nyelvi fájlokat egy publikusabb helyre feltenni?
    Ne haragudjatok, hogy ezt kérem, és minden köszönetem a megosztókért de nem nagyon lehet elérni a letöltés funkciót:)

    Üdv
  • Zetec
    #1019
    hali
    valaki fel tudná tenni a dx10es exe-t a magyar verzióból?
  • w77d
    #1018
    tudtommal nem lehet ott nézetet váltani. amúgy én sem tudom úgy nagyon irányítani, viszont a trükkök nagyon hasznosak..
  • ManoNegra
    #1017
    képzeld azt mintha modellező repülőt irányítanál a földről :-)
  • ManoNegra
    #1016
    Köszi!

    A játék közbeni feliratokat be lehet kapcsoln valahogy?