1135
  • The Protector
    #255
    Pénteken
  • ManoNegra
    #254
    Jó lenne ilyen graffal egy x-wing, vagy tie fighter! :-)
  • ManoNegra
    #253
    Holnap jelenik meg?
  • kifli
    #252
    hát ez jobban megéri nekik mint egy szimulátor...
    és én nem szeretnék ufokal röpködni :)
  • polluxware
    #251
    ezzel az erővel ufókat is lehetett volna röptetni...

    ilyesmire pazarolni a programozói tudást ilyen témában:)

  • Bmx01
    #250
    hát ki tudja lehetséges pár nappal hamarabb jön
  • Prince23
    #249
    Jövő héten. Bár a hekkerektől minden kitelhet
  • The Protector
    #248
    Ma kéne megjelennie?Vagy jövő hét pénteken?
  • gabesz752
    #247
    ezt benéztem :(
  • gabesz752
    #246
    Nem ma kéne megjelennie?
  • macleody
    #245
    Próbálta már valaki lanon?
  • Prince23
    #244
  • Prince23
    #243
    Éjszakai ingame videó
  • Bmx01
    #242
    uninstall
  • Dénes é
    #241
    mit akarsz te kitörölni??
  • kifli
    #240
    c/windows/system32
  • Dominic901
    #239
    valaki meg tudná mondani miket kell kitörölni mert nem találom eggyiket se
  • DJ Skyline
    #238
    1. én nem, de nem igényel joystickot a játék, tehát nem kötelező
    2. milyen finomságra gondolsz? kb 10 gomb kimeríti a gép minden irányítását, használását:D
    3. létezik, nekem is olyan van. sőt, van vezeték nélküli joystick is
  • simonl #237
    Sziasztok,

    Nagyon tetszik a játék:)
    Kérdésem lenne: játszik valaki joystick -al, vagy azzal kötelező?:)
    Beállítható minden finomság?

    Kapható egyáltalán USB kimenettel botkormány?

    köszi
  • ManoNegra
    #236
    thx
  • Dénes é
    #235
    total commander. amúgy működik lan-t még nem próbáltam
  • ManoNegra
    #234
    Ez hogy működik? Át kelle nevezni a inicache.bin-t .bak ra? Hogyan?
  • Bmx01
    #233
    áááhhhh
    jöhetne már kifele a game
  • Puhos
    #232
    Köszi! Bocsi, hogy csak ma válaszolok de most kerültem gép közelébe.
  • gyonax
    #231
    Nem tudom hogy linkeltéke már, előre is elnézést, ha igen: Demo Mod.
    A modban:
    -Co-op és Team Death Match Lan-on(nem tudom hamachi-n működik-e, ha van vállalkozó ember ki lehetne próbálni;)
    -Free flight a demóban lévő két pályán
    -Jónéhány "rejtett" repülő feloldása
    -Kilépésnél nincs "hírdetés"
  • V43 1105
    #230
    Nekem is az marad =(
  • DJ Skyline
    #229
    pontosítok, nem Irak, hanem Irán. elnézést, néha keverem a kettőt. :) Irán használ Tocateket, nem Irak.
  • DJ Skyline
    #228
    már minden Tomcat be van zúzva, Irak még használ a 80 Tomcatből úgy 20-at, de azt is csak hébe hóba. az amcsik meg bezúzták az összeset, ami nem lett szétszerelve, az meg a múzeumban pihen. sajna a Tomcat már a múlté, már lassan 3 éve, hogy polcra rakták 2006 Márciusában volt az utolsó horodzóról való indítás, és 2006 Szeptemberében volt az utolsó repülés, aztán roló lehúz. sajnálom nagyon, kedvenc gépem volt, és marad is.
  • V43 1105
    #227


    Lemaradt :)
  • V43 1105
    #226
    Hát, ha hello kitty-s nincs is, de playboy nyuszis F14-es lesz és létezett is :))
  • fekete0012
    #225
    hát ez szuper játék lesz a demo 96-70 fps ezen a cobfigon dx 10.1-ben
  • robotnyk
    #224
    ahogy nézem 7kért lehet előrendelni a játékot, szóval steam felejtős. már akit érdekel.
  • tmisi
    #223
    Nincs ezzel semmi baj grafikailag. Lehet lowon nyomták valami ócska 5 ezer forintos kártyán. JunoTV: nem annyira vicc, mert amióta TFT-m van minden játék szebb és élesebb és részletgazdagabbnak tűnik, de lehet csak azért mert az előző CRT-m elég low-end kategória volt anno (pedig LG az is).
    Mellesleg ez legalább gyengébb géppel is beéri, a Crysis pl. kurva jó grafos game, de very highon 30 fps-hez rá kell csatlakoznod Paksra... :D
  • DJ Skyline
    #222
    én is inkább szimulátorokkal játszom, de nekem sincs semmi bajom ezzel a játékkal. nem szimulátornak van beharangozva, szóval aki azt mondja, hogy "ez csak egy arcade", az nem tudom mire vár igazából egy olyan játéktól, ami arcade-nak lett besorolva. :D a célnak megfelel, kategóriájában meg biztos megállja majd a helyét. youtubeon megnéztem pár videót, változatos küldetések vannak benne. ettől függetlenül akad benne érdekesség, furcsaság bőven, de ha nem szimulátoros szemmel nézzük, akkor nincs ezzel baj. lehet egy kicsit túlzottan arcade, de annyira nem vészes. meg a játék a repülőket meg a helyszíneket leszámítva kitaláció, szóval eleve felesleges a valósághoz hasonlítgatni, mert van pár olyan repülő ami nem is létezett soha (pontosabban nem szállt fel), van olyan is ami már évek óta nincs hadrendben, szóval a lista negyedét lehet kihúzhatnánk, ha most elkezdenénk nagyítóval nézni.
  • antigua
    #221
    Na ez jó kis gamenak tűnik,és a gépigény is elfogatható.
    Egy másik fórumban a nagy tudásúak lehúzták grafikailag a gamet,
    lehet hogy régi junost TV nézték . Szerintem semmi baj sincs vele, vannak akik az miatt nyavalyognak hogy ez csak egy arcade, na és, néha jól esik csak úgy repkedni és lövöldözni. Nem kell mindig nagyfiúnak látszani !
  • macleody
    #220
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1207331019&no=196]#196[/URL]
  • macleody
    #219
    Mármint a játékban? Első pályán feltolod a gépet 3000 fölé, aztán ki kell nyírni az robot gépeket.
  • Puhos
    #218
    Csá!
    A lent látható konfiggal játszom a demót. Semmi gondom nem volt vele.
    Szerintem jó lett a game. Viszont elakadtam a játék elején, amikor fel kell emelkedni 3000 méter/láb magasba utánna van egy másik feladat de mivel nem vagyok jó angolból nem tudom mit kell csinálni a jobb oldalon látható ablakba a következő szöveg van írva "Practice a Stall". Nem tudom mit jelent és mit kell csinálni! Valaki tudna segíteni? Köszi.
  • cumfu
    #217
    áá zsír vagy köszi, d nem nagyon értem mit kéne csinálni benn. Igaz nem is a stílusom de el lehetne vele szórakozni szerintem :)
  • macleody
    #216
    Dokumentumokban van a mappája, benne egy settings.ini. Próbáld meg átírni a felbontást vagy a refresh rate-t.