1135
  • V43 1105
    #295
    Honnan töltötted ? :/
  • Firerock
    #294
    nagyon komoly ez a játék
    ezt nyomom 4 óra óta megszakítássokkal:Dcool:D
  • V43 1105
    #293
    Valaki pmben dobna egy torrentet ahonnan jön rendesen? 100kb-al nincs kedvem várni és már szeretnék Tomcattel repkedni :))))
  • Thanatos
    #292
    én modnjuk spec miután van akkor is alig használtam, annyira nem életbevágo nekem vlaahogy :D
  • Thanatos
    #291
    jó hát számszerűleg se sok na, így db számra már nem tudom, csak story szerint, de spoilerezni meg nem akarok :D
  • robotnyk
    #290
    ahh, kösz
  • Thanatos
    #289
    amikor eljutsz a demo maphoz :)
  • kifli
    #288
    paks biztos nem adott már ki egy ideje drivert :)
  • gfreak
    #287
    ha atomerőmű, miért 32bit? nodemind1...az atomerőnűveknek is szüksége van friss driverekre ;) nekem ugyan nincs atomerőművem, de minden highon 1440ben faszásan megy...
  • remus500
    #286
    Hali ! Én letöltöttem ezt a game-t és feltelepítettem, patchelte, és mikor indítom csak a zene szól, és fekete képernyő van. Mi lehet a baja ? Gépem atomerőmű van, az nem lehet a baja. Vista 32 Bit, SP1.
  • gfreak
    #285
    Egyetértünk! 5*! Nagyon frankó...megyek és leszedek még pár rosszarcút az égről ;)
  • Prince23
    #284
    Fúú ez egy nagyon jó gém...
    Az első benyomás tökéletesen sikerült. Év arkád játéka!
  • robotnyk
    #283
    lenyomtam az első 3 missiont próbaképp, bejön. volt eddig bombázás, terület védés, volt hogy időre kellett lelőni gépeket, szóval van benne változatosság. egyelőre viszont még nincs advanced mode, nem tudom mikor lesz használható a kampányban.
  • poppe
    #282
    ühü
  • The Protector
    #281
    Kijött a teljes?????
  • bacow
    #280
    okés már müködik :)
  • bacow
    #279
    okés köszi amugy az 1.0.1.5 ös verzió van fent akkor lehet tényleg az lessz a baj amit mondtál majd össze hozom valahogy még1szer köszi
  • NeBby
    #278
    Semmit nem kell beállítani hamachin , ami baja lehet egyedül , hogy nem 1.0.1.5 ös verzió (esetleg frissítetted vagy nem azt töltötted le)
    Ha jó , akkor Versus-LAN nál kell keresni szervert , viszont ha televan , akkor nemfogsz látni egyet sem. Beszéld meg valakivel , hogy játszatok együtt , csinálj szervert vagy írj a közös chatbe (szobanévre jobbklikk és chat) , azt minden online látni fogja!
  • bacow
    #277
    hát nekem valamiért nem látja a szervereket tudnátok segiteni hogy állitsam be a hamachit nem igazán használtam még köszi
  • bacow
    #276
    az tök jó énis most léptem be a szobába szeretném kiprobálni milyen a multi :)
  • Danecay
    #275
    működik, onnan jöttem.
  • Hellsing47
    #274
    nem vagy olyan szögben,vagy másik célpont van kijelölve
  • bacow
    #273
    sziasztok ki probálta már valaki hogy müködik hamachin láttam hogy már Akylleus csinált szobát
  • Snexi
    #272
    mi alapján célozzabe a dolgokat?van hogy 5x átrepülök a tank fölött és nem célozza be,de van hogy egyből becélozza
  • zzeN
    #271
    pár shot az elejéről





  • gfreak
    #270
    Bezzeg én még csak este fogom telepíteni ;)

    Demo atom volt, a Blazing Angels óta nem repkedtem ilyen vidáman ;)

    A gamepademmel is simán irányítható, pörög, jól is néz ki..ez egy jó kis játék lett ;)
  • tmisi
    #269
    Te már ott tartasz?
  • Akylleus
    #268
    hamachi 1.0.1.5:
    TC-HAWX
    nincs jelszo
  • tmisi
    #267
    Releaselogon is kinn van
  • garaib
    #266
    Sziasztok!

    Engem ez a játék a Commanche 4-re és a Jetfighter 2015-re emlékeztet.
    Mondjuk nem ilyen katonai játékokat szoktam meg Tom Clancytól.

    Üdv,
  • DJ Skyline
    #265
    #261 megerősítve, warez on
  • DJ Skyline
    #264
    szimulátorok is tudnak kellő akciót nyújtani. :)
    kezdő szimeseknek ajánlom a Third Wire cuccokat, azok közül is szerintem a Wings Over Vietnam a legjobb. nem kimondottan az a vér kemény szimulátor, de több azért egy arcade lődözős' játéknál, és lehet állítani a nehézséget a játékban, így az arcadeos és a szimes egyaránt megtalálja a kedvére valót. a graf lehet kicsit ódivatú, de 2004-es játékról van szó. le lehet tölteni hozzá megannyi repülőt, meg minden szarságot. próbát szerintem megér, alig 1 CD-s a játék. nem annyira akciódús mint a HAWX, bár lehet azzá is tenni, de akkor lehet hamar lepottyanunk az égről. :) légvédelem feltol heavy-re, és jönnek a rakéták. :) és nincs minden gépen infracsapda, hoppá. :) na mindegy, a lényeg az, hogy csak azért mert valami szim, attól még nem biztos, hogy nehéz. a Flight Sim család vagy a Lock On, esetleg az IL-2 család már lehet egy kicsit keményebb dió. de a WoV-ot bárki kipróbálhatja, nem kell hozzá joystick.

    on
  • Skyline
    #263
    Öhm...Inkább Joy-t kéne akkor venni....:)
  • Gaben001
    #262
    Engem az ace combat sorozatra emlékeztet psx-en.Nagy kedvenc volt.Remélem ez is az lesz.De vehetek egy hangkártyát mert olyan régi a joy-om,hogy gameportos.Ezen a lapon meg nincs ilyen :(
  • rush21
    #261
    Tom Clancys H A W X-SKIDROW
  • gfreak
    #260
    Szerintem is tök rendben van...a szimulátorokhoz amúgy sem lövök túl sokat, meg soha nem is vonzottak..de ez egy jó kis akciójáték...gyerebe xD
  • Thanatos
    #259
    bizony
  • ewuk
    #258
    akkor mindent játék fejlesztő elpazarolja a tudását, mert a rák kutatásra is írhatnának programot.
  • V43 1105
    #257
    Egyetértek!
  • SötétBarom
    #256
    Egész fun kis game ez :) A stílus kicsit emlékeztet a commanche sorozatra (voxel space rlz :D). Könnyed shooter. Szimeket azért nem játszom, mert nincs kedvem betanulni 450 bill.kombinációt, meg venni joystick-t. Szal ez pont jó, gémpeddel el lehet hülyéskedni vele, és fasza látványos/akciódús. :)