1135
  • Thanatos
    #335
    jah, vagy egy fix tdm server lenne az igazi :P
  • gfreak
    #334
    Először nyugisan végigjátszom xD aztán jöhet a multihent xD
  • Prince23
    #333
    Vele nem taliztam... amúgy a hawx hama szobákat összekéne kapcsolni, és így lenne sok szerónk :D lenne coop meg tdm is. Kéne egy közös hostolo mindegyiknek. Azt el van rendezve.
  • Thanatos
    #332
    a szerveren MerlinW-n kivül egy hepa nevü srác volt még az elöbb :D
  • Prince23
    #331
    Amúgy kirúgtam vagy 15 embert a két szobából :DD Sry (akik ismerik sg-t)
  • Prince23
    #330
    Ám Logan vagyok, biztos találkoztunk :D logómba is ez a név szerepel. szal ne tévesszen meg :D
    Akyleusz szerója (nem tom hogy az övé e a hama szoba) versusnak megfelel.
  • Thanatos
    #329
    már csak versusra kihegyezett szoba kéne :P most nyomtuk MerlinW-vel meg egy másik sráccal 8igaz vele csak pár kört) és igen jó móka az is :D
  • Vogel
    #328
    Il-2ben bombázókban akár hat fő is ülhetett. A legnehzebb a pilóta és a bombázótiszt öszhangjának a feladata volt :)
  • poppe
    #327
    mutatja az útját, ha a kilövés-gombon hagyod az ujjad :)
  • Prince23
    #326
    Hamachi szobák coopra kihegyezve

    coop-network (jelszó:18+)
    coop-network2 (jelszó:18+)


    Pár nem aktív embert kirúgtam a két szobából, szal most nyílt hétvége
  • grebber
    #325
    Az még jó lett volna ha csinálnek bele bullett time ot amikor kilövöd a rakétát mutatja az útját a becsapodásig.
  • ToCsEk
    #324
    hát én meg beírtam na :D már megszoktam hogy sok láma vesz körül akik nem kéepsek a googlet sem használni :S
  • gfreak
    #323
    szintén no link, csak pár tipp (ha már az interent dzsungeléhez nem szereztetek machetét xD)
  • Prince23
    #322
    Én legalább a legáltalános oldalt írtam le, és nem linkeltem be :D
  • poppe
    #321
    má szóltam :)
  • ToCsEk
    #320
    csak lazán :D amugy olvass viszsa vanank itt még nevek bőven :D
    ha akarsz szólj modinak hogy tisztítson.
  • poppe
    #319
    csak így lazán warez oldalt linkelsz? :)
  • MerlinW
    #318
    célpontot befogsz, 1-esre a haverok támadják, 2-es gombbal védenek tőle
  • MerlinW
    #317
    szerveren csináltam egy hamachi szervert:
    hawx-mw
    123

    ki kellene próbálni:)
  • Bmx01
    #316
    az 1-es és 2-es gombokkal mit lehet változtatni ??
  • ToCsEk
    #315
    itt is fentvan,és nyitott a regelés
  • Thanatos
    #314
    hát erre hogy ez gyári őszintén megmondom már nem emlékeztem :)
    tény hogy másik era, meg ott nem is olyan "érdekes" ez szvsz, azért bombázón géppuskázni nem egy nagy élmény multiban :D
  • gfreak
    #313
    bluedragonon is jó gyors volt...aztán lehúztam az EndWart is, ha már arra jártam xD
  • mephi666
    #312
    fennvan moobson (beload vagy miarák az új neve) és bithumenen is :) volt tegnap seed rendesen és nagy meglepődöttségemre le is jött elég hirtelen...
  • Nathan66
    #311
    szintén:) most indítom.
  • gfreak
    #310
    én a bluedragon-ról rántottam le (magyar, de meghívós)

    isohunton tuti van ;)
  • bgabor
    #309
    Sajnos a piratebayen (meg mindenhol máshol ahol néztem) csak az xboxos verzóhoz találtam torrentet. Nem tudja valaki, merre találok PC torrentet a játékhoz?
  • DJ Skyline
    #308
    volt, ilyenkor a játék auto pilótára kapcsolt, ha jól emlékszem, és igen, a bombázókban meg kb minden posztot betudtunk tölteni, ha minden igaz. rég játszottam már vele, most így nem ugrik be.
  • bgabor
    #307
    Végülis most hogy belegondolok, az IL-2 ben tényleg volt ilyen, méghozzá nem user made, hanem gyári! A géppuskás helyére lehetett beülni a másik playernek, de a nagyobb gépeken akár bombacélzó is lehetett. Sajnos másik éra.
  • bgabor
    #306
    Tökéletes lesz!
  • mephi666
    #305
    nem rossz játék... tegnap kipróbáltam és 1000szer jobb lett, mint amire számítottam... csak azt bánom, hogy a gameportos flight2000 joy-omat nem tudom hozzá használni :S 2 küldit lenyomtam este és nagyon hangulatos játék lett... szerintem apránként végigjátszom... a gépigénye is elég kicsi: 9600gt/3800+ x2/2gb ddr2 800 konfiggal 1280ban fullon gyönyörűen megy... gyorsan betölti a küldiket is... kellett már egy ilyen arcade játék...

    ui: nem tudja valaki, hogy f22 lightning4 lesz-e valamikor, mert az a sorozat anno kedvenc volt... vagy úgy általánosságban a novalogic készít-e repcsis játékot? f16mrf/f22 lightning sorozat/mig29 fulcrum után?
  • Thanatos
    #304
    il2-be volt erre valami usermade megoldás nem? mármint a 2 gépben egy emberre, tudom hogy nem ugyan az az era, de hát na :)
  • Prince23
    #303
    piratebay?
  • bgabor
    #302
    Egy jó torrentet nem tudnál mondani ezügyben?
  • Prince23
    #301
    Változatosak és ami fontos, nem unalamasak. és kb 8 óra tiszta játékidőt ígér a játék.
    Minden perce élvezet volt, főleg coopban.
  • bgabor
    #300
    Igazad van. A legnagyobb szimulátorokban se oldották meg soha az egy gépben két player dolgot, nem szabad egy fun-arcade játéktól elvárnom.
    Dehát a remény hal meg utoljára, ahogy a közhely mondja.
  • DJ Skyline
    #299
    hát nem volt egy hosszú életű játék akkor, ha már vége is. küldetések mennyire változatosak? leköt rendesen, vagy egy idő után ellaposodnak?
  • DJ Skyline
    #298
    túl egyszerű a játék ahhoz, hogy a Tomcatbe kidolgozzák a RIO-t. (Radarkezelő tiszt a pontos neve magyarul, ha minden igaz. angolul Radar Intercept Officer)
  • Prince23
    #297
    Hamachi szobában végigtoltuk a gammát. nagyon fasza játék!! Elég sok pályás, 19 missionból áll. Nagyon sok repülőgép van. Csak azt sajnálom, hogy kb 15 szinten már az összes, a repcsik javarésze elérhető.
    A Stealth fighteres küldi odabaszott. Jó munkát tettek le az asztalra a román ubisok. Az év árkáde-repülős játéka. S jelenleg nálam a Top 2. helyezésű ez évben.

    Grafika: 9
    Hangok: 10
    Küldetések: 9.5
    Hangulat: 10
    Kezelhetőség: 9.5

    mégegyszer grat.
  • bgabor
    #296
    Nekem is ha lehet! Nekem a Raptorra vásik a fogam.
    Kát hogy nincs coopban egy gépben két ember mód, a Tomcatnél el tudnám képzelni.