1135
  • Prince23
    #375
    Ja
  • grebber
    #374
    Az lehetséges látod ezt nem is néztük!Majd ha megcsináljuk a 4.-et akkor lehet ott lesz az 5. és így tovább.
  • Prince23
    #373
    Aki nem fért be a TC-HAWX hama szobába, az most jöhet gyorsan!!
  • gregtom6
    #372
    Azt single-nek hívják.:) 367#-ben kérdésem.
  • elitehun
    #371
    Sztem a többin is csak akkor mehetsz coop-ban ha már megcsináltad singel-ben vagy fel lett oldva singel-ben vagy nem tom
  • grebber
    #370
    A többit azt hol kell előcsalni milyen menüben?
  • robotnyk
    #369
    ott csak azokat tolhatod, amiket egyedül már megcsináltál.
  • grebber
    #368
    Versus-> LAN-> COOP itt csak 4 pályát lehet választani!
    Hol van a többi?
  • gregtom6
    #367
    Na kipróbáltam.
    Hihetetlenül jó játék lett ez is:) Egyrészt felidézi bennem a régi retro-s Acecombat 2-es időket, másrészt nagyon profi. A gondom az, hogy néha, ha sok a robbangatás, a hang ismételget, de ez elég ritka. Erre tud vki megoldást? A patchet nem töltöttem le, az megoldja??? És hamachin melyik címen toljátok a legtöbben? Mert úgy látom, több szoba is van már.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    crack kell v van a patch-hez? vagy nem kell ahhoz se?
  • grebber
    #366
    Akkor miért csak 4-et tudok választani ?
  • elitehun
    #365
    Holnapra nekem is meg lesz. Baromi lassú a torrent
  • Prince23
    #364
    Dehogy is! 19!
  • grebber
    #363
    Coopba csak 4 pálya van?
  • robotnyk
    #362
    felteszed a hamachit, elindítod, egy szobába lépsz azzal akivel játszani szeretnél. lan, join, play.
  • elitehun
    #361
    Senki nem szán meg?
  • Hellsing47
    #360
    hát sztem multiban a tdm rettentő unalmas és egyhangú
  • DJ Skyline
    #359
    Game Pad Supported: Gembird Dual Force GamePad, Logitech Dual Action, Logitech Extreme 3D, LOGITECH EXTREME 3D PRO, LOGITECH FREEDOM 2.4 CORDLESS JOYSTICK, Logitech Rumblepad 2, Mad Catz, SAITEK AVIATOR, SAITEK CYBORG EVO, SAITEK CYBORG EVO FORCE, SAITEK CYBORG ST 90 JOYSTICK, Saitek FPS, Saitek P2600 Rumble, Saitek P880, Saitek X52 Flight Control System, Sony Analog Controller (with Dual PSX-USB Adaptor), THRUSTMASTER AFTERBURNER II, Thrustmaster Dual Trigger, Thrustmaster Dual Trigger Force, Thrustmaster FireStorm Dual Analog 3, Thrustmaster FireStorm Dual Power 3 Gamepad, Thrustmaster HOTAS Cougar Joystick, Thrustmaster Run’N’ Drive, Thrustmaster Run’N’ Drive 3-in-1 Rumble Force, Thrustmaster T.Flight Stick X, Thrustmaster T-Mini, THRUSTMASTER TOP GUN FOX 2 PRO, TRUST PREDATOR, TRUST QZ 501 PREDATOR, Xbox360 Controller.
    Other controllers may work but functionality may vary.

    ezeket támogatja a játék
  • elitehun
    #358
    Valaki leírná hogyan kell hamachin játszani. Anno próbáltam FC2-vel de nem nagyon ment :S
    Előre is THX
  • Prince23
    #357
    Isteni gém. Gyertek hamachi szobára, lanon tolni!

    szobák

    TC-HAWX

    coop-network (18+)

    gyertek...
  • Freddycom
    #356
    Nekem nem USB-s, de megfelelő dugasz meg nincs a gép hátulján. Szóval vagy veszek egy köztes kábelt, vagy hagyom a picsbe.
  • Danecay
    #355
    Rucza
    Én tapasztaltam, és egyelőre nem tudom, hogy mi rá a megoldás. (ADI HD 4850) :)
  • Rainbow15
    #354
    Nekem is ilyen van. Csak bedugom, és felismeri a win, eddig is így használtam (xp-n, vistan), és nem kellett hozzá driver.
    (amúgy meg nagyon utálom azt a joyt, elég gagyi :S )
    Bár nekem USB-s, és lehet a tied nem, szóval lehet a tiedhez kell driver?
  • Freddycom
    #353
    Van nekem egy Genius Flight2000 Digital F-23-as botkormányom, amit még kb 2002-ben vettem. Mennyi az esélye, h van hozzá Win 7-es (Vistás) driver, illetve h használni tom a H.A.W.X-ban?
  • elitehun
    #352
    oks akkor marad a gamepad de azért kipróbálom billel is
  • Snexi
    #351
    csak bill,egérrel szar
  • gfreak
    #350
    Személy szerint a gamepadre szavazok ;)
  • elitehun
    #349
    Szerintetek melyikkel lehet jobban (kényelmesebben) játszani bill+egér vagy gamepad (nem botkormány)
  • Freddycom
    #348
    Vagy lehet, h gyenge a vidkarid, nem tom.
  • gfreak
    #347
    Fent van az SP1? Ha igen, akkor driverek a legfrissebbek? Ha másodszor is igen, akkor ez bizony passz ;)
  • rucinho
    #346
    vki tapasztalt már olyant hogy dx10 alat elidul a gém vistont csak fekete a képernyő??
  • ricsa008
    #345
    igen!! ez nagyon fasza! hétfőn leadom rája a megrendelést Megérdemli
  • V43 1105
    #344
    Meglett az F14 Tomcat :PP baromi jó gép :D valaki repült már YF-12-vel? :O
  • MerlinW
    #343
    De találkoztál:)

    egyébként az hawx-mw szoba 0-24-es, szerverren üzemel. Állandó játékszervert nem tudok eszkábálni, amíg nem lesz dedikált linux alapú darab belőle:)
  • MerlinW
    #342
    Csak zene
  • NeBby
    #341
    Olyan gondom akadt , hogy multinál egyszerűen eltűnnek a rakétáim közvetlenül becsapódás előtt , akár tdm ben , akár coopban nyomjuk. Még a tankokat sem tudom lelőni , füst bemegy a talajba , robbanás , rakéta sehol , tanknak semmi baja.
    Eddig rendbenvan , de most átvittem a játékot a másik gépre , amin windows 7 van (ezen xp volt akkor éppen) , feltettem és tökéletesen működött a multi. Gondoltam már csak a nettel lehet a gond , hát bekötöttem oda ezt a netet , szintén jól működött.
    Most erre a gépre is feltettem a win7 et , de itt még mindig nemjó. Semmi ötletem nincs mibaja lehet!? Hardverek miatt csinálna ilyet? Nemhiszem...
  • macleody
    #340
    Nálatok sincs a visszajátszásnál hang?
  • Snexi
    #339
    nincs fönt a hamachi és most nem is akarnám fölrakni,inkább mondd el hogy mit kell csinálni :D
  • Prince23
    #338
    Gyere coopba és megcsináljuk... elmenti a gép magától, olyan mintha egyedül vitted volna.

    TC-HAWX

    coop-network 1-2

    ld lent
  • DJ Skyline
    #337
    én sosem tudtam bombázni, vagy előbb oldottam ki a bombát, vagy később, így általában körbelövöldöztem a célpontot. :D jobban szeretem a levegő tisztogatását
  • Snexi
    #336
    ebben a mission-be mit kéne csinálni?nem igazán értem...