1196
illuminált állapotban szép az élet :)
  • Scottt
    #916
    Micsinátá? Ha olya akkó jöhet privibe
  • Casillas
    #915
    balatonföldváron ittam múlt héten 75,5%-os bacardit, hát nem volt gyenge
  • Takezó
    #914
    ilyenkor gyakrabban vall szerelmet az ember:D
  • gibson9
    #913
    hát most én talán életem legnagyobb hülyeségét.. :S
  • Tomászító
    #912
    nem is 1-et
  • gibson9
    #911
    És csináltatok már óriási nagy hülyeséget részegen? :S
  • ThisZip
    #910
    Menek vizsgaidőszaki búcsúztatóra, majd mesélek!
  • Mor3llo
    #909
    Ha kikap a csapatom, akkor sajna mindentől elmegy a kedvem :P remélem ezért vasárnap örömömben nagyon berúgok :DDD
  • Rockynhooo
    #908
    én meg a döntőt egy házibuli keretei közt nézem majd :D 40enen leszünk meccs nézés sörrel aztán party meg bemattulás :D

    én a helyedben úgycsinálnám mint ahogy én fogom ha nyerünk akkor örömömbe azért , ha vesztünk akkor bánatomban :D


  • Mor3llo
    #907
    most csak 3napra megyünk le, a döntőt ott pont megtudom majd nézni vasárnap este...szombat tuti ivás, vasárnap meg majd eldől.Ha sikerül nyerni, akkor folytatjuk, de ha nem, tuti szar kedvem lesz, akkor nem hiszem h lesz eksön.
  • Rockynhooo
    #906
    lesz mozitok haverék most jöttek haza és halottam sztorikat :D én meg csüt indulok balcsira :)
  • Mor3llo
    #905
    hétvége siófok
  • Mor3llo
    #904
    :DDDDDDDDDD
  • offkorz
    #903
    barm :_SDA:DF:DS:D::SA_D
  • hunbasser
    #902
    _AS:D?ASDASASSA_
  • redbull0304
    #901
    Panelba, egy kulcs nyitja az összes lépcsőházat, 1l Johnnie után, nekem sikerült a szomszédos lépcsőházba betévednem... Odáig nem volt gond, míg az ajtóba helyeztem a kulcsot... Nem nyitotta a zárat... Utána jött az ajtórugdosás, k*rva anyázás, mikor meghallottam, hogy egy női hang kérdezget, hogy -ki az, ki az?! Erre én még dühösebb lettem, gondoltam –ki a k*rva anyám van a lakásomba... Erős 5 perc után mérgembe kimentem, és akkor esett le, hogy nem jó lépcsőházba mentem be... Azóta gondolom rettegnek a szomszédok...
  • whiskeyman
    #900
    rég voltam italos :|

    TÉK
  • GhostRider1 #899
  • Monoton
    #897
    Akk ma Németeknek kell szurkolnod :DDD
  • LaszloLedzenyi
    #896
    mákos
  • horrock
    #895
    hellosztok!
    nemeto-ban vok, egy csaladnal de nagyondurva
    a csalad adja a cigit, visznek inni, ma meccset nezunk apja hozott sort,mondtak amit kerek vegyem ki a hutobol
    sztem szombaton egy eleg eros pialas var ram:D
  • Rockynhooo
    #894
    ez csak a kezdet ifjú padawan :D
  • csgj
    #893
    Múltkor, amikor részeg voltam... azt mondtam, hogy "túlestem a tűzkeresztségen", mire a többiek visszakérdeztek, hogy "szűzkeresztségen?" (nem naon volt minden szavam érthető, meg állandóan nevettem) Erre én: "Nem szűz, hanem TŰŰZ! Mint a láng, ami vörös, narancssárga és sárga színekben pompázik" :S :P Ez tegnap volt btw, és akkor rúgtam be először életemben. Meg kellett ennek is történnie xD
  • Rockynhooo
    #892
    én is bebasztam de csak lightba 7 sör


    " a narkosokra konnygazt dobtak." xDDDDD
  • nandorb
    #891
    en is voltam,tegnap csoda hogy nem hanytam mert oszevisza zabaltam. Bambuszt,sort,meg meg valami keseru szarast,utana 11korul jottek a rendorok es mindenkit elzavartak, a narkosokra konnygazt dobtak.Fel1 fele mar mindenki elment haza
  • w77d
    #890
    gíerekek én most vagyok részeg XD
  • extramagascsaj
    #889
    kibaszott nagy a fejed bagoly...és így mondod egy verébnek?
  • whiskeyman
    #888
    alkesz :)

    ték
  • extramagascsaj
    #887
    7 vickikóla, 3 boros
  • extramagascsaj
    #886
    [most van illuminált állapotban...]
  • zolo
    #885
    jelentkezhetek 5.-nek? :D:D:D:D:D
  • Scottt
    #884
    jajj geci:D
    4srác[abból 3an állandóan]meg 10 csaj.Gyerekek ha ruhán keresztül meglehet húzni valakit akkor sikerült^^
    Felmásztam a mekis játszóház tetejére és lehugyoztam mindekit:D
    Hazafele Torkunk szakadtából énekeltünk mindent amit tudtunk_D
  • Timikecuncika
    #883
    a múltkor, mikor részeg voltam... elmondások szerint ráztam a picsámat és egy dinnyés zöld 20%os alkoholt fogyasztottam ... mámoros állapotomban elmosogattam és a mosogatógépbe is sikerült bepakolnom, anélkül, hogy összetörtem volna bármit is ... :D És a végsőkig kitartottam. Olyan reggel 7 környékén érkeztem haza ... jó volt ;)
  • dogfish
    #882
    alap :D
  • Rockynhooo
    #881
    én is ^^
  • extramagascsaj
    #880
    detto...
  • Scottt
    #879
    Én mamegyek inni majd mesélek:D
  • bardocz
    #878
    Aha,és ha jték után találkozik veled?:P Aztán jól lelő a g36-osával:|
  • offkorz
    #877
    de én hiába hívlak :-|
    pedig jöhetnél.jössz?
    nem.ok :(
  • extramagascsaj
    #876
    ha nem hívnak, akkor nem megyek...
    (de nyilván amúgy sem mennék...)