1196
illuminált állapotban szép az élet :)
  • MR ME
    #1196
    jóaz, rá egy sör és mehet a menet tovább
  • Knabb
    #1195
    Volt, vagy két hete :D és nem valami szívderítő érzés, tudva, hogy a szarabbik rész azután jön :D
  • Narusco
    #1194
    lol, furcsa hogy itt veled vitáztam :D (ha egy picit összegyűrődött a tippmix szelvény, még akkor is beváltják ? )
  • Narusco
    #1193
    volt már olyan veletek, hogy berúgtatok, aludtatok (de rendesen, nem csak ledőlés fél órára) és még másnap is teljesen be voltatok baszva? elég furcsán érzem így magam
  • Dean Winchester
    #1192
    OMG
    am meg #1191 :)
  • erieskrisz
    #1191
    A tik sokk helyen tyukot jelent és a gyökérröl minden zöldséges tudni foglya hogy neked fehér répa kell
  • nandorb
    #1190
    te most hülye probálsz lenni? a tik=őket jelent
  • Dean Winchester
    #1189
    miből lenne nagy arcom????
    csak elmondtam,nemtom mi ezzel a probléma :)
    bíztos tudsz te is olyat mondani ami nekem lenne fura !
  • Narusco
    #1188
    már bocs, de mire van ilyen nagy arcod? tudom hogy mi az a fehérrépa, de még nem hallottam hogy valaki csak simán gyökérnek hívná. (pl Józsi hozz egy gyökeret).
  • Dean Winchester
    #1187
    burgonya krumpli?:D
    ezt se tudtad?? :O

    gyökér-fehérrépa-petrezselyem??

    fehérrépa ,mert olyan mint a répa csak fehér :D
    de alapjáva véve a fehérrépa az egy gyökér hiszen egy gyökeres növény aminek a gyökerét eszed (ok,a zöldjét is) ergo gyökér :D na mind1 :D
    kicsit messze vagyunk a témától xD
  • Narusco
    #1186
    lol, van ahol a fehérrépát gyökérnek hívják ?:D
  • Dean Winchester
    #1185
    pff van aki nemtudja,hogy a tik az a tyúk ot jelent tájszólásban?(és nem parasztosan :D )tájszólás.

    például
    van akinek ha azt mondod vegyél gyökeret akkor nemtudja miaz :D
    ha azt mondod fehérrépa akkor meg tudja.
    az ország minden részén van különféle tárgyak,állatoka,egyéb dolgok akit kik így kik úgy használnak.
  • Coco
    #1184
    wien südbahnhof viccesebb hidd el :)
  • Daza500
    #1183
    Az mégjobb, amikor vonaton bealszol, azt Hegyeshalomnál ébredsz arra, hogy valaki kopogtatja a vállad:
    - Személyigazolványt, útlevelet...

  • Scottt
    #1182
    Tegnap/ma hajnalban..
    Állítólag kihánytam 1 csikket meg ilyenek.Minden szart összeittam felkavarodott meg minden,de hát ha a 2 legjobb barátomnak 1 napon van a szülinapja belefér:D
  • 89
    #1181
    ja sry... xD
    akkor lehetek a barátod erieskrisz?
  • MR ME
    #1180
    örülj má vele, ne legyél paraszt!
  • 89
    #1179
    nacccerű
  • erieskrisz
    #1178
    Hát én pesti vagyok de vannak vidéken haverok és ha ugy volt hogy diszko felbasztam magam a vonatra egy fél literes fanta meg egy 2dekás vodka azt csá hazafele meg bealudtam vonaton ha nem keltem fel akkjor ugyis jött valaki szolni mindig hogy végálomás jah és pesttölk 70km re jártam dizsibe
  • Picizöldfül
    #1177
    Gecó,hétvégén megakartam ölni két biciklis postást részegen.."szerencséjük" volt:D
  • 5w0rdf15h
    #1176
    "mezőgazdaságiba jár"

    megoldódott a rejtély :ASdadad
  • MR ME
    #1175
    :DDDDDD
  • whiskeyman
    #1174
    Drága kenyér, hogy te milyen egy retardált ostoba fajankó vagy :(
  • Csesza
    #1173
    testvérje :ASDasdasdasd
  • 89
    #1172
    hát én befosok
    de értsd már meg, hogy tyúk-ot jelent, az hogy mezőgazdaságiba jársz nem jogosít fel arra, hogy idióta legyél
  • GanXstaZoleeWrk
    #1171
  • hunbasser
    #1170
    mink :_:_:_:_
  • kommersz
    #1169
    oszt tik ma nem mentek inni?
    mink tegnap voltunk:DSA
  • GanXstaZoleeWrk
    #1168
    Hajtson? mivel szekérrel vaze? tik beszarok behugyozok tőled rég röhögtem ennyit :DDD

    Segítek: nem hajt hanem vezet, és nem tik hanem ti, és javaslom az általános iskola első 4 osztályának újrajárását helyesírából minimum.

    tik áááááá

    ilyen ismerősöm lenne minden tik után vetetnék vele egy sört elég hamar leszokna róla :D
  • nandorb
    #1167
    es akkor ha tik megszoktam,mezogazdasgiba jarok nem gimibe meg nemtom en mien elit fasz iskolaba...
  • hunbasser
    #1166
    hányszor mondjuk még el,hogy a "tik" az a tyúk parasztosan.
  • MR ME
    #1165
    én 1 szót nem szóltam
  • nandorb
    #1164
    omg tik se tudtok csak a szatokat jartatjatok...
  • kommersz
    #1163
    irni azt nem tudsz:D
  • nandorb
    #1162
    Nem szoktam bandázni az nem rám vall, hanem inkább néha kijárok és még jogsim nincs addig nemfogok vezetni,és mivel vannak haverok a városban addig birok náluk egész nyugotan aludni és másnap pihenten vagzis majd birok akkor hajtani.Ha meglesz a jogsim még mielőtt bejönne az új törvény.
    Még hozzá tenném azt hogy a haver testvérje kellett volna hogy haza hajtson aki ne ivott de az lelépett előbb és igy mit csináljon, hát majd haza hajt...
  • Narusco
    #1161
    segítek, amit keresel: VESSZŐ (,) ÉKEZET (é,á,ö) MONDATVÉGI ÍRÁSJEL (!.?) + ÉRTELEM, mellesleg miért rontod itt a levegőt? miért nem mész inkább bandázni meg ittasan vezetni? nem vetted észre, hogy nem lát a nép szívesen?
  • bardocz
    #1160
    Írjál már le egyszer egy kurva mondatot úgy,hogy más is megérti,nem csak te!
  • MR ME
    #1159
    néha nemértem h mit beszélsz, de sztem más sem...
  • nandorb
    #1158
    lofaszt nandusz... olyan nickem nincs ez az elso nickem...lol
    ez nektek oltas OMFg nem lehet eszre venni hogy ez oltas ez nagyon tanacs adasnak megy...
  • MR ME
    #1157
    az a legviccesebb h mégcsak észre se veszed h szánalmas vagy és mindenki téged olt, te meg azthiszed h te oltasz minket
    NANDUSZ VAGY!