441
Segítség! - csajozós problémák
  • dragon11
    #121
    Legjobb, ha próbálod magadat adni, és mellőzd a nyomulós dumát, azt majd jó lesz élőben a randin=)
  • Firerock
    #120

    (L)
  • szucsy89
    #119
    ezjó:D
  • Firerock
    #118
    vmi jó pr0ne?:)
  • Count Adyn
    #117
    Sőt igazából 14-15 évesen meg kell figyelni a 12-13 éves csajok közül meikből lesz jóbőr, összehaverkodni velük, aztán 3 év mulva végigmenni minden:DD Tehetségkutatás vazz:D
  • kemszi2
    #116
    közös filmnézés;) nem feltétlenül ketten.de mindenképpen kicsi társaságban.nekem bejött 10hónappal ezelőtt:P
  • Count Adyn
    #115
    Gonosz:D
    btw de lennék 16 éves istenem:DD
  • Scottt
    #114
    Én is ezt vallom.Szvsz esélytelen olyan 14-15év körül válogass...
    Firerock:Vegyél fel msnre[privbe küldj címt felveszlek msnre:)aztán ott jobban kitudok bontakozni;)De kb 70%esély ha nincs pasija:)
    | #112
    Valószínű tudná miről van szó:O
  • gordon 24
    #113
    NA az nagy segítség lenne:D Szerintem a suliból kilépne a csaj:DDD
  • szucsy89
    #112
    most azon töprengtem hogy elküldöm a csajnak iwiwen a topik linkjét

    [nem olyan geci ő ám]
  • Firerock
    #111
    ja és ő 1évvel fiatalabb mint én és edzéseken kurvajókat szoktunk 1ütt röhögni
  • Hajnalcat
    #110
    pontosan.
  • Firerock
    #109
    ha már így megy a topic nekem is lenne problémám
    már fél éve teccik 1 csaj akivel egy edzésre járunk és sokat szoktunk hülyülni
    no szerintetek hogy mondjam meg neki?
  • DaemoonHunter
    #108
    Már a mai 15 évesek is 2-3 évvel idősebbekkel kavarnak, szóval tényleg kevés az esélye ennél a csajnál.
  • gordon 24
    #107
    Ha ezt elküldted, és nem irt vissza erre semmit (mondjuk az is kérdés mennyit vártál utánna, mert ugye az IWIW nem chet) akkor vagy nem tudja ki vagy vagy nem akar vissza irni. Viszont ha nem tudja kivagy is buktad, mertha most irsz neki hogy: ja bocsi Kiss Gazsi vagyok akkor tutti kiborul. Ha meg nem válaszol akkor meg megrekedt a beszélgetés szóval hát reménykedj. És ha nem ir vissza menj oda hozá a suliban: Szia én vagyok aki irt neked.. Erre majd mondja ki nem emlékszem stb. És már beszélgettek......
  • Tinman #106
    Mer' ez a csaj meg magfizika szakköre jár nem?
  • Tinman #105
    Őszintén:

    "én 16 vagyok, ő meg 18, látni láttam, egy középsuliba járunk, még nem beszéltem vele"

    Esélyed nem sok, még akkor sem ha te vagy Brad Pittty soha nem látott rokona.
    Egy 18 éves csaj simán 22-26 éves pasassal kavar. Majd meglátod, ha 25 leszel ;-)

    18 éves lányok már simán olyan felnőttnek képzelik magukat, hogy elvből nem járnak fiatalabb sráccal.
    Keresgess 15 körül.
  • pcdeni
    #104
    ez így jó?
  • pcdeni
    #103
    ez így jó?
  • pcdeni
    #102
    kellene egy kis segítség, és te talán tudsz nekem segíteni, tudom, hogy nem ismersz, és nem tudod, hogy ki vagyok, de fontos lenne, kicsit hosszú, ezért inkább msn-en írnám le (msncím)
  • HF
    #101
    A határozatlanságot semmiképp ne lássa rajtad, mert akko felejtős!
  • DaemoonHunter
    #100
    Hát igen, ezek után hatványosan csökkentek az esélyei:D
  • autoszimulator
    #99
    az, hogy az iq-d egyre kevesebbnek tünik egy ilyen csajhoz :D
  • DaemoonHunter
    #98
    Ha már egyszer elküldted és nem válaszolt akkor inkább hagyd, még a végén zaklatás lesz:D
  • fanka93
    #97
    kicsi a műszer vagy mi?
  • pcdeni
    #96
    mi a probléma?
  • pcdeni
    #95
    ok, de akkor mit írjak?
  • Timbo
    #94
    az hát :D és tudod mi a probléma ?:D amiért oyan sürgős volt pont őt felvenni msnre?:D
  • pcdeni
    #93
    bocsi, lemaradtam, amit a #78-ban leírtam azt már elküldtem neki, de a #89 jó? küldjem el? (egy igen-t vagy egy nem-et)
  • DaemoonHunter
    #92
    Azt se tudja ki vagy. Ez a levél kicsit közelebbi viszonyra utal elneküldd!:D
  • Kanál
    #91
    baromság :D
  • DaemoonHunter
    #90
    #78 Hozzácsatolod az msn címed, elküldöd és vársz a válaszára.
  • pcdeni
    #89
    így:(?)
    kellene egy kis segítség,( és te talán tudnál nekem segíteni ) de egy kicsit hosszú, úgyhogy jobb lenne, ha nem itt írnám le neked, hanem pl.: msn-en ( - msn címem -)
  • JackMeadow
    #88
    ja aztán megkérdi mi a bajod és töbigszopacs
  • DaemoonHunter
    #87
    Már azt hittem elküldted
    Az utolsó mondat nem kell, kicsit határozatlanságot tükröz szerintem, azt meg nemsok csaj díjazza. Elég egy rövidke mondat először, aztán majd eldönti, bár szerintem msn-re felvesz majd. Esetleg írd oda az msn címed, ne kelljen neki keresgetni
  • pcdeni
    #86
    de az amit az előbb leírtam az jó? küldjem el neki?
  • DaemoonHunter
    #85
    Először várd meg mi lesz belőle, aztán kezdj el azon gondolkodni mi lesz később:)
    Nem tűnik különleges természetűnek, sem elvontnak, hogy nehéz legyen közös témát találni.
  • vegicsek
    #84
    Ott az iwiw, itt a tanácsok, na ki fűzi be előbb?
  • pcdeni
    #83
    szal.: pl.:
    kellene egy kis segítség,( és te talán tudnál nekem segíteni ) de egy kicsit hosszú, úgyhogy jobb lenne, ha nem itt írnám le neked, hanem pl.: msn-en. Segítesz?(fontos lenne)
  • DaemoonHunter
    #82
    Egy próbát megér:) Örülj, ha visszaír majd, azért nemártana valami határozottság is, tehát az ilyen szövegek mehetnének gyárilag, mert később nem lesz ott az sg stáb, ha lesz később...