441
Segítség! - csajozós problémák
  • Orionk
    #401
    nekem ez nagyon gyerekesnek tűnik, 12 évesek gondolkodnak ilyenen
  • dragon11
    #400
    Fejeld le a gcibe a csávót, azt a csajt meg hagyd..
  • raulreal
    #399
    Hehehe
  • buBa0
    #398
    Üdv a pokolban!Látom egyre többen vagyunk
  • toretto r34
    #397
    és mekkora szar érzés
  • toretto r34
    #396
    hát a gyerek után nem fogok kajtatni de ha egyszer ugy hozzná a sors hogy találkozom vele szivesen beleapritanék a fejébe
  • highlander15
    #395
    Dettó.
  • Danny1987
    #394
    Ha ennyire el van kurva akkor néz más csaj után!
    Ha a gyereket pedig simán meg tudod verni akkor kőss belé a csaja előtt de csak annyira üsd meg hogy 8 napon belül gyogyúló sérülése legyen.

    Ez egyébként elég szemét húzás de akkor ne csak te érezd magad szarul.
  • toretto r34
    #393
    az a baj hogy ha már kezdem kiverni a fejemböl,és elkezdek más után menni egyszerűen ő jut megint eszembe és annyi az egésznek, jó nagy barom vagyok
  • Kalozoner
    #392
    nekem dettő ez volt, hülye voltam, így utólag azt mondom lépj tovább nagyon sok lány van(tudom közhely), de így van.....bár nemismerem az előzményeket...
  • buBa0
    #391
    Elég gáz este lett. Beszélgettünk, viccelődtünk de a látszólag néma pasijával jobban el volt foglalva:(
  • toretto r34
    #390
    az a baj egyszer már majdnem az enyém volt csak egy hülyeségem miatt elvesztettem, nem félredugásrol van szó, csak történt egy dolog feszült voltam, bedurrant az agyam, és vele se ugy beszéltem ahogy kelett volna, aztán most ötletem sincs pláne ugy hogy van valakije
  • Danny1987
    #389
    Ha ennyire kell a csaj akkor csábisd el!
  • toretto r34
    #388
    de mondjuk ha olyat csinálok hogy egy vadállat haveromat odaküldeném essen nekik de a lányt ne bántsa, gyereknek kampec én meg pont arra járok, és megmentem
  • toretto r34
    #387
    sajnos ez egy nagy probléma az egészben, de lehet attol lenyugodnék
  • Danny1987
    #386
    Csináld meg!!!

    De akkor a csajról végleg le kell mondanod.
  • dragon11
    #385
    Szép az élet^^ hajrá :S
  • toretto r34
    #384
    hahiszed hanem szeretnék egyszer ugy lenni hogy találkozzak a gyerekkel és hogy beverjem a fejét, legalább ennyi jó történjen velem de a barátnője előtt, vagy ha nem is előtte, de utánna felhivnám a lányt hogy a havert elintézte valaki
  • Stupid Peach
    #383
    Hát sztem laza témákról...pl hobbi, suli, vágyak, zene..stb..
    A volt nőid tabu..legyél udvarias..vicces,szórakoztasd..a végén egy csók..ilyesmi
  • Orionk
    #382
    SZiasztok!

    CSajoktól kérdezném szépen, hogy mit érdemes mondani az első randin a csajszinak. Egy laza kis kávézóba ülünk be, és beszélgetünk.

    Üdv.,
  • Danny1987
    #381
    Verd szarrá a gyereket.
    A csaj nem lesz a tiéd de legalább te leszel az "alfa him".
  • raulreal
    #380
    Visszamennyé...mer' hívom az öreg Obi-van bácsit
  • raulreal
    #379
    Baszki öreg...na jólvan...ez a sz@rházi itt is megtalált, úgyhogy megyek tovább...
  • salsoul
    #378
    Te adsz tanácsokat?
  • raulreal
    #377
    Kalappal. :)
  • buBa0
    #376
    a bulira:D am leginkább a pasija jelenléte irritál meg korábban is buliztunk már de de nem igazán értékelte amikor kissé illuminált állapotban próbáltam közeledni hozzá, azóta figyelek arra, hogy mindig józanabb legyek a körülöttem lévő csajoknál:)
  • raulreal
    #375
    Akkor meg MIRE VÁRSZ? :D
    Hadd szóljon. Legalább neked jöjjön össze. :S
  • buBa0
    #374
    A csajjal elég jól elvagyunk csak aztnemtom, hogy haverként kezel vagy tényleg bejövök neki, a sráccal meg elég langyosnak tűnik a kapcsolatuk kívülről. Ez a partyface dolog meg nálam alap:)
  • sz4bolcs
    #373
    partycsóka :D
  • raulreal
    #372
    Nemkicsit szánalmas, h filmekből veszek ötletet :D :D
    Én odamennék, vallanék, és jól pofára esnék. Úgyhogy ezt ne tedd!
    Partiarcoskodj. :D
  • raulreal
    #371
    Hát...ez nehéz ügy, mivel..ma lesz a buli?
    Sztem több dologtól függ, mennyire jössz be a csajnak, hogy vannak együtt a barátjával...
    Feltéve, h az első kérdésre nagyon a válasz, a másodikra pedig nyomorultul...ha ez egy film lenne, a csákó kicsípné magát, parti arcoskodna, jófejkedne, a csaj felfigyelne rá, dumálnának, a többi meg jön magától
    De...ez is attól függ, h milyen személyiség vagy. De a filmekben általában bejön, más ötletem sajna nincs.
  • toretto r34
    #370
    ezt nemértem nem tudok angolul
  • buBa0
    #369
    Más életképesebb ötlet?
  • sz4bolcs
    #368
    szerintem kérdezd meg tőle, mit jelent a no woman no cry
  • toretto r34
    #367
    szerintetek mit csináljak, ha van egy lány, de messze lakik tőlem és van egy barátja aki még meszebb de a lányra rohadtul fáj a fogam, hogy kezdenétek hozzá hogy szétszedjétek őket? lehet ez szemétségnek tűnik de, mindenki a saját érdekeit nézi, vagyis én legalább, a srác nem zaklat mert ha odakerülne a sor kettétöröm mindt egy ropit
  • raulreal
    #366
    Pedig tudatmódosító nélkül is szórakozhat jól vki...de hát magyarázd el ezt az emberek ... 70%-ának. Úgyse értik meg :)
    Rekviem egy álomért
  • DaemoonHunter
    #365
    Én szó szerint értettem...mit számít a véleményed? Csak szemet szúrt ez az általánosítás...azért lehet még találkozni józan emberekkel is szórakozóhelyen, bár egyre ritkábban sajna:S
  • raulreal
    #364
    Lehet h kicsit túloztam, sry. De azért ne akadj fel ezen ennyire. Végülis mit számít az én véleményem? Semmit. De komolyan.
  • raulreal
    #363
    Úgy látszik ez nagyon megülte a gyomrod. :)
    Akkor úgy fogalmazok: sokan igen...de persze tisztelet a kivételnek. Így megfelel? :)
  • DaemoonHunter
    #362
    Ezek szerint valaki máshogy látja a való világot vagy igencsak szar helyen van az a "mindenhol"...errefelé nemigazán basznak be a csajok hétvégenként, legalábbis az nem aki valamire való.