56
  • 8765icuska4321
    #56
    Bocsi ha hülyeséget kérdezek, de még új vagyok facebookon. Mit jelent kedvelni valaki állapotát, vagy hozzászólni valaki állapotához? Ez a családi állapotra vonatkozik v mi? Ezt már többször láttam üzenőfalakon.
  • moruf
    #55
    Akkor jól tudtam. Tehát ebben nem marad alul az iwiw.
  • subesz
    #54
    De van.Ha mobilról próbálsz felmenni iwiw-re böngészővel automatikusan a mobilos honlapot tölti ami nem terheli meg a telefont annyira és nincs is akkora adatforgalma annak az oldalnak mint a sima iwiw-nek.De van ugyanilyenje a facebooknak is.
  • moruf
    #53
    Miért, az iwiw-nek nincsen ilyen mobilos alkalmazása? Én úgy tudtam, hogy van.
  • subesz
    #52
    Hát igen, iwiw-el előfordul a karbantartás, facebook-on tényleg nem láttam még hogy szerver karbantartás lenne. Meghát a facebook-nak van alkalmazása a mobilokra is ez előny:)
  • moruf
    #51
    Végre valaki egyet ért velem! A facebook előnye, hogy minden böngészőben működik, nincs 2 naponta karbantartás. Kb ennyi...
  • subesz
    #50
    Én is iwiw-es vagyok, de a facebook se rossz, tényleg egyre többen vannak rajta, bár én még akkor is maradok az iwiw mellet egynlőre:)
  • moruf
    #49
    Én iwiw párti vagyok. A facebook-on mindenki bejelöl ismerősnek, pedig soha nem találkoztam még velük. Iwiwen ez ritkábban fordul elő.
  • Freetami
    #48
    jaja, igazad van, és aki először lépi meg, hogy kifejleszt egy ilyen api-t, az kezdi meg uralni a piacot...persze csak egy ideig :)
  • Thaison
    #47
    Gondolom mert nemrég lett a legnépszerűbb közösségi oldal a facebook, így a mobilszolgáltatók is értelmét látták egy ilyen funkció bevezetésének...
  • Freetami
    #46
    hát mert a régebbi fejlesztések nem rendelkeznek azokkal a kritériumokkal, amik szükségesek lennének egy ilyen alkalmazás futtatásához...
  • bomo11
    #45
    Csak azt lenne jó tudni hogy miért csak az új telcsiken... meg SE-n érhető el a facebook alkalmazás
  • bomo11
    #44
    Persze ettől hangos a nagyvilág :P
  • Thaison
    #43
    Én teljes mértékben támogatom a facebookot, szerintem ezerszer jobb mint a wiw. Fel sem lehet sorolni mennyi mindenben :)
    Tudtátok hogy mobiltelefonokon már van facebook alkalmazás ?
  • ssdb
    #42
    az utobbi időben (2008 nov) mintha egy kisebb növekedés lenne nekem 3xosára nött a facebook ismiim száma és azok közül 10en most regeltek... bár a számarány még messze messze elmarad az iwiwtől... 10ede :S
  • Efrud
    #41
    Hát én nagyon örülök ennek a magyar facebook dolognak. De szerintem a magyarok többsége aki nem igazán "forog" sokat a neten nem tudja mi az a facebook. Nekem is mondták már hogy megkereslek wiw-em és én meg mondtam hogy keress meg facebookon. Erre ő: az meg mi? Szóval szerintem nem veszélyezteti a wiw jövöjét ez a dolog.
  • aDannyBoy
    #40
    Facebook himnusz :)
  • barnie1990
    #39
    Itt a pont. Ez a közösségi oldal valódi szerepe. Amúgy én személy szerint már azt is élvezem, ha hagyhatok itt-ott pár vicces hozzászólást, és bizony lehet ismerkedni is.
  • bvalek2
    #38
    Mond ezt egy világvégére szakadt magyarnak, akinek az osztálytársai 3 kontinensen szóródtak szét. Így is diaszpórákba kényszerülünk, valahogy össze kell tartanunk.
  • Molnibalage
    #37
    Közösségi oldalak előtt is voltak közösségek. Meglepő mi???
  • mikloss
    #36
    "Ha az iwiw egy Bently akkor az iwiw egy 10éves Trabant." gondolom az első iwiw helyére facebookot aakartál írni
  • fade2black
    #35
    kijelentésednek kb semmi alapja.
    Lényegében izlések és pofonok kérdése, hogy myspace vagy facebook.
  • barnie1990
    #34
    Az a te bajod, szerintem jó móka egy közösségi oldal, de csak ha valóban ki tudtál alakítani magadnak egy közösséget.
  • Molnibalage
    #33
    Ki nem szarja le... Az iwiw-et is csak akkor használom, ha nekem küld valaki üzenetet vagy valakinek elfelejtettem az email címét.
  • neevous
    #32
    A myspace kinézete nagyon profilfüggő (Pl. link, link. Aki meg nem alakítgatja az adatlapját annak általában úgyis tök8, hogy hogy néz ki a cuccos. My 2¢ -.-
  • barnie1990
    #31
    Románia hi5-ot használ, de az egész világban sok millióan vannak rajta. Sok ember, átlátható, design-os és nagyon testreszabható. Korlátlan a képek feltöltése, ráadásul gyors is. Nem reklám ez, de látom, hogy magyarok mind iwiw-eznek és mivel nekem is van account-om rajta (vagyis anyámnak) tudom, hogy mennyire lassú és undorító. Myspace ellen se vagyok, engem csak az tart vissza, hogy senkit nem tudnék bejelölni.
  • Reg5
    #30
    Szem az iwiw a szarabb(hiába a több ismerős ha az oldal szemétbe való). Mint előttem is mondták lassú, nameg sokszor ledob a szerver...
  • juzosch
    #27
    Sok más emberrel egyetemben énis csak telefonkönyv++-ként használom az iwiwet. EGy felsorolás az ismerőseimről pár hasznos infóval, és lehet keresni más emberekre is. Nekem nem is kell ennél több. Erre majdnem tökéletesen megfelel.
    Az egyetlen ami zavar, hogy marha lassú.
    MEg ezekszerint a spamekkel is gondok vannak, bár engem elkerülnek.
  • pzssoft
    #25
    bocs, így akartam:
  • pzssoft
    #24
    Tegyük jobbá az iwiwet! probálkozás:
    http://userscripts.org/scripts/show/24506
  • Sadist
    #23
    "Végignézve a fordítási ajánlásokat viszont érdekes, hogy mennyi elgépelt, helyesírás szempontjából hajmeresztő szó jelenik meg."

    Muhahahaha
    [keserűen felkacag]
  • Shan
    #22
    "az üzemeltetők is azzal magyaráznak, hogy a divatfelhasználók megunták"

    Szerintem meg a divatfelhasználók lógnak rajt továbbra is...
  • Csaba42
    #19
    Persze, csak ugye pl. az iwiwnek sok változáson át kéne esnie. Én amiatt töröltem magam róla, mert egyrészt minden oldalt csak 1-2 frissítésre volt hajlandó behozni, másrészt (és ez az erősebb indok) naponta jöttek a levelek, hogy az XY nevű bolt bejelölt. Nagyon ki kéne szortírozni az adatlapokat is, főleg, amelyiknek a tulaja ész nélkül bejelölget mindenkit. Érdekes módon a MyVip-nél egy bolt sem jelölt be, sőt, senki, akit ne ismernék. Azért abban nem reménykedek, természetesen, hogy a helyzet nem fog ott elfajulni, mert bármikor elkezdődhet ott is ugyanez, sajna. :(
  • Gerygrey
    #18
    A magyar netezők majd' 40%-a Firefoxot használ, vélhetően a tudatosabb réteg. Ha enyien használnak egy olyan programot amit le kell tölteni és telepíteni, akkor talán van esély hogy a még egyszerűbben megváltoztatható közösségi oldal használat is hasonló változásokon megy át.
  • Gerygrey
    #17
    Myspace? Na ne nevettess, a 90-es évek vége felé jellemző dizájnnal? Egy hányinger az egész (nem mondom hogy technikailag nem lehet jó, de ránésésre egy kesze-kusza, elavult gányolmány)
  • gombabácsi
    #16
    Az IWIW egy fos, megérdemli hogy bukjon, aztán a lusta fentartói majd rájönnek, hogy a számítástechnikában verseny van.
  • arrakistor
    #15
    szerintem egyik se túl jó.. a Tel Iwiw-re egyrészt meghívó kell, de ugyan minek regisztrálnék egy "ilyen" oldalra?

    facebook pedig, hát... hm.. nem rossz, nem rossz, de közelébe sem jön a myspace-nek...
  • fade2black
    #14
    Nézd meg a Facebookot.
    Nem tudom máshogy mondani: Döbbenetes a minőségbeli a tartalmi különbség a 2oldal között. Ha az iwiw egy Bently akkor az iwiw egy 10éves Trabant.

    Az orvosolni problémákat meg szép de erre ahogy látjuk semmi hajlandóság nincs, ha most nekiálnának profi emberek akkor egy jó 1+év kéne, hogy a jelenlegi Facebookot összehozzák.
    De mint mondtam még a hajlandóság sincs meg, olyan ez kb mint a freemail vs gmail.
  • Cat #13
    Mivel a T csoport egyáltalán nem foglalkozik az iwiwwel igenis szabad a tere a fikázásnak. A magyar fórumok és blogok tele vannak olyan postokkal, hogy lassú és alapvető hibákkal teli, de leszarják, ráadásul a törekvések sem a nyitás, hanem a minél inkább bezárkózás irányába mutatnak.
  • DjDano
    #12
    Szerintem meg nem fikázni kéne az IWIW-et, hanem orvosolni a problémáit... Mert alapvetően nem a felépítéssel és funkciókkal van a gond!