56
  • Csaba42
    #11
    Néha a félmegoldás is megoldás.
  • I.C.ram
    #10
    tudom de ezek általában nem 100%ig kompatibilisek. Trillian-t használtam, de nem igazán volt kompatibilis.

    De eleve hülyeség, mert nem a multiklienst akarom használni, hanem valami mást, szóval ez nem megoldás a problémára :)
  • Csaba42
    #9
    Szerintem ez egy opcionális lehetőség lesz, csak így van ennek értelme. Aki megnézi a reglapod, a saját beállításában szereplő nyelven tekinti meg azt, természetesen kivételek az általad begépelt szövegek, pl. bemutatkozás.
  • szabroy
    #8
    Xiasztok!
    nekem lenne egy kerdesem: ha megtorenik a forditas, akkor mindenki magyarul fogja latni az en adatlapom? vagy csak azok, akik telepitik ezt a forditast es a kulfoldi ismeroseim ugyanugy eredetiben? mert ha ezentul ok is csak magyarul, akkor nem sok ertelme van... sztem. ugyanis csak a kulfoldiek miatt vagyok ra reggelve...
  • Csaba42
    #7
    Van, aki emiatt használja az IE-t. Vagy azért nem keres alternatívát, mert sz*rik az egészre. De szerintem mindez az átlag netezőre is vonatkoztatható, nem csak a magyarokra. S kinek okoz ez fájdalmat? Mert hogy nekem nem, az tuti.
  • Adamul
    #6
    vannak multikliensek, hogy egy progival tudsz egyszerre (akár egy böngésző felületről) fentlenni az összes helyen.
    Témához kapcsolódva: ha magyar lesz lehet én is beregelek oda is, hogy meglessem, de akkor valszeg vmelyik másik (magyar) oldalon meg törlöm a regem, eleinte azoknak is volt előnyük az iwiwhez képest (pl ingyen sms vagy több/jobb lehetőségek) de ma már ez minimalizálodott (nem, nem az iwiw zárkózott fel, hanem én foglalkozok vele kevesebbet, bár ezt a klubos dolgot jól lenyúlták a myvipről, bár ennek több értelme van mint klubokat felhasználóként regelni)
  • Csaba42
    #5
    "hiába gyorsabb, hiába okosabb, hiába szebb, hiába reklámmentes, nem kell a népnek, mert nem divatos. "
    Vagy mert vannak, akik félnek, hogy nem tudnák kezelni az új progit, ezért maradnak meg a réginél - vagy ez nem, hmmm? Vagy akár idézhetnék is mástól: "MSN-t én is csak azért használom, mert minden ismerősöm ezt használja." S ez így van. Hogy is jönnék ahhoz, hogy leordítsam minden ismerősömet, hogy váltson azonnal, mert úri kényem-kedvem így akarja?! Most aztán lényegtelen, hogy MSN vagy Skype, úgyis a beszélgetés a fontos (azért a férgek üzenetei elég lelombozóak; sajna van, aki nem tartja karban a gépét). Aki meg a Skype-tól érzi magát pronak, verje csak, amit tud. ;)
  • Feriboy
    #4
    Az átlag magyar netező azt használja, amit a képébe tolnak, lehet az akármilyen szar is. Egyszerűen hülye és lusta jobbat keresni. Ez van.
  • I.C.ram
    #3
    Az a baj ezzel, hogyha sokan rászoknak valamire, abból elöbb utóbb szabvány lesz. MSN-t én is csak azért használom, mert minden ismerősöm ezt használja. Sajnos alkalmazkodni kell a tömeghez ezekben a dolgokban a hatékonysághoz. Annak semmi értelme, hogy ahány ember annyi program van használatban.
  • Balumann
    #2
    Iwiw szerintem a célnak tökéletesen megfelel, csak 2 probléma van vele, valamikor iszonyatosan lassú, másik pedig h kevés képet lehet feltölteni (bár ilyen sebesség mellett talán nincs is sok értelme többet...).
    Ez a facebook nekem nem annyira tetszik őszintén szólva, iwiwnél szivesebben maradok, de tényleg csinálhatnának valamit a sebességgel.

    A Skype tényleg sok mindenben jobb, de hát nem tudom, CHAT-ben szerintem sokkal átláthatóbb, beállíthatóbb. Meg a Skype-ba nem tudom hogyan találnám meg a partnereimet ha annyi lenne mint msn-ne (kb. 200). Fájlküldésre meg beszélgetéskor azt használom, de egyébként MSN.
  • 5c0rp330n
    #1
    jó lenne ha így lenne, személyszerint én már rég feladtam a wiw-et és csak akkor lépek be az privátüzenetem jött (emailben erről tájékoztatást kapok). viszont ez kb olyan, mint az msn-ről skype-ra váltás (az az átkozott msn sem értem hogy terjedt el ennyire itt és miért pont ez lett az "ország im-progija"): hiába gyorsabb, hiába okosabb, hiába szebb, hiába reklámmentes, nem kell a népnek, mert nem divatos.