16
  • Vogel
    #16
    Én a real-3D-t javaslom.
  • NeoExDeath
    #15
    Remek koncert!
    Én ugyan nem voltam még a Real-D ben, de mindenképpen az imax-ot ajánlom, azt a vászonméretet nem hinném hogy lehet helyettesíteni.

    A U2 többi koncertfilmjéhez képest kissé kevésbé látványosak a felvételek, a kameraállások, de viszont 3D :) És nagyon kellemes élmény, hogy az ember tudja, hogy nem zavarják ki 40 perc múlva, ez imaxban nem gyakori :)

    Ja, és gratula annak aki a U2 3D plakátján Bono-t Bond-nak írta.. :)
  • aDannyBoy
    #14
    szerintem meg imaxba :)
    mondjuk olyan ember kéne, aki mindkettőben látta :)
  • gertitorpe
    #13
    Az IMAX kicsit más. Vagy 2x akkora a vászon és sokkal élesebb a kép. Viszont az tény hogy a Real-3d a jövő. Míg az IMAX analógy 70mm eres iszonyatnagy kópiával dolgozik addig a westendes megoldás digitális. Én ott dolgozok és hááát szegény gépészek jól nekifeszültek a 200kg-os filmnek mire felrakták a helyére:P

    Nem tudom hogy észrevettétek-e hogy a plakátokon Digitálisan csak a Weastendben felirat olvasható. Hát ez úgy volt hogy mind a két pénzéhes multi szupertitkosan megvásárolta a filmet hogy majd ő kizárólagosan:DD
    Volt is egy kis ideg idebenn az Arénában mikor megjelent az exitben az a cikk.
  • endale
    #12
    Maj' letőttöm oszt nézem a 19-es monitoron. Az lesz ám az élmény!!
    (persze csak vicc, de valaki biztosan felteszi a bithu-ra, mint a többi IMAX filmet)
  • winnie
    #11
    a westendbe érdemes. a film másodlagosan kerül az imax-be - bár ez nem élő, de a real-d-ben az a durva, hogy azzal élő eseményeket is lehet 3d-ben adatni.
  • Cat #10
    A RealD csak másolat, az IMAX-ba menj.
  • Yany
    #9
    Vajon melyikben jobb nézni, az Arenában (IMax), vagy a Westendben (RealD)?
  • bunny
    #8
    "Sajnos a hangerő viszont egy szokásos mozi filmhez mérhető inkább" - szerintem neked a hallásod már rég odavan barátom. Én leginkább füldugóra vágytam, nem több hangerőre.

    Hogy ne legyen off, szerintem iszonyatosan jó a film, nekem nagyon bejött, gyakorlatilag semmi negatívumot nem tudok rá mondani. Szépen szólt, jó a 3D hatás, ötletes kameraállások. másztszí!
  • Alien!
    #6
    énis az 5. sorból néztem,tényleg szenzációsan átjön a hangulat...még az se zavart hogy az elöttem ülő gyerek néha felállt,meg csápolt...Viszont ahhoz képest,hogy állítólag a legfejlettebb 3d-s technikával lett forgatva,az imax filmek közül ennek a legkevesebb a térhatása,és "leggyengébb" a képminősége...A másik 2 film sokkal szebb és élesebb volt....
  • aDannyBoy
    #4
    kb alulról az 5. sor a legjobb imaxban,
    alatta úgy éreztem, hogy a szemed nehezebben fókuszál
    felette meg szar, hogy nem tölti ki a teljes látóteredet
  • koschwarz
    #3
    megyek az első sorba!!