7
  • nickwearby
    #7
    Azon internetes szolgáltatóknál ugyanis, akik a Magyar Telekomtól vették a kiskereskedelmi ADSL szolgáltatás alapjául szolgáló nagykereskedelmi szolgáltatást szintén csak új ügyfelek kaphattak kedvezményes árat.


    És ez nem jogsértő, hogy csak azok kaphatnak alacsonyabb árat, akik 3 hónapig nem vettek igénybe internetszolgáltatást?
    Mintha arra akarnák rávenni az embert, hogy az olcsóbb tarifa reményében ne internetezzen....

    Pl. ha csak simán szolgáltatót váltok, akkor ugyanarra a csomagra többet fizetek mint egy új előfizető.
    Ez mióta jogszerű???
  • MrPrise
    #6
    Az is lehet, hogy a büntetést előre bekalkulálták az egész kampányba. Mint reklámköltség...
  • htmm
    #5
    Én is átverek valakit, engem is megbüntethetnek... mondjuk 70 Ft-ra!
  • came
    #4
    Mire fordítják a 7 milliós bírságot? Akik emiatt kénytelenek voltak magasabb áron előfizetni, vagy esetleg a T-nél maradni mert nem volt más lehetőségük, azok kapnak kártérítést, kompenzációt? Vagy ezt is lenyúlja az állam? Valaki utána járhatna a részleteknek és írhatna róla egy részletes cikket az sg.hu-n.
  • Riddick
    #3
    Lehet nem tünik soknak az 7 millio forint,de azért egypár ember éves fizetését kiteszi nálluk is! És ,nem hiszem ,hogy ezek a cégek szeretnek ennyi pénzt kidobni az ablakon ..
  • Spectrum
    #2
    7 millió.. Az már aztán valami! Röhögés közben kiesik a kezükből kb..
  • quentit
    #1
    hihetetlen, hogy MINDIG hazudniuk kell. ez náluk valami féle kényszer. értem én hogy verseny van, de összevissza hazudni, majd ennyire alacsony büntetést kiszabni...