118
Várunk mindenkit sok szeretettel :)
  • trick daddy
    #38
    igaz :) azt majd késöbb kell murdelni ( az joo rész )am : nem ara a résznél azt már átvittem hanem a kastélyban ahol már fejletebb szörnyek vanak és ott van egy boss egy robotféleség :) gépfegyverrel ott mit csináljak ??
  • Kratos86
    #37
    A játék elején még nem lehet megölni! Hát én is csak elugráltam előle meg párszor belelőttem aztán egy idő után eltűnt!
  • ellington
    #36
    a játék elején azt a nagy szörnyet hogy kell kinyírni? aki elől el kéne ugrálni..
  • Kratos86
    #35
    Hali! Asszem annál a résznél van az hogy a robot mögé kell kerülni és kikapni a csávót a robotból mert ő irányítja! Utána már te is mehetsz a robottal!
  • trick daddy
    #34
    thx már megoldottam (meglestem egy videot) most ott tartok ahol egy boss van robot cucban és gépfegyverrel nyomul ott majd mit tegyek ???
  • Kalozoner
    #33
    amikor tűzzel zúzod, leesik ugyebár, odaszaladsz a hátamögé (assszem) és "B", elkezdi gyapni, aztán meg már csak lent lesz asszem, és utána dobálod meg lövöd és egyzser kipurcan...
  • trick daddy
    #32
    csáó kösz a helpeket már megint elakadtam :( ott ahol egy templomban egy oszlopokra ugrálo szörny van probáltam tüzel + árammal de semi ugy is csináltam hogy elöször tüzel akor leesik és utána áramal megvágni de semmi vissza felugrik az oszlopokra és regenerálodik most mit tegyek !???
  • Kalozoner
    #31
    :D igen én is arra gondoltam hogy azzal kell valamit csinálni de nekem került 20 meghalásba kb míg rájöttem a trükkre....
  • SonicBoom
    #30
    Kalozoner: a későn érkezők kedvéért - ha már látszik, hogy vöröslik a robot feneke, oda kell futni és nyomni egy "B"-t, akkor kiszeded a pilótát és tied a gép...
  • Kalozoner
    #29
    közben rájöttem
  • Kalozoner
    #28
    hát sztem még nem nagyon vitte végig senki.. én úgy érzem hogy viszonylag hosszúra sikeredett(a mai 5-6-7 órákhoz képest)..játékélmény? hát én egy kicsit gears of warosnak érzem, legalábbis az írányítást de megnézed a reviewet és el tod dönteni...nekem nagyon bejött..
  • Evogordon
    #27
    Sziasztok játék vásárlás előtt állok és ahogy elnézem ez a játék nagyon fasza de mielőtt megvenném kérdeznék párat.
    Kb hány óra játékidőt biztosít a single player rész?
    Videók szerint fasza a játék de azért pls írjatok már róla néhány mondatot a játék élményről meg hogy érdemes e megvenni.
    Multija milyenre sikerült?
  • Kalozoner
    #26
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én is elakadtam egy kicsit az egyik bossnál, ilyen négylábú genya robot(nem amikor rakétával kell lődőzni ez már a következő), és addig oké hogy felrobbantom a kocsit tudom gyújtani a pengét majad az égő pengével leégetem a fekete szutykot és akkor hozzájutok az elektromossághoz de már nem is tudom hányszor beledobtam a szikrázó pengét és nem akar megmurdelni, valaki tudja mit kell?
  • Gideon Wieth
    #25
    szia!
    Dobd bele a dobócsillagod az elektromosságba, aztán dobd el a kút főlőtt. A kút elkezd lángolni, dobd bele a lángba ezúttal a csillagot, majd utána az ajtót elálló fekete bigyóba :)
    És voálá, már mehetsz is tovább
  • Kemuri
    #24
    Király ez a game. Sőt jobbnak tűnik számomra mint ahogy az IGN review után gondoltam. Hozzátenném csak a 3. chapternél járok. Ez az első játékom konzolon, ahol bill.+egér helyett a gamepaddel célozni és nagyon be voltam szarva, hogy én erre képtelen leszek. Nos, az első pálya után kellemesen csalódtam, már egész jól megy!
  • trick daddy
    #23
    sziasztok elakadtam egy résznél a játékban pontosan ott ahol zombikat kell gyilkolászni egy kastély udvarában és a közepében van egy szökökut is és vilog a nyitocsap is de elforditom egyszer és semmi segitsetek pls :)
  • Gideon Wieth
    #22
    már rég :)
  • algor91
    #21
    sziasztok, szóval már megjelent a játék?
  • Grizzly4x4
    #20
    GABE még ott nem vagyok nemrég kaptam meg azt hogy tudom követni lassítva a pengét vagy mi most meg el kellett jönnöm fősulira így a box csak hétvégén kerül újra a kezeim közi. Rena ide még senki nem írta hogy tilos a warez ugyhogy szerintem addig lehet amig ki nincs írva mint az xbox360 topiknál. Egyébként meg szerintem akinek esze van az warezol mert én csak nagyon kevés játékért fizetném fizetem ki a teljes árat. Ja és még mindig megy a Live-om is most akkor hogy is jönnék ki jobban? Szerintem egyértelmű!
  • Gideon Wieth
    #19
    már megoldottam :)
  • Gideon Wieth
    #18
    Valaki nem tudja, hogyan lehet vásárolni ? mert amikor felveszek ládát ezt írja asszem hogy valamilyen vásárló hely van ott használhatom. :S
  • Rena11
    #17
    ezeket a kérdéseket mellőzzük mert warez üldözés folyik itten az sg-n kérem
  • Gabe18
    #16
    Eh...tovább jutottam.Csak elsőre elég reménytelennek tünt amit csinálni kellett.
  • Gabe18
    #15
    Addig eljutottál már ahol a dobócsillagot már tudod irányitani is dobás után?Ott mi a bánatot kell csinálni?Feljössz a liftel,elrepül a helikopter,jön egy csomó ellenfél,azokat kinyirom,de utánna sehova nem tudok menni.Ott maradok a tetőn egyedül...
  • Szeszmester
    #14
    Szóval jó a cucc?
    Letölteni honnan lehet, ami nem torrent?
  • Grizzly4x4
    #13
    Én már toltam vele egy keveset és nekem nagyon tetszik a játék kicsit paráztatós egykét résznél de azért át lehet vészelni a grafika az nagyon királyra sikerült így kéne kinézni minden játéknak legalábbis nekem nagyon bejön külsőre. Aki meg jól boldogult a Gears of War irányításával annak ezzel sem lesz baja!
  • ThugEdge
    #12
    miért melyikben van?
    csak érdekelne,mert nem akarnék lemaradni vmi szenzációról:)
  • Gideon Wieth
    #11
    nekem kifejezetten érdekesnek tűnik ... el lehet vele lenni néhány órát sztem :)
  • Torry
    #10
    Egyetértek. Nem hiszem, hogy le fogom tölteni.
  • Manly
    #9
    Nya kérem szépen kint van az anyag és beszerezhető :)
  • KADARKA
    #8
    Dark.Sector.PAL.X360-Allstars Allstars 2008-03-29 all-ds PAL DVD9
  • Sephi
    #7
    Ez is csak egy ertelmetlen hentelos jatek. Semmi izgalom nincs benne. Semmi ujdonsag.
  • ThugEdge
    #6
    állítólag ez volt majdnem az első cím,amit bejelntettek x360-ra
    úgyhogy remélem ennyi idő elég volt egy jó gémet összekalapálni
    én várom sok szeretettel
  • gyuri12
    #5
    Csak fog tűnni. Annak idején a Gears of War is szabadnak tűnt, még sem volt az. Körbenézel, olyan,mintha egy 60 méteres körzetben bárhova elmehetnél,aztán 15 méter után falnak mész. KB...
  • Csacsi
    #4
    Ps3 és xbox360-ra
  • mama2
    #3
    Ez milyen platformokra fog megjelenni? Csak ps3?
  • tarti19
    #2
    épp most néztem róla egy ps33-as trailert és nagyon jónak tűnik:P kb ilyen harcos de nagyon szabadnak tűnik
  • Gideon Wieth
    #1
    Sziasztok!

    Mivel nem találtam fórumot ahol a játékról lehetne beszélgetni, gondoltam nyitok egyet, ahová várunk mindenkit, akinek esetleg porblémája van, vagy lesz a játékkal kapcsolatban, vagy csak a véleményét szeretné kifejteni:)

    Info

    A közeljövőben játszódó szuperhős-történet, a Dark Sector TPS, amelyben a játékosok Hayden Tenno, az alakját teljesen megváltoztatni képes, klasszikus képregény-főhős szerepébe bújhatnak. Egy utopisztikus, még aktív Szovjetunióban játszódik a történet, ahol egy biológiai fegyver kilépett a tudomány hatásköréből, és elszabadul, az egész emberiséget fenyegetve.