118
Várunk mindenkit sok szeretettel :)
  • Iceburner
    #118
    Sziasztok!
    Nem tudjátok hol van a játék mentéseinek a helye?Sehol nem találom....
    Új gépem van,amire felraktam a játékot,régen XP-n futott,most Windows 7-esem van.Elég sokáig eljutottam vele,nem akarom újra kezdeni,ezért az előző mentésemet átmásolnám,de az új gépen nem találom a mentés helyét.
    Ami az XP-n volt mappa,az ezen nincs.
    Valaki tud segíteni?
    (20x álltam neki,mire sikerült kinyírnom a templomban az első BOSS-t,nem akarom még egyszer végig kínlódni :S )
  • DarkSector
    #117
    Hasonló scifi? vagy ilyen akció-tps?
  • Empty
    #116
    Most találtam rá erre a játékra! Nem rossz! Hasonlóakat tudtok ajánlani? Kösz!
  • DarkSector
    #115
    ダークセクター
  • b king
    #114
    Sziasztok tud valaki nekem segiteni a templomban a szörnyet hogyan kell megölni???? elöre is köszönöm szépen a segitséget
  • jokerjotyu
    #113
    nem tudok tovabb menni a 3 ik szintrol hogy kell valaki tud segiteni?
  • sama05
    #112
    Megnézte a 4. - ik boss -t nem tom likvidálni!
  • sama05
    #111
    sziasztok!

    Nem tom hogyan kell kinyírni azt a szürke nagy kardos pajzsos emberfélét, vki tudna segíteni? elöre is köszönöm!
  • pisti0914
    #110
    Végre sikerült!Béna voltam.MEGYEK TOVÁBB.
  • pisti0914
    #109
    Igen néztem.Úgy is csináltam,ezért nem értem.
  • Renátó1985
    #108
    youtube-on nézted?
  • pisti0914
    #107
    Sokadik próbálkozás után sem tudom kinyitni a láncos kaput,pedig hajigálok rendesen.Ha valakinek van tippje a bénaságomra,segítsen nekem.Előre is köszönöm!
  • pisti0914
    #106
    Valószínűleg kihagytam valamit,mert nem vált át pirosra a célkereszt. Újra nekifutok,köszönöm az eddigi segítséget.
  • DarkSector
    #105
    tartsd nyomva a bumerángot, és akkor dobd el pont, mikor a célkereszt piros lesz.
  • pisti0914
    #104
    darksector walktrough part 3 nem tudom kinyitni a láncos kaput
  • Novotsik
    #103
    hali! Régebben felraktam már a játékot de ha jól emlékszem szarakodtam vele akkor is csak sikerült megcsinálni :) Ez a problémám : elindítom a játékot de sehol nincs felirat,menüben sem látom a start game,options stb. mi lehet a baja pls segítsetek jó játék és már játszanék vele
  • Novotsik
    #102
    www.gamecopyworld.com itt találsz
  • DarkSector
    #101
    nincs konzolhoz krekk ez nem az a topic...sajnos.
  • 0tyela
    #100
    sziasztok!valaki tudna nekem adni egy linket ahonnan tudok cracket letölteni a játékhoz??vagy esetleg küldeni tudna valaki???örülnék neki köszi...
  • pisztácia
    #99
    Hali mindenki. Vki leírná hogy kell lathatatlan lenni? megoltem a bosst, csak a kamera elott nem birok lathatatlan lenni. Irja h nyomjam hosszan az E-t, de semmi. Vki help pls...
  • Csaboo
    #98
    ok köszi megvan.
    tudnál nekem abban segíteni hogyan kell legyözni a nagy szörnyet a templomban
    és egyépként igazad van ne a harmadik fejezet:D
    ;D
  • DarkSector
    #97
    3.fejezet?
  • Csaboo
    #96
    nem én ott még nem voltam.és azt a rész ahol elakadtam ma regggel sikerült megcsinálnom aztán liftezni kellett és megint volt egy csomó ember őket lenyomtam most meg nem tom hova kell emnni
  • DarkSector
    #95
    Gondolom arra érted, ahol a temetőben mászkálsz.
    Menj valahol balra, ahol van egy láng dobd bele a bumerángodat, és dobd meg a legközelebbi fáklyát visszafelé, és igy tovább a temető közepén lévőt utoljára!!! És kinyilik a kapu...
  • Csaboo
    #94
    MSN címem:[email protected]
  • Csaboo
    #93
    kérlek titeket segítsetek hogyan kell ott tovább menni a harmadik fejezetnél ahol lemegyek a sok szörny közzé és sose fogynak el

    (Dark Sector)
  • kozine223
    #92
    Hát nem de nézd a jó oldalát
    utána ment a játék
    És nem olyan nehéz 4. próbára én is megcsináltam.
    Lényeg a tűz..

  • imice
    #91
    Köszi a segítséget! Asszem nem lesz könnyü!
  • numeri
    #90
    video

    imice itt a válasz a kérdésedre...:) nézd meg a vidit
  • imice
    #89
    Sziasztok! Valaki tudna segíteni hogyan lehet kinyírni a kövekkel
    dobálódzó szörnyet a romos templomban a negyedik részben? Már annyit dobáltam le szakad a kezem mégsem pusztul a köcsög. Köszi
  • Seth
    #88
    A füstölgő csatornafedeleknél lehet bevásárolni belőle.Védelem mentes fegyvereket illetve az upgrade-eket is ott lehet a fegyverekre rárakni. Pontosan már nem emlékszem, 3. vagy 4. fejezettől elérhető
  • benzin187
    #87
    sziasztok meg tudjátok mondani hogy mit kel csinálni a pénzel a dark sector ban? mert vna kb 20000ft-vagy mia szar és nem tok mit csinálni vele vagy miaz és mit kel csinálni vele hm?
  • lecsoforever
    #86
    lehet látni csak jo szem kell hózzá!
  • vili 27
    #85
    Üdv ! Ahogy a privát üzenetben már elküldtem neked, a megoldás az oszlop mögé bújni rendesen mikor a szörny a halálos lövedékével támad. Majd kibakni és ólmot neki. Nem nehéz, de én is megszenvedtem vele.

    jó játékot mindenkinek!
  • DarkSector
    #84
    láthatatlan gecit hogy kell megölni.
    fagyasztok, de semmi.
    Csak lőni kell?
  • DarkSector
    #83
    hy nem tudok továbbmenni az egyik nagy területen, mikor először kell kb 10-15 embert lezúzni a belassítással.
    hátul fent a lépcsőn ha felmegyek egy kerítés mögött villog egy piros lámpa, de semmit nem tudok csinálni.
  • konzz
    #82
    Zsír új bontatlan Dark Sector (PS3) eladó ár alatt!
    10e Ft csak egy darab van akit érdekel privizzen vagy mail [email protected]
  • trick daddy
    #81
    hy már rég irtam ide :) toom a játék szezonja már rég lement de a dark sectort már 2005-ben fejlesztegeték de teljesen más környezetben jácodot volna az az ürben ahozképest naon más lett http://www.gametrailers.com/player/6066.html nézétek meg am jol néz ki. Egy 2. résznek elmene , de it az egyedi penge nem szerepel
  • Kratos86
    #80
    Én még nem játszottam a multival ugyhogy nemtok választ adni neked! Bocs!
  • geristar
    #79
    Senki nem akar válaszolni a kérdésemre? Biztos játszott vele valaki?!!