491
bizony
  • Bucser
    #171
    Tudod nem vagyok roma, de pont az ilyen véresszájú romagyűlölők kötöttek belém, majd vertek meg mikor a roma származású kedvesemmel mentünk haza színház után.

    1-1?? valóban. Mégsem mondom senkinek, hogy az ilyen rasszista faszokat akik bőrszín alapján ítélnek meg egy embertle kéne lőni. Jobb ember vagyok?? nem hiszem. Hogy nem mosták ki az agyam annyira?? biztos.
  • tigeroo
    #170
    mostmár felesleges...túl öreg már ahhoz:)
    szerintem le kéne ülni vele beszélni hogy most meddig is fog menni ez a helyzet...mert lassan felnő
  • guardian hero
    #169
    Egyébként marhára el van tévedve, aki azt hiszi, hogy ez is cigányspecifikus probléma. Az újgazdag vállalkozók, a mónikasó-zombik, meg társadalmunk hasonlóan hasznos tagjainak fehér kölykeivel legalább annyi baj van, mint a cigókkal. Gyökereinél rohad ez az egész ország, a cigánykérdés már csak a hab a tortán.
  • joebacsi
    #168
    én csak ennyit szeretnék hozzászólni a témához :)

  • F1re
    #167
    az lenne a legrosszabb gondolj bele ha még meg is ütnék othon akkkor már haza se járna szal ennél rosszabbat nem is tanacsolhattal volna
  • w77d
    #166
    ne baszogass engem a gárdával, nem lépek be ;)

    Egyébként jól mondtad, ez a helyzet NEM TETSZIK!!
    Ha neked igen, akkor gyanítom vagy a magyarverő romák spanja vagy, vagy közülük való!! Ez esetben sajnállak! Engem már rángattak ki romák a kocsimból, mert rádudáltam, hogy miért nyomott le a sávomból!! Elmentem a rendőrségre és SEMMI nemj történt a nyomozást azóta lezárták!!

    Szóval kibaszottul nem tetszik a helyzet és nem is fog!! Nagyon remélem egyszer tényleg észbe kap a magyar és elkezdi legyilkolni a büdös undorító romákat!!!!!!
  • TrIp
    #165
    hát igen, szerintem abban sokan egyetértünk, hogy az atyai pofonok meg a tanárok által kiosztott saller/tockos többet ér minden szónál.
    nem tehetek róla, de tanárcsaládba születtem, anya-mama-nagynéni hármas elég meggyőző volt :D ennek ellenére minden jókis balhéban benne voltam, meg is kaptam érte a magamét. például a matektanárom akkorát adott hogy megeredt az orrom vére... és még csak meg sem mertem mondani itthon. ez a különbség. és ez volt kábé 8 éve...ma már inkább elküldik apukának sms-ben a történést, és az óra végén már ott toporzékol az ajtóban. kéne egy kis szigor az iskolákba, nem körömlakk meg diszkó. meg az mondjuk alap lenne, hogy a tanárok próbálnak példát mutatni a diákoknak, és ebbe az is beletartozik hogy mondjuk a számtechtanár nem a warezcsászár személyesen, a magyartanár nem használ obszcén kifejezéseket, a tesitanár nem taperolja katikát amikor bukfencezik... és még sorolhatnám, a konkrét eseteket, mert ezek azok voltak :)
  • Czdano
    #164
    Egy nagy büdös pofonra szted mit reagálna? (de olyan igazi nagyra ^^)Már bocs de tényleg ;S
  • Bucser
    #163
    Ezért nem is mondtam folytattam tovább:)
  • Bucser
    #162
    Hát nem bölcsész az biztos:D
  • Aspyrin
    #161
    Rosszul értelmezed: ő is ugyanazt mondta :)
  • guardian hero
    #160
    "mert az ősmagyar néptől mindenki félt, mert erősek és hősök voltak"

    LOÁL :D

    "ez már nem az a nép. ha az lenne, pl most nem keresztények lennénk"

    Az ősmagyarok mióta voltak keresztények te szerencsétlen?!? István királyunk a legnagyobb ősmagyarokat írtotta ki családostúl, hogy bevezethesse a kereszténységet! Mégis milyen egyetemre jársz?!?
  • F1re
    #159
    baratnöi vannak ? ök is olyanok mint ö ?
  • tigeroo
    #158
    Igen, elég jól startoltunk... lóháton nyilazás meg minden.
    Csak a magyar szereti a belső széthúzásokat...
    Hiszen az 1848-1849-es szabadságharcban még a vezetők is csak a saját érdekeiket nézték.
    A politikusaink napjainkban a '48-49es megemlékezésen sem tudnak egységesen magyarként viselkedni, mindenki szeretné tömni a (vagy a baloldali vagy a jobboldali) zsebét.
    Az átlagember meg szeret a szomszéd mari nénire,a fentebb említett honatyákra, vagy a romákra mutogatni...
    ahelyett hogy összefognánk... ki kell pucolni ezt az egész parlamentet úgy ahogy van, mert ez minden volt csak nem rendszerváltás. Csak a körítés változott, minden szemét maradt a régi (a magyar meg jól betanított nép, ha nemis elsőre, de a második demagóg szövegnek tuti befog dőlni)

  • Aspyrin
    #157
    vigyázat mélyvíz!
  • Bucser
    #156
    "ha elfelejti ezt az egyész hazafias háborgást és elmegy ebből az országból, messze. személy szerint egyetem után én ezt fogom tenn"

    És gondolom közben büszkén megszavaztad az államifinanszírozott oktatást... na ettől fordul fel a gyomrom igazán...
  • Bucser
    #155
    lófaszt. jobbantetted volna ha visszaolvasol.

    HA meg nem tetszik lépj be a gárdába. Hasonlók úgyis jól kijönnek.

    Egyébként kíváncsi lennék hogy mit szólnának az itt "diktatúrát igénylők" ha egyszer lenne diktatúra, csak éppen úgy sülne el, hogy ők is a szopóágára kerülnek. Biztos nagyon szeretnék utána a demokráciát. csakhát a diktatúra azért diktatúra, mert kúrvára nem kérdeznek meg róla semmikor, hogy mit is akarsz valójában.

    Egy diktatúrát könnyű bevezetni, de rohadtul nehéz megszabadulni tőle.
  • bens
    #154
    ez nagyon szépen hangzik, csak az a baj h a magyarok azok akik megválasztják a vezetőséget, ami megvédi a fekákat. namost innentől kezdve ugye mit lehet tenni. mert lehet itt zsidózni meg cigányozni kedvünkre, csak semmi foganatja nem lesz. szvsz ha valakit zavar az itteni helyzet, az a legjobb ha elfelejti ezt az egyész hazafias háborgást és elmegy ebből az országból, messze. személy szerint egyetem után én ezt fogom tenni. büszke vagyok arra h magyar vagyok, mert az ősmagyar néptől mindenki félt, mert erősek és hősök voltak, de épp úgy mint a szamurájok vagy az indiánok, kihaltak. ez már nem az a nép. ha az lenne, pl most nem keresztények lennénk, nem nyírnánk egymást segítés helyett, vagy épp nem taposna rajtunk a kisebbség.
  • tigeroo
    #153
    mégis mitvársz baszameg?
    ha este elkapsz egy betőrőt a házadban és odasózol neki, még ő fog beperelni téged testi sértésért, meg szellemi kásorodásért...


    *fú a #152-es TC3-nak címeztem...hupsz*
  • tigeroo
    #152
    de ezt nem értem...ha ennyire rossz, akkor miért kell megengedni neki mindent? nekem ez jön le az egészből amit irtál itt a topicban
    (kezdve a kollégiummal...)
    szerintem az elején elkényeztettétek, most meg elszaladt vele a ló...
    simán hülyének néz titeket,egyáltalán szeret titeket ?:D ennyi fájdalmat okozni..
    én sohasem basznám át a szüleimet így...

    az én szüleim jófejek. édesanyámmal szoktam pörölni néha, mert sok mindenben tényleg nincs igaza,meg néha gyerekesen viselkedik pl.
    ma: kivett a pénztárcámból 2ezer forintot és mikor konyhában kérdeztem a családtól wtf, akkor mondta hogy kölcsönvettem ,köszi, vagy, mondom neki irasson be a fodrászhoz, pár nap után mikor kérdem hogy "na, mikor mehetek" akkor pedig neki áll feljebb hogy miért nem intézem magamnak...1 hét után...kösz hogy szólsz... szóval "visszaélne" a helyzetével,de nem hagyom. tehát leállok vele veszekedni, és
    olyankor jön a "szólok apádnak" sláger, de vele már nem akarok kötekedni (meg őt jobban is bírom)

    és én sohasem csaptam be őket, mindíg elmondom az igazat,pl. ha megettem a dugi-csokit, akkor bevalottam, régen pénzt csórtam és rájött akkor nem faltomtam,ha egyest kaptam az iskolában nemcsak a jójegyeket mondtam el,hanem aznap délután megmondtam, mert hamar rájöttem hogy nem jó a szőnyeg alá söpörni a kényes dolgokat, jobb letudni őket előbb-utóbb kiderülne minden...pár napig orroltak rám aztán elfelejtették)
    és megis lett az eredménye: amikor osztálykirándulás volt az ált. iskolában, minden fiú vitt piát...én odamentem a faterhoz, mondom: hallod vinnék egy kis italt, kaphatok?nevetett, mesélt pár dolgot az ő "élményeiről" és vihettem a cuccost.
    mindenki dugdosta a szülei elől meg minden,szóval a többiek nagyon irigyeltek:)
    persze, ha a tanár rajtakapott volna akkor én vállaltam volna a FELELŐSSÉGET
    még mindíg jobb, tanár rajtakapott volna, és tőle kellett volna megtudnia a faternak.
    volt 1-2 pofon is,főleg fiatalabb koromban,pl. amikor kaptam egy normális biciklit, lámpával meg minden extrával nekivágtam 10 km-ert letekerni nagymuterékhoz, de pár óra mulva hazafordultam...este 11körül járt már, szegény lennt dolgozott valamin a pincében, érdekes módon a kapu + garázsajtó nyitva volt... persze kaptam is egy maflást...de én örülök neki, sokszor azon gondolkozom hogy csak aggódott, és várt a lejáróban.
    teher alatt nő a pálma, ha szép szóval nemmegy a dolog, akkor fenyítés. ők a szülők, énmeg a gyerek, tudom hogy csak jó embert akartak belőlem faragni. háát sebaj, azért minden megtettek:)

    18 vagyok
  • BIZ0906
    #151
    is
  • Bandee1987
    #150
    Hát igen, sajna a demokrácia egyik szörnyű mellékhatása ez...
  • BIZ0906
    #149
    Egy-két pofon sorozat a kis -őknek és már is csend lesz :) "bizony"
  • Frosty01
    #148
    Nekem a faszom kezd tele lenni az egésszel. És főleg azzal, hogy a magyar jogrendszer védi őket!


    nagyon sok embert ismerek, aki ugyanígy vélekedik mint te (köztük én is)
  • gyemant04
    #147
    jól beszélsz...
  • w77d
    #146
    Sziasztok! bocsássatok nekem meg, hogy nem olvasom el az eddigi 145 hozzászólást, de szeretnék én is hozzászólni. Alapvetően ha megnézitek ezek a kegyetlen diákok bizony nagyrészt a kissebség közül kerülnek ki. Mondhatjuk, hogy ez is a romakérdéshez tartozik. Miért nem lehet már ennek az egésznek a végére járni????? Várunk amíg szétbasszák az egész országot????
    A talpunkra kéne állni nekünk magyaroknak és nem csak jogszabályokat kántálni!! Nekem a faszom kezd tele lenni az egésszel. És főleg azzal, hogy a magyar jogrendszer védi őket!

    Úgy őszintén szolva már lassan jót tenne egy kőkemény diktatúra ennek az országnak! Akkor nem merne pattogni a sok kis gerinctelen!!

    Egy elkeseredett magyar
  • Frosty01
    #145
    nem rosz ötlet
  • Molnibalage
    #144
    Kegyetlen nagy szégyennek számított ez akkoriban.
  • Bandee1987
    #143
    Battle Royale-t bevezessük? :)
  • Bandee1987
    #142
    30-as kommentben van a lényeg, cigánykölykök egyre jobban elszemtelenednek, mellesleg van kitől tanulniuk ezt a viselkedésmódot...
  • gameplusz
    #141
    Újabb médiagenyóság, eddig is volt, ezután is lesz ilyen...
  • bens
    #140
    hát igen. amikor én általánosba jártam és kapott vki egy pofont a tanártól, akkor nem az volt h bement a szülő hápogni, hanem megkérdezték tőle otthon h tanult-e belőle, vagy kér mégegyet.
  • Molnibalage
    #139
    Akkor a témához hozzászólva. Anyám kb. 30 éve tanár alsósokat tanít, de van tapasztalata már 10 éve 18 éves diákkal is, mert a suli középiskola is már egyben.

    Nos, ma kapott éppen fegyelmit, mert egy kis taknyos 8 éves lakurvázta meg minden más amitel tudsz képzelni. Két tesója is odajárt a suliba 8 évet, az anyjuk SOHA egyetlen szülőin stb. nem jelent meg, de most két pofon a fiacskáján és egyből jött be tajtékozva.

    A szülők egy része saját maga sem bír a gyerekével, mert nem nevelik őket. Az én időmben a tanárok nem csak oktattak, de jellemükkel formálták a diákokat is. Mi sem voltanuk angyalok, de volt bennünk betyárbecsület. A balhé után viseltük következményeit.

    Volt egy átok rossz osztálytársam, de egyszer a suli nagy öregje jöbb be töriórára és egy évi is ő tanított minket. A srác nem bírt magával. A tanár akkora sallert nyomott le neki, hogy 45 perc múlva is látszott a tenyérnyom. Utána megkérdezte, hogy kell még neki egy. Utána soha többet nem volt gond.

    Egyszer próbálná meg egy gyerek az anyámat bántni, másnap az ablakon hajítanám ki a kis szarost. Tudja már, hogy mikor született...
  • Molnibalage
    #138
    Én is érzek hasonlókat.
  • TC3
    #137
    Igaz, bocsánat, de a Te szakod nagyon ritka!
    Doki is rohatt sok van, és végez, csak elmennek innen:)
  • TC3
    #136
    Oké, és amikor pénteken suli után nem jön haza?
    Hogy akadályozzam meg, hogy elmennyen, mikor hazase jön?
    Rettentő sokmindent változtattunk az életünkön, mert egyszerüen tarthatatlan volt, és ha nagy szarba került, mert nemtehette amit kigondolt, akkor a nagyszülőknél elkezdte keverni a szart, és hazudozni mindenről. És sokszor elég puskaporos volt a hangulat a nagyszülőkkel, ahogy ezt már írtam is!
    És ugye az ember hátamögötti hazugségot sokszor hónapok melójába telt semmissé tenni, vagyis megértetni, hogy az hazugság!
  • Tothenkopf
    #135
    én egyszer csináltam ilyet kb 15-évesen hogy nem mentem haza éjszakára és nem szóltam.elmentünk bulizni.marha nagy balhé meg leb@aszás volt belőle.

    nemtudom én akkor abban a pillanatban rohadtul elszégyeltem magam mikor anyám leüvöltötte a fejem és megfogadtam hogy soha nem csinálok ilyet.
    szóta is inkább elmondom jó előre hogyha valami gáz van, vagy lesz.

  • Molnibalage
    #134
    Diplomásból lehet, de MILYEN diplomásból könyörgöm??? Bölcsés, jogász, kommunikációs. stb. Én olyan szakirányon végzek a BME gépész karán ahol évente 5-6 diplomás van (áramlástechnikus) és az egyik legkeményebb szakirány ezért nem is választják sokan. Még nem is végeztem nem is kerestem állást, de már ketten ajánlottak állást mikor még nem is végeztem...
  • TC3
    #133
    Mi lettünk volna a legboldogabbak, ha 4-re jár haza, mert reggel időbe elindul, és akkor ér haza amikor mi!
    De ez neki nemfelelt meg!
    Holott figyeltük, hogy suli után sose jön haza, hanem pár percel elöttünk.
  • Bucser
    #132
    El sem kéne engedni.