334
EA Sports EB játéka...
  • Breki33
    #294
    na ez az

    nem kell megvenni multihoz........

    nekem meg nincs ismerősöm aki fifázik

    ja de egy volt aki megmutatta, de már őis pc-n nyomja

    ok
  • Waczkor
    #293
    PES-t nem játszottam multiban,mert nem vettem meg eredetiben,plusz nincs olyan ismerősöm,akinek tetszett volna.
    FIFA ami lerontja a szintet.Egyébként a pest szoktam néha pc-n kimaradt azok közül amikkel játszok pc-n,mert néha játszok egy-egy meccset single-be.

    Na mind1 ne szívjuk tovább egymás vérét:)
  • Breki33
    #292
    és még mindig nincs magyarországi támogatottsága viszont nagy százaléka elromlik

    pc-ni is lehet nagyobbal, de az árak miatt sztem most hülyeség HDtv-t venni főleg a jelenlegi TV adásra.

    Azt meg nem mindenki engedheti meg, hogy játékra filmnézésre vegyen külön tv-t

    De ez már teljesen más topic
  • Breki33
    #291
    na én meg nem játszom csak focival

    és azért nem veszek konzolt, főleg ha van számomra jobb pc-re

    majd kinősz teis ebből a korszakból

    bár lehet hogy nem
  • Istencsászár
    #290
    Az xbox 360 2005 novemberében látta meg a napvilágot, idestova lassan 3 éves lesz a vas. A következő gép olyan 4 év mulva várható, szóval egy olyan 7 éves periódusba kell gondolkozni.

    "2. nem 26-os HD-tvről beszéltem, olyat tök hülyeség venni már"

    Elsősorban a pécémet is szemelőtt tartva vettem, mivel azon pécézek, persze a nappaliban nagyobb tévé van 82 cmeres.
  • Istencsászár
    #289
    Nem erről van szó... játszok pécén de csak azokat amit érdemes pl Csé, Cod, rFactor és társai. Nekem semmi bajom a pécémmel, többet játszok rajta mint konzolon, 2 napja a box felé sem nyultam, pedig jópár gém van ami félbevan hagyva, de amit pécén nem érdemes játszani és pl a FIFA és trasai azok, azokat konzolon kell játszani, ezt jó hogy ha mindenki tudja...
  • Breki33
    #288
    azért romantikus, hogy ti azt hiszitek hogy kb 4 év múlva is ezzel a konzollal nyomjátok majd
  • Breki33
    #287
    sejtettem, hogy fifáztál pc-n...........

    sokan inkább átmennek konzolra minthogy elismerjék a dolgokat
  • Breki33
    #286
    először is illene az adott hozzászólásra hivatkozva írni ha arra reagálsz hamár ezért van
    ugye énis így írtam

    1. Szval te jobban tudod hogy én miről írtam mint én BRAVO

    2. nem 26-os HD-tvről beszéltem, olyat tök hülyeség venni már

    3. De ez nem úgy működik, hogy fogsz egy vinyót aztán kész és elég drágák is külön.

    4. sok mindent nem értesz
    olasd el leírta istencsászárka hogy hogy csinálj leírtam én is
    pár lépéssel egyszerűbb

    5. életemben nem láttalak pc-n multini pes-el

    6. én mit is fikáztam?
    annyit írtam, hogy nem kell azért konzolt venni hogy jó focit játszon az ember erre jött istencsászárka

    meg kéne már végre érteni én nem azt mondtam, hogy konzolon nincs jó foci hanem azt hogy pc-n is van legalább olyan jó

    és mindkettőnek van előnye és hátránya
    de ez nem a ki tud többet a konzolról fórum :-P
  • Istencsászár
    #285
    Ha játszani akarok akkor játszok, és beszélek haverral mikrofonon... most nem játszok hanem fórumozok és itt irogatok:)

    Több évig Fifáztam pécén, WOTB-be is pár éve ( mindig is béna voltam de ez lényegtelen:D ), szóval 100%os rálátásom van mind a két platformra mivel ebben a pillanatban is bármelyiken megutodm nézni bármelyik játékot ( focisokról van szó természetesen )
  • Waczkor
    #284
    1.Erről beszéltél.

    2.HDTV se annyiba kerül,mint előbb le is lett írva.

    3.Arcade beugró,aki tud olcsón szerezni hozzá vinyót,az rátudja csatlakoztatni.

    4.Egyszerűbb?Még mindig nem értem hol olvastál olyat,hogy bonyolult lenne konzolon multiban játszani?Vagy itt a silver-gold különbségeiről beszélünk?

    5.Nem, csak nem ártana hát átment volna,hogy mi is pc-n kezdtük mint mindeki más,multiztunk/multizunk,tudom/tudjuk hogy megy pc-n is a multi.

    Egyébként meg nekünk van rálátásunk mind2 platform előnyeire,hátrányaira.És nem írtam volna be,ha legalább tényeket írtál volna.És egyébként én sem fikáztam se a PES-t,se a pc-t.Én még mindig használom a box mellett játékra(CoD 4,Lego Indiana Jones:P,CS S)
  • Breki33
    #283
    most nem pc-n beszélsz?

    nekem vannak olyan ismerőseim pl franciák hollandok akikkel beszélgetek
    nem csak játszok valakivel aótomata P

    és elég csak az ip hozzá nem kell pc-t lekapcsolni stb.
  • Breki33
    #282
    tudod ki vesz 26-os HD tv-t :-)

    tök hülyeség

    Másrészt fogd már fel végre, hogy ez egy pc-s topic te jöttél ide hülyeségeket beszélni

    Kérdés az, hogy van-e jó foci pc-re

    Válasz az hogy van.
    Ha ezt sem vagy képes belátni yourself burn it simply
  • Breki33
    #281
    1. nem erről beszéltem
    előbb írtam talán figyelmesebben kéne olvasni

    2. többszázezret a HDTV vel együtt írtam ugye direkt felsoroltam mi van benne, ugye ez volt az egyik hülye érv arra írtam...

    3. Ugye arcade-ban nincsen vinyo tehát demo-t se tud letölteni menteni is max pendrive-re

    3. Tapasztalatból mondom, hogy nem láttad nálam a pes-t
    nem kétséges az eredmény, de mi ez vetélkedő?
    Nem arról volt szó melyik játék a jobb császáristenke kobakjába próbáltam meg belemagyarázni kevés sikerrel, hogy pc-re van jó foci.

    4. Megint nem olvastál figyelmesen.
    Arról beszéltem, hogy pc-n sokkal egyszerűbb online játszani
    ez leírásokból kiis derült.
    Szval ezután nem tudom miről beszélsz.

    5. "Azért utánanézhetnél annak,hogy megy pc-n az egész,mielőtt ekkora ökörségeket írsz (ezt a szöveget a konzolosaknak külön oktatják?)


    de mi ez vetélkedő?
  • ForzaInter
    #280
    kisebb dolgokon nem tudtuk vitázni? :-)
  • Istencsászár
    #279
    Miért beszélnék pécén valakivel? amugymeg mond egy gamernevet és 5 mp alatt felveszem, de nemértem ebben mi olyan nagy dolog... miért keresnék pécén ellent? akit ismerek az ugyis felvan véve a friends listára.
  • ForzaInter
    #278
    köszi helpet:)
  • Breki33
    #277
    megint nem értesz

    kérlek figyelj jobban végre

    én olyanról beszélek akivel pc-n beszélsz és anélkül kell játszanod, hogy felvennéd

    remélem mostmár felfogtad és nem kiabálsz feleslegesen :P

    aki magyarul nem tud beszélni minek beszél angolul?

    te nem figyeltél és még magyarázol
  • szabi34
    #276
    Sziasztok
    Felraktam a játékot és nagyon lassú a menüje. Ezmindenkinek ilyen vagy csak nekem?:(
  • Waczkor
    #275
    Na mégjobb:)

    Egyikhez van vinyó,másikhoz nincs.Vinyóra lehet tölteni demókat,plusz addonokat játékokhoz,videókat stb.
  • Istencsászár
    #274
    Prémium, amibe van vinyo, tudok letöltni demokat meg videókat, filmeket, zenéket stb... amugy a ugyan az 100%ban.
  • ForzaInter
    #273
    neked mijen van? és ez a premium mivel jobb arcadenál?
  • Istencsászár
    #272
    Ó igen, pécé feeling...

    / nemtudom /
  • lemongrass
    #271
    srácok srácok! a játékról írjatok már! meg pl arról, h mit kell csinálni, ha mindig hibaüzenettel kivág, ha nem PLAY NOW-ban akarok játszani? :( pls hlp!
  • Istencsászár
    #270
    Lemenet, lement... csökken egy bizonyos időközönként szép lassan.
    Igen
  • ForzaInter
    #269
    annyira lement ára?
  • Istencsászár
    #268
    Arcade gép 47, a Prémium van 60 fele:)
  • Istencsászár
    #267
    Tavaly nyáron vettem Hdtévét, 26"os amit konzolhoz és pécéhez is használok, magyarán arról pécézek most is. Akkor volt 110, most már lement az ára pár tizessel, a box pedig most olyan 60 szóval max 150 a cucc, de ez a cucc mióta megvan maximális élményt ad minden téren... akárcsak tavaly, és idén s majd jövőre és utána, mert a Fifák egyre szebbek lesznek ( a 08 és az Euro közt is látható a fejlődés minden téren ), a gépen pedig ugyan ugy fog futni 2 év mulva is a Fifa 2010 is maxon bármi féle plusz kiadás nélkül ahogy mais.


    A pécés és konzolos verziókat nehogy már össze vessed, még a te grafikai updatekkel is fényévnyi távolságra vannak a verziók:DD ( a Pes grafikában messze van a Fifa 08tól, az Euróról nem is beszélve )

    Tudod a pécés verzió PREVGEN ( ps2 port ) a 360 pedig NEXTGEN.

    "online pc tök egyszerű konzolon bonyolultabb"

    #265

    owned
  • Waczkor
    #266
    Azért ezeket remélem te se gondolod komolyan:)

    Akit nem vettél fel nem tudsz játszani.
    -Baromi nagyot tévedsz.Egyrészről van,aki lobby-n keresztül hívható,valamint az egész Live-on aki fent van és játsza uazt a játékot,úgy is tudsz ellent keresni.És nem kell felvenni,hanem rámész,elküldesz neki egy meghívást és ha elfogadja máris összekapcsol a játék és mehet a gém.

    Többszázezret fizetni?Jelenleg egy sima Arcade gép 60 körül van,ha van otthon monitor rákötöd és mehet a játék.Nem muszáj HDTV-t venni.Tapasztalatból mondom,hogy monitoron is kenterbe veri a a PES grafját.Valóban jó a PES,de az (is) tele van hibákkal.
    Az meg hogy lehet belerakni ezt-azt,kell is neki,mivel nincs benne rendes liszensz,így kell is buherálni.

    Konzol bonyolult:D
    Azért van annyi amcsinak játékra konzol:P

    Azért utánanézhetnél annak,hogy megy konzolon az egész,mielőtt ekkora ökörségeket írsz az online részről.
  • Istencsászár
    #265
    "akivel beszélsz nem tudsz vele egyből játszani
    tudom hogy van lobby de ismerőssel akit nem vettél fel nem játszhatsz"

    Ujra leirom neked. BÁRKIVEL JÁTSZHATSZ AKI NINCS FELVÉVE, HISZEN OTT VAN A LOBBY, belépsz rámész a nevére és invite game ( alant a képek )... haverral aki listádon van azzal is ugyn igy kell, ne kell menni egy szobába és küldi valaki az invitét.... ez kibaszott nagy owned volt már neharagudj, nemvagy tisztában a dolgokkal, magával a konzolos felület rendszerrel sem.




  • Breki33
    #264
    mindjárt?

    én fél másodperc alatt készítek képet

    te meg mehetsz keresgélni trailert :-)
  • Breki33
    #263
    Aham 150-ért Hdtv meg XBOX persze.......


    Van az duplája is hapsika

    na lássuk

    mondjuk grafika alapból nagyjából azonos
    pc javítva akkor 1-0

    költségek

    pc 0 konzolon gép, hivatalos játék tv patogatott kukorica 500 ezer

    akkor ez 2-0

    online pc tök egyszerű konzolon bonyolultabb

    3-0

    elég kiütésnek néz ki, máskor nézz utánna dolgoknak mielőtt leszólsz vmit.

  • Istencsászár
    #262
    Na várj minjá jövök képekkel:) elvagy te tévedve.
  • Breki33
    #261
    csak azzal tudsz játszani aki fel van véve
    ezt már mondta,

    akivel beszélsz nem tudsz vele egyből játszani
    tudom hogy van lobby de ismerőssel akit nem vettél fel nem játszhatsz

    és ugye úgy indult az egész hogy idenyomtad, hogy vegyen konzolt aki jó focit akar
    hát van jó foci PC-re ingyért mégha császáristenke ezt nemis látja be.

    belinkeljem neked a tesztet ahol leírták?
    elég isamert játékmagazin

    sztem te estél pofára
    fizettél többszázezret vmiért ami öt év múlva nemsokat ér, de itt akarsz bizonygatni

    minden állításod újra cáfolva lett, de téged vagy nem érdekel vagy
    simán elsiklasz dolgok felett
    mondjuk túl könnyű volt.........
  • Istencsászár
    #260
    150 a mai árakon a boxom és a HDTvm

    Amugymeg az atom pécéhez nem kell szép kijelző? nem oda jó a fóstalicska kicsi lcd monitor is...
  • Istencsászár
    #259
    Nekem fel van véve akivel játszani akarok, amugymeg van egy Lobby, régiókra bontva ázsia, amerika, európa, stb, ahova belépsz és ott vannak a játékosok, esténként sokan mindig változó és rányomsz a nevére h invite game, vagy ők írnak mindig és mehetsz játszani orrba szájba.

    Xboxon van MSN ugyan ugy mint pécén, bárkivel tudsz beszélni bármit bármikor, és igen mielőtt irnád billentyűt rálehet dugni szóval lehet gépelni.

    Hát ez nagy hiba h nem lehet fórumra nem tudok gifeket kirakni:D összedől a világ!!!! hogy csak a linket tudom odanyomni amire rákattintva letudod játszani...hihetetlen...

    Te mindent megakarsz javítani:D javítsad... nextgen Fifát nem kell mert szép ahogy van, de persze mindent lehetne mert tökéletes játék nincs még akkor se ha te állandóan javítgatod a grafikát... mondjuk a pécésre nem javítás kéne hanem az egészet a kukába.

    Eltünű focisták nincsenek, max bejátszásoknál néha lehet ilyet látni h a karaktereket egy negyed seccel később rakja ki, de kit izgat, ezen te sem tudnál segíteni.

    pesonline exe indit beír másik ip, ha kész megyek játékba szobát csinálok és várom, hogy jöjjön

    "kicsit egyszerűbb, közben ugye pc is megy míg neked le fel kell kapcsolgatni.....
    ezis bukta........"

    :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    jó veled beszélni, állandóan pofára esel:DDDD
  • ForzaInter
    #258
    de ezt meg is kell fizetni nem gyengén, hdtv+box mennyi volt kb?
  • Breki33
    #257
    ja és tényleg a konzolos fifa topic hogy pörög alig győzöm követni P

  • Breki33
    #256
    automatikusan

    szval nem tudsz

    hát sztem meg fel kell venned akivel játszani akarsz
    és nem csinálhatod, hogy beszélsz vkivel msn-en hopp játszunk?
    és öt perc múlva állítgatások nélkül játszotok

    központi oldalra pont ezért kérdeztem, fórumra nem tudsz kirakni...

    aham Pes is gyönyörű szép alapból mégis lehet rajta javítani
    szval ezis hülye indok

    ja amit buktál az nemérdekel :-)

    ronda közönség benne van szó szerint idéztem kiváncsi voltam bukod-e
    hát simán buktad.......

    az eltünő focistákat is a tesztben írták

    leírom hogy én hogy multizok

    pesonline exe indit beír másik ip, ha kész megyek játékba szobát csinálok és várom, hogy jöjjön

    kicsit egyszerűbb, közben ugye pc is megy míg neked le fel kell kapcsolgatni.....
    ezis bukta........


    automatikust tanuld már meg írni vagy kónzólon hosszú óóóóóóóóó ?

    szval megint minden állításod cáfolva

    szerintem menj vissza a konzolos részre mielőtt hdtv-t és egyebeket is akarnál vetetni mindenkivel

    ugye kb már félmillánál járunk..........
  • Istencsászár
    #255
    "tudsz rostert a lewgfrisebb igazolásokkal pillabatok alatt változtatni?"

    EA folyamatosan frissíti a dolgokat, hogy ha változások vannak a felállásokban azt autómatikusan letölti

    "tudsz a haverral direct ip-n pillanatok alatt játszani?"

    1 gomb nyomás és már játszok a haverral

    "tudsz gólt felrakni egyszerűen a netre teszem az egy fórumra?"

    igen tudok, ugyanis ripléjbe lépve 1 gombnyomás és már tölti is fel a kívánt akciót, ami a központi EA oldalon meg is jelenik és akárhova linkelhetem... az egész akció 1 perc sem

    "tudsz javítani a grafikán?"

    nextgen grafikán nem kell javítani mert gyönyörű szép

    "választhatsz 100 stadion között?"

    nekem minden stadion ugyan olyan, a lényegesek bennevannak a többi nemérdekel

    "van normális közönség nem a régi papírmasés, kockásszélű csúfságnak hagyták a fejlesztők?"

    az egész gyönyörű, az összhatás a lényeg, és nem nem látok benne ronda közönséget, mert ugy van megcsinálva hogy szép s láványos legyen minden bejátszás minden kameraállás

    "vannak hirtelen eltűnő és megjelenő focisták?"

    hol?


    Csak neked leirom hogy megy egy multi haverral

    1, jössz gémelni? igen, akkor go box
    2, bekapcsolom ( lemez bent van, autómatikus indításon )
    3, gomb megnyomása után fél perc és már a menübe vagyok
    4, xbox lájv, lobby
    5, küld egy invitálást játékra, elfogadom, ezzel egyidőben a chat szobába is belép autómatikusan ( hang átvitel magyarul )
    6, indul a gém

    és élvezem a nextgen football játékot, wireless kontrolleren, HDtvn 5.1en a fotelból

    kell ennél több?