597
A Sziget balatoni fesztiválja
  • OrioN the S
    #517
    Oakenfold viszont ütni fog :)
  • OrioN the S
    #516
    hát ez olyan, hogy kinek mi a n1 szal nem is kell hülyén érezni magadat :D én pl. nem csípem.
  • Sephi
    #515
    Hat most bocs ha nem erzem magam hulyen, de en fel nem tudnek sorolni 5 Dj-t. Nem halgatok olyan zenet :)
  • OrioN the S
    #514
    Ti amúgy, hogy tervezitek az alvást? :D Vagyis mi a taktika, hogy ne maradjatok le semmi jóról? :D Én rendesen felírom, hogy mettől meddig megengedett számomra :D 4 napra 4x4-6ot tervezek... sok kv kell :ASD
  • OrioN the S
    #513
    ja :D egyem a zuzájukat, hogy oda rakták...
  • REPS0L
    #512
    kajak deadmau szigeten lesz? arra az egy napra elmegyek esküszöm.
  • OrioN the S
    #511
    lehetet kérdezni fészbukon és ott írták a szervezők, hogy 450.-
  • Reyes
    #510
    Uhh
  • AntiHero
    #509
    Csak a World n1. DJ-e:D
  • Sephi
    #508
    Hat nem szurhattam volna be, mert azt sem tudom kik azok :D
    De megnezem majd oket is.
  • Reyes
    #507
    Ha a dobozos Heineken 450, akkor jól levitték az árát, mert tavaly 680 volt...
  • AntiHero
    #506
    Armin-t még beszúrhatták volna. Igaz 1 hét múlva (Sound után) lesz Pesten, de Soundon jobb lett volna.
  • Sephi
    #505
    Hat lassuk csak :

    Pet Shop Boys
    Jami
    Klaxons
    Chemical Brothers


    Ezek mar egyenkent is min egy 10e lenne. Tehat mar boven jol jartunk, es akkor a tobbirol nem is beszeltem.
  • tikim
    #504
    sound szerintem nem feltétlenül olyan igényes csak azért mert drága. idén például nincs is pénzem soundra, pedig szivesen mentem volna. max szigetre megyek majd ki deadmau5-ra meg gentleman-re, van asszem ilyen csak esti jegy ami kb feleannyiba kerül, azt még megengedhetem magamnak.
  • AntiHero
    #503
    Ez meg a másik. Mindenki eltudna jönni ide is, csak spórolni kell. Nem utolsó 1 hétbe kitalálni, hogy én ide szeretnék menni. Nem kell minden hétvégén feljárni szórakozni stb..stb.. Máris lesz pénze az embernek arra amire szeretné.
  • OrioN the S
    #502
    olvasd el légyszíves direkt oda írtam, hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!!!!! és nem is egészen azt írtam amit Te kiragadtál az egészből. de leírom még 40x, ha kell. kurvára félreértesz....

    mellesleg megkapja az is az esélyt. vannak fesztek amik 4-5-6e forintba kerülnek és 4 naposak. nabumm... hó végén én is oylanra megyek, mert a sound elviszi a pénzem... nosza. nem vagyok gazdag csak spórolok, áldozatot hozok azért, hogy egy évben egyszer jól érezhessem magam a megdolgozott pénzemért.
  • Sephi
    #501
    Feltetlenul el kell itt is inditani egy ilyen spam-et?

    Hogy lehet az, hogy minden egyes topikban kell legyen egy-ket olyan ember, akik egyszeruen nem birjak magukat visszafogni, es el kell kezdjenek okoskodni? Fel nem birom fogni.

    Ne haragudj, semmi bajom veled, de megkerlek szepen ezt fejezd be!
  • akhork
    #500
    Szerinted mindenki, akinek nincs pénze Soundra, az igénytelenkedik, lop és tele van hátsó szándékkal??? Ezek szerint a gazdagok a legbecsületesebbek, és a szegényebbek meg csak ezt teszik??? Egy kicsit gondolkodj el azon, hogy mit írsz... jogos, hogy ennyibe kerül egy jegy, egy szóval nem mondtam, hogy nem, de miért ne kaphatná meg az is az esélyt, akinek nincs ennyi, és egyszerűen csak szereti a zenét... mert aki pályázni fog egy ilyen játékon, az a zenét szereti, és nem lopni és csalni megy... de végülis nekem mindegy mit hiszel...
  • Sephi
    #499
    Teljesen egyetertek.
  • OrioN the S
    #498
    azért ilyen drága a sound (le is van írva) hogy a sok suttyó proli ne menjen be és ne húzzák le a bulit lopásokkal, rendbontásokkal stb... (tisztelet a kivételnek) és én inkább elbaszok 100 ropit erre, de legalább a sok trágya ember nem lesz ott, hanem igénytelenkednek, lopkodnak tovább ingyérfeszten. ez van ezt kell szeretni, de így sok hátsó szándékú embert ki lehet szűrni. gondolj bele mi lenne, ha 10 ropi lenne a sound... kempingbe alapból nem mennék, mert sátorszabdalás lenne. meg amúgy, ha azt vesszük: 1.) 450 a heineken... máshol is ennyi vagy drágább. 2.) csipkebokorvessző 3.) szvsz csak a chemichal brothers koncert lenne egy 10esbe, ha egyéjszakás buli lenne.
  • akhork
    #497
    És sikerül is nekik :) De megmondom őszintén, hogy ezekért az előadókért megértem, hogy ennyire drága a jegy, és ugyebár a Balaton partján van. De hogy az ottlét miért ilyen drága... azt nem tudom...
  • Sephi
    #496
    32 a jegy
    24 a szallas
    min 5000 / nap = 20.000 koltopenz.

    86.000 korul van a vege.

    Ez nalunk...
  • Csörcsike
    #495
    igazad van akhork abszolút..és tényleg nagyon nagyon drágává sikerült ezeket a fesztiválokat varázsolni.mindenki egy hét alatt akar meggazdagodni rajtuk
  • akhork
    #494
    Épp azért vannak a nyereményjátékok, hogy azok is megkapják a lehetőséget, akiknek amúgy nincs rá pénzük... az ottlét pedig annyiba fog kerülni, amennyibe Te akarod... ha nincs sok pénzed, akkor nem iszol meg napi 20 sört, és kempingben laksz... ennyire egyszerű... sajnos nincs mindenkinek 70 ezer forintja egy fesztiválra, de ettől még ha szereti a zenét, és nem a luxus miatt megy, lehessen ott! Ez az én véleményem!
  • OrioN the S
    #493
    umeket és deadmouset én is szeretném.... igazából egy ilyen dévid getva vagy az "annyira kész vagyok, hogy nemtok játszani" sven helyett lehetett volna valamelyik... :\ umek lesz part feszten :P arra a napra lehet lenézek alkotó táborból hazajövet :D meg a másik, hogy kalkbrenner... ok.. kurvajó meg proféta stb... imádom, de sztem kicsit kezd unalmas lenni és, ha a berlin callingos szettet adja le megint, akkor vérthányok.... mondjuk szinte biztos, hogy valamilyen partyszettet ad majd le :D

    ja... deadmouse lesz szigeten :S pff... no comment. faszér oda kellett rakni?!
  • OrioN the S
    #492
    hát tokkal vonóval 95k -.-

    mácsakegyhét! fakjeee :D
  • viizo
    #491
    hihetetlen, hogy vkinek nincs 30 ezer pénze belépőre, de ott akar lenni a Soundon...

    mégis, mit gondoltok, az ottlét mennyibe kerül? ha a költést, evés-ivást és a szállást is nézitek, egyből 3szor annyiba, mint a jegy.

    a sound sosem arról szólt, hogy óccsójánosok 3 fillérből kihozzák...

  • laserdawn
    #490
    Van játék, amivel még nyerhetsz. Videoklippet kell készíteni egy pályázatra és ezzel 4 db vip bérletet nyerhetsz Sound-ra.

    http://tiny.cc/eletem
  • natihorv
    #489
    Ahogy már lent is említette valaki (nem tudom olvastad e), hogy van egy olyan lehetőség, hogy videoklipet kell csinálni és azzal lehet nyerni jegyeket Soundra.
  • obe
    #488
    kösziszepen meg1x
  • REPS0L
    #487
    eladva, jó szórakozást obe :)
  • obe
    #486
    ha valakinek maradt heti jegye sätorhellyel , erdekelne 06 20 983 1711 (csak csörrintsen meg, visszahivom)...köszi
  • Sephi
    #485
    Vagy ahogy az egyik arc csinalta (mult evben ismerkedtunk meg vele, fizetett ket sort egy csomag cigiert:D). Jelentkezett melora, majd elso nap fel is mondott. Megkapta a kezere a negy napost :D Kicsit kivoltak ra de ot nem zavarta, messzirol kerulte a bodet :D

  • printsreen
    #484
    Légy előadó, és ingyenjegy mellé egyéb cuccokat is kapsz ingyé és még fizetnek is!
  • AntiHero
    #483
    Vegyél Heinekent. Vagy lentebb írtak még.
  • jezjezjez
    #482
    tudsz valami játékot ahonnan ingyé lenne a jegy?
  • REPS0L
    #481
    eladó 2 db Balaton Sound jegy (4 napos). 25.000ft/db. írj ha kell.
  • prezi
    #480
    Hmm... msn-en még leledzel ?!
  • franc0
    #479
    Idén ki kell hagynom sajnos. Két bérlet eladó ezáltal, ha valakit érdekel 29-ért darabja, írjon mailt: [email protected]
  • akhork
    #478
    Ha ingyen jönne a jegy, akkor nem érdekelne, hogy mennyibe kerül a sör :D :D :D