7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • modelcar
    #7003
  • modelcar
    #7002
  • modelcar
    #7001
    Tuningom
  • modelcar
    #7000
    De még azért próbálgasd.Hátha megjavul,mint ahogy nekem is.
  • underground2
    #6999
    az
  • modelcar
    #6998
    Köcsög EA
  • underground2
    #6997
    Megprbltam mindent, de ugyan úgy kiírja a játék keresésnél. De azért köszi a segítséget!
  • modelcar
    #6996
    Az autómatikus bejelentkezés hogyan van beállítva?Szerintem csináljál új nick nevet,meg kapcsold ki,vagy be az autómatikus bejelentkezést.Vagy hozz létre új EA fiókot.
  • underground2
    #6995
    Múlthét szombaton vettem az NFSUC-t, és hiába raktam fel a javítást azzal se tudok neten játszani! Az EA MASSANFER-RE feltudok jelentkezni, de a játék keresésnél mindig azt yrja ki amit idéztem!
  • modelcar
    #6994
    Mi a nick neved?
  • modelcar
    #6993
    Egyébként elötte jó volt?
  • modelcar
    #6992
    Volt egy időszak amikor nekem is ezt csinálta.kb.4 hétig.Utána viszont megjavult.Nem tudom hogy hogyan,de rendbejött.Neked mióta csinálja ezt?
  • underground2
    #6991
    Ilyenkor mi a teendő?
  • underground2
    #6990
    Játszanék, de amikor az online menüpontban rémegyek a játékok keresésére akkor mindig azt írja ki "A Need For Speed Undertcover szerver jelenleg nem elérhető! Kérjük próbálja meg később!"
  • modelcar
    #6989
    Játszol online?
  • underground2
    #6988
    Szép jó reggelt mindenkinek! Multiplayer részt miért csináltak bele, ha az NFS Undercover szerver nem érhető el?
  • Indigo
    #6987
    Teljesen nem cseréli le semmi, de a HD textúra pakkal már kicsit jobban fest, plusz felraktam egy modot (gyakorlatilag egy DirectX-es dll fájlt cserélt le), amivel a fényhatások is kellemesebbek lettek. Ja és a hányingerkeltő motion blur-t ki kell kapcsolni, mert az is nevetségesen el lett túlozva.

    Nem mintha egyébként a grafika nem lenne mindegy, mert a játék így is, úgy is trágya.
  • Ryder7
    #6986
    nagymámátólXD
  • modelcar
    #6985
    Anyucitól XD
  • Ryder7
    #6984
    vagy ha nem, akkor megkapta apucitól.
  • norbi2fraktal
    #6983
    az meg lehet :D:D:D:D
  • Szabi1991
    #6982
    " Megvetted a játékot? - Igen 37 - Nem 320"

    az a 37 is tuti félrenyomott.. xD
  • arty
    #6981
    "a grafika még jó is lenne"

    linkeld a modot, ami teljesen lecseréli a grafikát!!! (az eredeti kinézetre csak nem irhattad ...)
  • lee56
    #6980
    Hihetetlen, nem szokásom előre temetni egy játékot, de ezt nem bírta a gyomrom 10percnél tovább :)
  • Indigo
    #6979
    Nemrég vittem végig, amolyan "csakazértis" módon... A hangulata és a grafika még jó is lenne, de a beltartalom ennél is egy rakás gőzölgő undorító szar.
  • lee56
    #6978
    "A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk...." hát ez találó, nem akarok megbántani senkit, de van itt valaki akinek valójában bejött ez a valami? :D
  • Coronita21
    #6977
    vagy mégtovább :D
  • Szabi1991
    #6976
    ameddig jól esik.. :D
  • Ryder7
    #6975
    meddig fogod még linkelni ezeket a képeket ebből a ronda játékból?
  • Coronita21
    #6974


  • pIIrash
    #6973
    Sikerült már valakinek eltüntetni a Motion Blurt vagy ezt a sárga nyomi fényhatást? Ha igen, akkor ossza meg velünk. Köszi!
  • Falcon87
    #6972
    :DDDDD:D
  • Ryder7
    #6971
    nem birok ki egy óra UC-t:D
  • Falcon87
    #6970
    Próbálj meg GRIDezni egy óra UC után. Mókás lesz :D
  • Ryder7
    #6969
    mondtam én hogy jó:D

    de azért néha hasznos is lehet.
  • Szabi1991
    #6968
    hát ez tényleg nagyon jó

    sztem pont hogy ettől gagyi..
  • Ryder7
    #6967
    pl gyorsan meg lehet állni.
  • Szabi1991
    #6966
    1 jó dolgot mondj a fizikában.. :D
  • Ryder7
    #6965
    a graf az télleg ronda, de nekem a fizika tetszik. "kicsit" furcsa hogy fékezni nem kell, de attól még vannak benne jó dolgok.
  • Coronita21
    #6964