7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Holtsáv
    #4787
    Egyetértek, a TDU igazi autós játék. Mondjuk amelyikben nincs belső nézet, nem lehet minden tükröt látni, és nem lehet játszani a kuplunggal, azt aligha lehet ebbe a kategóriába sorolni. :)
  • tohotomke
    #4786
    Hali!
    Nem tudjátok véletlenül, hogy hol lehet kapni ezt a cuccot, mert sehol nem találom, mindenhol csak előrendelés van és a crack-es meg kaki, szóval inkább megvenném!
  • barmi
    #4785
    Kedves házigazda! A garázs topikot be tudnád tenni valahova a bannerba vagy alá? thx
  • FxRRulez
    #4784
    Könyörgöm azt ne mondja már nekem valaki, hogy ennek a játéknak jobb a grafikája, mint a MW-nek. Persze az autók szebbek már egy picit, de ilyenek voltak pontosan a PS-ben, ha nem szebbek. A Most Wantedben gyönyörű volt a fény effekt, ahogy az arcodba sütött a nap, vagy amikor eleredt az eső, meg ahogy törtek a rendőrautók és elrepültek. Itt meg egyszerűen kritikán aluli!!!! MW Forever!!! jah azt meg is vettem eredetiben... ;)
  • FxRRulez
    #4783
    Szerintem meg kellene már végre egy normális autós játék. Mint pl. a TDU, bár ott is voltak azért kivetnivalók.
    András tudod vannak fontosabb dolgok is az életben, mint egy autós játék, de legalább, ha megérné azt a 12e forintot...na de így... szó nem lehet róla, hogy ezt én megvegyem. Majd ha te fogsz megdolgozni a pénzedért, akkor majd lehet te is így látod majd ezt a kérdést. És most ne gyere azzal, hogy a nyári munkádból félretett pénzedből vetted, mert az nem ugyanaz, mint amikor számlákat fizetsz be, a napi betevőt veszed meg stb... Ilyenkor már másképp gondolkodik az ember. Persze akinek nem okoz gondot kiadni érte a pénzt annak lelke rajta. Bár én elvből nem venném meg ezt a játékot, nehogy a cimboráink az EA-nél azt gondolják, hogy valami maradandót alkottak ezúttal. Bár végül is maradandóan szart. Ne röhögtessük már ki magunkat kérem. Manapság, mikor már olyan játékok vannak piacon mint a GRID vagy a GT5. Hát ez nevetséges...
  • Handras
    #4782
    Szerintem meg kéne venni eredetiben a játékot és akkor nem fog szaggatni, meg akkor megy rendesen. Nekem semmi problémám nincs vele!

    Amúgy nem egy nagy eresztés, de ha már a többi is megvan akkor ez miért hiányozzon.

    A telepítő kódot az elején kell beírni és a telepítés után a neten kell aktiválni. Alapból felismerte a gamepadot. Alapból a géphez konfigurálta a grafikát.
    Ugyhogy azt tudom ajánlani irány a bolt és nem lesz gond a játékkal!
  • ricsa008
    #4781
    1értelmű hogy az U2 eddig a legjobb mérgembe most is azzal jáccok
  • Dark Angel 666
    #4780
    Az Underground 2 volt szerintem a legjobb , de a Most Wanted se rossz !
  • tomcsa4
    #4779
    Pro Street! Kedvencem!
  • examinee
    #4778
    Én nem is olvastam amit írtál.. de akkor egy vélemyéen volt a te 4700-as hszeddel.
  • Csaba42
    #4777
    Látom, félreértették egy páran a #4700 hszem végét (pl. #4760 vége). Én nem azt akartam kifejezni (még ha az is jött le belőle), hogy aki fikázza a játékot, annak nincs önálló véleménye - előfordulhat, hogy valakinek nem tetszik, nekem sem jön be minden -, hanem arra akartam rávilágítani, hogy ne más tapasztalata (kommentje), offline újság és online weboldal értékelése alapján ítélkezzen egy játék felett! Ezerszer olvastam már ilyet, hogy "XY Z%-ot adott erre a gammára, akkor már ki se próbálom", illetve "Más azt írta, hogy milyen szar, akkor biztos nekem se tetszene". S nem csak itt. Persze, vásárlás előtt illendő (10k-s nagyságrendű tétel esetében meg pláne) megtekinteni a művet, hogy mégis hogy jött össze, de jó lenne szubjektíven megtenni ezt. Vagy félretenni, és pangás esetén visszatérni a tárgyra. :)

    4769: annyira nem értek a dologhoz, de szerintem a stencil buffert nem lehet AA-zni (ha a cakkosságra céloztál). Már ha SB az árnyék itt is, bár szerintem igen. De még mindig jobb így, mintha a Doom 3-ban látható pixelárnyék lenne mindenhol, brutális gépigénnyel, amit aztán ki kelljen kapcsolni ahhoz, hogy rendesen menjen a cucc. :)
  • examinee
    #4776
    CSak ha kérdezik i volt az a hülye aki az UC-re szavazott akkor én voltam:) -szolidalitás!:)
  • Katun
    #4775
    Ott a pont...
    ennyi
  • DJ Skyline
    #4774
    pár perc és jön az új szavazás! felhívom mindenkinek a figyelmét arra, hogy HÁROM lehetőséget lehet majd jelölni, DE, nem kötelező mind a hármat elhasználni, természetesen aki egyet akar jelölni az egyet jelöl.
  • djcom
    #4773
    ok, köszi.
  • tomcsa4
    #4772
    World Effecttel, nem? Én lowra tettem azt és nincs HDR. Mediumot próbálj meg vagy lowot.
  • examinee
    #4771
    PL így ahogy ő csinálta... Nem tetszik törli és annyi..
  • djcom
    #4770
    Tudja valaki, hogy lehet a HDR-t kikapcsolni?
  • barmi
    #4769
    Az árnyékkal nem lehet tenni valamit hogy ne legyen ilyen ocsmány?? (kikapcsoláson kívül)
  • examinee
    #4768
    Jajja, baromi érdekes. Mindenki fikázza közbe már 5-ször végigtolta. Elmenetek ti a pi....be. Mi ez valami uj trendi? Mondta ahaverotok az oviba hogy fikázzátok le az ea-t meg az NFS-t?
    Alkossatok már véleményt rendesen és ha nem tetszik a játék ne játszatok vele!!! Számos játékot elkezdtem, kiprobáltam, ha nem tetszett abba hagyatam.. valahogy igy kéne...

    A másik meg az, fikázzátok a fizikát... - erre jönnnek ilyen hozzászólások hogy a Carbon fizikája kéne -> loooooooooooooool csak tudni kéne mi az a fizika.. karbonba is ilyen volt hogy nemvolt. szval ennyit rólatok - és tisztelet a kivételnek!
  • RYO21
    #4767
    megvettem az orginalt és azt írja rajta: "A TERMÉK AKTIVÁLÁSÁHOZ INTERNET KAPCSOLAT SZÜKSÉGES"
  • SlaCker
    #4766
    Hát én mondjuk nem ezzel játszok mert nem megy. :DD
    Én Underground 2-vel tolom évek óta mindíg felteszem és eltok vele ökörködni.Igazából tényleg kihoztak mindent belőle,de szerintem ha a Mastwantedet és az Underground 2 valahogy egybe gyúrnák és javítanák az AI -t akkor szerintem nagyon ütős és tuti játékot kapnánk.És ráadásképpen megcsinálhatnák Netesre mint pl. a Testdrive azt hiszem.
    Mi tuti lenne már sok játékos, és mikor bóklászol a térképen csak azt veszed észre,hogy elhúz melletted 4 kocsi akik éppen egymást gyepálják a Sprint versenyen.Szerintem tuti lenne.
    A fizika meg olyan amilyen.Én nem tom,de taposom a féket majdnem mindíg.
    Ahogy láttam a képet itt már törik az autó.Szerintem az a baj hogy nem eléggé.Gondoljunk vissza kicsit a Need for speed porsche-ra.Ott az ember kétszeris meggondolta hogy mennyivel megy bele a kanyarba,mert biza az egész verseny múlhatott rajta ha lipityára volt zúzva a kocsi.Meg milyen szépen húzott a lezúzott oldalra.Itt is az kéne.Attól még tudna száguldozni az ember csak kicsit odafigyelne.

    SoulHunter a Red Alert 3 ne bántsd.Szerintem az tutilett úgy ahogy van.Itt kicsit meglepődtem az EA-n,de jólett. :))Bár Westwood szerintem többet hozott volna ki. :(( Bocsi az offért. :))
  • Marci0115
    #4765
  • tom235
    #4764
    Sokan fikázzák, pedig nem rossz ez. Azt kéne megérteni, hogy ez egy árkád autós játék, tehát nem a fizikát kell benne figyelni, aki azt nézi az játsszon forza 2-vel vagy rfacorral, azok szimulátorok. Arra meg hogy az ea már kétszázadjára adja ki ugyanazt más néven? Most őszintén mit lehetne még kitalálni? volt itt már minden versenypályán való vezetés, nappal utcán, éjjel utcán való vezetés, rendőrőkkel vagy anélkül, honda civic től a bugatti veyronig mindenféle verda.Szerintetek mi mást lehet még kihozni egy autós játékból? Ha nem tetszik nem kell vele játszani azt kész, nem mindenkinek egyforma az ízlése.
  • Maxtreme
    #4763
    Hát még a HDR-t.
  • RoyalPredator
    #4762
    Carbon fizikával nagyon jó lenne.
    + DX10 day/night-al.
  • Ryder7
    #4761
    Nem tom mit fikázzátok (máraki) nekem tetszik, nem zavar, hogy fékezni nem kell, mert szoktam, a HDE-t is meg lehet szokni, vannak benne idegesitő cuccok, meg a pályát nem tölti be teljesen, de ez nem olyan vészes.

    Nekem bejött.
    #4759: Ez mekkora kép. Majd találkozunk:D szép kép.
  • soulhunter
    #4760
    én a sok fikázo közé irnék 1 saját véleményt:
    letöltöttem, miután cseten megkérdeztem 1 közösben, hogy megéri-e, nem csak sávszélességet pazarolnék-e rá...
    megjegyzés: NFS:MW és HL2 és C&C FD megvan orig:)

    cseten azt mondták, próbáljam ki, de nem mondtak semmit...

    letöltöttem (igen, igen BSA, gyertek nyugodtan, csekkoljatok le kis szarházi szoft-banda) :)
    IP-m megtaláljátok az SG naplozásában :)

    na szal...
    feltettem...
    elkezdtem...
    azt már mexoktam, h az EA ront évről évre a szinvonalon (ah ez az RA3-nál is történt MÁR a menüben, nemh ingame...)

    delete...
    ez szarabb, mint a PS... pedig aszittem, h az után nem igazán lehet szart kidobni...

    bocs, lehet, h csak én látom igy...

    és ezen irásom csak a saját véleményem, nem befolyásolt senki és semmi
  • peti71
    #4759


    Szemtől szembe,még majd össze futunk fiuk egy kávéra meg egy fánkra.
  • Skyline
    #4758
    De a legtöbbje legalább észnélkülfikázza,annyi agyuk nincs,hogy utánnanézzenek az első warezverziókat nuke-olták,mert szarok---> szaggatások fagyások stb...:D
    Ellenben maga a game tényleg nem egy durranás,gridhezképest nemszép,játékmenet lapos,irányítás arcade de most valami iszonyatul...
  • peti71
    #4757
    Persze hogy játszogatuk vele ,nem a látatlanba fikázzúnk hanem tapasztalataikat írük le, amit a fenti szavazat is mutat nem túl fényes....
  • Istencsászár
    #4756
    Azért elég sokan játszanak, mert tetszik nekik, persze közbe 20 hszen át fikázzák, de ez már csak ilyen manapság.
  • Prince23
    #4755
    IGN 5.0
  • erieskrisz
    #4754
    Hát emberek full grafon egész élvezhetö a játék de ha nem full grafon tolja az ember undorito cserébe full grafon meg szaggat de még low on is nem értem kell ennek 1 kibaszot nagy patc
  • cenobite
    #4753
    Bakker nem hiszem, hogy az év legnagyobb buktája az első helyen szerepel itt az sg-n...
    Bár a sok fika is termeli a cuccot rendesen. :D
  • Shep
    #4752
    Van egy küldetés mikor egy zöld F1-et kell ellopni időre, de a legkeményebb szintű zsaruk jönnek ráaádsul legalább 10-en vannak rajtam persze sokkal gyorsabbak mint én és simán körbezárnak, hogy lehet azt a küldetést megcsinálni?
  • Csaba42
    #4751
    Jajj, most találtam ezt: http://ipon.hu/?news=4592 Remélem, igazi Colin játék kerekedik ki belőle. :P
  • Csaba42
    #4750
    Hajjaj, lövik a pizsit, menni kell. Jó éjt mindenkinek!
  • Markov
    #4749
  • DJ Skyline
    #4748
    1080 szavazat, fúbakker :| holnap 9-kor jön az új kérdés, remélem arra is szavaznak páran :D kicsit megnyújtja majd a topikot, de sok az NFS epizód. :)