7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Shep
    #4827
    Hát mi a suliban nyomtuk annak idején számtek órán, mekkora futamok voltak :)
  • JackSparrow88
    #4826
    Ez már csak azért is lehetséges, mert ilyen állandó hibával még nem találkoztam semelyik játéknál sem, igaz volt pár. pl. viva pinata, ami gyakran kilépett v. lefagyott de azért az sem csinálta minden egyes alkalommal amikor játszottam vele. Szal csak reménykedni tok, h talán majd felkerül egy jobb verzió v. esetleg egy patch...
  • examinee
    #4825
    Jééééé. És ha még a véglegesről is akkor is a törés iyleneket csinál, és bugokat. Ennyi..
  • Rage47
    #4824
    Nekem a NFS 3 Hot Pursuit a kedvencem, meg a Porsche Unleashed. Felejthetetlen élmények... :)
  • hellobello
    #4823
    Sajnos nagyon felmentek az utóbbi évek alatt a játékok áraik.
  • JackSparrow88
    #4822
    Egyébként engem annyira idegesít ez a menüben való "lefagyás"(állandóan) hogy már kezdem azt hinni, talán a netre felkerült verziók(amik közül szedtem le én is) nem is a végleges, a boltban kapható változatról lettek megcsinálva...
  • examinee
    #4821
    Én is azzal toltam haverokkal. Baromi sokat játszottunk vele de tényleg! LEgjobb volt iylen szempontból! MEgunhatatlan, osztott képernyő egymás ellen. Állat volt!
  • Handras
    #4820
    Az mondjuk jogos, hogy egy játék miért kerül 12 rongyba, de ezt is úgy vettem, hogy a gyereknek (de tudjátok az uttörő vasút és a női mell közötti összefüggés).
  • analfa
    #4819
    Kössz skacok a felvilágosítást elugrottam megvenni :P
    Amíg ti ki beszélitek addig én egy kicsit tesztelem ?D
  • Handras
    #4818
    Oh köszi! 35 éves vagyok és tudom, hogy mit miért mennyit kell dolgozni. De jó lenne 10-en 20-on évesnek lenni...
  • FxRRulez
    #4817
    De meg ám! És szoros a csata.. :) Hajrá MW!!! :)
  • Dark Angel 666
    #4816
    megvan a 200. szavazat is :)
  • Dark Angel 666
    #4815
    NFS 2 is nagyon jó volt , azzal sokat játszottam osztott képernyőben a haverokkal , kár hogy már nincs ilyen
  • hellobello
    #4814
    küldjél be képet milyen az első kocsid ?
  • tuccser
    #4813
    Xboxon nyomod??
  • mirakon
    #4812
    zsomborgi: átvigyem a kormányom? :) Akkor legalább én is játszhatnék, és lehet hogy az irányítás is könnyebb lenne.
  • Shep
    #4811
    Ne már, hogy az NFS1 csak 2 ember szerint a legjobb, ráadásul ebből az 1-ik én vagyok.
  • icepick16
    #4810
    Nem tudsz csinálni nekünk gameplay vidit? Vagy képet esetleg? Én még nem mertem maxra húzni a crackkelt verzió grafikáját, mert féltem, hogy jobban szaggatna.
  • Shep
    #4809
    Nem tud valaki trainert amivel a körözöttségi szintet visszaveszem? Van két küldetés 75%-nál amit egyszerűen nem tudok megcsinálni. Időre kell x helyre odaérni lopott autóval, de közben max körözöttségi szint van és a zsarukat képtelenség lerázni, főleg mivel 10-en körbezárnak és vége a dalnak. Mondjuk ha nem lesz hozzá valami akkor meg törlöm a fenébe, eddig elszórakoztam vele aztán annyi :)
  • Tresh
    #4808
    nfs 2, nfs u, nfs u2
  • zsomborgi
    #4807
    na jelentem kipróbáltam, nekem tetszik! sokkal használhatóbb mint a warez változat,nem szaggat, jó mondjuk elég izmos gépen nyomom szóval ettől lehet!a menü is rendesen működik, grafika olyan amilyen,tipikus NFS, kicsit túlzásba vitték talán az elmosódást,azért talán 50-nél nem kéne még a világot úgy látnunk ahogy... az irányítás kicsit nehézkes, bonyolult, de talán ez csak szokás kérdése, remélem azért bele jövök majd! na mentem is vissza, nyomom még egy kicsit!
  • Prince23
    #4806
    Jó kis szavazás

    1. Most Wanted
    2. HP 2
    3. Underground 2
  • hellobello
    #4805
    Szerintem eddig a Most Wanted és Underground 2 volt a nyerő !
    A Pro Street elég gyenge lett és akkor még finom voltam.
  • Lobsterman
    #4804
    A most wanted kifejezetten jó arcade autós volt. Nálam mondjuk kimaradt a 3-4-5. rész, de a kedvencem a 2. rész volt, azzal játszottam a legtöbbet anno. De a MW és az első Underground is dobogós
  • mirakon
    #4803
    Na letelt a 15 perc, várjuk a zsomborgi véleményét
  • dav1d
    #4802
    pff NFS Most Wanted vezetcsak nem a sok vérpisitke szavazott?
    +fav nfs3/4/5
  • icepick16
    #4801
    Láttam már olyan google hírdetést, ahol 9,5. Azóta is keresem
  • hellobello
    #4800
    Nekem nem is szaggat és nem is új a gépem, már két éves.
    Igaz most vetem bele egy 2GB RAM-ot !
  • tuccser
    #4799
    Mibe fájt? jól tudom hogy 12 rongyba???
  • FxRRulez
    #4798
    pontosabban kíváncsian :)
  • FxRRulez
    #4797
    Én is kíváncsiam várom a véleményedet!!
  • icepick16
    #4796
    Mellesleg szerintem nem kell annyira szidni. Nekem még szaggatgatva is tetszett. Persze nem lesz olyan jó, mint a jó öreg underground , de el leszek vele pár napig. Csak legyen már délután ...
  • RYO21
    #4795
    jaja garázs
  • mirakon
    #4794
    Kíváncsian várom a véleményt. Ha nem szaggat, akkor megyek én is, és hétvégén nem lesz alvás :D
  • zsomborgi
    #4793
    jelentem megvásároltam! most fogom telepíteni,15 perc és mondom milyen a full verzió!
  • w77d
    #4792
    hát nagyon kíváncsi leszek... ha az eredeti verzió nem szaggat meg nincs ilyen open beta jellege, akkor én is megveszem...
  • tuccser
    #4791
    CD Galaxisban lehet kapni?? Hozz egyet nekem is:P
  • icepick16
    #4790
    Én most hívtam fel a CD Galaxist, ott már kapható. Délután indulok is érte, mert ez a reloaded verzsön egy fosch
  • analfa
    #4789
    szia!
    én úgy tudom hogy még nem jött meg, de persze ettől még tévedhetek lehet,hogy azóta már valahol kapható... Egyébként a crack-est én pont ezért nem töltöttem le
  • w77d
    #4788
    megvette már valaki a gamet? a dobozos verzió is olyan szar mint a warez??