7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • dav1d
    #4987
    az a szomorű hogy jópár nfs itt a listán botrányosan rosz, nem is értem hogy lehet egylapon emlegetni őket
  • Prince23
    #4986
    Vagy a proci vagy az alaplap túlmelegszik! ezért van off vagy restart.
  • Shep
    #4985
    Méghogy az 1 a legrosszabb, ugyan már.
  • Shep
    #4984
    Hát pedig később nehezedik.
  • HKS
    #4983
    tehát játszható de engem 15percnél tovább nem kötött le
  • newil
    #4982
    Helo.
    Előre is elnézést,mert gondolom páran már megkérdezték.
    Mi az oka és lehet-e rajta valahogy segíteni,ha a játék 10,jobb esetben 30 perc után egyszerűen kilép?Nem is kilép,hanem az egész gép újraindul.
    Feltettem a cpu-control-t,de ez se hozott eredményt.A gépem bírná,azzal nincs gond...esetleg valaki,valamilyen választ...kösz előre is.
  • HKS
    #4981
    nem hittem hogy valaha is ki fogom probálni de megtörtént
    pozitívumok :
    a történet és a jelenetek nagyon jól néznek ki
    szép pálya ami elég nagy

    negatívumok :
    grafikai bugok
    ocsmány fizika
    túl könnyű az egész az ellenfeleknek semmi értelme nincsen
    monoton unalmas játékmenet
    menü hiány
  • dav1d
    #4980
    hát jah "NFS"-nevet legutoljára az 5-dik rész érdemelte ki esetleg egy kis erős tulzással a 6dik de utána én a "WTF?" nevet adnám mindegyiknek szoval: WTF? Underground --> WTF? Undercorver
  • mama 2
    #4979
    Én az NFS-t a Hpt Pursuit II óta ismerem. Az bejött, az még jó volt, aztán kezdett el hanyatlani a sorozat:(.
  • DJ Skyline
    #4978
    olyan is lehet, de értelemszerűen hogy reális képet kapjunk ahoz mindenkinek kikéne próbálni az összes részt. most aki csak az Underground óta ismeri az NFS-t az csak aközül a 6 rész közül tud dönteni.
  • dav1d
    #4977
    következő szavazás lehet az hogy melyik nfs-el játszottál edig nem reális eredmény ez
  • dav1d
    #4976
    van egy kis hiba a szavazásban az első 3-mat fel lehet cserélni az azután jövő 3mal!
  • atila4
    #4975
    ott sincs de ha gyorsan váltogatod a kamerát néha bejön:) lehet megakarták csinálni azt mégse lett:S
  • LordAdam911
    #4974
    jó szar lett szvsz :|
  • peti71
    #4973
    Vagy eredetileg akartak csinálni belső nézettet,de végül kivették mint a stalkerből a jármú vetetést..
  • peti71
    #4972
    Nekem nem jön elő sehogy,atila4 most akkor mi van, vagy csak autópályás üldözésnél van,én úgy tudom hivatalosan nincs belső nézet..
  • atila4
    #4971
    nincs csak átmegy a kamera a kocsin :D
  • SötétBarom
    #4970
    Úristen, az U2 meg a MW vezet
  • mama 2
    #4969
    Hát valahogy ezek szerint biztos van. De hogy hogy(?)
  • peti71
    #4968
    De akkor végül is nics belső nézet vagy van.
  • temes69
    #4967
    igazad van, felesleges is itt oltogatni egymást egy hülye játék miatt. inkább megyek fallout3azni, ami eredeti.
  • Shep
    #4966
    Na én most fejeztem be. 14. szintnél járok, van egy Szövetségiek nevű küldetés, ha valakinek sikerült megcsinálni majd áeulja el ,hogyan. Kapásból úgy indul ,hogy 4-6 fekete porsche van rajtad egy szűk poros úton, és folyamatosan kilöknek, szóval ... Mindegy ennyi elég is volt ebből, csak érdekelt volna mi a vége, ha má ennyit játszottam vele.
  • atila4
    #4965
    Highway Battle-ben úgy kezdődik a játék hogy az autó elejétől nézed a pályát :D (nem látszik az autó,és megnyomtam a c-t azthiszem 2-szer és pár másodpercig belső nézetbe mentem :D
  • peti71
    #4964
    Mi a manó..
  • mama 2
    #4963
    Be..be..belső nézet? Hogy? Én nekem nincs. Milyen autópályás üldözés, hogy csináltad?:D
  • erieskrisz
    #4962
    bocsi nem vagyok szakértö mit jelent az hogy nuke olták nem vágom
  • atila4
    #4961
    Ez nem bug,hanem amikor Autópályás üldözés volt gyorsan állítottam át a kamerát és belső nézet :D
  • Skyline
    #4960
    Pffffffffffffff:DDDDDDDDDD
    Nézz utánna a driftes témának és az álatalad felsorolt autók közös tulajdonságának (főleg a játékban) :DDDD
  • Skyline
    #4959
    Tévedsz a pc-s bugok (beforuló autók stb) ugyanúgy megvannak a konzolos változatokban.
    A grafikai/lassuláősi bug és hasonló bugok az első warezverziónak köszönhetőek,NUKE-olták is,csak azontúl hogy pár ember (ember...inkább darab szar) nemképes utánnanézni csak anyázik..:)
  • kabel15
    #4958
    Én SUPRA val szépen csúszkálok
  • erieskrisz
    #4957
    kiváncsi lennék hogy vistán hogy futt a game lehet felrakom a a d vinyora azon van vista xD
  • copilot
    #4956
    ebben is ugy csinálták meg a baromarcuak h a jobb driftes kocsik (skyline, evo, impreza) nem használhatók driftre?
  • kabel15
    #4955
    Army of two szerintem a világ egyik legjobb konzolos játéka!
    Én xbox360 játszottam vele szerintem piszok jó lett mivel az összes páját lehet MULTI ban vinni!
  • examinee
    #4954
    De akkor melyik gémre mondod hogy szart csinál az ea??? Mert te azt mondta hogy szarokat csinál mindig.

    De lezárom a témát.
    Nincs nekem azzal bajom ha valki warezol.
    Azzal van csak a bajom ha warez cucc, akkor produkál furcsa bugokat.
    ezeket ide belinkelgetik egyesek és kivannak akadva hogy milyen szar meg menjen a fejlesztő a csába. Nekem ezzel van a bajom.

    Az egy dolog hogy milyen a gém, élvezhetősége meg játszahtósága, nem erről volt szó egyáltalán.
    Na vége.
  • barmi
    #4953
    Hanem nekem? Vegyél már vissza az arcodbol elitgyerek... Rántsd ki gyorsan az eredeti lemezedre és örüljél.
  • temes69
    #4952
    fifa nem érdekel, mert nem vagyok nagy sportjátékos. utoljára megadriveon játszottam jókat a fifa95el nflt inkább nézem a sporttvben. deadspace összelopkodott izé, akkor már inkább silent hill. ezt az Army of Two-t viszont tényleg nem ismerem.... megtépem a ruhám és hamut szórok a fejemre, majd rendelek egy ea-s pólot és abban járok 3hónapig. amúgy ez valami konzolos cucc? mert nekem nincs se boxom se ps3am....
  • Prince23
    #4951
    Jó, értem. nekem is fullon megy pc-n.
  • atila4
    #4950
    Mi most a Pc-ről beszélünk abba vannak bugok a konzolosba nincsenek
  • Shep
    #4949
    Nekem tört van és jól megy, nem akad, semmi baja, csak most már kezdem unni a csaló gépet, meg, hogy még mindig nincs vége :)
  • Skyline
    #4948
    Azért rendesen felröhögök amikor olyan egyedek kezdikfikázni a grafikát meg a játék sebességét akiknél kb 4 évvel ezelött is középkategóriásnak számító konfig van:DDD