7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • DJ Skyline
    #5579
    éreztem hogy valami nem jó a kérdésben. :) köszi, javítom
  • cicai
    #5578
    Legjobb az lenne, ha nem lenne több rész.
    legyen tdu 2
  • mámászítá
    #5577
    nagyon ronda ! fújjj
  • morfologus59
    #5576
    Én inkább a gusztustalan szót használnám, de persze ízlések és pofonok :)
    De az biztos, hogy egy ilyen munkával nem lehetne az audi design team élére kerülni :D
    Mondjuk ha poén akar lenni, annak elsőosztályú :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5575
    "Az Undercover alapján milyen reményeket fűzöl a köv. NFS részbe?" --- nyelvtanilag helyesebb így: Az Undercover alapján milyen reményeket fűzöl a következő részhez?
    A "NFS" felesleges, mert aki nem tudja milyen játék-sorozatról van szó, ássa el magát!
  • IMYke2.0.0.0
    #5574
    Vagy olvasta, de magasan szar mások véleményére, és csak azt hiszi el, amit lát, tapasztal...
  • Szabi1991
    #5573
    lehet a piacon vette egy százasért... -.-
  • RoyalPredator
    #5572
    Izléstelen...
  • mama 2
    #5571
    Te MEGVETTED? Jó Isten. Nem olvastad a hozzászólásokat itt? Vagy azt hogy a bannerba az van kiírva hogy: "A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk..."?
    Istenem megvette...
  • Szabi1991
    #5570
    nagyon szép
  • mámászítá
    #5569
    tök ízléstelenek ezek a színek !
  • tibi206
    #5568
    ha már az audi ttről volt szó


  • yaman
    #5567
    Végre megvettem ma hazafelé:D. Épp telepedik, mindjárt kezdem is:)! Aztán majd ha sikerül szünetet tartani én is véleményezek:P
  • tomcsa4
    #5566
    Egy tippet még adok: a játék akkor ment automatikusan (legalábbis én így tapasztaltam), amikor a verseny végén lenyomod a továbbot. Ekkor sem átvezetőt nem látsz (rögtön mehetsz a gammában). Ha valóban ekkro ment, akkor viszont ha egy verseny kilátástalan (elkaptak a zsaruk, inkább a bünti rossz), akkor alt+f4 és nem menti le a cuccost. Így az állandó másolgatást megúszod.
  • danny94
    #5565
    Kitöröltem a MOVIES mappát elindítottam,vittem 5 pályát és nemtom ,h sikerült-e ,de 5 verseny alatt 1 átvezető videó sem jött ki...
    (remélem nem is fog...)
    jah és köcce az ötletet!!! <3
  • analfa
    #5564
    Még jó hogy az jön be az a legjobb :P
  • mámászítá
    #5563
    Nekem inkább az új TT jön be !
  • hellobello
    #5562
    Nagyon jól néz ki az M6-os bömbi !
  • barmi
    #5561
    Nekem is 3870 van de nálam nem dob ki. Igaz nincs is bekapcsolva az élsimítás a katalisztban! (Megjegyezném hogy próbáltam úgy is hogy bekapcsoltam az élsimítás katalisztban és úgy sem dobott ki csak nem történt semmi változás ergo ugyanolyan ronda volt minden mint kikapcsolva és ezért szépen kikapcsoltam ismét) Üdv ;)
  • stevedark
    #5560
    ok hat azert kösszi mindenkinek ,szar ez igy engem idegesit hogy nem tom beallitani szelesvasznu felbontasra a gamet,mert igy mindket oldalabol le van vagva es szamomra elég idegestito -.-.De azert kosszi a helpet:)
  • saxicola
    #5559
    Sztem szép a játék és szerethető. Komolyan mondom egyre jobban élvezem a gamet. Tegnap is 2 órát rááldoztam.
  • morfologus59
    #5558
    Nem tudom, hogy milyen felbontást próbáltál, de nekem 1440*900-ban teljesen jól mutat.
  • SötétBarom
    #5557
    Nem az összeset -.- És hiába lesz szélesvásznú a felbontás, a játék képaránya marad. -> FOS
  • stevedark
    #5556
    de a jatekban en nem latom csak az alap felbontasokat :480X640,800X600,1024X768 akat csak ezeket kinalja fel a jatek sajna:(
  • stevedark
    #5555
    az összes szelesvasznu felbontast 1280X800-ig
  • morfologus59
    #5554
    Ha tudnál outletből hozni vmi olcsó göncöt az jó lenne :)
    Egyébként nem tudom akkor, hogy miért nem kínálja fel...
    Milyen felbontásokat támogat a kijelződ?
  • hellobello
    #5553
    Nálam már nem is szaggat ! Egy-két dolgot be kell állítani és kész !
  • stevedark
    #5552
    Kossz a helpet de mar fent van az uj driver ,a 8.11-s:)meg valakinek vmi outlet?
  • Paz
    #5551
    Én is csak most hétvégén kezdtem neki csapatni, és tényleg szépen néz ki hozzávaló vgaval:)
  • morfologus59
    #5550
    Én is laptopon nyomom, nekem felkínál szélesvásznú felbontást (1440*900-ban játszok vele).
    Próbálj meg újabb drivert felrakni.
  • titan15
    #5549
    tul sokat nem nyomtam meg ajatekot, de azert megosztom a tapasztalataimat...
    Hetvegen elmentem a haverghoz, merthogy azt mondta, hogy nala milyen jol nez ki az uj nfs... hat oszinten solva a GeForce 4-emmel jobbat produkaltam anno...
    aztan vasarnap voltunk az uncsimnal, o nem reg epitett gepet maganak, es hat ledobbentem amikor lattam, hogy nala milyen!!! Mintha ket kulonbozo jatek lenne, teljesen mas, sokkal szebb (es emiatt mintha jatszhatobb lett volna:P)... ezt mar eszrevettem korabban a MW-nel is (akkoriban valtottam videokartyat). Nehany elemet meg sem jelenitett a GF4-essel, hiaba volt minen a max-on, aztan jott a 6xxx... az mar jo volt:P
  • stevedark
    #5548
    Hello mindenki!
    Volna a gamel egy problemam ,én laptopomon nyomom de egy arva szelesvasznu felbontast nem talalok a gameben.:(
    Szerintetek ez miert van??????
  • amdopteron
    #5547
    Vmi patch ?:Dvagy vmi nincs még hozzáá??honét ha van:D
  • Hedgehunter #5546
    a visszapillanto tukrot hogy lehet elovarazsolni?
  • DJ Skyline
    #5545
    1122 szavazó, és döntetlen az első helyen
  • examinee
    #5544
    Tulaj??? LOL akkor nem fagyna ott le...
  • tmisi
    #5543
    Na akkor velem együtt te vagy a harmadik 3870 tulaj, akinek ezt csinálja. Megoldás: Anti-aliasingot (élsimítás) kapcsold ki. Akkor jó lesz.
    Remélem erre jön fix, bár a recés árnyékokon sokat nem segít az AA sem. :/
  • kabel15
    #5542
    jogos
  • RoyalPredator
    #5541
    Viszont elég elcseszett vége van. Még Carmen Mendezt se sikerül megkettyinteni...
  • Peetboy
    #5540
    A város háttér és az út, tiszta San Andreas. Nem lehet, hogy abból van?