7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • erieskrisz
    #5661
    Megnézném konzolon milyen a game bár irt ide már konzolos is hogy azonis akad igaz ritkán de akad
  • examinee
    #5660
    Elég egyhangu a szvazásban feltett kérdések. Arra nem gondoltál hogy valkinek mondjuk bejön? PL konzolon tök más nem ilyen rakás szar.
  • erieskrisz
    #5659
    Akor téged jól átbasztak [IMG][/IMG]
  • DarkSector
    #5658
    Ha másképpen nem megy köss rá x360-as joy-t.
  • DarkSector
    #5657
    Ki mondta ezt?
  • DarkSector
    #5656
    Technikailag nem hiszem hogy gond lenne vele, max egyinileg rendszerhiba miatt előfordulhatnak gondok.
    De a látványhoz képest viszont nagy az igénye!
    Jah meg 6xxMB-os verzió is van, ha valaki cd-re akarja kiírni.
    De még 25FT-ot sem ér meg szerintem...
  • bowari
    #5655
    Logitech rumblepad 2 gamepad,és azt nem ismeri fel,és azt is írták nem lehet gampaddal batya.
  • bowari
    #5654
    Érdekes nálam semmi probléma nincs,egyszer nem fagyott,ritkán szaggat,de bőven élvezhető(visszaadja a sebesség élményét)egyedül a v-sync van kilőve többi fullon.Nincsen 80magos procim,ddr3as ramom,és legújabb legdrágább videokarim(core 2×3Ghz,2Gb ddr2,8600GT)mint egyesek ahogy itt verik a nyálukat,azt ki tudja mi igaz belőle,és hogy nekik is szarul megy...nem hiszem el.
    Aiket írtam nem sértésnek széntam és nem is bunkózni akartam,de nem bírtam tovább,mikor már ugyanaz az emberke 20szor írja a topicba,hogy mien trágya a gém,az már beteges.

    Üdv.
  • DarkSector
    #5653
    Van különbség, de irányításban szar...irányító vagy bill... olymindegy...
  • erieskrisz
    #5652
    Ecsém nem lehet gamepaddal irányitani érdekes nekem szar 4 ezer forintos impact gamepadom bvan és lehet vele irányitani leget te botkormányal akartál játszani GRID elésa 2 játék közöt ég és föld a különbség nem lehet 1 lapon emliteni a 2 gamet de mondjuk GRID ben nézd meg a beállittásokat hátha rájösz hogy tévedtél
  • DarkSector
    #5651
    Grid is egy mocsok, igazad van a kipörgést illetően.
    De itt sem (CSAK) a grafika a probléma...!!!
  • DarkSector
    #5650
    "Az autók nagyon jól néznek ki a menüben"
    háát jah ...röviden ennyi a játék.
  • bowari
    #5649
    Nekem bejön és kész.Szánalmas amit itt műveltek,egymást überelitek,hogy ki tudja jobban fikázni.Ha nem tetszik nem kell játszani vele és kész.Szar-fos szimulátorotokkal jöttök itt állandóan,ez 100000szor izgalmasabb,nem csak a grafikát kell nézni meg fizikát stb.Ez nem arra van egyáltalán.Vannak hibái ez alap,de annyira nem szaaar,amekkora sportot űztök már a köpködésből(LOL)
    Páran emlitík itt a Grid-et,hát rohadt jó 2008ban nem lehet gamepaddal irányítani PC-ről,ha meg egy nyilat nyomok összevissza pörög....hehh
  • Peetboy
    #5648
    Az autók nagyon jól néznek ki a menüben, csak a pálya nem tetszik, meg a város.
  • Kajari82
    #5647
    Hali szerintem jobb mint a carbon,hajaz a mw-re sajna elég könnyűre sikerült,az első nyert kocsival alázni lehet a legjobb verdákat is :( néha kikapcsolódásnak elmegy.
  • Edward2
    #5646
    Siralmas. több nfs ne legyen ha ez a szint. back to GRID. na az jo volt.
  • totya4
    #5645
    Éppenhogy mázli kell megfelelő autó híján hogy nyerj. Mert egyszerűen a másik gyorsabb.
  • RelakS
    #5644
    vaze, ez már a második NFS, amit úgy néz ki, kihagyok (Ezen kívül az elsővel és a 4.-el meg az 5.-el nem játszottam)

    Nem vesztek sokat? :]
  • stefan
    #5643
    Hali!

    A szemem nekem is kifolyik, nem csak háromszáznál hanem már ötvennél is.
    A korábbi nfs-kben volt valami motion blur opció (ha jól emlékszem) ha kikapcsoltad akkor nem volt ilyen fényes minden mint a frissen használt zsebkendő! De ezt az opciót nem találom a Undercover-ban. Ja és kurva bugos akadozik meg ilyenek, pedig igencsak jó vason fut, még bőven sok is neki!
  • peti71
    #5642
    Sokan panaszkodnak az árnyékra,így recés úgy szar stb ,most nem azé de ki a fa.z,nézi az árnyékot háromszáz felet, mikor az egész kép szétfolyik a csába..
  • Endiman
    #5641
    nem is tudok autót eladni?
  • Sordoran
    #5640
    Na kipróbáltam végre a game-t, és sztem nem rossz. Nem vártam csodát tőle, nem vagyok naiv, és így nem is csalódtam. Bár a fizika az a betöltés közben elveszlik, de legalább van feelingje, és így élvezetes :)
    mondjuk tényleg nem sok értelme van autót venni, SLR-t is azé vettem csak mert az a kedvenc, de addig elvoltam a nyert kocsikkal is
    jah, és mondjuk a graf nem a legjobb (árnyékok, és néha az autó élei elég bénák)
    de legalább nem szaggat, egyedül csak 1-2 helyen megáll picit mert nem tölti be a pályát
  • LeWyTy
    #5639
    Ma gondolkodtam valamin.
    Mivan?! ha nem az NFS lesz egyre szarabb, hanem mi kezdjük unni a témát?
    Az új részeket is csak hagyományból várják emberek milliói.
    Hogy elmondhassák mekkora szar, csak hogy meglegyen a magán, és ezáltal a közvélemény.
    De szóljatok be nyugodtan. Ehhez én úgyse értek.
    Csak megosztottam a gondolataimat.
  • testarossa94
    #5638
    Örülj neki , hogy nálad van AA xD
  • erieskrisz
    #5637
    Uninstal vagy vársz a patch ra hátha kijavitják
  • tsarffi
    #5636
    Nem tudjátok mér van az hogy ha bekapcsolom az élsimítást egy ilyen szürke csík rohangászik előttem mindenen keresztül? Olyan mintha nem töltené be a textúrát egy sávon belül. Ha leveszem az AA-t akk nincs:S Van erre vmi megoldás?
  • SeanJRRussel
    #5635
    Jó lenne már ha egy hatalmas patchet kidobnának az ea-s srácok.Néhány helyen annyira akd verseny közbe h majdhognem játszhatatlan pedig ati 3870 512mb,amd 5200+,3gb ram.Jó lenne ha javítaná a grafot meg az összes bugot,gyorsulne megszűnne a laggolás.Különben én olyan 200-300mb re ha nem többre saccolom a patch méretét.
  • mama 2
    #5634
    Nem lehet sehol. Az bug. Azért van, mert nem töltődött be az egész pálya és verseny közbe tölti be.
  • Endiman
    #5633
    néha verseny közben egy pillanatra megáll a kép és kék színű lesz, ezt hol lehet kikapcsolni? mint amikor régen kimerevedik a kép ha rendőrautó jön....
  • SeanJRRussel
    #5632
    azért ez hülyeség h fejleszteni kell a koscit allándó jelleggel.Egyetlen egy autót se vettem és nem is tuningoltam.Kezedtem a 240 es sentrával,lotus elis majd megint csak az elrenyt autókból választottam az evo X-et amivel a 11. szintig mentem 0 tuningal.Most vettem egy mercit cls63 amg(asszem) amit maxra tuningoltam motorilag és ennyi.A pénz meg fölösleges elkúrni mindíg új autóra meg tuningra mert anélkül is lehet versenyeket nyerni ha tudsz vezetni.
  • gabesz752
    #5631
    Szia. Rakd fel a 180.48-as drivert és a dotnet3.5-öt. Nálam így nem szaggat hasonló géppel.
  • testarossa94
    #5630
    Hali all! Más be tudja kapcsolni az AA-t ? Mert nálam sehogy se sikerül :S De már ezt csinálta mercenaries 2-nél is ott is hiába mutatja hogy be van kapcsolva , nem megy . Valaki tudja amegoldást?
  • RYO21
    #5629
    most már még jobban utálom a szarházi gáspár lacit...
  • mama 2
    #5628
    Van már trainer a játékhoz? Elbasztam a pénzem, mert vettem egy autót, ami kecilassú, és... mindig megelőznek:S.
  • kulabácsi
    #5627
    nekem ennél jobb gépen szaggat...
  • danny94
    #5626
    már az elején kiállítottam az automatikus mentést ,ha erre gondolsz... <3
  • peti71
    #5625
    Kormánnyal irányítani ezt a förtelmet,ez szinte lehetetlen,biztos alap kocsikkal nyomultak..
  • kulabácsi
    #5624
    sztem marad ez a szint, jól elvannak ezzel...
  • kryst
    #5623
    Azt hittem, hogy nálam van valami gond. De, úgy látom neked is szaggat a játék. Én is össze vissza állítottam mindent, de szinte semmi eredménye. Nekem 5200+X2 van, egy 8800GT-el. Minden játék ezen kívül nálam is jól megy. Majd, a 10-dik patch-nél talán jól megy majd. :-)
  • totya4
    #5622
    Pénzt kapsz versenyek után, amiből meg tudod venni az aktuálisan megvehető legerősebb autót, az aktuális legerősebb fejlesztéssel egyetemben. Muszáj is vagy különben nem fogsz nyerni erősebb mezőnyben :) Szerintem túl könnyen is jön a pénz, és könnyűek a versenyek is.