7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • MrXL
    #6270
    Collector's Edition save game
  • HoReSz1975
    #6269
    cheat -el hozod elő
  • HoReSz1975
    #6268
    nem lehet visszaszerezni a lefoglalt kocsit
  • JackSparrow88
    #6267
    Ilyet honnan lehet lopni?? xd
  • MrXL
    #6266
    Bocs a sok képért, de ez mindenkit ver!

  • MrXL
    #6265
    Nyalánkságok!



  • MrXL
    #6264
    SUV-val már nyomtátok? Érdemes kipróbálni.

  • MrXL
    #6263
    Ez most mire volt jó?
  • szabii98
    #6262
    nem tom mikori(csak mert FIFA 07 Classic)
  • elitehun
    #6260
    A MW is jó volt a zsaruk miatt!
  • fixpont
    #6259
    Talan azert mert a hd3450 az ATI legalso kategorias kartyaja. :-)
  • fradis
    #6258
    Szisztok én nagy reményeket fóztem ehhez a játékhoz de változó érzelmeket hozott ki belőlem.
    1. egy core 2 duo 2.4 2 gb ram és egy ati hd3450 512 megás videokártyával MIÉRT NEM LEHET MAXON JÁTSZANI EGY KU*VA AUTÓS JÁTÉKOT?Az élsimitást és az autók grafikáját is lekellet vegyem...
    2 mi ez a hülyeség hogy az egyik percben egy alig irányitható szarl alssu autóm van két pályával később meg egy 400 al simán kanyarodó 1 es szintű autó...3
    Tiszta Bug rövid és ez a soför tapasztalat a másik szánalom végig megyek egy 3 körös versenyt hiba nélül földob 3 masra és nekemjön egy auto épp hogy megsurol azt ledobja egy esre hát ez kiborit
    4 Szép játék is lehetett ez volna mert a sztorik meg a vidok nem rosszak csakhát ezzel még 1 szer ennyi munka let volna az EA nak h elérjen EGY... szintet az Underground volt az utolsó jó NFS játszatok a gta 4 el és felejtsétek el ezt a "játékot"

    Na sziasztok
  • fixpont
    #6257
    Nah sikerult megcsinalni az utolso palyat is, minden 100% minden uralva. ;-)
  • Dragon1004
    #6256
    Sziasztok tudna valaki segíteni? Ha megy az autó és hátra nézek akkor szét esik a kép ha csak előre akkor csíkok jelenek meg most kb. tíz perce meg röpke 30 másodperc után kifagyott. Kipróbáltam minden féle driver-t directx frissítése meg a többi. A gépem Asus P5E lap, E8200 (3,2-ön), 4-GB ram, Gainward 4870 512-es.
  • Zoliz
    #6255
    Bocsi :) Igazából a játékok címe nem jelent semmit, mivel az élmény amit nyújtatanak a Dead Space és az NFS Undercover esetében TELJESEN ellentétesek. Egyik csúcs a másik a béka segge. 100x próbáltam megszeretni ezt az NFS-t és 100x jöttem rá, hogy reménytelen. Ez a játék egyszerűen rossz. Bár mindenben lehet találni jót, a kérdés megéri -e keresni. Az új NFS-ben a tolatásos farolás nagyon látványos, bár semmi értelme. :) Ennyi pozitívumot tudok mondani róla. :(
  • fixpont
    #6254
    Dead Space nem Death. :-))) A ket szo nem ugyanazt jelenti :-)
  • Zoliz
    #6253
    Pedig nagyon egyszerű, azt gondolják néhány nagy névvel(marketinggel)ma már mindent el lehet adni. Aki megveszi ezeket a játékokat, az meg is érdemli. Viszont a Death Space-ük TELITALÁLAT lett. Az egyik legélvezetesebb rövidjáték az utóbbi időben. Szerintem.
  • kulabácsi
    #6252
    am akinek szaggat az próbálja ki h leveszi az élsimítást nullára, nekem utána már nem szaggatot, az más kérdés h elég ronda lett :|
  • kulabácsi
    #6251
    jaja elvileg, de má van clone dvd :D
  • fixpont
    #6250
    Fogalmam sincs, soha nem kaptak el a rendorok.
  • HoReSz1975
    #6249
    megszereztem egy 1 -es szintű bugatit, vagyis megvettem, de lefoglalták, ilyenlor mi van

    ki lehet váltani valahol
  • danny94
    #6248
    jójó ,azért nem kell leharapni a fejem... :-)
  • fixpont
    #6247
    Az EA mostanaban nagyon sok szart ad ki. Nem is ertem.
  • Zoliz
    #6246
    Ilyen ratyi unalmas játékot ritkán lehet kiadni. A kivitelezés látszik profi akart lenni, de még azt is elqrták és még bugos is. Nem ajánlom senkinek megvételre! Nagy bukás ez az EA-nak mint a Mirror's Edge.
  • fixpont
    #6245
    157 esemenyt lehet megnyerni igy. :-) Benne van a statisztika oldalon a GPS mapon nyomja egy '1'-est es utana egy '2'-est.
  • barmi
    #6244
    Látod felül kiírva valahol hogy Warez - OFF Topik?? Ha megtaláltad akkor induljál oda az ilyen kérdéseiddel! szevasz
  • hellobello
    #6243
    Nekem is kiírta már egy párszor, hogy "domináns" vagyok !
  • danny94
    #6242
    Az lenne a legjobb ,ha leszedném 1 másik helyről???
    Ti melyik oldalról javasoljátok a letöltést ,ami biztosan jó???
  • ppmarci
    #6241
    Videókártya? Egy driverfrissítés lehet, hogy megoldaná a problémát
  • fixpont
    #6240
    Es minden versenyt uralkodasra nyertel (domination)? Nekem 1 van ami nem sikerult. :-)
  • hellobello
    #6239
    Nekem volt már egy párszor, hogy a játék közben lefagyott és kilépett a Windowsba.
    Ez miért lehet ?
  • The Protector
    #6238
    Van sp1-e közben megtaláltam.Vmi ötlet?
  • The Protector
    #6237
    Srác é a laptop én meg vista hoz nem értek.Hol tudom megnézni?Egyébként én is erre gondoltam.
  • ppmarci
    #6236
    SP1 fent van?
  • The Protector
    #6235
    Hy.Vistara próbáljuk feltolni a gamet de az installing direct x résznél eleakad.Ez még a telepítés eleje.Mi lehet a baj????
  • mikiking
    #6234
    akkor minden bizonnyal vége neki
  • bowari
    #6233
    Hát én nemtudom én még nem tapasztaltam ilyenjellegű problémákat.2hét alatt egyszer állt le az nfsuc.exe és kész ennyi.Ha többmagos procid van próbáltad már,hogy mikor fut akkor minimalizálod,feladatkezelő,jobbklikk,affinitás,kijelölölöd az egyik magot,és a prioritását föltolod magasra?Mert ez is lehet egy ok.
  • ppmarci
    #6232
    Sokat nem kell akkor játszanod :) Elvileg holnap adják ki az amcsiknál nem?
  • fixpont
    #6231
    Nem abban az ertelemben szaggat, hogy nincs meg a frame rate. Nekem verseny kozben megall 1 masodpercre neha az egesz jatek, nem beallasul, megall, kimerevedik a kep a hang, minden. Barmit nyomok nem csinal semmit, aztan egyszer csak tovabbmegy megint 70 FPS-sel mint elotte. A jateknak tuti valami memoriakezelesi hibaja van es az is tuti, hogy a konzolok miatt van ez. Amikor megnyomom a GPS terkep gombot elkezd tolteni(!!!) ami nonszensz, egy PC memoriajaba annak a kis szar terkepnek be kene ferni a jatek mellett, viszont a PS3 meg a az XBOX 256 ramjaba mar nem biztos, teaht mivel elsodlegesen ezekre fejlesztettek hanyadek modon portaltak at PC-re semmi modon nem vettek tekintetbe az eltero adottsagokat.
  • bowari
    #6230
    Vagy kamuztok hogy szaggat,vagy szarul van összerakva a gépetek,mert nálam abszolút nem szaggat 8600Gt-vel dual 3Ghz procival.Érthetetlen,és a most wanted-et ugyanígy szidtátok anno,ráadásul abban is lehet 300-al kanyarodni.Meg kell érteni emberek ez nem szimulátor,ez árkád és ez nekem bejön pl.Grid meg irányíthatatlan gamepaddal és billentűzettel is,és nem mindenki akar kormányozgatni otthon...