7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • bgabor
    #6310
    Baromság. Nem tudom, kitől hallottad ezt, de nem sokat konyíthat a crackeléshez.
  • IMYke2.0.0.0
    #6309
    Természetesen nem igaz. Mivel a Release csapatok nem foglalkoznak játékok újraírásával... Bárki is mondja az ellenkezőjét: felecsd el [Donnie Darko].
  • SzocsA
    #6308
    igaz!
  • w77d
    #6307
    régen jártam errefelé... még abban az időben amikor találgatások voltak, hogy a warez verzió le van butítva. Igaz volt a hír?? Az eredeti szebb és gyorsabb???
  • Hedgehunter #6306
    Jo a jatek de mitol ilyen fos homokszinu minden??
  • svédcsepp
    #6305
    Az most halálosan komoly,hogy egy valag fóliát nem lehet átszínezni!?Csak gyári színnel lehet őket használni?
    Olyanokat ráadásul,amiket az előző 2 részben lehetett...
  • szabii98
    #6304
    hhogy érted hogy mire??
  • HoReSz1975
    #6303
    tegnap beinditottam és visszaadta a bugatit
  • IMYke2.0.0.0
    #6302
    Igen, AZOK "vették" meg neki, akik támogatják a karrierjét: rajongók, szponzorok.
    Tisztességes munkával 25 év után tudna ilyet venni - hétköznapi ember ugyanis 1-2 milliót keres egy évben.
  • DJ Skyline
    #6301
    igen :|
  • radeer
    #6300
    Hi megjelent a Chips & Cola magazin 5.száma benne N4S:Undercover és Left4Dead videóteszt. Jó szórakozást mindenkinek !

    Chips & Cola magazin 5.száma - Left 4 Dead és NFS : Undercovert videóteszt!
  • SzocsA
    #6299
    anno még megvettem a MW t neten játszottam vel első alkalommal kiválasztok egy szervert vagy micsodát belépek kezdődik a visszaszámlálás a többiek mind luxusautókkal nyomulnak .
    3
    2
    1
    GO és sehol sincsenek már!
    szóval gáz!




    az U hoz nincs pénz trainer olyan ami műxik is!
  • elitehun
    #6298
    Emlékeim szerint NEM
  • HoReSz1975
    #6297
    ha a rendörök lefoglalnak kocsit, mert nincs annyi pénz, hogy áljad a büntit, azt nem lehet visszaszerezni , mert csak 1db X -et rajzolt oda a 3 -ból
  • IMYke2.0.0.0
    #6296
    Én is megvettem a Test Drive Unlimitedet - 3,590 -, holott netem nincs, így 100%-os nem lehet a profilom [ez is kibaszott nagy átverés.] pedig MINDEN négyzetcentiméterét vakon ismerem már a szigetnek. Fordítási szüneteimben, és néha még helyette is vele nyomtam.
  • Sordoran
    #6295
    szerintem nem a másolás védelmet kéne fejleszteni, hanem a játékélményt fokozni! meg ha azt akarják hogy eredeti játékkal játszunk, akkor olyan online élményt kell nyújtaniuk, amiért tényleg érdemes fizetni, na meg játékért is, lásd: TDU
    a WOW azért nem jó így, mert állandóan fizetni kell érte
    de a TDU-nak csak 1 szervere van, vagyis csak eredetivel lehet játszani, és igen, megéri az árárt (ami ma már csak 2ezer, de én a 4ezret is boldogan kipengettem érte)
  • lolita99
    #6294
    Oks. Ez jogos. Tényleg félre értettelek. De hála istennek eddig még azért volt nekem pozitív tapasztalatom is, bár még egyszer mondom ha a te megvilágításodból nézem akkor tényleg igazad van, főleg mert már nekem is volt hasonló esetem.
  • IMYke2.0.0.0
    #6293
    jav.: "Azt is, hogy pl. a GTA IV már úgy is aktiválható lesz, hogy NEM csak azon a gépen lehet játszani, amivel aktiváltad..."

    Plusz gondolat: a Bioshock eredeti példányát csak 3-szor (háromszor!) telepítheted egyazon gépre! Utána fel kell keresni a Support-ot, és egy Revoke Code-ot kell kérni... Érzed már?
    Az v1.1 Patch annyit javított a dolgon, hogy korlátlan megkezdett, de be nem fejezett telepítéseid lehetnek... s kiadtak egy offline Revoke progit - szarnak pofon.

    Szóval, ilyesmikért vagyok dühös a kiadókra, fejlesztőkre!
    Jobban megéri kivárni 1-2 hetet és feltört Securom [Starforce stb.] védelmű játékokat, programokat beszerezni, mint megvenni eredetiben és szívni az újabb verziókig, patch-ekig...
  • IMYke2.0.0.0
    #6292
    Most meg Te értesz félre.
    Azért érzem zsigerelésnek, mert a - jobb esetben - drágán megvett játék [így jártam a [b]Bioshock[/b]-kal] csak akkor indul el, ha otthon van neted is - érzed az árukapcsolás-szagot?
    Tudom, tudom, hogy ez az online-védelem...
    Azt is, hogy pl. a GTA IV már úgy is aktiválható lesz, hogy csak azon a gépen lehet játszani, amivel aktiváltad...

    De, hogy visszatérjek: nekem OTTHON nincs netem. Hosszú lenne elmesélni miért. Akkor tehát, ha játszani akarok, minden anyagi és fizikai nehézség ellenére köttessek be internetet?! Csak azért, hogy a fejlesztő/kiadó cég a magyarországi terjesztőtől megkapja a maga 5-10 dollárnyi hasznát?!
    Nem, nem akarok én ingyen semmit - de ha rákényszerítenek [így volt a Bioshock-kal, így lesz minden online-aktiválós marhasággal], akkor bizony warezes módszert alkalmazok ahhoz, hogy a megvett játékommal akkor és úgy játszak, ahogy akarok.

    Na, ezért érzem kizsigerelésnek.
  • lolita99
    #6291
    Félreértesz én nem a a warez ellen tiltakozom mert bizonyos fokú haszna annak is van.

    "Az online-védelemtől (Securom, Steam és későbbi társai) meg felfordul a gyomrom: egyszerűen zsigerelésnek érzem."

    Ja persze. Gondolom mindent ingyen szeretnél játszani mindennel. Szerinted ez így komolyan reális?
  • IMYke2.0.0.0
    #6290
    Így van. Ezért szoktam kuncogni, amikor warez-ellenes kirohanásokat olvasok - akár komolyabb hírportálokon is.
    Az online-védelemtől (Securom, Steam és későbbi társai) meg felfordul a gyomrom: egyszerűen zsigerelésnek érzem.
  • tmisi
    #6289
    Szeretem az ilyen egyértelmű szavazást.

    Amúgy ahogy belemélyed az ember, nem olyan rossz game ez. Pl. az új szállítós meg üsd ki a csávót küldik tetszenek a legjobban. És azért már találkoztam egy két nehezebb versennyel...
    10k-ért azonban valóban sok ANNAK, aki már jópár NFS-t kinyomott. Főleg a rokon MW-t és Carbont.

    "az egyedüli kényszerítési eszközünk pedig a warez - tetszik, nem tetszik, több, mint 20 éve ez az egyetlen fegyverünk. " (IMYke, #6284)

    És nem hatásos. Mert sírnak rínak, online védelmet nyomnak rá (RELOADED és tsai már röhögve törik fel) és mégsem láttam még céget tönkremenni warez által okozott veszteség miatt.
    Fogadok hogy a név ígyis vissza hozza jócskán a fejlesztési költségeket, az összes platformot egybeszámolva akár többszörösen is.
  • mámászítá
    #6288
    Nem tudom miért lehet, csinált már ilyet többször is ?
  • hellobello
    #6287
    Nekem tegnap többször is kiírta, hogy az nfsu.exe hibát észlel és ezért leáll, a kelemetleségért elnézést kerünk és hip-hop a windosba találtam magam. :(
  • mephi666
    #6286
    hát nem tudom... ha pl leadnák most moziban a keresztapa trilógiát, szerintem jobban meg lehetne tölteni vele a termeket, mint a vadiúj filmekkel... rengeteg filmet elszúrnak, amit nagyon várok... és sorban... utoljára moziban talán a van helsing-et láttam... az jó kis pörgős film lett... nem egy nagyon nagy film összességében, de az újabbakhoz képest ezerszer jobb... egyébként meg szerintem főleg hálivúd szenved, mert nem tudnak újat kitalálni... csak lopják mindenhonnan az ötleteket... meg remake-elnek ezerrel :(
    játékok közül meg szerintem a blizzard termékei azok, amik nem okoztak eddig még csalódást (nekem)... és szerintem az sc2-t és dia3-at is meg fogom venni eredetiben, mert tudom, hogy ők aztán igazából odateszik magukat és azt a minőséget várom tőlük, amit elvárok... az ea-nál meg nem értem, hogy egy ekkora cég hogy engedheti ezt meg magának, amit most csináltak egy ekkora névvel? ez olyan, mintha a milka szaloncukrok ilyen nugátos szarból készülnének :S
  • lolita99
    #6285
    Upsz! Na ezt nem tudtam, rákerestem googleön és most látom mi ez. De a témához. Mondtam én naív vagyok és még bízom abban, hogy ha én odateszem magam akkor a másik is. De ha megfigyeled akkor ahogy haladunk előre az időben úgy romlik egyre jobban a minőség és nem csak itt hanem a filmiparban is. Manapság alig gyártanak jó filmet és sztem azt sem azért mert az anyagi bázis nincs meg hozzá hanem mert az alkotók úgy érzékelik minek csináljanak bármit is ha az úgyis egy 19" os monitor képernyőjén köt ki.
  • IMYke2.0.0.0
    #6284
    Szerintem pedig éppen azért lett ennyire kényelmes az Eelectronic Arts - és nyomatja a fosnál fosabb klónok-folytatásokat -, mert sok ember vásárolja meg az ilyen termékeket... még akkor is, ha ekkora okádék, mint ez a NFS-folytatás...
    Tehát: épp az lenne a piacfejlesztő magatartás, ha kikényszerítenénk, FOGYASZTÓK, a CÉLKÖZÖNSÉG, hogy márpedig a pénzünkért igenis rendesen elkészített terméket nyomjanak a kezünkbe... az egyedüli kényszerítési eszközünk pedig a warez - tetszik, nem tetszik, több, mint 20 éve ez az egyetlen fegyverünk.
  • mephi666
    #6283
    lolita komplexus... szerintem hallhattál róla az elmúlt pár évben többször is... nem egy szép dolog, de mindegy... nem ez most a lényeg...

    szerintem ne legyünk naivak... az ea-nél itt nem a morálról volt szó, hanem arról, hogy csináltak egy hihetetlenül rossz konzol-portot... a mw-ig jobban odafigyeltek az nfs-sorozatra, ezt a részt rengetegen várták, mert mindenki azt hitte jobb lesz, mint a mw... aztán jött a hideg zuhany... :( a pc-kben rejlő teljesítménypotenciál töredékét sem használja ki a játék és pl nálam 3800+ x2-vel, 2giga 800as ddr2-vel meg egy 9600gt-vel szaggat fsaa nélkül low grafikán is, mint a vadbarom... sokkal jobban, mint pl a farcry2 benchmark 1280x1024 ultra-n 4xfsaa-val... :S
  • lolita99
    #6282
    He mivan?
  • lolita99
    #6281
    Azért ez nem ilyen egyszerű. Tény, hogy nem villognak mostanában ezen a téren annyira de kiváncsi lennék milyen eladási mutatóik vannak és ezek alapján mennyi kedvük van megfelelni a célközönségnek. Lehet én vagyok naív de én a mai napig szívesen megveszek egy játékot, mert ezáltal valami kerek egészet kapok és főleg sztem ha mindenki megvásárolná (jó tudom, hogy ez hülyeség) akkor lehet nagyobb lenne a készítési morál ezáltal lehet valami igényesebb kerülne a kezünkbe.
  • mephi666
    #6280
    ez olyan, mintha csinálnának pl egy avp3-at, aminek a 2perces trailerjében dúl az akció... ezen felbuzdulva beülsz a moziba, aztán a 2órás filmben megvan az a 2perc akció és a maradék 1óra58percben meg szimultán sakkot játszanak egymás ellen az emberek/alienek/predatorok... nem száll ki nálad a biztosíték? azt gondolod magadban, hogy: "miért adtam ki ennyi pénzt ezért a foschért?" közben meg aki csak a cam-es verziót nézte meg, szidod, hogy milyen alapon teszi... ez semmit nem változtat már azon a tényen, hogy szar lett a film/játék... csak annyi a különbség, hogy az adott marketing-részlet megszívatott emberesen... :)
  • totya4
    #6279
    Neked csak a nikkedért letöltendő szabadságvesztés jár és akkor a játékról nem esett szó, úgyhogy te csak igen húzd meg magad.
  • IMYke2.0.0.0
    #6278
    Nem azért van bárkinek is joga fikázni - a "jog" szót amúgy is mindig másként hazsnáljuk, mint kellene -, mert megvette vagy sem, hanem azért, mert (vagy)
    * a Need for Speed-sorozat elvakult rajongója és EZT kapta - minden bejelentett csili-vili helyett
    * a játék nem váltotta valóra mindazt, amiért az ember joggal adna ki pénzt - akár 12 ezer Ft-ot, akár 60 dollárt...
    * a warez scene visszajelzései alapján még jól is tette, hogy nem vásárolta meg ezt a hulladékot.
  • lolita99
    #6277
    Szerintem aki a game-t fikázza az gondolkozzon el, hogy eredetiben tolja e mert ha nem akkor ne csodálkozzon, hogy bugos stb. Másrészt pedig nincs joga fikázni mivel nem fizetett érte.
  • ShADoW89
    #6276
    Hát az gáz lehet :) Veled?
  • fixpont
    #6275
    Egyik uj auto sem jobb mint a Veyron a Collectorbol.
  • RYO21
    #6274
    bajban vagyok!!! ha nekimegyek 1 rendőrautónak akkor kidob a játék (crash) képzeljétek el mien nehéz ugy játszani h. nem szabad egyiknek se nekimenni.
  • Maxtreme
    #6273
    ..ás tegyük hozzá hogy az előző generációjé..
  • kulabácsi
    #6272
    semmi :D szokd meg
  • CheAteR88 #6271
    folyamatosan hibázik a vga-m más játéknál nincs probléma
    mi lehet a megoldás?
    pls help