7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • bgabor
    #6350
    Tökjó, hogy egyesek csak írnak itt hülyeségeket és nem olvassák el mások hozzászólásait.

    "nfs játékok mindig is csaltak..."
    Nem csaltak, ez a Catch up funkció, és nem mindegyik NFS-ben van benne, csak a szarabbakban, mint az Undercover, a Most Wanted vagy a Carbon.

    Eddig vagy hússzor tárgyaltuk ki a Catch up rendszert.
  • radeer
    #6349
    A mai nap folyamán ÉLŐ adásban riportot fogok készíteni a chips&cola LIVE -ba ChlX-el. Nekem Ő autós témában elég autentikus lévén Ő képvidelte hazánkat tavaly PGR-ben a World Cyber Games versenyen.
    Mivel a Chips&Cola magazinban a héten a Need4Speed: Undercover-t teszteltem, így megkértem vessen pár pillantást a játékra és értékelje nekem tapasztalataival együtt. Így a mai nap folyamán olyan 16.30 környékén elindul az adás, amiben zenék, megjelenő játékok előzetesei, és persze ChlX riportja lesz hallható.

    Ha kedvet kaptatok a dologhoz, akkor gyertek ide majd!
    Chips&Cola LIVE

    Ne felejtsetek el regisztrálni a justintv-re a CHAT miatt, mert szeretnétek feltenni kérdést Ti is vagy beszélgetni akartok egymással ahhoz elengedhetetlen. Mondjuk megvan 2 mp alatt, és még aktivációs leveleket sem kell küldözgetni.

    Na bye. Remélem találkoznuk délután.
  • RelakS
    #6348
    Ezt a többi NFS dolgot vond vissza!
    NFS3: Hot Pursuitban még szórakoztam azzal, hogy bekapcsoltam a zsarukat, én mentem 50-nel, a jónépet meg lekapcsolta a jard
  • Falcon87
    #6347
    Az meg a másik. Ugye egy percig elsőnek kéne lennem, megyek 160-nal, már majdnem megelőzöm, van köztünk 20 méter, ere egy fekete furgon bemegy elém, és megáll keresztben az úton xxDDD:.
  • mephi666
    #6346
    nfs játékok mindig is csaltak... mw-ben is elég rendesen ismertem pár többkörös pályát és volt, hogy 10-20másodperccel elhúztam a másodiktól, hiba nélkül mentem végig, nyomtam a nitrót is, mint a gép és utolsó kör felénél úgy feljöttek az ellenfelek, hogy csak néztem... be is előzött 1-2... de ilyen több helyen is volt, hogy szó szerint már max fordulaton pörgött szanaszét a motor a kocsimban és nitro nélkül ment el mellettem úgy ellenfél, hogy csak lestem :S jó sorozat volt az nfs... de sajnos csak volt :( ez az utolsó rész az elődeinek a megszégyenítése... többek között az optimalizálatlansága miatt...
  • Maxtreme
    #6345
    Az hagyján, de én olyat is láttam hogy az ellenfél simán ÁTMENT 1 kamionon...
  • RYO21
    #6344
    simán eldöcög mediumon. nekem 7300gt-vel is megy.
  • Falcon87
    #6343
    Esetleg valami 300megás balansz patch még megoldhatná, de az EA szar az egészre. Fasza játék lehetne.
  • Falcon87
    #6342
    Ilyen szar, csaló játékot én még nem láttam. Verseny közben beáll elém egy furgon, hiába nitrózok, nem ér semmit, az ellenség is gyorsul. Üldözés közben csak utánam jönnek, ráadásul a játék ezresével spawnolja be elém a zsarukat. Mehetek 180-nal, úgy is előznek a szar kis trabantjukkal, hihetetlen.
  • bodesz
    #6341
    nekem elmegy vele 26-30fps eket de azért elég sokszor akad meg :S
  • JencyJasko
    #6340
    hogyan lehet orvosolni a játékban a hangproblémát nem lehet hallani smit az auto hangja meg a beszéd qrvara recseg es mar kezd nagyon idegesito lenni...a válaszokat elore is koszi
  • w77d
    #6339
    ez ugye nem komoly? XD
  • Falcon87
    #6338
    Miért van az, hogy a kocsi folyamatosan balra kanyarodik?!
  • Szabi1991
    #6337
    3-4 fps el ;)
  • bella11
    #6336
    sziasztok 7600GT eldöcög?
  • kulabácsi
    #6335
    /me megkövezi narxist
  • elitehun
    #6334
    Lehet azért mert ha engem elkapnak akkor megemelik a fizetésüket
  • elitehun
    #6333
    engem az idegesít mint a többi NFS-be. verseny közben a zsaruk csak engem akarnak elkapni! szarnak a többi versenyzőre
  • svédcsepp
    #6332
    Ja most,hogy mondod rémlik ez a kecs áp dolog
    Csak tudod az a nem mind1,hogy ezzel a funkcióval együtt a sofőrök ügyessége és az autó menettulajdonságai is nem látott magasságokba szökell.Hm,de költői voltam :)
    De,hát miről beszélünk itt.Carbonnál azon akadtam ki,mikor a dömperrel menekültem és 10 sec alatt volt 200on
  • Narxis
    #6331
    Na gyerekek, kipróbáltam a játékot. Most meg fogtok kövezni, de szerintem nem lett rossz HA azt nézzük, hogy egy átlagos arcade autóversenyző. Szerintem nem is akart többet az EA, ennyi idő alatt nem lehet olyan jó játékot összerakni ami újításokat tartalmaz és a grafikája a GRID-ével vetekszik. Nem védeni akarom mert 0 újítás van benne, grafika gyenge bár nem olyan nagyon szar, nekem tetszik ez a Miami-s stílus. De 12ezer Ft-ot nem adnék érte, max 3ezret, mert hosszú távon unalmas.
  • elitehun
    #6330
    Kár hogy nem leht kikapcsolni :(
  • bgabor
    #6329
    Miért lenne vicc? Ez egy játékbeli funkció, Catch up a neve.
    A szarabb NFS-ekben mindíg szerepelt, (NFS6,MW,Carbon).
    A lényege hogyha megelőzöd az ellenséget, a gép olyan sebességre gyorsítja az ellenfeleid, hogy beérjenek. Mondanom se kell, hogy ennek semmi köze a valódi autóversenyekhez. Szerintem pont az autóverseny lényegét csapja agyon.

    Igényesebb autós játékokban, GRID-ben, Pro Streetben nincs Catch up.
  • elitehun
    #6328
    A BMW-nél 4 motorháztető közül választahtok
  • Dark Angel 666
    #6327
    örülj hogy ilyen nagy a választék
  • elitehun
    #6326
    De sztem arra írta ki hogy nem sokon múlt hogx elveszítsd az uralmad a kocsi fölött
  • svédcsepp
    #6325
    Na ez betett így spiccesen :))
    Megyek a GT2vel nem lassan,olyan 310 körül.Frontálba elkaptam 1 civil kocsit,, kicsit megpattantam rajta eleje hátulja rommá tört .erre kiírja "nem sokon múlt" :DDD
  • svédcsepp
    #6324
    Hát várjá'.Sajnos ,ahogy nehezedik a játék úgy veszem észre a rég nem látott sofőr IQ-t.Utoljára ezt az undergroundban láttam
    +körös verseny ugye.Mész 2 kört ,végig 5-8 sec el a mezőny előtt.Egyszer csak mindegyik bedob 3-4 redbullt és rád vernek,ha 310el mész akkor is.Ez egy vicc
    Olyan ideges lettem rá*asztam az asztalra aztán lezúztam a bokszzsákot ami mögöttem volt,az meg felborította a ruhaszárítót.Nah,de mind1 is.EA powa'
  • elitehun
    #6323
    Ez egy vicc! A tuningolásnál kb. 20 motorháztetőt választhatunk. Vagyis csak 10 mert a maradék 10 az ugyanaz csak szénszálas kivitel.
  • Rebel007
    #6322
    Sziasztok,

    Nekem nem indul el a játék tudnátok segíteni, pontosabban miután a profilt betöltöm kilép az alábbi hibaüzenttel:
    "R6025
    - pure virtual function call "

    ha esetleg valaki találkozott ezzel vagy van ötletetek hogy melyik fórumon kérdezősködjek akkor segítsetek légyszi
    köszi
  • bgabor
    #6321
    Akkor te nemtudod milyen a jó játék. Szomorú.
    A jó játék olyan, amit egy-két év múlva is előveszel, hogy játszhassál vele, annyira jó. Azt hiszem, ennek a feltételnek egyik NFS se felel meg, és az undercover a legkevésbé, mert messze az undercover a sorozat legsilányabb darabja.

    Nézzél meg egy Starcraftot vagy Diablo2-őt, amit 10 évvel
    a megjelenése után is milliók játszanak. Vagy az utóbbi évek termékei közül említhetném a Medieval2-őt. Na EZEK a jó játékok.


    Ezzel szemben az undercover nemhogy nem jó játék, hanem kifejezetten silány minőségű, akár a GRID-el, akár a Pro Streetel vetjük össze.
    Az undercover tipikusan az a játék, amivel fél év múlva már a kutya se játszik. Nemhogy 12.000, de még 1200 forintot se ér meg.
  • kulabácsi
    #6320
    veszek mingyá 2őt, ha az egyiket már rongyá játszottam legyen a polcon még1 :|
  • tmisi
    #6319
    A lelkes 10%.
  • Rage47
    #6318
  • Dark Angel 666
    #6317
    Szerintem aki megteheti az vegye meg , mert nagyon jó játék , megéri az árát
  • elitehun
    #6316
    Ráadásul pont egy olyan küldinél ahol nem szabad sérülnie az autónak
  • elitehun
    #6315
    NA most van elegem ebből a sz*rból!!!!!!!!! a kö**ög helikopternek röntgen látása van mert a híd alatt is észrevesz
  • DJ Skyline
    #6314
    nem húzta sokáig a játék, kőkemény 9 komment volt ma :O épp hogy eltelt 2 hét a megjelenés után. de a szavazatokból is látszik a zuhanás, 360 szavazat? két hete volt majdnem 1150 :D
  • svédcsepp
    #6313
    Na ez az!
    Magával a játékkal még csak-csak eljátszogat az ember,bár szerintem fan bőfen elvárások alatt van.De, ami borzalom az a grafika szerintem is.Komolyan néha olyan ,mintha egy festményt néznél egy akváriumban...
  • elitehun
    #6312
    Most lett meg. kipróbáltam. és vegyes érzéseket keltett. a grafika engem nem izgat de mondjuk simán fut (minden maxon) a tuning az nagy csalódás volt rémes alig lehet egy kicsit tuningolni. egy a biztos! miután ezt végigvittem azután előveszem újra a carbont vagy a MW-et
  • w77d
    #6311
    akkor nem veszem emg a játékot, a warez randa volt és lassú...