7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • ribot
    #6390
    De jó is volt.......írni kell az EA-nak!
  • bomo11
    #6389
    A Mw-ben meg esett az erdő, meg ott volt ilyen dimbes-dombos rész mikor az erdőben mentél...
  • Narxis
    #6388
    Detto.

    Mikor lesznek újra hegyes, havas pályák? Vagy tengerpartos, időjárásváltozásokkal? Ezt hiányolom már egy ideje az NFS-ből, asszem a Hot Pursuitban volt hegyes pálya, hóval és csúszott is a kocsi, néha ezért kapott el a zsaru.
  • bomo11
    #6387
    én nsf-ből csak a pro street-et nem tudtam végigvinni...mert unalmas volt számomra...a többit kipörgettem:)
  • Coldplayer
    #6386
    Hát én az underground kivételével egyet sem játszottam ki maxra de sokat végig csináltam feléig háromnegyedéig akár háromszor is
  • bomo11
    #6385
    Na azért, azt hittem már képes vagy ennyi időt a gép előtt ülni:)
  • Sordoran
    #6384
    dehogyis, ez 2 hét alatt jött össze :D
    először nagyon belehúztam, karrier volt 2-3 nap alatt, utána meg már ZH-k meg ilyenek voltak, és nem is volt kedvem, de gondoltam csak befejezem, és amíg nincs meg a GTA4, addig kiviszem teljesen, szóval tegnap be is fejeztem, igaz egyhuzamba vagy 20 versenyt (fél órás szünetekkel, amikor rendőrzúzásos videóbevágás közben magától belement a szögesakadályba akkor ALT+F4 aztán anyáztam egy sort, de fél óra múlva megint nekimentem)
  • bee01111
    #6383
    Sziasztok!Szükségem lenne a segítségetekre!Megtudná nekem valaki mondani ,hogy milyen típusú kocsi szerepel ebben az nfs videóban----> http://videoriporter.hu/vr/fs?content=/vr/player/1707/reporter/count
    Nagyon fontos lenne!
  • Coldplayer
    #6382
    Hát kinek,hogy :) Anno mikor megkaptam az új generációs gépem egy AMD-K5 után egy Athlon xp 2500+-t akkor volt sláger az NFS U. Már rendesen rám virradt mikor 80% környékén elmentem aludni.
  • Ryder7
    #6381
    grat hozzá. én már nem tolom, szerintem gyence cucc lett.

    Coldpalyer: szerintem Sordoran nem egybe csinálta meg, azt már úgy nehézkes, egyszer kell hozzá egy egész nap meg hihetetlen kitartás annyit monitorozni.
  • bomo11
    #6380
    Gratula!! na erre én is kíváncsi lennék!:)
    én még max 80%-nál járok, mert mostanában sosincs időm játszani vele...amit sajnálok is, mert jó kis játék ez:)
  • Coldplayer
    #6379
    Grat! Egyben volt volt a 16 óra vagy apránként csináltad?
  • fixpont
    #6378
    igazabol amit picit nehezebb uralomra nyerni az 1 palya:

    "River Expressway Offroad" a neve, ha az megy a tobbi sima ugy
  • Sordoran
    #6377
    Na, míg várok a GTA4-re, adig gondoltam befejezem a gamet:

    Már csak uralni kell minden versenyt és hátradőlhetek :D
    Amúgy ez 16 óra alatt jött össze.
  • fixpont
    #6376
    A jateknak akkor van vege amikor minden palyat uralomra nyert, nem amikor az a rovid kis karrirer veget er az en ertelmezesemben. Amikor minden 100%-on all a statisztikaban. :-)
  • mardal
    #6375
    Nincs hozzá valami olyan progi amivel lehet a mentést szerkeszteni?Végigvittem és jó volna kipróbálgatni a többi autót de maradt 200dolcsim:(
  • ribot
    #6374
    így van..természetesen
  • ribot
    #6373
    agy van...ha nem raknád fel a patchet akkor sokkal később válna elérhetővé az adott járgány
  • moszkito99
    #6372
    hát hogy elérhető legyen egyáltalán... ha nem lenne patch akkor nem is lenne elérhető szerintem!
  • hellobello
    #6371
    igen, de akkor mihez kell az autós patch ???
  • elitehun
    #6370
    Igen elérhető. Tehát ha lesz rá pénzed meg tudod venni!
  • moszkito99
    #6369
    nyerj versenyeket és akkor lesz pénzed és akkor meg fogod tudni venni az autókat!
    nem olyan bonyolult ez a dolog!
  • hellobello
    #6368
    kiírja, hogy az autó elérhető, de még is kell hozzá pénz ????
  • moszkito99
    #6367
    mit értesz az alatt hogy nem megy rendesen?
  • ribot
    #6366
    Az autós patch nem megy. vagyis megy csak nem jól működik!
  • hellobello
    #6365
    nálatok normálisan menneka pacthek ?
  • JencyJasko
    #6364
    én a bugattimmal szedtem szét a csajt lényegsen könyebb mint azzal a fos bmw-vel:D
  • kryst
    #6363
    Köszi!
  • Ryder7
    #6362
    ja az a vége a karriernek.
  • kryst
    #6361
    Aki esetleg végig vitte már, az a játék vége, mikor a BMW-el üldözöm a csajt? Amikor elkapom, egy zsaru gratulál.
  • Falcon87
    #6360
    Kinek nem :P?
  • rico1
    #6359
    Ja, olyan már nekem is volt!:D
  • Dark Angel 666
    #6358
    de az se semmi amikor a kocsik simán átmennek a védőkorlátokon , mintha ott se lennének.
  • Falcon87
    #6357
    "Az ellenfelek között vannak nagyon lámák és nagyon gyorsak is, és visszatér a Catch Up rendszer is, amivel az autók nem tudnak nagyon elhúzni egymástól (az AI alkalmazkodik a te vezetési tempódhoz).

    Szóval, hogy miféle játék is ez az Undercover? Összességében szórakoztató, hű követője a Most Wantednek, ám attól tartok, hogy olyan „újrajátszás” feelingje lesz az egésznek, főleg a tuning erőteljes visszavágása, és a lineáris történet miatt.""
    Ez igen! Képzeljétek el, most sikerlült majdnem megcsinálnom egy versenyt, +7sec, mondom fasza, gyerünk. Sprint volt, 97%-nál járok, látom a célt, erre berak elém egy kibaszott taxit BAKKI A SÍRÁS SZÉLÉN ÁLLOK. IDEGILEG KIKÉSZÍT EZ A FOS!!!
  • raulreal
    #6356
    Jó neked. :(
    H.lye audi, sose szerettem őket :)

    De...próbáld ki, gyorsul tőle a kocsid. :)
    Úgy mint anno az UG2-ben, amikor közel mentél, asszem adott nitrót :)
  • elitehun
    #6355
    Nekem gond nélkül sikerült. Én a kijelölt útvonalon mentem mert az a legrövidebb. Am. akkor nem gyorsul a kocsi ha közel mész más autókhoz xD
  • raulreal
    #6354
    Hello. Tudnátok nekem segíteni? :'-(
    Annál a résznél tartok, amikor egy Audival kell szállítóskodnunk egy idegen csajnak. 7-es szinten próbáltam...nem ment...11-esen most...és még mindig van egy hajszál "híja"...
    Annyira már rájöttem, h a kocsik mellett kell elmenni...elég közel, és akkor gyorsul egy kicsit. Lehet h. nem a kijelölt útvonalon kell menni? Hanem van egy másik, rövidebb is?

    Pls. Help!!
  • mephi666
    #6353
    "Tökjó, hogy itt ilyen okos faszagyerekek vannak, akik azt hiszik, hogy mindenki más elolvasta az eddigi összes kommentet"
    ha létezik tényleg ilyen rendszer és ez nem minősül a játék csalásának, szerintem akkor is szopatás... olyan, mintha pl fps-ben a mob, ha rosszul áll hp-val simán sebezhetné a szokásosnak 3-4szeresét, csak, hogy esélyesebb legyen a harc... ez egy másik dolog, hogy az nfs egy sima arcade játék, de akkor is idegesítő, hogy az ember hiába szedi tökéletesen a kanyarokat meg mindent, akkor is ráelőz a gép, mert csal... ehelyett lehetne finomítgatni az ai-t, hogy a gépi ellenfelek is szabályos körülmények között kihozzák a legtöbbet a "járműjükből", de nem... inkább megoldották a fejlesztők úgy, hogy csaljon a gép... fasza... erre mást nem lehet mondani...
  • Narxis
    #6352
  • Dark Angel 666
    #6351
    én se gondoltam komolyan csak a reakciókra voltam kíváncsi