7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • pakko
    #6430
    Tudja valaki hogy belehte állítani azt a módot vagy megcsinálni hogyha pl: belemegyek egy betonoszlopba akkor rendesen behorpadjon a motorháztető magyarul majdnem kettéesik az autó!!!Azt tudom hogy belehet a menübe állítani hogy törjön de annál jobban sosem törik max betörik az üveg leesik a motorháztető.De amúgy észre vettem hogy az izomautóknál sokkal jobban törik az azutó!!
  • Ryder7
    #6429
    igen azt most lehet elrontották, de az SA is asszem 2 évre a VC-re jött ki, bár nem tom, de logikusan igy kéne.
  • bgabor
    #6428
    Igazad van, bár a GTA4 sajnos rossz példa. Épp most megy a világraszóló botrány azért, mert a GTA4 finoman szólva kihívásokkal küzd. (Pl:a bolti verzió se megy fel egyes gépekre, három másik programot kell telepíteni mellé, online aktiválni, regisztrálni, és slusszpoénként a 2008 decemberében elérhető hardvereken nem hajlandó mediumnál nagyobb beállításokkal elindulni)
  • rambuu
    #6427
    valaki véletlen nem tudja, hogy csak ezek a kódok vannak xbox360-ra, mér mint fel oldások?

    * %%$3/" - $10,000 in-game
    * 0;5M2; - Lexus IS F
    * -KJ3=E - Lotus Elise
    * ?P:COL - Nissan 240SX
    * !2ODBJ: - Volkswagen R32
    * S1D3K1CK - $15,000 in-game
  • Ryder7
    #6426
    Én mekkora én vagyok:D Boxon nem lehet modolni, de nekem még igy minimumon és 20 körüli FPS-el is bejön a GTA4, az UC-t az alapoknál kurták el. (fizika, nehézség)
  • Ryder7
    #6425
    pcre... de X-Boxra, meg PS3-ra. ott is kb 3 évet vártak.
  • Narxis
    #6424
    :DD
  • temes69
    #6423
    most wanteddel pont a szar catch up miatt nem játszottam. annyira feltudott idegesíteni amikor 2másodperc alatt ledolgoztak 10másodpercet hogy még
  • temes69
    #6422
    ebben az esetben a rockstarral én nem példálóznék, mert ők meg kitolták pcre a gta4et kb annyira optimizálatlanul mint az nfsu. erre pár napra rá jön a patch. akkor mi a francért nem adták ki 2hónappal később? bocs az offért...
  • rambuu
    #6421
    Ilyen cumó Konzolra nincs?
    Me ott is van valami kód beírása opció.
  • mephi666
    #6420
    hát igen... szerintem úgy vannak vele, mint a sportjátékokkal: "úgyis megveszik sokan, szívjuk éves rendszerességgel a vérüket..." a színvonal meg a béka segge alatt van már páréve... :(
  • Ryder7
    #6419
    Bár én GRID-et még nem nyomtam, sokan dicsőitik.

    Én már amúgy semmit se értek az EA Black Boxnál. Minden évbe nyomják kifele az NFS-eket, miért? Hogy gyazdagabbak legyenek. Csak arról feledkeztek meg, hogy egyre jobban rontják a szinvonalat. A TNFS (gyengébbeknek NFS1) kurva nehéz volt. A Lambot alig tudtam Ferkával megelőzni a Ferrariról meg nem is álmodtam.
    Most minden évbe nyomják az NFS-t, hasztalanul. Állitólag NFS13-t 2 csapat csinálja külön 1-1 évig szóval végülis 2 év munkáját csinálják meg 1 évbe. Meg a jó muterjukat, mert nem fogják jól összetolni, mert két külön csapat, részleg lesz vagyis nagyon egyformán kell haladjanak mert többször szükséges lesz a másik csapat munkája.

    Rockstarról kéne példát venni: kiadnak egy hosszú, MODOLHATÓ (új kocsik stb MW pl) játékot aztán nyugodtan megcsinálják a GTA4-et 3 év alatt, senkit se zavar, hogy nem lesz köv karácsonyra a fa alatt, sőt még jobban fogják várni, mert nem mindennapi. Ezt kéne csinálni, nyugodtan összerakni. PS-nél azt mondták, hogy nem lesz visszajátszás, mert nincs már rá idő? már miért ne lenne? Elpusztul a világ, ha 1 hónappal később jön ki, de egy jobb verzió vagy mi?

    Ryder voltam, lehet hogy nem értetted, de ezt le akartam irni:D
  • bgabor
    #6418
    Dícsérni? Nem dícséri azt senki se, gyűlöli mindenki. Én is. Már többször elmondtam.

    A Pro Streetben nem volt benne. Dehát itt a többség orrba szájba szidja a Pro Streetet, és a Most Wantedet isteníti... aminek szerves részét alkotta a Catch up rendszer.

    És mivel nekik köszönhető, hogy az undercover ugyanolyan szar lett mint a Most Wanted volt(mert ugyebár azt másolja, a tömegek kívánságára), ezért azt tudom mondani, hogy élvezzék csak a csaló Catch up rendszert meg a bevágó civileket, mert az ő kedvükért lett ilyen a játék. Ezért sírtak hónapokig, úgyhogy most kussoljanak, és élvezzék. Egyék meg szépen, amit főztek!


    Akibe meg egy csöpp ész szorult, az nagy ívben kerülje el ezt a játékot.
    Pláne ne adjon ki pénzt rá. Ha pedig valaki mindenáron tízezer pénzt akar elszórni arcade autóversenyért, az vegye a GRID-et, az legalább jó minőségű.
  • mephi666
    #6417
    nem értem én sem, hogy minek dícsérik többen ezt a "catch up" rendszert... szerintem ez egy orbitálisan nagy idiótaság... pont azt tükrözi, milyen szar ai-t rakott össze a fejlesztőcsapat... egy autós játékban (még akkor is, ha arcade) az lenne a lényeg, hogy ha jó kocsid van, akkor az menjen, mint a veszedelem... így lenne értelme, ha minden egyes kis tuningon érződne rendesen, hogy javul a kocsi vezethetősége, sebessége, stb... és az ellenfelekre is ugyanúgy vonatkozzon ez... teljesítménnyel javuljanak ők is, ne a "beépített csalással" szívassanak... mw-ben vertem párszor ököllel a billentyűt, amikor már max fordulaton pörgött a motor a szerencsétlen eclipse-emben és nitróval sem gyorsult jobban már a gép, az ellenfél meg a minimap-en láthatóan jött fel a nyakamra, úgy, hogy a 10másodperces hátrányt azonnal ledolgozta és 95% fölött beelőzött... :S rohadt idegesítő dolog... az ai-vel kellene megoldani mindent... nem hiszem el, hogy ennyire nem képesek... egyedibbé lehetne vele tenni minden ellenfelet teljesen...
    ja, mw-re visszatérve meg mégegy idegesítő dolog a drag... az még mekkora szívatás volt néha... főleg, hogy a kormányzás szinte full automata volt... volt 1-2pálya, amin ha már rendesen hasítottál, 1-2 helyen kijött eléd 1-1 furgon vagy valami és totálkárra lehetett törni azonnal a kocsit... na, itt evett az ideg... jobbról jött mindig az a szemét... ha lassan mentem, akkor az ellenfél beelőzött és ugyanúgy kijött az a szutyok és el sem lehetett kerülni... ha pedig max gázzal mentem, akkor jobbról sem lehetett kikerülni, mert telibekaptam... balról kerülve pedig ő jött belém oldalról... szinte nullára lassítva lehetett csak kikerülni az ütközést... az ilyen szívatós drag-eket úgy oldottam meg, hogy megvártam, hogy szétzúzza az ellenfél magát (esetleg segítettem neki ebben) és 20szal végiggurultam a pályán :S
  • bgabor
    #6416
    Érdekes, én a Most Wantedet találtam anno annyira pocséknak és életszerűtlennek, hogy hagytam a fenébe és nem vittem végig. (mellőzzük már ezt a "kipörgettem" nevezetű tahóparaszt kifejezést)

    Meg persze az undercovert. Arról fél óra játék után bizonyosodott be hogy eddig messze a legrosszabb minőségű NFS, és töröltem is a francba.
    Azokon meg jóket röhögök akik képesek voltak 12.000 Forintot kiadni ezért a szánalomért.
  • nandorb
    #6415
    nem nehez megszokni a rendoroktol csak ne rakjak le az utra a szogesdrotot,meg mikor nagyjaban kerulnek akkor fek le hatra gyorsan kifordulsz es szokes...
  • RoyalPredator
    #6414
    Ha unatkozol, csinálj olyat, amiben van tehetséged.
  • totya4
    #6413
    Ó. És mi lenne ha inkább kikapcsolnád az automatikus mentést zsenikém? :)
  • Dark Angel 666
    #6412
    én mindig kilépek ha sarokba szoritanak a zsaruk , Alt + F4 és kész
  • midian
    #6411
    Nekem ettől a rendőrösdis hülyeségektől száll el az agyam.
    97 százaléknál voltam amikor elvették a harmadik autómat is persze minden tuning ,egy csomó lóvé.És már csak három ilyen fos rendőrös lett volna vissza
  • bajiszityu
    #6410
    de hát csak egyszer kaptak el vele akkor?
  • LeWyTy
    #6409
    Azé én sajnálom azt a ~37 embert aki képes volt megvenni.
    Én csak egy pár száz forintos dvd-re írtam ki ax360-hoz, de azóta bűntudatom van.
  • Ryder7
    #6408
    igen mivel ez a sz*r nem képes rendesen betölteni előre a pályát... ilyen egy jó EA Black Box NFS
  • nandorb
    #6407
    neked is van az hogy megakad es picit befagy
  • bgabor
    #6406
    Szerintem senki se kényszerít rá, hogy ezzel a szarral játsz.
    Van még annyi de annyi játék, aki ezzel az ócskasággal szívatja magát az meg is érdemli.
  • Ryder7
    #6405
    Amúgy ezt meg unalmamba hoztam össze:


    http://www.youtube.com/watch?v=yOUS1542tnQ
  • Ryder7
    #6404
    bajiszityu: sehogy. nem lehet

    borno11: nyugi, tudom. de azért érdekes lett.
  • bajiszityu
    #6403
    cs segítség kéne lefoglalták a skylinémat és hogy kell vissza szerezni?
  • Narxis
    #6402
    :DD
  • bomo11
    #6401
    Írtam, hogy eső akart lenni...
  • Ryder7
    #6400
    borno11: esett az erdő? hmmm érdekes meggondolás, bár a levelek "estek" rendesen...
  • Coldplayer
    #6399
    Az egy jól megpakolt muszklival sem tétel szerintem.
  • ribot
    #6398
    Meg a SUV-val legalább nem lenne tétel EGY!!! rendőrautó. :)
  • Coldplayer
    #6397
    Most olvasom, hogy az Enzo Ferrari is belekerült. Ferrariból jöhetett volna több is.
  • bomo11
    #6396
    Hát igen, kb need for speed-nek ebben a részében van a legtöbb autó alapból...
  • Coldplayer
    #6395
    Azért az mindenképpen dicséretes, hogy 57 autó van benne
  • bomo11
    #6394
    hát igen azok nekem is hiányoznak...
  • vagodgeci
    #6393
    Én pedig a SUV-okat hiányolom. Nem a legjobb tunigalapok, de marha jól néztek ki!!! Főleg a Hummer H2-es.
  • Fitti83
    #6392
    Porsche 911!
  • bomo11
    #6391
    eső akart lenni:)