7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • janihunk
    #6470
    nah ez nemigaz lehet hogy megszünik az nfs-sorozat nem hiszem el
  • Narxis
    #6469
  • bgabor
    #6468
    Biztos a magyar rendőrökről mintázták az undercover zsaruit. Védtelen, földön fekvő emberek rugdosásában ők a nagymenők.
  • bgabor
    #6467
    Itt volt az ideje. Tekintve, hogy az undercover mekkora bukás volt, várható volt, hogy az EA előbb utóbb észreveszi, hogy valamit nagyon nem jól csinál.
  • DJ Skyline
    #6466
    volt vagy nem, ettől függetlenül:
    Need For Speed - game over?
  • Ryder62
    #6465
    Tegnap engem is rohadtul felidegesített ez a sz*r. Üldöztek a zsaruk és állandóan közrefogtak de mindig sikerült meglógni pedig voltak vagy 6-an. Főleg terepjárók. És mikor már csak 2-3 zsaru volt rajtam az egyik Porsche rendőrkocsi az első lökhárító jobb sarkával sikerült megállítania. Nem tudtam eltolni. Persze két Suvot is eltoltam lazán de ez lazán megfog.
  • elitehun
    #6464
    Nekem meg olyan volt hogy letepert egy hájbáj a földön megbilincselt belém rúgott egyet
  • svédcsepp
    #6463
    Nem tudom ki hogy van vele,de szvsz sikerült kiadni a legidegesítőbb részt
    Végigjátszás nélkül letöröltem a *üdös *urva anyjába az egészet
    Munkácsy grafika egy kis kecs-up al.szánalmas...
  • Ryder62
    #6462
    Nekem olyan videó volt hogy helikopterből kommandósok ereszkedtek le és úgy tepertek le.
  • Ryder7
    #6461
    ja az tényleg durva.
  • svédcsepp
    #6460
    Na viszont ez jó.Elkaptak a zsaruk.Az a video benne vazz.Egyik leteper a másik kettő meg elkezd fánkot zabálni és oda*asznak neked is egyet. "nesze raj gyerek...egyé'"
  • Ryder7
    #6459
    mennyire igazad van. az a régi jó NFS feelig, haverral egy héig délutánonként mindig toltuk nállunk a HP3-at. de szép is volt, ez is hiányzik a mai NFS-ekből, és szerintem a BB (Black Box) megtudná csinálni, csakhát akarat...
  • Narxis
    #6458
    Tesom azzal játszik.
  • Narxis
    #6457
    Nehéz neki, vérében van a lámaság. :(
  • IMYke2.0.0.0
    #6456
    NFS3: Hot Pursuit - úristen, de jó is volt!
    A Porsche 2008 MOD v1.1-et ajánlom azok figyelmébe, akiknek nem megy XP/Vista-n a NFS: Porsche Unleashed!
    A MOD-ot készítő németek csiszoltak is a játékon, sőt ezzel nyomják online.
  • elitehun
    #6455
    Igazad van én csak addig ismerem hogy Ő mondott valamit és te beszóltál ;)
  • mephi666
    #6454
    részben igazad van, de a problémánk szerintem főleg az, hogy az nfs-ből az veszett el szép lassan, ami egyedivé tette... jól visszaadták a játékaik a sebességérzetet már az első részektől fogva és olyan "álomautókat" vezethettünk folyamatosan, amik nagy részét még csak nem is láthatjuk élőben soha az életbe... jól optimalizált, gyors motorra építve egy karrier móddal meg élvezetes multival összerakott játék, amiben a régi autók mellett a legújabb csúcsgépeket is "kipróbálhatjuk" szerintem mindig kelendő lenne... gondolom emlékeznek itt még sokan a split screen versenyekre... mi pl p1en nyomtuk az nfs2se-t meg az nfs3-at osztott képernyőn egymás ellen és órákra leragadtunk mindig a gépnél... :)
  • JaNeK2007
    #6453
    előzményeket nem ismered szerintem..
  • elitehun
    #6452
    Állítsd már le magad! Látszik hogy Narxis csak viccelt és még bocsánatot is kért úgyhogy nyugodj meg. (azért neked írom mert te kezdted)
  • JaNeK2007
    #6451
    Az aláírásodból csak úgy sugárzik az iq...
  • Ryder7
    #6450
    Nekrofil: nem tudom, nem próbáltam nem engedi feltenni a 8.12-est, de nem hinném hogy olyan sokkal.

    LeWyTy: lehet hogy már majdnem mindenről csináltak játékot, de attól még ha kitalálnak egy jó sztorit, benyomnak egy nagyadag autólistát meg valami szép grafikát és értelmes fizikát kész a világsiker. a graf már megvan (PS) a fizika is valamennyire, márcsak egy nagy sztori kéne sok csavarral. olyan sztori ami leköti az embert. lehet, hogy másnak nem fontos de nekem fontos a sztori.
  • LeWyTy
    #6449
    Meguntuk a virtuális játékokat?

    Mióta az első játékok megjelentek
    egyre érdekeltebb lett a téma,
    ezér egyre több történet és grafikai megoldás
    és egyebek kerültek felhasználásra.

    Namost az a helyzet
    hogy mivel már szinte mindenről volt játék, minden stílusban
    ezért már egyszerűen nem tudnak újat kitalálni
    és ezért bukik el pár éven belül az NFS széria is
    mer ha pl. most jelenne meg az NFS első részeiből valamelyik
    akkor az is szar lenne mer már volt rengeteg autós játék.
    mer már lassan 40 éve autózunk PC-n meg konzolokon.
    Jó ez mér alapvető, természetes dolog, de 40év kb 1.000.000....... játék.
    Mert nem tetszhet mindenkinek néhány ember fantáziája és elképzelése.
    Ez akkor lehetne megoldható ha a mátrixhoz hasonló élményt nyújtana a játékosnak valami.De az már túl nagymértékű függést okozna.
    By_én.
  • Nekrofil
    #6448
    8.12 ed driverrel menyivel fut jobban?
  • falaci
    #6447
    Köszönöm a választ!
  • Narxis
    #6446
    Visszamennyé' a suliba. IQ harcos.
  • JaNeK2007
    #6445
    magaddól=magadról..
  • JaNeK2007
    #6444
    14 alatt már tudod magaddól hogy buzi vagy?
  • Narxis
    #6443
    Bocs. :D
  • Ryder7
    #6442
    szofőszint 18-ig

    Narxis de gonosz vagy:D
  • elijahwood
    #6441
    Köszi, majd kipróbálom ha lesz pénz.
    Láttom a videón ugy megy mint a villám :)
    söfőszint meddig van?
  • Narxis
    #6440
    Csak reménykedtem, hogy nem tudtál semmit írni. :(
  • Ryder7
    #6439
    az Ryder, de mind1. Audi R8.

    Narxis: kapcsold be az agyad:D ma irtam meg, nincs még kijavitva, amúgy nem lesze egyes.
  • Narxis
    #6438
    Te jutottál eszembe 14 alatti barátom.
  • elijahwood
    #6437
    Hali mindenkinek!
    Söfőrszint: 10-esnél vagyok. Szeretném tudni meddig van?
    A rider7 nevű embertől szeretném kérdezni: mi a neve a kocsinak amivel mentél a videón? mert ezzel kipróbálnám. Köszi
  • JaNeK2007
    #6436
    magadból indulsz ki?
  • Narxis
    #6435
    1-es lett?
  • Ryder7
    #6434
    sry vicktory nem victory. fáradt vok suliba matek teszt volt...
  • Ryder7
    #6433
    victory: crackel. Google, Gamecopyworld a barátaid.

    falaci: úgy hogy meghackeled a nyelvifájlt, ilyenre sikerült, ez EA Black Box minőség...

    pakko: Nem tudok ilyen módról, igy lett csinálva a törés, "ez EA Black Box minőség..."
  • vicktory
    #6432
    Sziasztok az lenne a kérdésem feltelepítettem a játékot de nem indul el valamilyen regisztrációs kódot kér tőlem és nem fogadja el.Segítségeteket nagyon megköszönném.
  • falaci
    #6431
    Sziasztok!

    Segítséget kérnék! A "player"-t hol lehet átírni bármire is, mondjuk a saját nevemre?


    Előre is köszi!