7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Ryder7
    #6510
    egyetértek, én tudnák várni 1-2 évet is NFS13-ra, de sztem az utlsó igazi NFS az MW volt, utánna kezdett zuhanni a szinvonal, a PS még úgy ahogy elmegy, egész jó lett de a többi...
  • mephi666
    #6509
    nem lett volna ez rossz, ha nem lett volna szar :D

    amúgy az új nfs-ek a régiekhez képest olyanok, mint az avp1-2 a régi alien és predator filmekhez... szó szerint a régi részek megcsúfolása a hp2 óta.... én azt tartom az utolsó igazi nfs-nek... a mw is sokkal jobb lett volna, pl többek között "kecsap" nélkül... az állt még legközelebb a régiekhez...

    én szeretném, ha folytatódna a sorozat... persze csak abban az esetben, ha leszűrik most a tanulságot, lapátra tesznek a fejlesztőrészlegről "pár" embert és átgondolják a dolgokat... aztán felfrissülve csinálnák az nfs névhez méltó folytatásokat... pl akár 3-4év különbséggel MINŐSÉGI részeket...
  • MoLc
    #6508
    Neis mondd... Szülinapra ien ajándékot...
  • mephi666
    #6507
    én is hasonlóra gondoltam, hogy: "mennyit fizet érte, ha elviszem?" :D ha ad mellé egy 6os doboz jófajta 5puttonyos tokaji aszút, adok érte egy 5ezrest :D ha pedig mellécsap egy doboz kubai szivart, akkor pedig egy tizest :D
  • kulabácsi
    #6506
    százasé megveszem, de a postaköltséget te állod -.-
  • bgabor
    #6505
  • bgabor
    #6504
    Hát mivel a Need For Speed nevet a Most Wanted, a Carbon és az Undercover sárbatiporta, lealjasította, ezért el fog telni jónéhány év, mire az emberek elfelejtik ezt. 5 év talán kevés is lesz rá. Momentán ott tart a dolog, hogy a fentebb említett részek miatt a NFS egyet jelent az igénytelen, rágógumiízű, kommersz, szar minőségű játékprogrammal. Ebből a mocsokból nehéz lesz kivakarni a szériát.

    Szóval én örülök neki, hogy egyelőre befejezik. Felejtsük végre el az NFS-nek a Most Wanted és Undercover féle halálbéna korszakát.
  • soulhunter
    #6503
    uj üzleti stratégia:

    EA visszadobja az NFS nevet, aztán eltünik 5 évre, majd 5 év mulva jön 1 ujabb, ami viszont az igazi, régi NFS-hez mélto cimet viseli majd :)

    én kivárnám 1 jo NFS-ért azt az 5 évet :)
  • Narxis
    #6502
  • MoLc
    #6501
    Sziasztok !

    Van egy eladó Eredeti Undercoverem, ár priviben.
  • mephi666
    #6500
    inkább nem azon kellene gondolkozni, hogy új nevek, hanem azon, hogy a régi nevek jóhírét hogy tudnák megtartani... és csinálják inkább 2szer annyi ideig, csak legyen jó... az új nevekkel az a baj, hogy vagy bejön, mint (elvileg) a mirror's edge, vagy bukik, mint pl a hellgate: london (igaz ez nem ea fejlesztés) szerintem ha az nfs-re odafigyelnének a jövőben, lehetne még élete... de mostanában inkább jellemző, hogy kiadnak ilyen félmunkákat... régen ilyen nem volt... inkább csúsztattak folyamatosan, de minőségi eredmény lett a vége... apropó az ea adta ki a ra3-at is és szerintem az is oltári gagyi lett... pedig a red alert név is elég nagy volt... :(
  • Ryder7
    #6499
    tudtunk róla...
  • kulabácsi
    #6498
    pffff
    2 évig csinálták ezt a szart? :D
  • bpeti72
    #6497
    Leállítják a Need for Speed sorozatot? Rendkívüli átalakításokat tervez üzletstratégiájában az Electronic Arts: a legújabb pletykák szerint végleg leállhat a Need for Speed sorozat folytatásainak gyártása.



    Nem egészen úgy megy az EA szekere mostanság, mint szeretné, mindezt pedig számok is bizonyítani tudják: az üzleti év legutóbbi negyedének bevételei jócskán - mintegy 70 millió dollárral - alulmúlták a várt határt. A cég leépítésekbe kezdett, a minap elvetette a tervezett harmadik kanadai stúdió elindításának ötletét, s állítólag a játékokkal kapcsolatos stratégia is változni fog. A sorozatokból visszavesznek, s inkább az új címek fejlesztésére koncentrálnak, mint amilyen idén a Mirror's Edge is volt.

    Az Electric Playgroundon napvilágot látott pletykák szerint az új gondolat első áldozata a Need for Speed sorozat lesz, melynek leállították az összes fejlesztés és tervezés alatt álló részének munkálatait. A széria iránti lelkesedés növelése és a jobb epizódok érdekében már eddig is történtek átalakítások: John Riccitiello elnök két részre osztotta a fejlesztő csapatot, hogy egyszerre mindig két játék készülhessen, s így két hosszú év jusson minden epizód munkálataira. Az eredmény viszont mégsem lett kielégítő, az új Undercover már az amerikai játékeladások novemberi húszas toplistájába sem fért be. Az EA egyelőre nem nyilatkozott.
  • nandorb
    #6496
    hat van parszor ra esely,en a cop mentessel mindig kiiktattam oket ossze tortem oket suv-al
  • MORO67
    #6495
    köszi de a zsaruk mindig utban vannak akkor nem csak én kinlodok vele ezekszerint
  • kulabácsi
    #6494
    hátulról érdemes nitrót nyomva nekimenni, szarukkal énis szívtam sokat, de ki lehet őket iktatni
  • MORO67
    #6493
    Sziasztok lenne egy kérdésem aki már eljutott a 16.pozicioig az elmondaná hogy csinálta meg azt a feladatot mikor kikell iktatni a Nick nevü egyént és közben ezer rewndör üldöz százszor nekimentem már a figurának és csak narancssárgára váltott a jel e feje felett az ideg szétvet hogy egyszerüen nemtudom hogy tudnék tovább leépni ezen segitsen valaki ???



  • Szabi1991
    #6492
    azért a Project Torque elég jó játék...magyar oldala..
  • ntex
    #6491
    Nem is baj... ami nem megy azt nem kell erőltetni...

    Majd lesz más cím alatt vagy más fejlesztőktől
  • nandorb
    #6490
    berakod a NFS Undercover folderba a cop mappat es beinditod a jatekot es mint egy uj mentes fog megjelenni
  • Narxis
    #6489
    Nem kell aggódni, csak a név fog eltűnni, fognak még kiadni autóversenyzős játékot EA neve alatt.
  • bgabor
    #6488
    Invictus? Na ne nevettess már. Az még megvan egyáltalán?
    Azért ne essünk át a ló túlsó oldalára, hogy magyar fejlesztők kezébe adjuk a dolgot. A Crysis Warheaden kívül magyar fejlesztők még nem tettek le olyan játékot az asztalra, ami nemzetközi szinten is sikeres lett volna.
    Finoman szólva baromság lenne az NFS licenszet ilyan színvonalú fejlesztőgárdák kezébe adni.
  • Szabi1991
    #6487
    ha az invictus lemodellezhetné a kocsikat, meg a hangokat megkapnák... 1000x jobb játékot tudnának kiadni.. :D

    viszont most noném autók vannak, jó fizikával, és tuning rendszerrel... és egy faja MMO rendszerrel..
  • nagy horgász
    #6486
    sziasztok csak azt szeretném kérdezni hogy amikor lehet a renörrel lenni az a kiegészités vagy patch meg a mentés azt hogyan kell csinálni hogy jó legyen??? mert azt irták hogy ugy kell hogy dokumentumok/undecover és oda kell behelyezni de behelyeztem és nincs semmi változás hogyan kell megcsinálni és a rendörös kiegészítés azt hogy ekll légyszi irjátok le elöre is köszi
  • Maxtreme
    #6485
    Bocs, nem olvastam vissza. Látom pont arról folyik a csevej :)

    #6483: Vagy pl a codemasters megvehetné a jogokat :)
  • Maxtreme
    #6484
    Ennyi volt az nfs széria
    Bocs ha volt már.
  • svédcsepp
    #6483
    Mondjuk az empire interactive legyárthatna egy nfs részt,az biztos űtös lenne...
  • bgabor
    #6482
    Terepjáró vagy SUV a megfelelő kifejezés, a Jeep az egy autómárka.
    És amúgy a végsebesség terepjáróként változó.
    Ajánlom figyelmedbe a Audi Q7 V12-őt. Max sebesség 250km/h.
  • DJ Skyline
    #6481
    lehet jobb lesz mindenkinek. nem teljesítik már a várt eladási szintet, miért foglalkozzon az EA egy sikertelen játékkal. mondjuk a rövidebb utat választják, nem hogy változtatnának mindenen, átgondolnák ésszel, és csinálnának egy rendes NFS részt. inkább törlik a folytatásokat, lehet így is. legalább a törzsgyökeres NFS fanok (ismétlem, törzsgyökeres, tehát nem azok akik csak az Undergroundtól számítják az NFS-t) megnyugodnak, hogy nem fertőzik tovább ezt a nevet. :) talán egyszer majd fellángol újra az NFS név, lehet jobban járna az EA, ha eladná a nevet egy másik cégnek, vagy nem tudom. lehet egy új csapat, új elképzelésekkel jobb ízt vinne ebbe az egészbe, az EA már nem úgy főz mint régen, a lényeg hogy minnél hamarabb készen legyen, az íze már mindegy, lényeg hogy megvették
  • nandorb
    #6480
    lol,nekem ma mar 3x dobtak oda a marhak csak 1irrealis dolog hogy egy SUV rendorkocsi 200-al keruljon ki mikor egy jeep csak 180max. km/h sebbeseget tud elerni azt is iszonyat lassan
  • bpeti72
    #6479
    Mármint ezért????
  • bpeti72
    #6478
    Ezért????
  • svédcsepp
    #6477
    Hehe.Nekem az is tetszik,mikor elkapnak letepernek.Háttérben 2 zsaru nyomatja a fánkot és odadobnak neked is 1et :))
  • Ryder62
    #6476
    Komolyan mondom az egyetlen dolog ami tetszik azok az átvezető filmek. Rendesen le vannak forgatva. Meg a letartóztatás videók se rosszak. Pl: az egyik vidiben emberünk gyorsan odafut az egyik SUV zsarukocsihoz és beszáll. Erre az egyik fánkzabáló belehajt oldalról és SWATosok veszik körbe a Suvot. És mivel nem fértek hozzá az ajtóhoz az egyik felmászott a terepjáróra és rugdosni kezdte a szélvédőt.
  • svédcsepp
    #6475
    Az is biztos,hogy pszichológusok is részt vettek az egyes részek megalkotásában,mert nincs még egy ilyen játék,ami ennyire ki tud csinálni idegileg :).Gondolom ezzel sokan vannak így...
    Mindenesetre miatta megérte felrakni a gammát ;) :)
  • svédcsepp
    #6474
    OO hát a flatout az nagyon ott van.és milyen olcsó ,mi?:)
    Egyébként igen pl ott van a boxos játék bár az konzol (fight night)megvan mind a 3 része és mind a 3 viszonylag jó és ÉLVEZHETŐ.Na,de ez már egy másik téma :)
    Lényeg a lényeg ,ha ebben az irányban mennek tovább jobb is ,ha leáll az nfs...
  • mephi666
    #6473
    hehe... én régen a project igi-nél vertem szét ököllel a villanykapcsolót :) ott az baszott fel, hogy a szemét enemy-k respawnoltak nonstop a barakkban és átlövöldöztek a falon... persze pontosan :S
    az nfs tényleg elég csíter játék lett... ezért játszok inkább flatout-tal... #6454-ben leírtam, mire lenne szerintem szükség: normális grafika/optimalizálás, jó karrier mód/multiplayer... a legújabb/legjobb sportkocsik... meg pár klasszikus darab... és még 10 részre is lenne igény simán... új kocsik mindig is lesznek, ha vége a sorozatnak, akkor nyugodtan leszophatnak... ők lennének a hülyék... részben azért lett szerintem olyan az nfs sorozat, mint az ea sportjátékaik, mert sportjátékokban minden évben új szezon/átigazolások meg minden... kocsiknál meg jönnek mindig az új szériák... ezt kellene jól meglovagolniuk, mert ez is egy aranybánya...
  • Narxis
    #6472
    loooooooooooooooooooooooooooooooooool
  • svédcsepp
    #6471
    ÁÁÁ,de hát hihetetlen az egész.Chang elkapásánál (asszem így hívták) végleg betett a gamma.A büdös tetves zsaruk csak rám tapadtak 5en 6an a másik kocsira szartak rá.Ráadásul ehhez még hozzájött ez a fos grafika meg a napsütés ,néha semmit nem lehetett látni.Mondjuk így visszagondolva az MW-t talán 25%nál le is törölten a vérbe.Nem értem a fejlesztőket sem.Ha kicsit finomítanának a rendőrök IQján meg a catch-up on és a grafika olyan maradna/lenne,mint a pro street ben ,akkor egész elviselhető lenne a játék.Ez olyan nehéz?!És volt egy kirohanásom is miútán 6×ra is nekivágtam még uninstall előtt a játéknak.A ruhaszárító látta kárát