7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • nagy horgász
    #6552
    értem én de akkor a pénz kodókat meg a többieknek beadja nekem meg nem háát ez az én problémám jah meg hogy hol a folder mapppa
  • rozver
    #6551
    jó, de a warez játékok használói tudják, hogy ez benne van a pakliban
  • individualo
    #6550
    Bocs most hirtelen nem tudom, de utána nézek igérem.
  • nagy horgász
    #6549
    na de én nem vettem meg a kocsikat de akkor sem engedi meg
    csak a pénz kódokat nem értem jah és hol találhato a FOLDER mappa nem tom segíts légyszi
  • IMYke2.0.0.0
    #6548
    Néhány játék - lásd fos GTA 4 - törése ellenben galibát tud okozni.
    Igaz, abban a P2P Crack is főbb szerepet játszott. Egy minőségi töréssel már kiküszöbölték a dülöngélést...
    Aki még emlékszik, a XIII c. játék warez változatával például nem lehetett menteni bizonyos pont után, míg az eredetivel simán.
  • rozver
    #6547
    ebben mondjuk igaza van az előttem szólónak, de azért mégis jobb az eredeti
  • bgabor
    #6546
    Azért ne beszéljünk butaságokat, a tört verzió minden játék esetében ugyanúgy fut, mint a bolti, mivelhogy a másolásvédelmet leszámítva bitre ugyanaz a kettő. A másolásvédelem kigyomlálása magát a játékot nem érinti.
  • individualo
    #6545
    Nekem sikerül kb 3-4 nap alatt!!! Nem volt különesebben megeröltető. Viszont tettszett a játék. Most netem kezdtem el játszogatni, teljesen más mint a játékban magában. Szóval így elég teljes játék élmény nyújt.
  • mirakon
    #6544
    Nálunk nem volt, pedig igazán leállhatnánk egy időre :)
    Egyébként ti hogy álltok most? Végig vittétek már?
  • rozver
    #6543
    oh és meló közben van időd ide írogatni?:P én otthonról tolom most a témát..közben alt+tab-al néha átváltok nfs-ezni:D
  • kicsikacsa23
    #6542
    chippelt ps-en fut rendesen a cucc, úgyhogy nincs vele para. A többit nem ilyenen játszottuk, hanem gépen, és eredetibe, úgyh nem tudok nyilatkozni:P Viszont a ti részlegeteken is volt áramszünet? Itt megálltak a nyomdagépek egy pillanatra, de megcsinálták. Méág jó, h a szgépek más tápon vannak.
  • rozver
    #6541
    na ezért kell konzolon tolni ezeket a játékokat, ott tuti nem lesz ilyen para
  • mirakon
    #6540
    Nekem az a tapasztalatom ilyen szempontból, hogy nem elég levenni low-ra, hanem a felbontást is butítani kell vele sajnos. Én így jártam Cod5-tel :(
  • individualo
    #6539
    Ez fura mert nálam ment. Amiket leírtál nem igazán értem. Ezt is tört verzióban nyomtad? Itt is lehet hogy ez volt a baj.
    Amúgy a játékkal én meg voltam elégedve. Nem mondhatni hogy realisztikus de nem is kell hogy az legyen.
  • mephi666
    #6538
    mármint az uc-ről? kb 15percet volt fenn... rendesen felidegesített az optimalizálatlansága... ugyanolyan szarul ment 1280ban low-on, mint high-on hd-textúra patch-el :S cpu control sem sokat segített rajta... maga a játék sem tetszett egyébként annyira... legalább akkora csalódás volt nekem, mint a gta4... mellesleg egy 9600gt-vel néztem ezeket :S
  • individualo
    #6537
    Az új NFS-ről mi a véleményed játszottál már vele?
  • mephi666
    #6536
    hát lehet... de akkor is kiakasztott... meg idiótán voltak benne megcsinálva dolgok... :S nem illett az a rész sem az nfs sorozatba szerintem...
  • individualo
    #6535
    Igazad van! Nekem se fagyott a Carbon, igaz nekem eredetiben volt meg! Lehet hogy másoltat használtál és ott volt a probléma.
  • mirakon
    #6534
    Nekem carbonnal nem volt ilyen bajom, pedig azzal is játszottam, és nem fagyott ki egyszer sem. Lehet nálad volt valami ütközés ami miatt error volt.
  • mephi666
    #6533
    a carbon nekem szar volt, mert a 2. boss-t ha jól rémlik egy 3versenyes sorozaton végig le kellett győzni... aztán ha ez megvolt, jött egy 5perces anim, ami után egymás után 3szor kiakadt a játék... persze mentés nélkül... kicsit felbaszta az agyam... a boss-ból is elegem lett, mert a völgy-futam rohadt idegesítő volt, hogy nem lehetett nitrozni és itt-ott beakadt a kocsi kegyetlenül :S le is töröltem, mint a fost... azóta inkább flatout... abban nem csal a gép, jól is lett optimalizálva és nekem élvezetes a játék :)
  • rozver
    #6532
    a pro street nekem is kimaradt, úgy hogy a most wanted a legutóbbi emlékem az nfs-ről, igazából már várom is, hogy megkapjam ezt az újat, mert kíváncsi vagyok hová fejlődött a széria, ha fejlődött 1általán
  • mirakon
    #6531
    Ez elég szomorú :( Nekem még csak nem rég sikerült megvennem a játékot, úgyhogy nincs sok tapasztalatom, de sajnálom, hogy nem kapunk pénzt a kocsikért. Az előző verziókban járt érte pénz nem? Mondjuk legutóbb én a Most Wanted-dal játszottam
  • Japep
    #6530
    Köszi... :S
  • Dark Angel 666
    #6529
    azt a kocsit amit nyertél , azt nem tudod eladni , csak eltávolítani , pénzt nem kapsz érte
  • Japep
    #6528
    Hello!
    Ha van több kocsim el tudok adni belőle, vagy csak eltávolítani? Mert mikor rávittem, hogy eltávolítás, nem nőtt a pénzem... :S
    Ja, és nem lehet a játékba "bevinni" képeket, hogy rátehessem a kocsimra?

    Köszi!
  • nandorb
    #6527
    ha mar van olyan kocsid akkor nem agya be ujra nekem beadta a mitsubishit
  • Ryder62
    #6526
    Most már úgy próbál csalni a játék hogy a hátam mögött lévő verda nekem jött és valahogy felrepült az égbe egyenesen. Én szerencsére nem sokat vesztettem a sebessébből mentem tovább 250-el. Erre a repülő kocsi földet ér elöttem és megy tovább olyan sebességgel ahogy én.
  • nagy horgász
    #6525
    sziasztok hát én nem értem ha beírom cheat kódokat és kiirja hogy megkaptam a jutalmamat de nincs benn a GARÁZSBA mi lehet a bajj ilyenkor
    nektek beadja a jutalmat
    mert a pénzt azt beadja de a kocsikat nem
  • DJ Skyline
    #6524
    egyik nap az van hogy nincs törölve, másik nap meg törölve van az NFS. :D na majd csak kitalálják mi legyen ahány oldal, annyiféle verzió kb.
  • SötétBarom
    #6523
    Végre valami jóhír :D

    Bajban a Need for Speed

    Dixie Flatline, 15:50 - PC PS2 X360 PS3 PSP NDS WII - Játék: Versenyautós - ADATLAP - (44 komment)

    Az Electronic Arts felfüggesztette a Need for Speed sorozat aktuális fejlesztéseit az Undercover silány eladásai miatt, adta hírül az Electric Playground. Pedig a csillagszemű John Riccitiello vezér azt ígérte, hogy valami igazán új és friss vár majd a téma szerelmeseire. Ezek szerint félretájékoztatták, így most fejek hullanak porba, s remélhetőleg pár év múltán a régi NFS hangulat köszön újra vissza.

    Természetesen hivatalos megerősítés nem érkezett és a forrást sem kívánták megnevezni az EP-nél. Az EA szóvivője csupán arról tájékoztatta az újságot, hogy nem kívánnak semmilyen bejelentéssel élni, míg a cégen belüli átalakítások végbe nem mennek.
  • Ryder62
    #6522
    ÁÁÁ kikészít ez a sz*r. Vettem végre egy lamborghinit amit jól fel is tuningoltam, maradt 15 ezer pénzem. Erre az új verámmal elkapnak és lefoglalják. Remek, megérte spórolni. Most már végigjátszom ezt a genetikai hulladékot mert 77%-nál járok. Nem szoktam csalásokat meg trainereket használni játékoknál, de ennél fogok. Nem cseszik ki velem.
  • Szabi1991
    #6521
    jah.. müxik még a törlés gomb -.-
  • Narxis
    #6520
    Semmi baj.
  • kulabácsi
    #6517
    nagyon utálhatnak :D
  • nandorb
    #6516
    en megveszem de nekem ne forintba beszeljen senkise meg a postadijat allni kell mert nem veszem meg...
  • Narxis
    #6515
    Az egész játékvilágot sokkolta az Electric Playground állítása, mely szerint az EA megszünteti a Need for Speed sorozatot, ám nem teljesen igaz a hír.




    Ennek járt utána a Joystiq online magazin, mely nevének elhallgatását kérő EA alkalmazottra hivatkozva állítja, hogy a pletyka hamis. Nem állítják le az NFS-t, csak az EA Black Box vancouveri stúdióját zárják be, és a készítőcsapatot a nagyobb Burnaby-i stúdióba költöztetik. Ugyanakkor a Joystiq forrása szerint a következő Need for Speed játékot a Burnout készítője a Criterion fejleszti saját motorját felhasználva. Ezalatt az EA Black Box három csapatát egy rendkívül nagy csapatba tömörítik, melynek feladata a további Need for Speed sorozatok készítése lesz.
  • Ryder7
    #6514
    igazadvan.
  • tmisi
    #6513
    Pláne hogy 13-as szám. Rossz ómen. Remélem pénteki napon adják ki.
  • mephi666
    #6512
    vaú... remélem kicsit tökére lépnek pár fejlesztőnek, hogy dolgozzanak meg a pénzükért rendesen... sejthető volt, hogy ez a "megszűnik az nfs sorozat" olyan blikk színvonalú cikk volt... :S ha elszúrják a köv részt, akkor viszont szerintem lehet integetni az nfs-nek... így sem lesz szerintem egyszerű a dolguk... jó motort illene már összerakni a játék alá... nem egy szutyok porttal elintézni ezt a részét...
  • Ryder7
    #6511
    Lesz Need for Speed 13