7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • bgabor
    #6592
    A rossz minőség a Most Wanteddel kezdődött. Az undercover előtt az volt a legszarabb. Az undercover új rekordot döntött ezügyben.
  • saslaca
    #6591
    Nem csodálom a pro street-től kezdve midegyik rész SZAR!!
  • tomee92
    #6590
    hi!
    kormánnyl játszom a játékot, de a fék pedálra nem tudom beállíteni a féket:S
    csak nekem van ilyen problémám?:D(bár most wanted-től kezdve ez a bajom... de csak a need for speedben...)
  • Falcon87
    #6589
    Nem szóltam.
  • Falcon87
    #6588
    Nem szóltam.
  • Falcon87
    #6587
    És hány ember írja ki sg-n a valódi korát (én spec. igen)?
  • Ryder7
    #6586
    teljesen egyetértek. itt veri a nyálát meg igy meg úgy.
  • IMYke2.0.0.0
    #6585
    Megnéztem a korodat... már mindent értek. A segged alá an téve minden. Sosem tudtad mi az, hogy valami nincs...
    Majd ha megtudod, érteni fogod azt is, miért van az, hogy embereknek nem tetszik, ha valamit valamihez kötnek!
  • IMYke2.0.0.0
    #6584
    Hát gratulálok! Szép hozzáállás.
  • zomgzerg
    #6583
    és? rá van írva a dobozra hogy net kell hozzá, nem veszed meg ha gond.
  • IMYke2.0.0.0
    #6582
    Bár egy mondatban szerepelnek, nem a GTA 4-re vonatkozik az " - internet-függő lett a játék.[/b] kijelentés.
    Ez egy globálisan értendő mondat.
    Lassan már azt is megszabják, hányszor teheted be a lemezt a meghajtódba - a telepítést már sikerült korlátozniuk nem egy játék esetében-...
    S akkor ott van az internettől-függő összetevők!
    Pl. a játék indításakor történő aktiválás, patchelés, netes mentés stb.
    Ezekkel egyre sűrűbben fogunk találkozni.

    Lehet, hogy már a következő NFS-részben is...
  • Szabi1991
    #6581
    nem kell net hogy egyedül told a küldetéseket :D
  • IMYke2.0.0.0
    #6580
    Meg az, amit a GTA 4-nél csinálnak - internet-függő lett a játék.
    S mi van azokkal akikkel nincs netje???
    [Otthon nekem sincs - és még vagyunk a Földön jó pár millióan így.]
  • bgabor
    #6579
    Nincs LAN, csak online. Sajnos ez a tendencia manapság.
  • TTomi
    #6578
    Halál szívás, hogy itthon nem tudunk ketten játszani öcsémmel...:(
  • Ryder7
    #6577
    ha nem eredeti a játékod akkor nem lehet...
  • TTomi
    #6576
    Hali! Lehet ezzel LAN-on játszani? Ha igen akkor hogyan? Csak online menüt találtam benne... :(
    Csak nekem nem működik a kereső a lap alján pillanatnyilag?
  • Falcon87
    #6575
    NNNENENENENNENENEEEEE%%%%!!! rUNAEuawoea
    Huhh... Vettem egy Bugatti Veyront 370.000-ért. Azóta nem indul el a játék... Mindjárt rakok képet.
  • Lui76
    #6574
    Sztem még ebben a részben reagál a legnormálisabban kormányra.
  • tmisi
    #6573
    Minek ehhez kormány? :D Az szimulátorhoz kell. Én pl. a GRID-et billről könnyebbnek találtam mint kormányról. Könnyebben korrigáltam mikor a czigányok belém jöttek. :DD
  • Ryder7
    #6572
    nekem is okés az irányitás. mármint kanyarodik ahogy kell, ha épp nem tapad mint a nemtommi.
  • nagy horgász
    #6571
    enyémen is jó az irányitás nincs vele semmi bajjom csak annyi a bajjom az egész játékkal hogy ha lehet beirni kódokat akkor oldja is fel a jutalmat mert igy nem jó hogy beirom a kódokat és nem adja oda a jutalmat:(nem értem mit a szar bajja van
  • elitehun
    #6570
    az enyémen jól megy az irányítás. kb úgy mint a carbonnál
  • lac556
    #6569
    de ennyire? igy lebaszhatták 2008ban az NFS.t? hát *********
    kormánnyal is ien:? mert akkor talán beujitokegyet
  • Ryder62
    #6568
    Egyszerű a válasz hogy miért érzékeny mert ratyi. Elszúrták az irányítást (és még sok minden mást).
  • nagy horgász
    #6567
    na hello csabinho7 azt akarom mondani hogy nekem is ilyne volt az eggyik küldinél a többinél jó nem tom mi lehet a bajj az én gépem is jó passz én sem tok semmit tenni
  • lac556
    #6566
    segitségeteket szeretném kérni

    megvan a játék elindul faszán de vmi olyan érzékeny a game (bill rol játszok)hogy 0 ra levéve a érzékenységet is 1pici hozzáérek a kurzorhoz a 240sx már farol is a fenébe-.hol lehet eztmég lejebb vinni vagy tán bill el akad problem mert érdekes más játékkal nem csinálta ezt pl pro street ott tok fasza minden.
    a kamerát meg nem lehetne le fixálni me tök faxa hogyha gyorsulok elmozdul a kamera meg kanyarokba is.. fixet akarok mint rég!!
  • csabinho7
    #6565
    nah zsumo nem jo bepatcheltem ( tuti jol csináltam) és nem jó valami más ötlet remélem van valami valakinek mertörülnék :)
  • rambuu
    #6564
    Xbox-on nincs olyan kód, amivel rendőrautót lehet előhívni?
  • csabinho7
    #6563
    várjál asszem rájötem :)
    megpróbálom aztán madj irok.
  • csabinho7
    #6562
    hát nem mert lehet hiányzik fálj vagy mittudjam én :)

    én nem nagyon értek ezekhez a olgokhoz hogy kell patchelni mert én nem sokat értek hozá :S
  • bgabor
    #6561
    Úristen! Ha rosszul lenne kíírva a játék, fel se települt volna a gépedre, el se tudtad volna indítani, nemigaz?
  • zsumo1992
    #6560
    probald meg bepatchelini(ha mar van)
  • csabinho7
    #6559
    Hellosztok van egy problémám remélem tudtok segiteni :)
    Az undercover feltelpitem, elinditom és ahogy elindul a játék tudjátok el kell menekülni a zsaruk elől és olyankor NINCS ut vagyis eltünik beleesek a vizbe és egyszerűen sülyedek és enyi. NEm tudjátok mi a hiba ?

    U.I.: nincs rosszul kiirva a játék mert haveromnak kölcsön adtam és indul + nem az én gépem szar megnéztem milyen feltételek kellenek a játékhoz és nekem megvan PLS SEGITSETEK !!!
    PLS !!! PLS!!! PLS !!!
  • IMYke2.0.0.0
    #6558
    Én azért nem tudok a XIII-al kapcsolatban a mentés-problémához hozzászólni, mert nekem dobozos változat van. Azzal és az v1.1 Patch segítségével nem volt gondom.
  • bgabor
    #6557
    Ez érdekes, mert én pontosan emlékszem arra a játékra, és arra is, hogy gond nélkül végigvittem, a warez változattal, mindíg gondosan mentve.
    Egy FPS-t nem is igen lehet mentés nélkül végigjátszani. Bár így belegondolva semmilyen játékot se.
  • mirakon
    #6556
    És hogy döntöd el a haverokkal, hogy melyik nap ki játszik a game-val? VAgy aki az erősebb az nyer? :)
  • kicsikacsa23
    #6555
    Nincs is értelme töltögetni, csa ka félelem, h elkapnak, és még az élmény sem az igazi. Haverokkal közösbe meg lehet venni újonnan, aztán eladjátok, és mindenki jól jár
  • kicsikacsa23
    #6554
    az biztos. tudniuk is kell, hogy ez nem szép dolog
  • nagy horgász
    #6553
    hogyan tom ujra megnézni a privibe kapot üzenetet ha már egyszer láttam de újra meg akarom nézni???????