7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • MimaSKATE
    #6632
    Cső srácok.. nekem 1 hibám van a játékkal ... mégpedig az hogy valamikor másodpercenként kurva gyors lessz hogy megyek és utánnam eg kétszeresére gyorsul a game 5 perc után meg ugy lefagy hogy csak ujrainditani lehet..:/ help plz .. előre is kössz..
  • nandorb
    #6631
    nem vagyok az csak hat most mar idegel.Keru fordul kibaszak azt a szogesdrotot es at loknek direct rajta a multkor jon felem 2porsche rendor kocsi es eccer lefekeznek es szet huzzak persz nemtudtam es hozza basztak a szamlat a Faszfejek
  • Narxis
    #6630
    lol
  • MR ME
    #6629
    ne legyél láma told végig magad!
  • Bucsek
    #6628
    engem az idegesit h a kurva nap belesüt a szemembe.. de még akkor is ha alagutban vagyok... :D
  • Narxis
    #6627
    Úristen, te már szilvesztereztél? Ne igyál annyit. Pro Street volt számomra a legrosszabb NFS, pedig az összes résszel játszottam. Zárt pálya, idióta ellenfelek, unalmas, átláthatatlan, szar menü, túl csicsázott bélsár. Undercover-el az a bajom, hogy néha akad, nem folyamatosan, néha, van, hogy 10 percig tökéletesen megy max beállításokon van, hogy percenként megáll a játék 3 másodpercre. Persze ez se egy gyöngyszem de én Pro Streetet 1 nap után töröltem a picsába, Undercover meg megvan a gépen megjelenés óta, tolok néha pár versenyt és így teljesen elviselhető, nem unom meg hamar. Bugos? A catch up rendszer nem bug, mást meg nem írtam a random akadáson kíül, nekem olyan kép se volt itt mint amit belinkelt az eredeti verzióval rendelkező fórumozótárs. Ezt nagyon félreértelmezted. :(
  • bgabor
    #6626
    Mert ez pont az. Szar.
    Mellesleg vicces hogy szarnak nevezed a Pro Streetet, és utána elismered hogy azzal csak az volt a baj, hogy kötött pályákon játszódott. És azt is elismered és leírod, hogy ez bizony rossz minőségű, akad, bugos, ronda és minden baja van.

    Tehát akkor összességében a Pro Street szerinted is jobb volt. Nagyszerű, egyetéretünk.
  • bcrics
    #6625
    A köv.konfigon tolom,,max beállításokkal és simán 30fps körül mozog

    2gb ram 8600gt512 coreduo4500,,jah és simplicity.
  • nandorb
    #6624
    jaccd vegig nekem akkor:D odadom a save filet.:D
  • MR ME
    #6623
    nekem az megoldotta h leszedtem minden élsimítást róla, csak úgy meg még rondább :D
  • Narxis
    #6622
    A nehézséggel szerintem sincs baj, a rendőrök ugyanolyan hülyék mint pl. carbonba, mennek össze-vissza körülöttem mint az elemes játékautók. Igazából az akadás ellenére is játszok vele, de geci idegesítő. :( Má hajamat tépném ha pénzt adtam volna érte.
  • MR ME
    #6621
    vagy csak béna vagy, én simán végigtoltam az egészet...-.-
  • Narxis
    #6620
    Nem Vista függő :D ...
  • nandorb
    #6619
    ah ien marcsak a vista:DNekem meg mindig jo csak nemszeretem jaccani mert mindig az utolso kanyarnal kikerulnek es elveszitem
    vagy az ido kibasz velem
  • Narxis
    #6618
    A k.rva anyjáért akad MINDEN gépen? Mi a szar ez? Tök mindegy, hogy milyen hardvert rakok alá egy idő után akad mint a szar, de nem mint a diavetítés, megy tök jól egy darabig és beakad egy nagyot kb. 3 másodpercre aztán megint jó egy darabig és mgint megáll 3 másodpercre. Meg lófasz ez a catch up rendszer, a seggemben van egy rendőrautó, szó szerint tolja a kocsimat tök mindegy mivel megyek, egyetlen pozitívum, hogy egy nagy városban játszódik nm egy zárt pályán mint a szar street. De ez is egy bélsár lett.
  • Ryder7
    #6617
    nem lehet asszem. ilyen a játék. Black Box minőség. (Mert az nem EA ugyebár:))
  • Bucsek
    #6616
    üdv. most kaptam meg a játékot, és hát mint minden fs ben a zene a lényeg, vagyis nekem :D azt meglehet csinálni hogy jatek közben ami nemtetszik azt kivegyem? ugy értem mint a pro streetben hogy kilehetett pipálni melyik zenét halljam és melyiket nem. mert van egy két ratyi muzsika. van valami menü ebben? mert nemtaláltam :(
  • klart
    #6615
    de különben az a vicces hogy az elején,nagy ea black box logo meg minden kúrva annya,filmes kezdés,és egy szar menüt se tudtak összehozni,csak egy kalap szar játékot,ez a legszarabb mind közül komolyan,ez a rész egyszerűen nevetcséges,mintha poénnak szánták volna,bár annak is szar lenne,:D:ASSD_ASD
  • klart
    #6614
    elvették tőlük a projectet,
  • zomgzerg
    #6613
    csak átcsoportosítják őket, hogy több remek játékon dolgozhassanak ezentúl
  • Istencsászár
    #6612
    EA csak kiadta, a fejesztők a hibásak, akik ki is lettek rúgva, legalábbis az a csapat akik ezt a remek játékot készítették megszüntek.
  • Ryder7
    #6611
    EA a hibás...
  • mephi666
    #6610
    persze... ez az egész szerintem egyértelműen az optimalizálás hibája, mert a farcry2 benchmark-ban 1280ban fullon, max fsaa-val 26fölötti fps átlag jön ki... meg minden más megy frankón (kivéve gta4)
  • bodesz
    #6609
    legújabb drivered van mindenhez?
  • mephi666
    #6608
    szarul optimalizálták a motort... nekem is 9600gt-m van, csak 3800+ x2 a proci (2x2.0ghz) és low-on ugyanúgy szaggat, mint 1280ban highon maxos fsaa-val... az ea-seket szidd szerintem :)
  • barmi
    #6607
    A segítségeteket kérném!

    Unokaöcsém gépére feltettem a játékot (A gépe: Intel Dual-Core E5200 @2500MHz, Nvidia 9600 Gt 512Mb, 2GB ddr2 800 MHz ram) és valami elbaxott ocsmányul fut akármit csinálok (teljesen levettem a grafikai megjelenítést és a felbontást is 800x600-rade így is nagyon rossz). Mi lehet a gond szeréntetek? Sp3-as friss xp van fent, mindenhez friss driver. GTA4 20-22 FPS-el megy viszonylag tűrhetően medium grafikai beállításokka ez az NFS meg mint a diavetítés... Nem értem.
  • ozzz
    #6606
    Hali,

    Az a problémám vele, hogy folyamatosan jobbra húz a kocsi (billentyűzettel játszok). Így nem tudok vele játszani, olvasgattam vissza valamennyit de nem láttam másnál ilyen gondot. Tudtok erre valami megoldást??
  • nandorb
    #6605
    ne vihogj te az igereted nemtudod betartani...
  • Narxis
    #6604
    :DD
  • nandorb
    #6603
    De viszont nem vagyok tusko
  • nandorb
    #6602
    akkor elnezest kerek azt hittem torrentrol toltotted le...nekem nemvolt gondom
  • Blacksheep77
    #6601
    Kedves Tuskó!!!

    Mást bűncselekmény elkövetésével hamisan vádolni nem szép dolog ráadásul a törvény szigoruan büntetni rendeli.

    Az én játékom eredeti, mintahogy az összes NFS játékom az!
    Tehát bug és nem törés hiba az amit a képen látsz.
  • MR ME
    #6600
    "Ideje lenne hozzá elkészíteni egy javítást különben jövöre lehuzhatják a rolót az EA-nál"
    szarból várat még egy bűvsz sem teremthet -.-
  • IMYke2.0.0.0
    #6599
    Csillagszóró Hadművelet... :)))
  • nandorb
    #6598
    ez nem eredeti azert van,lopott:D
  • Blacksheep77
    #6597


    Na ez MI???

    Még szerencse hogy nem bugos a játék! Ideje lenne hozzá elkészíteni egy javítást különben jövöre lehuzhatják a rolót az EA-nál
  • nagy horgász
    #6596
    de már bocs csak ennek a kor külömbséges megvitatásnak szerintem nem ittt a helye biztos máshol is tudtok róla beszélni elvileg itt a játékról kell beszélni nem arrról hogy hány évesek vagytok meg hogy szégyellitek -e nem igaz?????????????????????
  • IMYke2.0.0.0
    #6595
    Nem mindegy, hogy ki miként "adja" a korát - egy 14 éves is tud disztingválni, normálisan viselkedni, ha megtanították rá és maga is tudja, érzi, hogy ez a helyes...
    A mai "menő csávó" viselkedés azonban már mindenkibe beleivódik: adják a felnőttet, tapasztaltat és ez ellenérzést vált ki az idősebbekben.
  • gergobaby
    #6594
    Én kiírom, és nem szégyellem hogy 14 alatt vagyok, aki azért elítél, akkor tegye! (bár nemsoká 14-18 lesz belőle)
  • MR ME
    #6593
    így igaz
    bár most wanted nekem még bejött annó, de utána...