7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Pepsi Twist
    #1523
    OMFG
  • tonyr #1522
    nekem wideok alapján ugy tünik hogy jawitott mw-et kapunk, remélem jo lecc
  • gduck
    #1521
    Frissültek:

    Tri-City Car Lot
    Tri-City Gazette
  • gduck
    #1520
    Autosculpt lesz benne.
  • RoyalPredator
    #1519
    Uh, tényleg, nincs tuning sehol.
    Nee elülteted a bogarat a fülünkbe x)

    Amúgy 100% hogy lesz, lent le is írták hivatalos hírből, valamint a Stock autókkal menni egy
    általán nem élvezet. Ez a játék már erről szól.
    A hivatalos oldalon amúgí tuningolt autó van abban a 360 fokos képen.
  • Norbi1990
    #1518
    Ebben lesz egyáltalán Tuning??
    Mert én még egy Ddb agyontuningolt Autót se láttam a képeken.
  • High end PC #1517
    jöhetne má az Undertróger mobilés változata...
  • Pepsi Twist
    #1516
    én bármelyiket elfogadom :D aztán meg jópézé eladom
  • Szabi1991
    #1515
    én azért egy Rush musztángnak is tudnék örülni.. :D
  • DJ Skyline
    #1514
    bár már írtam hogy nem tetszik az új Mustang, de szerintem ők csinálták meg az eddigi legszebb külsejűt. a gyári az egy tál szöcskelábbal egyenlő, de ez mindent visz :) mondjuk még a Chip Foose féle elképzelés is tetszik, kb ez a kettő amit elfogadnék az 5gen Mustangok közül
  • High end PC #1513
    a Carbon és a Pro Street is legelőször mobiltelefonra jöttek ki vmikor októberben, gondolom az Undercover is követni fogja ezt a tendenciát. Tud vki vmit a mobilos változatról?
  • DJ Skyline
    #1512
    Saleenék leginkább a Mustangokra specializálódtak, de van 1-2 saját autójuk is (S7 pl, mindenki ismeri). fogják a gyári Mustangot és kicsit felpiszkálják, minden téren kb
  • RoyalPredator
    #1511
    Úgy tudtam h Japán, főleg japán tuningot láttam belőle.
    De mi értelmeannak hogy mustang karosszériát adnak el?
  • bgabor
    #1510
    Nemazért, de a Saleen-nek mégis mi köze a japánokhoz? Méghogy japán Mustang.

    A Saleen full amerikai cég.
  • High end PC #1509
    csak a Caparo T1-et is tegyék be a játékba PLEASE!!! a legjobb verda.
  • RoyalPredator
    #1508
    Autocad-dal megszerkesztett város volt a Spider Man 3-ban. És undorító eltorzított arénák, photoshopos textúrák (amin látszik hogy photoshop effekt), és kib. erős fények.
  • DJ BP
    #1507
    egy 3-as BMW USA-ban alapból olyan erős, mint egy Focus ST, szóval azért nem egészen ugyanaz
  • Szabi1991
    #1506
    AutoCad-el játékot csinálni ?
  • Tigristank
    #1505
    Végülis teljesen realisztikus. :D
    (Ekkora hülyeséget kitalálni.)
  • bertino
    #1504
  • RoyalPredator
    #1503
    De azt tudjuk pl hogy a NFS szokásává vált nyálkás tükrös utacskán mész az Audi 8-assal.
  • gduck
    #1502
    Jó videó, kár hogy magából a játékból nem látni semmit (ezek a "replay" stílusú videók nem sokat mondanak)
  • RoyalPredator
    #1501
    Fuhdedurvaaaaa x)

    Amugy mi az a NextGen?

    Spiderman 3 game volt Next Genes, a várost Autocaddal csinálták, és hát nem valami élethű.
  • Elmör
    #1500
    Szerintem azért kell amortizálnunk, hogy bevegyenek a "bandába" , azaz igazán elfogadjanak, hogy aztán mi fogjuk el őket!
  • titan15
    #1499
    yipppiii nekem is fog menni!!! nekem is fog menni!!! haaallelujah... hallleujah... halelujah, halelujah, haaaaleeeeeluuuuuuuuujahhhh.!
  • DJ Skyline
    #1498
    a kettő keveréke :) kicsit ez, kicsit az
  • RoyalPredator
    #1497
    Nekem tetszik.
    A videó alapján új MW, de legalább nem fog le a törvény vas keze.

    Jah és ha beépült zsaruk vagyunk, a haverjainkat miért amortizáljuk le?
    Bounty gyüjtés, 200k $- kárt okozva?:)

    ÉS a rendőrautó vagy Saleen (Japán Mustang), vagy vmi átmodolt Chevy Camaro.
  • broman191
    #1496
    jó lenne
  • Tigristank
    #1495
    Egy ilyet is simán berakhatnának a játékba:
  • SZilaJMaGGoT
    #1494
    Jó igazad, van csak az úgy kicsit tömörre sikeredett, mintha mind1 lenne h ford vagy bmw... :/:D
  • bgabor
    #1493
    Az hát. Nem is ez történt. Az M3-ast hasonlítottam az Focus ST-hez, mert mindkettő egy hagyományos autó feltuningolt sportváltozata.
    És ugyanazért vesz valaki ST modelt a Focusból, amiért M modelt a BMW hármas szériájából.

    Meglepő hogy manapság egyesek már egy egyszerű párhuzamot se képesek megérteni.
  • SZilaJMaGGoT
    #1492
    Azért ez nemteljesen igaz, lehet driftelni első és összkerekes autóval is, de igazán a hátsókerekes autókkal lehet... Jó, h hülyeséget írt a tag, de nemkell túlszárnyalni... :/
  • SZilaJMaGGoT
    #1491
    kb... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #1490
    Hááát azért nem abból az okból vesz valaki m3-mas bmw-t amiért ford focus-t... :D Ezzel nem mondtál mást, minth autó autó, ennyi erővel ugyanabból az okból vesz valaki trabantot mint m3mas bmw-t... :/
  • Tigristank
    #1489
    Hát igen. Ahol végződik a Focus, nagyjából ott kezdődik a BMW.
  • SZilaJMaGGoT
    #1488
    Ennyi erővel 80%-ba "hajazhat" kismillió helyszínre... Ez olyan, mint amikor kijön egy autótuningos versenyzős játék, és akkor mindenki azzal jön, h fos nfs koppintás... Mintha az autók módosításának az ötlete is a nfs-ből származna... :D Amúgy nem rosszindulatból írtam ezt a hsdz-t, csak ez jutott eszembe, gondoltam még kiegészítem mielőtt férreértenél... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #1487
    Eleve hülyeség BMW-t ford focus-al összehasonlítani... :/
  • Tigristank
    #1486
    Mert a Focus ST olyan nagy sportkocsi mi, a maga ~220 lóerőjével? Kemény ~3 másodperccel gyorsul jobban egy átlagos Focusnál (de még így is közelebb van a 7 mp-hez), az már igen.
    Egy BMW M3-as pedig nagyon más, mint egy Focus ST, elég nagy különbség van a 2 kocsi között, mind árban, mind teljesítményben. (M-es BMW-k már inkább sportkocsik az én szememben, mindegyik otthagyná a kis Focus ST-t.)
    Amúgy egy Focus ST nem kéne, de egy Mondeo ST már igen. :)
    (Mellesleg így a Mondeo is beleillik a képbe...)
  • bgabor
    #1485
    Képesek voltak a Dodge Chargert kihagyni a játékból.
    A régiről beszélek, természetesen.
  • trick daddy
    #1484
    igaz.
    A környezet nemrossz de kb:80%-ban hajaz az MW-re
    remélem a végleges car-list kárpótolni-fog