7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Pepsi Twist
    #1563
    igen... Egzotikus autókat nem kell tuningolni az úgy már ronda de mondjuk 1 hétköznapi ladát vagy opelt vagy fordot tuningolva látni 100x jobb mint 1 tuning murcit...
  • DJ Skyline
    #1562
    vagy lesz most M6, lehetne csinálni Hamann, Schnitzer, Alpina kitteket hozzá. ha már állítólag az EA kezében van a liszensz' (TDU-s topikban állandóan ezt mondták) akkor legalább kezdjenek valamit azzal az 1 BMW-vel amit beleraktak. ja nem, lesz E92 is.
  • Norbi1990
    #1561
    Sztem F40 ugyjó ahogy van alapból :)
  • DJ Skyline
    #1560
    jó az F40 GTE nem pont tuning kitt, de lehetne upgradelni egy GTE-re például a sima F40-et.
  • DJ Skyline
    #1559
    de megvoltak azért az osztályok, a "csíra" M5-től kezdve a McLaren F1-ig :D és minden epizódban más más autók voltak. persze voltak olyanok amik megmaradtak, de az autópark java része cserélődött mindíg. de mostanság már annyira unalmas ez a sok Lambo meg nem tudom mi amik állandóan kísérik a sorozatot. annyi de annyi más autó van a világon, visszalehetne nyúlni kicsit az időben, a Murciélagot kikukázni és berakni a Countach-t pl. de az meg hogy nézne ki csiri csáré tuninggal. esetleg lehetne szabályozni hogy min mit módosítunk, vagy tényleg rendes tuning kitteket lehetne belerakni. pl: F40, F40 LM, F40 GTE. vagy Testarossa -> Testarossa Koenig Specials. annyi ötletet ellehetne sütni
  • Szabi1991
    #1558
  • High end PC #1557
    Hű, én ennek épp az ellenkezője vagyok.

    Az NFS kizárólag a legegzotikusabb szupersportkocsikkal való száguldásról szólt mindenféle mechanikai tuning nélkül az első négy részben, valamint a hatodikban. Én ezért szerettem bele a sorozatba, már amennyire vissza tudok emlékezni azokra az időkre.

    Én azt mondom, hogy a mostaninál is egzotikusabb autók legyenek, és kizárólag csak azok, tuning nélkül, bár ez tényleg csak egyéni vágy.

    Például Lamborghini Reventón, Ferrari P4/5, Maserai MC12 Corsa, Pagani Zonda R, Caparo T1, Bugatti Veyron Pegaso Edition, Koenigsegg CCXR Edition, McLaren F1 LM, Mercedes CLK-GTR SuperSport, és még folytathatnám egy darabig a sort a világritkaságokkal, és koncepciókkal.
    Engem valahogy jobban lekötnek ezek az egzotikumok, mint a szénné tuningolt "hétköznapi" autók.
  • Norbi1990
    #1556
    Szerintem is
  • DJ Skyline
    #1555
    R8, Murci, csapból is....hétköznapibb autókkal szerintem érdekesebb lenne a dolog.
  • Norbi1990
    #1554
    ...meg Corrado meg Vectra stb :D
  • Pepsi Twist
    #1553
    az lenne az igazi a NFS 2-őt ujra élesztenék mai grafikával SM4el és DX 10el... az király lenne esetleg lennének mai autók benne... pl R8 meg murci meg bla bla bla
  • High end PC #1552
    Nekem a jövőben egy olyan NFS kéne majd, ami az I SE, II SE, Hot Pursuit, vagy a High Stakes remakje lenne, arra nagyon kapható lennék.
    Van még remény, ugyanis állítólag párhuzamosan fejlesztik már a 13. részt is, legalábbis a Wikipedia-n olvasható angol értesülések szerint.
  • High end PC #1551
    :D
  • Pepsi Twist
    #1550
    de :P
  • High end PC #1549
    Nem tőled vettem a TDU save-t tavaly? :D
  • High end PC #1548
    Még megismersz a régi felhasználói nevemen? Ezt bóknak veszem
  • High end PC #1547
    Akkor minden rendben, most hogy ezt is tudjuk, elnézzük ezt neked.
  • Pepsi Twist
    #1546
    aha... ha csak jövőre leszel 9.es akkor nemhiszem hogy annyira értesz a géphez mint én vagy lambo fan barátom -.-
  • dragon11
    #1545
    Még nem, jövőre leszek 9.es, aztán még fősuli/egyetem.. szal várjatok meg plz.. xD
  • dragon11
    #1544
    Ok.:D
  • Pepsi Twist
    #1543
    hát ha te értesz a gépekhez várlak a munkahelyemen és lehet felveszünk szervizesnek vagy ilyennek
  • Norbi1990
    #1542
    "ne beszéljetek fasságot, sztem el se fog indulni Neki.."
    De azért reménykedni csak szabad nem?
  • High end PC #1541
    "(Mielőtt megmondanátok mire cseréljem a gépet, stb értek a gépekhez nem is gyengén..:D)"

    Annó én is végeztem mérnök informatikai fősulit, de azért ezt még én sem állítom magamról, sőt...

    "ne beszéljetek fasságot, sztem el se fog indulni Neki.."
    "Szal..:P de úgy legyen ahogy mondod!"

    Nos, ebből csak annyit szűrtem le, hogy profi informatkusságoddal ellentétben értelmező készséggel nem áldott meg az anyatermészet, vagy csak lusta vagy értelmezni, de sehol sem állítottam azt, hogy el fog futni!
  • dragon11
    #1540
    cache(chas-nek becézve, anank akartam írni) elíárs.

    Úgy csinálsz, mint ha Te életedbe nem írtál volna el semmit sem.. Te kocka ;-)
  • Pepsi Twist
    #1539
    ahhoz képest hogy értesz a géphez...

    "1mb cash-hel,"

    ezen akkorát hahotáztam hogy hihetetlen :D
  • dragon11
    #1538
    Loál haver, Én nem vagyok kocka =)
  • Darukezelő
    #1537
    Inkább keress magadnak egy szép lányt Bocs
  • dragon11
    #1536
    Akkor az Én gépemen szinte még jól is fog menni.. ne beszéljetek fasságot, sztem el se fog indulni Neki..

    Nekem:
    Intel Pentium IV 3,06 Ghz-es procim van 1mb cash-hel, Ati Radeon X550 512mb-ossal és 2x512Mb 533MHZ-es PQI ram..

    (Mielőtt megmondanátok mire cseréljem a gépet, stb értek a gépekhez nem is gyengén..:D)


    Szal..:P de úgy legyen ahogy mondod! de sztem ehhez 3.0 sm kellessz h elinduljon..
  • trick daddy
    #1535
    Komoly ez a S5-s
  • broman191
    #1534
  • Norbi1990
    #1533
    Jah tudom :D
  • High end PC #1532
    szerintem a leggyengébb láncszem a procid és a memóriád lesz.
  • Norbi1990
    #1531
    ATi 9600,512mb ram,1,8ghz-es procial kifogom próbálni majd :D
    Ha persze elindul :D
  • broman191
    #1530
    Radeon 9500 tényleg vicc...megnézném hogy menne rajta...lehet sohogy. Lehet hogy indulna, de játszható sebesség nem lenne egy x1***/6600GT alatt... :)
  • RoyalPredator
    #1529
    Az egy dolog, de van külömbség az igazi cg-s textúrák, és a Photoshop Effect -között.

    Mindegy, lényeg h az szarvolt:D
  • SZilaJMaGGoT
    #1528
    Azért stock autóval se rossz csapatni... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #1527
    Photoshop a legjobb kép/textúra szerkesztő program...
  • High end PC #1526
    Te miről beszélsz ember? Ez a minimális gépigény.

    Ez az ajánlott gépigény:
    CPU: Intel Core 2 Duo, AMD 64 X2 5200+ or AMD Phenom
    RAM: 2GB MB RAM or higher (Windows Vista requires 3 GB RAM)
    VGA: 512 MB or higher (Pixel Shader 3.0, PCIe only) *

    Szóval ahhoz, hogy minden Very high-ra legyen húzva pl 1920x1200 vagy mégnagyobb felbontásban, még az ajánlott gépigénynél is jobb konfig kell.
  • tonyr #1525
    ez szerintem a minimális konfig, ezen 640x480-ben low-on fog menni...
  • kovecses
    #1524
    Windows XP és VISTA a legutolsó szervízcsomaggal
    Intel Pentium 4 2.8Ghz CPU (3.0GHz Windows Vista esetén)
    1 GB memória
    GeForce 6500 vagy Radeon 9500 Pixel Shader 2.0-val
    DirectX-et támogató hangkártya
    8X vagy gyorsabb DVD meghajtó
    2.0GB hely ajánlott a játék installálásához
    DirectX 2007 novemberi változata
    Az internetes játékhoz megfelelő sebességű hálózati kártya


    Ez most vicc?
    Akkor milyen ratyi lesz a grafika? Megint úgy fog majd kinézni mintha rajzfilmet néznénk?