7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • SZilaJMaGGoT
    #1963
    Ezt már túltárgyaltuk...
  • ATi0021
    #1962
    Egyetértek.

    A konzolosak igényei alacsonyak? Khm ezért ezt ti se gondoljátok komolyan. Ott van PS3-ra a GT5P, XBoxra Forza, PGR stb.
    Ha nem tetszik akkor miért jártok ebbe a topicba. Én se megyek más topicba, hogy fél éven át nyomassam kommentbe, hogy hú ez ilyen ez olyan sz.r.
  • zomgzerg
    #1961
    az internet arra van hogy kozosen elegedetlenkedjunk
    ok most a jatekkal, en most veluk
    nincs itt semmi gond.
  • RoyalPredator
    #1960
    Van igazság a szavaidban, de moderáld magad. Mielőtt azt más teszi meg helyetted, következményeket maga után vonva.
    Thx.
  • zomgzerg
    #1959
    kurvajo lenne ha elolvasnal barmi ismeretot a jatekrol es felfognad hogy ezzel igazi filmes uldozos erzest akarnak atadni, nyilvan nem a faszszopo 45 eves szimulatorrajongo csaladnelkuli kocsogoknek keszul.
  • RoyalPredator
    #1958
    Örülj h a földön marad a kocsi.
    Igaz, nem a te kezeid között x)
  • LeWyTy
    #1957
    Demó lesz xbox360ra?
  • mikiking
    #1956
    konzolon más lesz ????
  • Dante73
    #1955
    Boxosok majd gyönyörködnek a fizikában, "elszimezgetnek" vele, hiszen ez az igény. PC-n bukás, aztán EA sír majd a warez miatt. És megígéri, "hogy PC-re soha többet".
    Rá kellene jönniük végre, hogy a két platform igényesség terén nem fedi le egymást. Ez egy tipikus 8 éves Vér Istvánkának való darab. Beteszi, oszt "húúú de baró! Mekkorát robbant! Micsoda effektek!" Pc-n meg leszarjuk az effekteket, legyen fizika, minimális valósághűség, jó játékmenet, hosszú játékidő.
    De itt nem váltjuk meg a világot. Bármennyire is szeretnénk.

    Átlagos konzol színvonal 2008; NFS Undercover... Szánalom.
  • broman191
    #1954
    "This morning we found in our inbox an image sent to us from a reader. It is a screenshot of the video trailer for the latest Need for Speed: Undercover video game by EA Games. The screenshot shows one of the “bad guy” characters standing in front of the yet to be released Nissan 370Z revealing these new details." - NFS-Planet

  • Prince23
    #1953
    PS-től rosszabb csak nem lehet. aki meg realitásra vágyik, az pattanjon be a verdájába és go city.
    engem egyedül a hangulata érdekel, és persze elsőképpen a rendörők hozzáállása! ez a kettő. a történet már mellékes
  • broman191
    #1952
    De rossz.
  • Deajka
    #1951
    Hát ez semmivel nem jobb mint a most wanted (grafikát kivéve). Ugyanaz és már nem is tudom hány részt adtak ki azóta. Ja, motorhangot biztos nem cseréltek. sztem gyébként ez a gameplay ma már lehet nyerő. Remélem bukta lesz mert akkor esély van valami új NFS-re is. Vagy régire. Az jó vótt. :)
  • cAmp4gNoLo
    #1950
    most komolyan ilyen fos szar hugy lesz az új nfs????
  • gduck
    #1949
    Hát ja :D De pl. 50-es frontális ütközésnél se lesz totálkáros a járgány mint a valóságban

    UI: vettem már be ilyen kanyart trabanttal :D 60-as tempónál tök simán ment, igaz két kerék a levegőben volt :D
  • [HUN]FaTaL
    #1948
    újabb fosrakás :/ fizikát könyörgöm fizikát, legalább egy keveset:(
  • Pepsi Twist
    #1947
    hallod úgy kanyarodik 120al mint én biciklivel 5el :D
  • gduck
    #1946
    Hát én semmivel se látom rosszabbnak az előző pár résznél Ez tipikus NFS, nemtom mit vártok tőle...
  • Pepsi Twist
    #1945
    szánalom...
  • Szabi1991
    #1944
  • ATi0021
    #1943
    Undercover-nyereményjáték a TCM-en!
  • SZilaJMaGGoT
    #1942
    Anyukáddal is ilyen csúnyán beszélsz??
  • gduck
    #1941
    Jaja, vagyok
  • Szabi1991
    #1940
    a megános videóra írta hogy már csak cítróen kéne.. -.-"
  • gduck
    #1939
    Renault lesz benne, az is francia
  • LeWyTy
    #1938
    Citroën
  • trick daddy
    #1937
    ???
  • LeWyTy
    #1936
    Na má csak a Ciruen hiándzik és minden lasza.
  • Pepsi Twist
    #1935
    má van ilyen
  • High end PC #1934
  • bgabor
    #1933
    Tedd azt.
  • Tigristank
    #1932
    Nekem is csak véletlenül tűnt fel még nagyon régen, méghozzá úgy, hogy egyszer már csak 1 büntetés kellett volna ahhoz, hogy lecsukjanak, de még nagyon sok volt a verseny végéig, ezért inkább betartottam a szabályokat (a másik versenyzőnek már arrested volt :D), aztán arra lettem figyelmes, hogy a zene unalmasabb, monotonabb lett.
  • High end PC #1931
    Jakab barátom, nyilatkozz kérlek az NFS-el szembeni elvárásaidról, hadd tudjuk meg, valójában manapság milyen ótvar tizenegy-két éves tulajdonságaitokat kell, hogy favorizálja az Electronic Arts programozói részlege a statisztikák alapján, és legalább fény derül talán a 'miért'-ekre, lévén, hogy miért ilyen ramaty az NFS mostanság.
  • High end PC #1930
    "kéne nyitni egy régi idők nfs-ei topicot és eltakarodni innen a gecibe"

    zomgzerg
    Életkor: 14 alatt

    Gyerekek, megjött az Undercover célközönsége, a tizenegy-két éves Gibsz JakabLátván színvonalát, megértem miért fejlesztették ilyen primitív irányvonalban az NFS-t. Szomorú.
  • DJ Skyline
    #1929
    á, itt van Tamás Rácalmásról Tomikám minden oké? lecke megírva?
  • zomgzerg
    #1928
    kéne nyitni egy régi idők nfs-ei topicot és eltakarodni innen a gecibe
  • High end PC #1927
    Hmm, régen szinte minden nap NFS III-aztam évekig, az volt a favorit egészen a Porsche részig. De nekem ez a dinamikus zene fel sem tűnt mindmáig (ma már amúgy is csak nagyritkán veszem elő az NFS III-at).
  • Willi Betz
    #1926
    Bazzeg:D
    Megyeri híd
  • Tigristank
    #1925
    Nem egészen. NFS 3-ban van dinamikus zene, amit úgy kell elképzelni, hogyha a rendőr elkezdett üldözni, akkor az adott zeneszám 1 másik dallamára váltott. Próbáld ki, hogy végigmész 1 pályán az adott közlekedési szabályokat betartva, és így nem is kezdenek el üldözni a rendőrök, cserébe viszont az adott zeneszámból is csak 1-2 dallamot hallhatsz (1 idő után elég idegesítő tud lenni :D). Amint rágyorsítasz 1 rendőrhöz közeledve, és az emiatt elkezd üldözni, máris 1 pörgösebb rész fog menni az adott zeneszámból.
    (Természetesen a játékban fix zeneszámok voltak, de azok nem úgy játszódtak le, hogy az elejétől a végéig, hanem a helyzetnek megfelelően, ergó dinamikusan, pl. ha a pörgősebb, "üldözős" rész 3:30-tól volt a számban, akkor arra ugrott át, amint elkezdtek körözni. Single Player módban is, ha pl. a rajtrácson álltál 2-3 percig, akkor ugyanaz a dallam ment az idő alatt.)
  • gduck
    #1924
    Régen az akkor nagyszerű grafika és játékélmény miatt volt jó az NFS! Nem tudok olyan játékot, aminek a tizenikszedik része annyira népszerű lenne mint az első pár volt :) És igen, ez az EA: ha valamit pici módosítással el lehet évről évre adni (a minőség rovására) akkor megteszi! Ettől függetlenül én jókat játszok ezekkel a játékokkal, de természetesen a Te véleményedet is maximálisan elfogadom és megértem

    CSAK: Gondolj visssza gyerekkorodra, milyen kis vacakokkal el tudtál játszani Szal nekem ilyen az NFS sorozat: régi kacat amivel még mindig nagyon jól el tudok játszogatni