7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • EnZsolt
    #2003
    Van egy barátom Google-nek hívják, ő biztos tudja. Megadjam az elérhetőségét? :D
  • dev723
    #2002
    Valaki nem tudja mikor jön ki?
  • gduck
    #2001
    Ez pontosan így van!
  • SZilaJMaGGoT
    #2000
    és ték... :D
  • redbull0304
    #1999
  • redbull0304
    #1998
  • SZilaJMaGGoT
    #1997
    Vagyis a tény, h a látványon kívül semmi többet nemadnak a gamek, cicababa effekt... :/
  • SZilaJMaGGoT
    #1996
    Tény, h a játék visszafejlődik, tény, h az EA pénzhajhász, és tény, h nemcsak ennél az EA játéknál figyelhető meg az, h mennyire igénytelenek az EA játékok...
  • High end PC #1995
    Páran tévedésben vannak, akik szerint ugyan olyan, vagy hasonló mértékben rossz fizikai modellezéssel készültek a régi kor 1-5 NFS részei (EA Canada), mint a mai 6-12 részek (EA Black Box). Ugyanis mikor 1994-ben kijött az TNFS, a Road&Track amerikai autós szakmagazin munkatársai feleltek az autók fizikai modellezéséért, meg is lehet nézni az akkori játékmagazin teszteket, a fizikai modellezést és irányíjást egyenesen dícsérték, máig őrzöm a teszteket, és játszom a TNFS-t. Aztán az NFS Porsche-t már kevésbé kell bemutatom fizikai modellezés terén azt hiszem. Vagyis a régi kor NFS-ei közül az első és utolso (1 és az 5) etalonként voltak számon tartva a maguk korában az arcade fizikai modellezésnél, igaz, hivatalosan nem is voltam szimek. Ma ehhez képest visszaléptek az újkor NFS-ei, ma már csak a grafikailag számít mérföldkőnek az arcade autósjátékok közt. Tudom, mert átéltem mindegyik rész kijöttét a maga idejében, és mindmáig megvan az összes rész, s nagy ritkán még játszogatok is minddel.
  • SötétBarom
    #1994
    :S

    Akkor teszteld, egész jó :)
  • Dénes é
    #1993
    grid-et nem próbáltam úgyhogy várhatod egy darabig amíg azt kifejtem
  • SötétBarom
    #1992
    Örülnék, ha kifejtenéd, hogy miben unalmasabb mint pl a GRID..
  • Dénes é
    #1991
    na na na. én nem azt mondtam, hogy a versenypálya miatt volt unalmas. most így hirtelen nem is emlékszem mi volt benne az unalmas mert annyira felejthető volt
  • ATi0021
    #1990
    Újabb gépigény: NFSGAME.net

    "Internet connection (to activate the game)"
    Ez is kap Securom DRM-et mind a Spore?
  • SötétBarom
    #1989
    Most attól, hogy versenypálya, sztem nem lesz uncsi.. Az underground2, vagy a Most Wanted egy cseppett sem érdekesebb...

    Én spec nem untam meg a végéig.. Ott is csak azért hagytam abba, mert kiborultam, amikor hatodszor csuktam szét a murcit és elfogyott az összes lóvém :)
  • Dénes é
    #1988
    rohadt egy unalmas monoton játék és ez nagyon sokat lehúzott belőle kb 1-1.2 óra alatt meg unja az ember
  • SötétBarom
    #1987
    Szerintem a pro street nem rossz.. Én pl a GRID-et hamarabb meguntam.. Az egyetlen, ugyanakkor legnagyobb hiábja, hogy a nehézségi szintet csak az assistokkal együtt lehet állítani.. :@

    De alapvetően jópofa játék.. Az MW meg a CRABON után felüdülés volt.. A speed versenyek pl gecijók :DD
  • Dénes é
    #1986
    a saját véleményem alapján nem sokáig.
  • DJ Skyline
    #1985
    igazából a régi Need for Speedek is nagyjából évente jöttek ki.
    The Need for Speed (1994)
    The Need for Speed SE (1996)
    Need for Speed II (1997)
    Need for Speed II SE (1997)
    Need for Speed III: Hot Pursuit (1998)
    Need for Speed: High Stakes (1999)
    Need for Speed: Porsche Unleashed (2000)
    Need for Speed: Hot Pursuit 2 (2002)

    de valahogy mégis más volt az összes rész, nekem már csak rókabőrnek tűnik az összes többi. jó mondjuk az NFS II nem volt egy marha nagy újítás az első részhez képest, de onnantól minden epizódban volt valami új. a tetőpont meg az ötödik résznél volt, abban volt minden ami kellett. kivéve rendőrök, azok csak kóddal, de nem baj, nélkülük is egy 10/10-es játék. az Undergrounddal új vizekre evezett a játék, az UG2 kicsit továbbgondolta, részletezte ezt az egészet, onnantól meg semmi érdekes. csak a köret változik a tartalom nem. ha az Underground - Undercover szériát nézem, akkor SZERINTEM a legjobb közülük az Underground 2. a többi az csak a végigviszem, letörlöm kategória (nálam). a Pro Streettel már nem is játszottam, jó ahoz épp gépem nem volt már, de nem tudom meddig lett volna fent a gépemen ha lett volna hozzá megfelelő.
  • HKS
    #1984
    a WR2-be is volt árkád és szimulátor kapcsoló százalékosan:D
  • HKS
    #1983
    az igazán jó játék sorozatok nem évente jönnek ki nem úgy mint az NFS és a többi EA termék amik többsége szar inkább szánjanak rá több időt és legyen egy jó játék mint hogy összecsapják és lesz egy hamar megjelenő szar játék
  • HKS
    #1982
    TDU2 áááá álom játék lenne:D
  • Pepsi Twist
    #1981
    igazad van... lusták...
  • Dante73
    #1980
    Off;
    Tudnám értékelni, ha a TDU2-ből kihagynák a HC-t, és helyette egy SIMULATOR kapcsolót raknának be. Álmodik a nyomor....
    ON!

    Ebben sem volna rossz ötlet. Csak tudod, kényes az orruk, a munka meg büdös... Pedig ezt már rég kitalálták más játékok, hogy állítható realitás. (Nem, nem ami PS-be volt, mert az úgy volt szar, ahogy volt. Akkor is a "kockára" számolt, ha minden segítséget levettél. Miért nem lehet a kerekekre számolni, nem értem, hiszen a box-ban is elég erős proci van, bírná...Áhh...)
  • HKS
    #1979
    egyetértek:D a GRID is árkád játék mégis ezerszer veri mindenben
  • Pepsi Twist
    #1978
    ez nem is lenne rossz ötlet hogy a fizikát lehet változtatni mondjuk lenne 3 opció:

    -Vérpistike fizika
    -Szar fizika
    -Szimulátor fizika
  • trick daddy
    #1977
    Azé ez se volt rossz!!! NFS4
  • Dante73
    #1976
    Tudod mit?
    Legyen igaza, fogadjuk el, hogy nem volt fizika. De akkor mi a képlet?
    1995 Bemutatkozik egy új sorozat, az NFS Fizika sajnos nincsen.
    2008 Itt az NFS 1x. része, Fizika sajnos ebben sincs. Ami fejlődött, az a grafika, ami változott, az a játékmenet. Ugyanaz, pepitában.
    Ha pedig nekünk van igazunk, és volt fizika, akkor a VISSZAFEJLŐDÉS egyértelmű. Magyarán, Erőlködnek valami új játékmeneten, (Mint a nagyanyám ma reggel, eredmény ugyanaz...) És grafikai fejlődés. Csili-vili, 2 tonna blúr....
    Érdekes. Egy GTA nem évente jön, és FOLYAMATOSAN fejlődik. Gyüjtik az ötleteket, majd belerakják a játékba, fejlesztik a játékmenetet, a grafika pedig másodlagos. Az a gond, hogy el lehet adni évről évre ugyanazt, mert akadnak, akik megveszik. Ezért utálom az EA-t. Amivel lehet megteszik. Pl a sportjátékaik. Minden évben megvetetik azt, ami egy Patchnyi fejlődés. Pedig 2-3 évente akad annyi változás, ami megérne egy új játékot. NFS-ben még annyi időnként sem.
    Mindegy, remélem a vidiket amiket eddig láttunk, valami szar géppel vették fel, és ki kellett kapcsolni a fizikát...
  • SötétBarom
    #1975
    Idő homálya, ja, nyilván..

    Ez is olyan fizika, mint a mostaniak, nem? pff..
  • gduck
    #1974
    Fizikára értettem :D Gőzöm sincs mivel játszottatok eddig NFS helyett :) Talán az idő szépíti meg, talán az idő homálya teszi ezt :D

    RÉSZEMRŐL AZ ÉRTELMETLEN "VITA" BEFEJEZVE Szidjátok tovább :)
  • SötétBarom
    #1973
    "Az NFS mindig is ilyen volt"

    Ez hihetetlen bazdmeg :C
  • gduck
    #1972
    Ezzel nem igazán értek egyet Az NFS mindig is ilyen volt, az hogy nem fejlődik az általatok kívánt mértékben a fizika az meg más tészta

    Amikor még "csupa nagybetűs" volt a játék az még más világ volt! Akkor még sokkal nagyobb hangulata volt a játékoknak! Mostanában talán a TDU és a Portal adta meg azt a "katarzist" amit annó egy jó C64-es játék tudott adni

    zomgzerg stílusa... háát elég durva volt, szégyelhetné magát!
  • SZilaJMaGGoT
    #1971
    Nemrosszak a konzolos gamek, de annyira nem is jók, h vegyek egy konzolt...
  • Dante73
    #1970
    Az elégedetlenség nem az, amit mondtál. Az inkább bunkóság volt. Erről ennyit.
    Elégedetlenség, konzolos igények.... Meg lehet nézni a GT5-öt....
    Nos, nem egy konzolosok által agyondícsért játék előtt álltam már leesett állal. Nem azért esett le az állam, amiért gondolták, hogy lefog. SAJNOS!
    Gyanítom, (mivel nem láttam) azok is ugyanúgy csalódást okoznának, mint az NFS.
    És azért elégedetlenkedünk, járunk ide, mert még emlékszünk arra az időre, mikor egy nfs csupa nagybetűvel volt A játék. És sajnáljuk, hogy ma egy NFS-t, ebben a formában nem szégyellnek kiadni.
    Az pedig, hogy vannak akik megveszik, éltetik, egyenesen rémisztő, és sokat elárul nemcsak a konzolok játékokra tett hatásáról, de magukról a mostani játékosokról is. Hogy akadnak kivételek? nyilván. De hogy 100 szemétre jut egy értelmes, tényleg (legalább valamilyen szinten) tartalmas játék, az is tény.
    Nekünk pedig hagyjátok meg azt a kis "örömöt", hogy a megjelenés előtt elsirassunk egy valaha volt nagyszerű nevet.
  • SZilaJMaGGoT
    #1969
    Ha beveszed 120-al, és csak 310-et megy a törött kocsi, akkor az már sim...
  • Pepsi Twist
    #1968
    most nem arról van szó te talicska fasz... hanem hogy ki az aki olyan játékkal akar játszani (gondolom te pistike) hogy 180al hajtűkanyart vesz be? meg szarrá töri az autót azt ugyan úgy megy tovább? -.-'
  • RoyalPredator
    #1967
    Eretnek, Eretnek, Távozz e jó hazából.x)
  • SZilaJMaGGoT
    #1966
    Te meg filmesüldözős 10 éves kis takony megtanulhatnál már viselkedni... Akinek nemtetszik itt az új nfs, az se kurvaanyáz senkit, szal állíts magadon légyszíves... IGAZÁN EL LEHETNE FOGADNI A NEGATÍV VÉLEMÉNYEKET IS! Komolyan mint az ókorba, halálbüntetés istenkáromlásért... :/
  • SZilaJMaGGoT
    #1965
    Ez a go city dolog meg... Örülnél, ha egy barom 240-el vasalná ki a családod a szemed láttára??
  • SZilaJMaGGoT
    #1964
    A játékoktól az ember azt várja, h olyan dolgokat tehessen meg amit a valóságban nem, és mindezt minél reálisabban... Ha annyira fittyet hánytok a realitásra, akkor lehetne olyan grafikája is mint mondjuk a stunts-nak volt (bocs, csak mai szemmel nézve szar amúgy jó kis gém volt :) ). Senki nem mondtam, h simet vár az nfs-től, de legalább egy kicsivel élethűbb fizika kellene, esetleg skálázható formában...