892
  • wedge31
    #732
    Nincs demo a játékhoz.
  • joered80
    #731
    Hali! Igen változatos véleményeket olvastam / halottam a játékról. Nem tudom eldönteni, hogy megvegyem-e. Tudtok nekem segíteni, hogy demo jelent-e meg, és hogy hol lehet letölteni?
  • Shep
    #730
    Ja ok. Kösz.
  • IXEMGabeo
    #729
    ne a kihallgatóba menj, hanem ahonnan indultál az orvosi szobába vissza...másik ajtónál van:) amikor kiérsz a kereszteződéshez nem egyenesen, hanem asszem a jobb oldali ajtót kell válasszad...vissza kell ugyanoda osonnod ahonnan a játék elején eljöttél...

    (mellesleg a veteran az egy jó mód mivel úgy már eleve minden képességhez 3 skillt kapsz:D rögtön úgy kezdesz, azér nem gyenge)

    recruit volt kihívás, de talán az is tetszett a legjobban, mert a magam ura voltam és max a silenced pistolt toltam fel nagyon magasra és még így is tudtam adni a többi képességre mindig...
  • Shep
    #728
    elkezdtem Veteránon és egyből a legelején Parker azt kéri ,hogy szerezzek meg neki valami file-okat de hogyan? Ha elindulok visszafele akkor a kihallgatóba jutok.
  • Shep
    #727
    Egyáltalán csinálja valaki? magyaritas portálon nem jelzik.
  • IXEMGabeo
    #726
    ki az a Jibril?
  • Shep
    #725
    Nem tudom már melyik végigjátszásnál a végén kiderül ,hogy Mina intézte a rakétákat. Wartburgot úgy lehet megölni elvileg (külföldi fórumon írták), hogy mindig suave-et nyomsz neki, Moszkvában kezdesz, minden infot megszerzel róla, a villában minden adatot összeszedsz és nem ölöd meg Jibrilt.
  • strebacom
    #724
    Ennyi hsz. azt hittem kijött magyarul.....ja tényleg a magyarítás hogy áll..tud valaki infót....
    Köszi!!
  • IXEMGabeo
    #723
    1. lopakodásra gyúrtam senkit nem öltem meg csak akit kellett Steven-el elhajóztam az egész bagázst lelepleztem

    dettó nekem is ez volt az 1. rész...

    Érdekes amit mondasz a végén, nekem úgy jött le és mondták is, hogy Parker intézte a rakétákat, tudod az öreg...arra még nem jöttem rá azt hogyan lehet élve hagyni.
  • Shep
    #722
    Igen, most végeztem harmadjára.
    1. lopakodásra gyúrtam senkit nem öltem meg csak akit kellett Steven-el elhajóztam az egész bagázst lelepleztem
    2. uzira gyúrtam meg gépkarabélyra, mit ne mondjak nagyon könnyű volt vége: megöltem szinte mindenkit mindenhol a végén Lelalndet is
    3. közelharcra meg stukira nyomtam a pontokat (nagyon komolyan verekszik:)) megkíméltem Byrkot, Saheedet, Denget, Minat megmentettem, Sis-t megöltem, Westdrige-et is Lelandtől elfogadtam a melót de a végén kiütöttem a kikötőben és Minaval elhajóztunk. (egyébként itt kiderült, hogy Mina beépített ember egy másik ügynökségről, viszont az meg nem bukkant fel ,hogy ő intézte ellenem a rakétákat a sivatagban.)
  • IXEMGabeo
    #721
    "hogy a mocsok Wartburg megpusztuljon."

    Én úgy tudom, Conradot nem lehet megölni benne:S:S biztos sok dislike árán, de még nem találkoztam vele a legvégén szemtől szembe

    Scarlettel gondolom jóban kell lenned, de asszem Minával nem szabad túl mély viszonyban lenned, ugyebár a Halbechhez nem csatlakozhatsz ezáltal, Westridget megölöd utána Lelandet nem ölöd meg, ja igen, Scarlet akkor jelenik meg, ha Ronald Sung kormányzót hagyod meghalni, ezt asszem úgy tudod megtenni, ha egy választási lehetőségnél a Riotsra nyomsz...így meg fog halni Taipei min elnöke...végén Scarlet gondolom lelő picit téged, bevallja ő ölte meg a kormányzót aztán ő lövi le Lelandet, ha jól rémlik megköszöni neked a továbbiakat...ahhoz h vele menj el a hajón, ahhoz viszont már nagyon nagyon jóban kell vele lenni:) én azt hiszem így lehetne megcsinálni persze ebben van feltételezés dögivel:)
  • IXEMGabeo
    #720
    már harmadszorra tolod?:D mondjuk, aki durván elkezdi az 1 nap alatt simán kiviszi, mert végülis rövid game a maga módján, de aki először játszik vele, annak biztos volt 2-3 nap...az jó tényleg benne, hogy nem lehet megunni, persze, ha lesz normális patch akkor még utoljára 4x kiviszem majd ha lesz kedvem, még mindig fent van:D
  • Shep
    #719
    Tudom, hogy kb 30 és igazából reálisnak is tűnik hiszen rengeteg választási lehetőség van. Következő nekifutásra megcsinálom ,hogy a mocsok Wartburg megpusztuljon.


    Azt nem tudod, hogy lehet elérni, hogy Scarlet és Leland akciózzon egymással és valamelyik megpusztuljon a másik keze által?
  • IXEMGabeo
    #718
    kb 30 féleképpen lehet befejezni...halálkomoly én is így jártam ahogy te korábbi hsz-ekben leírtam a befejezéseim:D
  • Shep
    #717
    Azt a büdös mekkora nagy ez a játék, 3. nekifutásra olyan véget kaptam ami merőben más volt, mint az eddigiek. Van még ebben a játékban pár végigjátszás :)
  • IXEMGabeo
    #716
    elvileg 3 file-t kell becrackelni/behelyettesíteni az Alpha Protocolos mappába a skidrown kívűl...és az egyiket (fájlt) úgy emlékszem letöltöttem, mert nem volt jó ugyanúgy ahogy neked, de ebben nem vagyok biztos...
  • Rusy
    #715
    Helló nekem nem indul el a skidrow crackfixel win7 alatt elgújabb driver hd5850 amikor indítom kicsit tölt az egér aztán abbahagyja és nem indul mi lehet a gond, régebben már játszottam vele más konfiggal
  • IXEMGabeo
    #714
    ja...
  • Shep
    #713
    Na most olvasom ,hogy a Surkovos témához meg kellett volna találnom egy laptopot a követségen. Na majd következő nekifutásra. Brayko zenecucca meg csak Moszkvában van ott a házban?
  • Shep
    #712
    Na hát nem sikerül nekem ez a késes téma, mert Bryko-s küldetés az utolsó Moszkvában akkor hogyan ölethetem meg Surkovot vele? Az elején kell valamit máshogy csinálni ,hogy Bryko-hoz hamarabb lehessen menni?
  • Shep
    #711
    Hát ez olyannyira nem patch, hogy el sem indul :)
  • wedge31
    #710
    Ez nem tünik patchnek csak egy exe csere, change log miért nincs hozzá ? olyan mint egy hivatalos crack.
  • IXEMGabeo
    #709
    csoda történt:D egyszer végignyomom patchel
  • IMYke2.0.0.0
    #708
    Alpha Protocol Patch 1.1
    This patch addresses issues with game installation, activation and some other minor technical problems.
    Just unzip it, replacing APGame.exe in your game folder with the one supplied in this patch.

  • sherlock1
    #707
    http://twitter.com/ChrisAvellone
    ChrisAvellone @JohnSafran [Alpha Protocol] "Patch is being worked on, in QA now, I believe. I don't have many details other than that, though."
  • wedge31
    #706
    Igérték a patchet, de valszeg már bele sz*rnak az egészbe...
  • Amiga
    #705
    És olyan van valakinél, hogy a választható válaszoknál nem írja ki a gép, melyik válasz mit csinál? Csak a pöttyök vannak...

    Ráadásul szaggat, pedig a konfigomon amúgy semmi nem szaggat... Lesz patch? Ez a játék egy bughalmaz.
  • IMYke2.0.0.0
    #704
    Fent, bal és jobb oldalon lévő kódsort kell levadászni a számmezőben akkor, amikor azokat megvillogtatja a játék.
    Bal oldalit: billentyűzettel
    Jobb oldalit: egérrel.
    Ha mindkettőt megtalálod, akkor történt meg a hekkelés.
  • Amiga
    #703
    Most kezdtem játszani ezzel a gyöngyszemmel, de a computer-hackelést nem vágom... mit kell csinálni?
  • IXEMGabeo
    #702
    végül télleg mind1, mert a végén úgyis te döntesz mit kezdesz Ali-Shaheeddal
  • Shep
    #701
    Ott van az már :) homok, homok, meg pár km :), de amúgy teljesen mindegy a játék szempontjából :)
  • IXEMGabeo
    #700
    Szaúd-Arábia:D majdnem jó...
  • Shep
    #699
    Azóta nem sokat játszottam vele úgyhogy harmadik nekifutásra még csak Irakban a legelején.
  • IXEMGabeo
    #698
    hogy állsz vele?
  • Shep
    #697
    Na akkor ezt majd kipróbálom. Kösz.
  • Sir Quno Jedi
    #696
    Jaja, én is életben hagytam és bekasszíroztam a 75rugót.
  • IXEMGabeo
    #695
    szia,

    úgy, hogy asszem egyszer Mockinggal válaszoltam neki, utána contacts, aztán megint mocking és végül, agree vagyis elfogadtam a sound systemét és 75000 $-ját...sőt, ha Surkovot elkaptad utána, vagy megakarod ölni, akkor viszont a végén mikor menekülne és lábon lövöd, elintézheted azt, hogy Brayko késelje szét Surkovot...
  • Shep
    #694
    Bryko-t hogyan állítottad magad mellé? (most értem a végére másodjára, de már kezdeném újra, ilyen sem nagyon volt még nálam egy játéknál sem)
  • IXEMGabeo
    #693
    :/:/