892
  • jeack
    #772
    Ja tényleg.. bocsi hogy nem vetem észre. De azt olvastam hogy neked marburg nem került elő, akkor a végén miután dumáltál a kihalgatóteremben és kimentek nem találkoztok vele? Én már legaláb 4 szer toltam ki és mindig ott volt.
  • IXEMGabeo
    #771
    olvasd el a 670-es HSZ-től felfele az én hszeim:) nem szeretném leírni újra...
  • jeack
    #770
    bocs a rossz helyesírászért.
  • jeack
    #769
    ja, mert ha egy kevéske skill-t tett volna rá akár csak egyet-kettőt máris kevesebb lövés kellet volna de ez nem csak az ap-ben van így. am sztem ez a csávó biztos a cod-on és társzain nevelkedett és sztem még soha nem játszot rpg-vel mert akkar tudná ezt amit leírtam. Am te játszotál már vele? ha igen hogy tetszet?
  • IXEMGabeo
    #768
    szerintem is. video elején látszik, hogy csak egy helyben áll, és a pisztolya tökre fejletlen volt még, ráadásul nem tartotta nyomva se...

    mexikói a csávó egyébként...
  • jeack
    #767
    Bocs hogy most megszértelek de ez a videó hülyeség! csak a legelejét néztem és arról annyit hogy a csávó azért nem tudta eltalálni az ellenséget mert lefogadom hogy egy skill-t se tett a pisztolyra, és gondolom most fogja szídni a játékot. Ennek a játéknak sztem csak egy hibája van: a story amit meg megdicsért (gondolom csak azért mert a csávó is egy amcsi) pedig sztem egy tipikus klisés amerikai mese a nagy hősről aki megmenti egyedül a világot a 3. vh-tól ami tökre kiszámítható főleg a vége(i). Am ezen kívül sztem nagyon jó játék.
  • IXEMGabeo
    #766
    íme egy kis bemutató

    angryjoe presents nézzétek meg érdekes!!!
  • grebber
    #765
    Akit érdekel D2D-n most csak 1650ft a játék!
  • jeack
    #764
    ja az igaz:))
  • lostprophet
    #763
    Pont elég:D
  • jeack
    #762
    ok, és az hány MB kb?
  • lostprophet
    #761
    Idén már biztos nem lesz kész.
    214 fájlt fordítottam eddig le és 336 van még vissza.
  • jeack
    #760
    Remek!! És hol tartasz? Mikora várható megjelenés? gondolom hogy nem idén de mikor kb? 2011 január vége talán??
  • lostprophet
    #759
    Néhány kép a készülődő magyarításból:)
    Alpha Protocol Magyarítás képek
  • wedge31
    #758
    Az is érdekes hogy a 1.1-es patch is pont 7MB volt, már ha azt a valamit patchnak lehet nevezni, de igazad van én is kapásból 3-4 fontosabb hibát is fel tudnák sorolni mint ezek.

    Talán most már jut egy kis idö az obsidiánnál hogy helyrepofozák a játékot.
  • Shep
    #757
    Érdekes, hogy én egyik hibával sem találkoztam. Inkább az akadást javították volna ki.
  • wedge31
    #756
    1.10 patch

    Fixes:

    * To resolve activation issues, PC copy protection has been removed.
    * In Moscow during the assault of Brayko's Mansion, the player could get into a situation where a door would not be openable preventing progression through the rest of the level. This has been fixed.
    * In Taipei, during the Stop the Assassination mission, the user can fall out of the world if they reload the "Exit Gardens" checkpoint. There was also a problem where if the player backtracked, part of the level might not load in properly. This has also been fixed.
    * In the same mission, a problem with subtitles was corrected.
    * In the museum in Rome, the game could crash when using Focused Aim to kill the NPC holding Madison in the elevator.
    * Bosses could get stuck in an accelerated mode when Fury wears off.
    * Chainshot was exploitable to slow time and get critical headshots without consuming its cooldown.

    7MB az egész tehát nagy változásokat senki se várjon, a legfontosabb az volt nekik hogy levegyék a DRM-et a játékról...


  • jeack
    #755
    oks köszi a választ
  • Shep
    #754
    Nagy része nincs benne, mivel sokszor módosították az egészet ,ezért gondolom sok minden kimaradt sajnos.
  • jeack
    #753
    Lenne még egy kérdésem ha nem baj.
    Néztem a youtube-on egy videót a játékról és voltak benne olyan jelenetek, amik nálam egyik végigjátszásnál sem voltak, ezek nálam nem voltak benne mert sok helyen rosszul döntöttem? Vagy ezek kivágott jelenetek amiket bele akartak tenni csak inkább meggondolták magukat és mégsem?
    Itt a video:http://www.youtube.com/watch?v=KSlXe6NgYuY&feature=grec_index

    Az említett jelenetek kb 0:35-től 0:51-ig és 1:10-től egy 1:16 ig vannak.
  • jeack
    #752
    ok sziveszen
  • strebacom
    #751
    Dehogy, azt sem tudtam hogy valaki csinálja....köszi, a választ....
  • jeack
    #750
    Ha a csákó alat rám gondolsz akkor én nem kamuzok tényleg írta.am képeket is mutatott kettőt de azóta semmi.Én is értem hogy sok a szöveg meg gondolom van rengetek más dolga de azért vagy egy két mondatot tényleg irhatna már.Most komolyan nem hiszem hogy olyan nagy kérés lenne.Már várom nagyon.Csak azért kérdezem itt me hátha hallot vki vmit róla.
  • strebacom
    #749
    Ennek a magyarítását csinálja valaki, vagy csak kamuzik a csákó.....
    Tudom sok, nagyon sok szöveg van benne, de valami hirt adhatna az illetö, ha volt olyan kedves, és kitartó, hogy bele kezdett a fordításba....
    Remélem nem sérttetem meg senkit a Hsz-el..akkor bocsánat mindenkitöl.
  • jeack
    #748
    ok én is csak azért probaltam me kivancsi valtam arra hogy utána rám támad e a G22\VCI meg hogy vajon brayko megdicsér-e vagy vmi de végül nem és nem:))
    még azt szeretném kérdezni hogy nem tudja e valaki hogy hogy ál a magyarosítás? Az mp portálon volt róla topik ahol irta cki hogy elkezdte de azóta semmi hónapok óta. Valaki nem tud róla valamit?
  • Shep
    #747
    Ezt nem tudom, mert még nem próbáltam :) 4. végigjátszásban vagyok (FNV miatt most szünet). Én egyébként egyik segítőt sem öltem még meg úgyhogy az a verzió nekem még várat magára (valahogy nem vitt rá a lélek)
  • jeack
    #746
    3 szor vittem végig. Nekem sungnál nem kavart semit pedig egy szar meghalt kétszer nem.Madison nál se ha életben hagyom akkor dühös lesz rám hogy hagytam meghalni sok embert és többet nem látom. ezt a jibil est valóban nem tudtam, de hisz ő igy is úgy is meghal ha életben hagyom akkor marburg csinálja ki. Ha sokat baszogatjuk albatrosst akkor lehet hogy nem segít de nem is lesz lehetőszégünk hogy úgy megharagítjuk hisz majdnem egymás utan van a két küldi addig nem nagyon találkozunk vele.
    Am akkor ha nem haragszol lenne még egy kérdésem:ha az assault brayko mansion nál ha megöljük siet vagy albatrosst (kill him) annak lesz következménye? azon kívül hogy termésetesen nem lehet handler. me nálam szintén nem volt.
  • Shep
    #745
    Nasrit megölöd Nina - aminek később lesz hatása, életben hagyod követésre plusz lóvé, ha letartóztatod a cég ad lóvét
    Sis megölése Albatros minusz amit ha úgy folytatsz akkor nem segít neked
    Sungnál is kavar a dolog majd a végén
    Madison szintén
    Jibil-t ha megölöd már nem tudod megölni Surkovot

    A ki szeret ki nem is kavar egyes küldetésekben máshogy történnek a dolgok úgyhogy te szerintem nem játszhattál túl sokat a játékkal.
  • jeack
    #744
    Oké akkor csak nekem vót szinte mindig ugyanaz. Am ezt most olyam mint a fehrenheit ott is mindenhol azt olvastam minden döntés teljesen más meg minden de nekem ott is ugyanolyan nak tünt. Na mindegy. ez van. Am nagyon jó játék kár hogy sose lesz második része.
  • Shep
    #743
    Te nem tudom miről beszélsz. Eddig 3x értem a végére mindig más volt és merőben más, játék közben is rengeteg választási lehetőség van amik bizony jelentősen befolyásolja a további történetet.
  • jeack
    #742
    Azt nem mondtam hogy nem elég csak azt hogy ennyi van.
    Am tényleg számít minden elszólás? Miben változtatja? Bocsánat de akkor csak én nem vettem észre.mert nem sok minden változott nálam sok döntésnek meg nem láttam semmi következményét
    pl: nasri megölése lecsukása elengedése tök mindegy egyik se számítot legalábbis nálam.
    Sis megölése csak albatross nál minussz
    2 pontot vesztek de ki lehet békíteni és ugyanúgy segít nekem sőt még handler is lehet kivéve a végén.
    Surkov megölése vagy nem megölése szintén semmit.
    Vagy rómá-ban hogy madisont vagy a bombát válaszuk úgyszintén.
    Vagy hogy ronald sung meghal-e nálam szintén nem számítot.
    Jibil al-bara megölése se (római sniperes missió)
    meg annak a boltosnak se(aki azt hiszem vmi ügynök.)
    Na meg ez a ki szeret ki nem nek sincs semmi fontossága
    nálam pl marburgnál trusted volt szintem mégis harcolni kellet vele.
    Steven heck nél minusz valamenyi mégis lehetet leg végén a hanlerem
    és ugyanúgy el viccelődöt velem.
    Pont mint Sie ő is utált mégis handler lehetett a végén.
    Szóval nekem nem tünt fel de lehet csak nálam volt így akkor.
  • Sir Quno Jedi
    #741
    Jaja, éppenhogy számít minden kis elszólás és döntés végig a játékban, merőben átváltoztatva a küldetések hangulatát és a sztori értelmét. Te döntöd el ki él és ki hal meg, kiben bízol és ki az ellenséged, kit szeretsz és kit gyűlölsz...
  • wedge31
    #740
    Természetesen három féle befejezés van és ezek megnyitásához minimimum 5-6 feltételnek teljesülnie kell.
    Ha valakinek ez nem elég az nézzen inkább gyözikét a tévében...


    The Halbech Ending.


    If you gain Leland's trust he will offer you a job at Halbech, if you accept he will send you to retrieve the Halbech data from Mina.
    When you meet her, you can choose either to spare her or kill her. This only changes who will be on the boat during the ending.
    When you return to Leland, you can choose either to betray him or join him.
    If you betray him you reveal the fact that you don't need him anymore and with the contacts in his previous missions you can start your own "Halbech".
    You then get the choice either to kill Leland or punch him in the face. If you kill him you reveal that the PDA you gave him was a mine and he explodes. If you punch him, he will just be knocked out and you leave on his boat.

    The Rogue Ending


    This ending is the primary ending of Alpha Protocol and can have the most outcomes. You gain this ending if you refuse Leland's offer or if you don't have a good relationship with him.
    The final boss can either be Westridge or, more commonly, Leland. That depends whether you accept Shaheed's offer to betray your own country in Contact Sheikh Ali Shaheed or not.
    If Westridge was the final boss you get the chance to either kill him or talk to him. If you talk to him, you then get to choose to kill him or spare him. If you kill him you shoot him in the head, but if you spare him, you handcuff him to the railing and read him his rights.
    When you face Leland you can choose what you want from him: Justice, Humiliation or Revenge. This does little to the ending except changing how Leland responds to you.
    He will then try to convince you not to kill him by saying he will either testify for his crimes or offer your job back.
    You then gain the final choice in Alpha Protocol, kill him or spare him.
    If Michael kills him, he will say goodbye to Leland and shoot him in the head, finally gaining his revenge.
    If you spare him there are 3 endings:
    You punch Leland and leave him for the authorities.
    Leland calls for Marburg to kill you, but if you have a good relationship or if you have convinced him earlier this mission Marburg will walk out, fed up with being Leland's lackey and leaving you to punch Leland.
    Finally Scarlet appears and shoots you, due to her having been hired by Leland as an assassin. You can convince her to help you, in which case case she will shoot Leland and leave you alone; if you can't convince her, your ally will appear and shoot her, letting you finish off Leland.

    The Boat Ending.


    After these endings you will leave the island on Leland's boat but the endings change on your love interest and your handler.
    If you save Mina she will be on the boat and you will sail off into the sunset.
    If you didn't save Mina but you saved Scarlet she will be on the boat.
    If you didn't save anyone and Heck was your handler, he will be on the boat ranting on your victory.
    If you didn't save anyone and your handler was either SIE or Albatross, no one will be on the boat and you leave alone.
  • jeack
    #739
    ja meg itt egy link bár már belinkeltem de azért teszék:
    http://alphaprotocol.wikia.com/wiki/Endings minden levan írva.
  • jeack
    #738
    hát szwsz sztem a sztori miat fölösleges megvenni mert habár azt olvastam nagyon fordulatos meg minden sztem nem nagy szám a vége meg qrvára kiszámítható:(( meg ugy egy az egy ben ahogy van. Van benne pár fordulat de elég gyengék. Meg vhogy én a döntéseknek sem éreztem semmi következményt csak a párbeszédeknél megemlítik néha, vagyis egy szóval nem nagy szám a sztori de attól még megéri megvenni mert jól el lehet vele szórakozni. Vagy tölstd le és ha jo megveszed ha nem nem.
    am 2 befejezése van és azon a ketőn belül van pár valtozás. ennyi.ja és bocs a helyesírászi hibákért de sietek.
  • Victor1103
    #737
    Hi! Érdemes ezt a game-t beszerezni? Azt hallottam hogy a története jó, de minden többi ponoton elvérzik. A kérdésem, hogy megéri e végigtolni a sztoriért vagy idővel az is kifullad?
  • Shep
    #736
    Középfokon érthető, bár a nyelvezete nem egyszerű szerintem.
  • joered80
    #735
    Az a gond, hogy elég lassú a netem, mire lejönne... Még egy kérdésem lenne, úgy tudom magyarul nem jelent meg, az angolja nehéz szöveg, középfokon mennyire érthető?
  • jeack
    #734
    Üdv
    aki szeretne minél többet tudni a játékrol akkor ajanlom ezt az oldalt it minden le van írva:küldetések, befejezések, döntészek következménye, dosziék stb stb.
    http://alphaprotocol.wikia.com/wiki/Alpha_Protocol_Wiki
  • IXEMGabeo
    #733
    nem tiltott a warez, nézd meg aztán ha tetszik vedd meg ilyen egyszerű;)