892
  • jeack
    #812
    nem rossz de csak az alpha protocol cím a baj mert az a titkos szervezet és vhogy kapcsolódnia kéne hozzá (Na jó az már mondjuk tényleg csak szőr szál haszogatás).
    Na meg akkor marburgnak mi haszna lenne abból?
  • IXEMGabeo
    #811
    Oszamához visszatérve az csak a küldetés kezdete lenne, mit tom én pont egy arab országban kezdődött az 1 is, ez a séma jó, csak most akkor másik fontos olaj sejket kell eltávolítani, és ezek után csalnának minket csapdába. Természetesen ez az arab küldetés is legalább 3 hosszabb küldiből állna...
  • IXEMGabeo
    #810
    Oszama vicc volt:)

    Stevenek és Scarletnek mi más lenne az érdeke, mint a pénz, amihez csak annyi kell, hogy egy szuperkémet (minket eltávolítsanak) természetesen Conrad Marburg állna a háttérben őt tekinteném a főgórénak:) nem először fordulna elő a világ történelembe, hogy akikről azt hisszük h a legfontosabbak azok támadnak hátba így volt ez pl az 1-ben is Westridgék esetében is, sőt, ha úgy alakítottuk volna akkor Scarlet is elárult volna minket:)
  • jeack
    #809
    Hát... nem rosz ötlet csak pár gond van vele. pl:1 mé kéne megölnünk oszamát?
    Mi haszna lenne scarletnek meg steven-nek (így hívják az amerikait) elárni minket?
    Na meg az hogy az obsidián egy amerikai cég és az amerikaik nem készítenének ilyen játékokat amibe valódi szereplők vannak, sztem.
    na, meg elége hasonlít az elsőre leggalábis az eleje. de nem rosz.
  • IXEMGabeo
    #808
    mit tudom én pl, ki kell nyírni Oszamát:D közben pedig Scarlet, meg az a csávó (már nem ugrik be a neve, aki Hong Kongban csatlakozik hozzánk egy amerikai) elárulnak minket és ránk kennek egy gyilkosságot. Célunk Oszama megölésével párhuzamosan a bosszúvágy és kideríteni Scarlet és a haverunk miért árult be minket. Közben felvesszük a kapcsolatot a régi szereplőkkel pl Albatrossal és Sis-el, és az arabbal is, Shaheeddal, aki titokban életben maradt ugyebár...ellenségeink közül előkerül Conrad Marburg, aki szintén a főellenség lenne, (előtte ugyebár az árulókat ölnénk meg vagy pedig magunk mellé is állíthatnánk őket újra, de lehetne olyat is, hogy Scarletet megöljük vagy mondjuk mindkettőt börtönbe juttatjuk csak rajtunk múlna:) történetbe ugyebár beletennék új helyszíneket is kezdetben Oszama miatt Pakisztánban kezdenénk aztán ugye jönne a csapda Scarleték részéről bekerülnénk egy iraki börtönben ott kerülnénk kapcsolatba Albatrossal, aki tanácsokkal látna el miképp szökjünk meg a börtönből (itt természetesen nem sok eszköz állna rendelkezésünkre csak saját magunk rafinált, kreatív lopakodós képességeink) aztán szökés után pl útnak indulnánk a bosszú okán Párizsba, Berlinbe vagy akár Bukarestbe végül a legvégén Marburggal a leszámolás Rómában történne (Halbech új központjában):D

    hosszabb küldetéseket, szebb grafikát és fejlettebb AI-t tennék még a játékba:) ezek után 2012 játéka lenne:)

    Ezt csak dióhéjban írtam le mit szólsz hozzá?:D persze lehetne még a sztorimat bőven bővíteni
  • jeack
    #807
    hát ja, én is örülnék neki de, mi lenne a története? Az első részben szépen lezártak mindent, hogy fojtatódhatna? Azzal pedig hogy teljesen más storit csinálunk neki azzal az a baj hogy mivel alpha protocol a játék neve az körül kéne forognia. Szerintetek HA lenne ap2 mi lenne a sztori?
  • IXEMGabeo
    #806
    jó lenne, ha lenne 2.

    1-ben sok lehetőség volt imádtam. Ha kijavítanának 1-2 idegesítő hibát szerintem 2012 játéka lenne:D, feltéve, ha addigra kijönne
  • wedge31
    #805
    Szeretnének folytatást.

    De ettöl még sajnos nem biztos, hogy lesz is.
  • strebacom
    #804
    A fa--ért nem olvasol vissza!!!!!!!!
  • jeack
    #803
    am hol tart a játék? mikora várható a megjelenés?
  • Kopiati
    #802
    A játékról (amennyire bugos), annyira csak szép emlékeim maradtak, ritka az ilyen, a legtöbbről még emlék se nagyon, mert felejthetőek, de erről csak jó dolgok jutnak eszembe.
  • lostprophet
    #801
    De gonosz valaki :D
  • jeack
    #800
    faxa! má várom naon..
  • Solid Snake
    #799
    ......jövő nyáron
  • strebacom
    #798
    Jaj de faxa...csak már készen lenne......talán nyáron kész lesz?
  • wedge31
    #797
  • lostprophet
    #796
    http://www.youtube.com/watch?v=8INjSv00Yls

    Kis ízelítő a magyarításból.
  • lostprophet
    #795
    Patch van hozzá. Összvissz pár megás az egész, nem egy nagy etvasz, az igaz.
  • jeack
    #794
    Végig vitted? Hány óra alatt? milyen befejezésel? milyen döntészekel és technikával?
  • mike01010101
    #793
    Nagy nehezen rászántam magam erre a játékra és nem bántam, meg mert egy fantasztikus játék, amit hihetetlenül elcsesztek a fejlesztők. A belső tartalom hihetetlenül jó és ráadásul az akkori kor (2008-2009) egyik legmodernebb technológiáját, az unreal3 engine-t tették alá, ami évek óta ezer játékban bizonyított, kiforrott technológia. És ehhez képes úgy elrontották, hogy ez se hiszem. 2x csúszott a megjelenés tehát idő lett volna optimalizálni. Gagyi mozgás animációk, szögletes "lowpoly" környezet, ehhez képes a legjobb gépen is meg-megakad és sajnos az emiatti rossz eladások hatására patch és új tartalom sincs. Szóval nekem ez a játék a tökeletes példája az elpuskázott lehetőségeknek. Ettől függetlenül nekem tetszett:) Ha lesz hozzá magyaritás javaslom a kipróbálását.
  • lostprophet
    #792
    Egyelőre nem tudok várható időpontot mondani.
  • jeack
    #791
    ok, és megjelenés mikora varható szted? juli-juni-aguszt környékén pl van rá esély?
  • lostprophet
    #790
    Százalékban nem tudok semmit mondani.
    232 fájlt fordítottam eddig le belőle és 318 van még hátra.
  • jeack
    #789
    ok, de kb hány százalégnál tart? mennyi van még vissza?
  • strebacom
    #788
    Halad, de több project is fut egyszerre...
  • jeack
    #787
    oks majd megnézem köszi a választ.
    Egyébként nem tudja vki hogy, hogy áll magyarosítás?
  • IXEMGabeo
    #786
    egyik véglet szerint, ha meghal és mondjuk Scarlettel negatív viszonyban vagy (amit nehéz megcsinálni, de nem lehetetlen) akkor kiderül, hogy őő ölte meg (ha a tüntetést választod akkor Sung meghalt ugye), Scarletet a végén megölheted, asszem akkor, ha nem a Halbechet választod a végén, megütöd Lillanddet vagy kit után megkíméled, elvileg Scarlet meglő téged távcsövessel és, ha Minát a végén megmented és jó viszonyba is vagy vele asszem ő szedi le Scarletet távcsövessel:)

    Ha Sung életben marad akkor semmi nem történik, Scarlet vagy eltűnik, vagy pedig, ha már dugtál is vele és az összes csajt eltűntetted magad körül (Minát mondjuk hagytad meghalni), akkor a végén a hajóval veled megy el:)

    ez csak az én logikám nem 100%, hogy így van, de a legtöbb része így van...youtube.on is van egy csomó végigjátszás azokon is nézelődhetsz:)
  • jeack
    #785
    Ok. már csak azt szeretném megkérdezni hogy taiwan-ban mi változik attól hogy ronald sung meghal-e vagy nem? Én semit nem vettem észre.
  • IXEMGabeo
    #784
    semmi nem történik asszem olyankor pénzt kapok és nem is keveset, bár nem annyit, mint amikor Brayko 75 000 $-rt adott...
  • jeack
    #783
    Am ha elengeded surlovot akkor mit segít vagy mi lesz maszkép?
  • jeack
    #782
    na ez az, de még mikor a követszégre kell menni ott a küldi elején mikor albatross felajanla hogy segít neked akkor ne az agree opciot választ hanem a másikat.
  • IXEMGabeo
    #781
    ez az, hogy nekem mindig Albatrosst írta ki, hogy mentsem meg:) bár a Braykos küldinél valóban mindig őt választottam Handlernek...
  • jeack
    #780
    megölni? ezt hol hallotad? Bár meg lehet leírom:azon a küldin ahol a követszéghez kell menni surkov-hoz annál a küldinél nem albatrost választod handler-nek hanem sie-t aztán a brayko-s küldinél mikor elkapják sie-t akkor utána mész de mikor jön az intro ne a free sie-t választ hanem a kill him-t. Am ha surkovot elengedet akkor mit kéne segítenie? vagy mi történe a sztoriban máshogy?
  • IXEMGabeo
    #779
    Surkovos is poén volt amúgy, megölettük Braykoval, azt ott szépen megkéselte...nagy behemót állatot Championchikot is meg kellett hozzá ölni:) viszont olyan is volt nekem, amikor a Surkovot elengedtük aztán úgy eltűnt h többet nem segített...

    Sie-re nem emlékszem, őt hogyan lehet megölni?:)
  • IXEMGabeo
    #778
    ja kb fél éve toltam ki 4x...azóta nem játszottam vele, úgyhogy felejtettem picit:)
  • jeack
    #777
    Sis-t nem lehet megfektetni, ő az egyetlen csaj akit nem lehet(gondolom egyrészt azér mert kib.aszot ronda másrészt meg mert nem is nagyon van rá alkalom.). Am nem hármat lehet, hanem négyet: Mina,Scarlat,Madison,Sie. És igen a végén parkert kell választani ez a lényeg.
  • IXEMGabeo
    #776
    köszi ez nem semmi:) asszem egyszer már dugtam is Madisonnal (sőt ha nagyon akarod, akkor mindhárom csajt megfektetheted, Sist nem tudom xD

    de a lényeg az aktája is megvolt 100%-osan valszeg a végén nem Parkert választottam...majd elkezdem egyszer újra.)
  • Shep
    #775
    Nem tudom lehet, hogy másnak nem újdonság de nekem csak most 4. végjátszásnál tűnt fel ,hogy ha elutazunk egy helyszínre nem muszáj végignyomni ott a küldetéseket, lehet a helyszínek között ugrálni. Na most kérdés, hogy ez ad -e valami pluszt a játékhoz, pl. meg lehet-e tudni dolgokat az egyik helyszínen amit aztán egy másikon lehet felhasználni?
  • jeack
    #774
    Ja én tudom leírom:először is 100 százalékos doszijé kell Madison-ról.
    Megtalálni a következő helyeken tod:a contact madison című küldihez tudod megvenni, a másikat annál a római küldetésben amelyikben ilyen romnál kel fegyvereket felrobbantani annak a vége felé ahol a fegyverek vannak ott arrafelé valahol, és Marburg villájában ahol a zongora van az melet a fotelon vagy fotel mellet. Aztán minimum +3 szeretet kell madisonhoz, ezt úgy tod megcsinalni hogy mindig sauve vel kell válaszolni rá, és akkor tudsz vele romantikázni és utána majd Mike magátol megkérdez tőle vmit és akkor kiderül hogy Madison Parker lánya. Aztán a végen az utolszó küldiben mikor választani kell a cantact parker és a download files opció közt akkar parkert válaszd és beszélgetészkor a madison opciót és akkor Mike elmondja ezt aztán majd parker megakarja ölni marburgot de ő hal meg és mi megküzdhetünk és megölhetjük marburgot. ennyi a lényeg. (ja és az hogy megmentsük e madisont vagy nem az mindegy)
  • IXEMGabeo
    #773
    végefele találkozni találkoztam vele, de megölni nem tudom hogyan kell:) illetve olyan szinten nem találkozunk újra, hogy harcolunk...