358
A legtovább fejlesztett játék folytatódik!
  • DarkSector
    #237
    De ez a közelről minden játékban megvan...:D
  • MerlinW
    #236
    nálam ilyen volt
  • MerlinW
    #235
    Az összhatás szép valóban (mondjuk nekem ez elég, szerintem is fantasztikusan néz ki a Rage), viszont jogos azok kritikája, akik a textúrák minőségét becsmérelik, hiszen 1 méterről minden textúra minősége a 2000-es évet idézi. Ez pedig nem feltétlenül tesz jót a rendszernek.
  • DarkSector
    #234
    De "eredeti játékaink" topikban ezt kérdeztem már többek is ezt erősítették meg hogy ha nincs elég konfig akkor cumi van...
  • DarkSector
    #233
    Hát ha van mentésed Wellsprigs vagy milyen városból akkor megmutatom.
    Tudsz adni egy mentést?
    Mert boxra csak egy demo van ....
  • mester1987
    #232
    Lehet, hogy konzolra könnyebb volt megoldani, hogy hozza a 60 FPS-t és jól is nézzen ki PC-n ellentétben!

    Mutass akkor egy összehasonlítást!!!
    Ezzel most megint megfogtál!
  • DarkSector
    #231
    "Szerintem a textúra betöltés gyorsabb gyorsabb gépeken azt annyi."

    Tutkóra nem.
  • DarkSector
    #230
    1000% hogy nem.
    Ezt nem kérdésnek szántam.

    Állítom 1000%-ra hogy azon a gépen te bármit állítottál nem láttad fullba.

    Nekem is 2 magos van, meg 6670, mégsem úgy néz ki mint konzolon, a fények-árnyékok drasztikusan eltérnek...
    Egy izmos pc-n másképp fest a játék.
    Nemtudom hogy ott is olyan-e mint a konzolosba mert ugye hallotuk hogy a pc-s portot nem igazán oldották meg jól, de az tuti hogy izmos pc tulajoknál szebb.

    Régen ezzel sokat bajlódtam/fogllalkoztam mikor megvettem origibe, és ez kicsit nekem bökte a csőrőm, de megtudtam hogy nem tudok ellene mit tenni, annyiba hagytam a dolgot.
  • mester1987
    #229
    Sajnos nem! Ugyanúgy néz ki minden gépen.

    Szerintem a textúra betöltés gyorsabb gyorsabb gépeken azt annyi.
    A 60 FPS volt a cél, nem a kinézet. Gondolom erre az volt az akkori logikus gondolkodás, hogy nem lesz befolyásoló a textúra betöltés, de tévedett.
  • mester1987
    #228
    Nevetni fogsz, de 2 magos procival vittem végig, 5770-el még elsőre. Semmi gáz nem volt vele. Minden max HD-ba!

    Az viszont elgondolkodtat, hogy háttérben nem állít mindent maxra ?!
    Szerintem igen. Tudom eleinte azt harsogták, hogy magától állítja be a kinézetet a géphez, de szerintem ez a valóságban nincs így!

    1 érv erre: Miért jött ki a 2. vagy 3. patchben az az opció, hogy a kisebb textúrákat kiemeljék? Pontosan ezért!

    Mindjárt utánanézek YT-on, hátha tényleg néz jobban is ki erősebb gépeken, ahogy írod.
  • DarkSector
    #227
    Milyen vga-d van? :)
    Meg proci, mert nagyon durva gép kell neki, az fps mindig is arra törekszik a gép hogy 60FPS legyen lehetőleg.

    DE a háttérben nem állít mindent maxra.

    Ezt abból látom hogy hiába állítom én is maxra nem néz úgy ki mint konzolokon vagy egy erős pc-n!
    Kb egy 50-60ezres karival meg egy i5-el merném azt mondani hogy maxon fut és valóban úgy látod amilyennek lennie kéne.
  • mester1987
    #226
    Nálam gond nélkül megy, csak a többiek 70%-ban nem. 2x ki is vittem.
  • DarkSector
    #225
    Ha kellő konfigod van az nagyon durva látvány, amit kevés openworld fps mondhat el magáról, egészen pontosan 1-sem.
  • mester1987
    #224
    Kiforrottabb már az id Tech 4, arra gondolt. A Rage motorja az id Tech 5, a Rage-el nem végleges státuszba került ki.

    Mondjuk az érdekes, hogy az id Tech 4-el megáldott pár mű (Singularity, Brink) anno ugyanezzel a textúra betöltési problémákkal küszködött eleinte.
  • DarkSector
    #223
    Én egyeltalán nem hinném.
    A Rage kegyetlenül nézki, csak egy erős gép kell neki.
  • mester1987
    #222
    UI: Mondjuk az első rész még mai szemmel is szép összképet mutat. De csakis ha nagyon az összképet nézzük.
  • mester1987
    #221
    Hát nem tudom miből él meg az id Software ala Zenimax és Bethesda?!, de a lényeg, hogy a DOOM 4, csak akkor készül el, mikor elkészül, még anno ezt nyilatkozta Carmack a Rage általi nagy elvárások miatt, de a DLC-vel kiegészülve azért nem volt az olyan rossz már. Sőt!

    Visszatérve a Prey 2-höz nagyon oda kell figyelniük az id Tech 4-re, hogy hozzon legalább egy 2011-es grafikai szintet, persze az eddigi id Tech 4-eel megáldott játékok alapján írom ezt.
  • MerlinW
    #220
    A jelen állás szerint a T4 sokkal szebb, gyorsabb és jobb, mint a T5 (lásd Rage). Reméljük a Doom 4 megjelenéséig kikupálják az utóbbit is.
  • mester1987
    #219
    Visszaszámlálás

    Így utánanézve id Tech 4 dolgozik majd alatta, úgyhogy sok reményt nem lehet hozzáfűzni.



    Legalább egy id Tech 5 lenne, akkor azt mondom
    De még játékmenetileg lehet jó!
  • grebber
    #218
    Prey 2 countdown site appears, will unlock in 27 days – rumor
  • Carmageddon
    #217
    :D:D:D mi más lett volna mint 18.-as
  • MerlinW
    #216
    Az jó. Kár, hogy senki sem fejleszti:)
  • mester1987
    #215
    Besorolva
  • Carmageddon
    #214
    Na jah csak vegye át valaki.
  • mester1987
    #213
    Csak akarja, de nem lesz olyan. Az eredetihez még köze se lesz. De előreláthatólag max átveszi valaki, mint a Duke Nukem Forevert és kaidják abban a formában, szóval Prey-hez még köze se lesz szerintem, de legalább lesz egy FPS a mai apokalipszisban.
  • MerlinW
    #212
    Jah:) Nem szóltam:)
  • Carmageddon
    #211
    De időben gondoltam mint a fejlesztési idő.
  • MerlinW
    #210
    Butaság. Semmi köze nem lesz hozzá a címén kívül.
  • Carmageddon
    #209
    Az első részt akarja felülmúlni.
  • The Protector
    #208
    sajnos nagyon hányattatott sorsú ez a játék.
  • grebber
    #207
    Továbbra is parkolópályán van a Prey 2
  • grebber
    #206
    Prey 2 - a Bethesda fekete báránya
  • grebber
    #205
    Másik fejlesztőhöz kerülhet a Prey 2?
  • Optimus Prime
    #204
    Ez tényleg kár, mert nagyon vártam volna Domasi tovább kalandjait. De ez az új irány se rossz, mert olyan műfajt alkot, amihez nem sok játék-film-rajzfilm készítő nyúlt vagy mer nyúlni. Azaz a sci-fi western.
    The Advetures of the Galaxy Rangers, BraveStarr, Outland, Firefly-Serenity, Cowboys and Aliens. kapásból több címet nem tudok, ami eme egyedi műfajra építene.

    Ha mégis van, írja meg valaki PÜ-ben. :)
  • mester1987
    #203
    Kár, hogy semmi köze nem lesz az 1. részhez, csak annyi, hogy sci-fi + hogy FPS lesz.
  • Ironman2
    #202
    Prey 2-Köszöni szépen jól van!
  • Optimus Prime
    #201
    Deja vu...
  • grebber
    #200
    Not Canceled, But Delayed Until 2013
  • Maxtreme
    #199
    Azért 98ban a második video, besza behu volt az tuti :)
  • mester1987
    #198
    Volt sejtésem, hogy a 3D Realms csinálta a Prey-t is, de nem voltam benne bizti, aztán a videóból ki is derült :)