338
véleményeket,nem puzyzást várok,tapasztalatokat köszvm.
  • Kovács legény
    #215
    az én hajam a fejemből jön ki és van és tök jó pedig az elmult 5évben talán ha egyszer volt a kezemben fésű és a nők igy is szeretnek;)
    csakhogy on is legyen
  • Kovács legény
    #214
    nem kell, de a gyenge szemilyésgnélküli emberek ezt teszik...

    valaki irta lentebb az Xelést, hát az meg a másik amin behalok, az a fokozott gyökérség, mikor már azthinné az ember egy másikról hogy nem lehet gyökerebb annál mint ami, rátesz egy lapáttal
  • bardocz
    #213
    ha csak hajvasalásról lett volna szó lenne vagy 20 hsz:D
  • Brolly
    #212
    hát ahhoz képest ez a topik megállta a helyét a többivel szembe, persze lehet most van az első helyen először és utoljára, de kitudja...
    1. Hajvasalás
    2. Football Manager
    3. Test Drive Unlimited
    4. Humoros és aranyos képek, videók
    5. Call of Duty 4: Modern Warfare
    6. Battlefield 2
    7. Modellautók
    8. AIRSOFT
    9. Photoshop Munkák
    10. Ki van fent legtovább?
  • Szabi84
    #211
    na kivasaltátok már a ruhát?
  • bardocz
    #210
    hol van már vicc?:(
  • tigeroo
    #209
    azért má az egyéniségnek is van határa. de ez a "puzy köszvm" szvsz kurva erőltetett
    meg az hogy 4-5centis hajat is vasalni akar mindenki hogy mondhassa másnak hogy "nemvagyok emo"...
    ittmár baj van szerintem, bár ez nem csak az emberek hibája...ott kezdődik hogy miértelme az embereket különféle szubkultúrákba beskatujázni, miért kell görcsösen megfelelni a divatnak, miért kell beállni a sorba, miért kell mindenkinek eljátszani egy szerepet amit még tegnap talált ki... és pláne miért kell fikázni ezt az új divatot Gondoljunk csak bele... hiszen mamár kurva sok embernek van emos burája, én ugy fogalmaznám meg ezt az egész EMO ügyet, mint valami 21. századi elidegenedett, depressziós (anti)hippi faszság, csak woodstock + tábortűz helyett az internet a színpad...
    hát izé... én maradok a "digós hajnál":d
  • Frosty01
    #208
    azért jobb mint ahogy régen írt kedves sznék barátunk, amikor minden szó végére rakott egy kellemes z betüt mert az úgy állt jól. amúgy kurvára látszik hogy szopod magadba a körülötted lévő divatot, de mindegy. mert úgyis 1-2 napon belül záratja a topikját mert megint őt fikázzák
  • Gabesz amd64
    #207
    a fogalmazásod egy fcuk'in joke nyehhehhe

    az vaty,kérdésedben ott a válasz :)
  • SuLtAN17
    #206
    Sőt, ha még vesszőket is írnék, akkor még meg is lehetne érteni azt amit írok...
    Nyílvan azt akartam írni, hogy soha nem hallgattam ilyen emos, japán, meg Tokio Hoteles zenét :)
  • SuLtAN17
    #205
    Hellosztok! Én is vasalom a hajam kb már 1.5 éve és semmi baja nincsen. 1 szál sem tördezett és a színe az érintése minden a régi. Nekem pl se göndör se hullámos hajam nincs hanem semmilyen és vasalás nélkül írtó igénytelenül néz ki. Kopasz hajam pedig nem lehet mert van egy seb a fejemen ahol soha nem fog haj nőni és mikor levágattam pár mm-esre akkor mindenki azzal cikizitt. Most pedig mivel fekete a hajam és vasalom mindenki emozik. Imádom ezt az előítéletes rövidlátó szavakkal dobálozó idiota világot. Fogalmatok sincs az emokról de még megközelítőleg sem ahhoz képest mindenkit leemoztok. Én életemben nem néztek ki úgy soha nem hallgattam zenét és mindig heteronak néztek ennek ellenére manapság óránként kapom meg a hajam miatt az ott egy emot. Egyébként az tényleg gáz ha egy fiú így ír hogy: " cukikám, meg sancikah meg faszomtudja" de arra meg ráragadt a szintén iq nulla barátnőiről. Ennyi lettem volna aki elolvassa okosabb lesz
  • xy21
    #204
    ikszdé
  • bardocz
    #203
    najó,inkább írj egy viccet:D
  • Emcsyke
    #202
    Én minden nap egyenesítem a hajam, és szerencsére semmi baja sincs :) :D Am sztem egyáltalán nem "ciki" hajat egyenesíteni fiúknak sem... SŐT! :D
  • DJ RX7
    #201
    Annó még rövid hajam volt, amire mindig kentem zselét. Azóta megnövesztettem és így jobban tetszik :) Jó ismerősök, barátok azt mondták, hogy ez a frizura jobban áll azzal meg, hogy a majmok mit mondanak nem igazán érdekel.
  • Dragooon #200
    ték
  • fanka93
    #199
    ahogy te mondanád: PUZY VATY!!
  • Atkamon
    #198
    Pontosan így kell csinálni. Neked kell hogy tetszen nem másoknak...
  • DJ RX7
    #197
    Nincs!
  • mama2
    #196
    Képt
  • DJ RX7
    #195
    Egyébként nekem is hosszú a hajam, de nem vasalom. Elég sokan mondják, hogy vasaljam ki, de megmondtam, hogy nem fogom. Nekem így tetszik ahogy van, nem áll szanaszét, nem göndörödik, nem kócos.
  • DJ RX7
    #194
    nembuzi, képzeld.
  • trogerzsiger
    #193
    Ja nem így terveztem :D
  • gyuri12
    #192
    hú de ronda vagy
    egyébként puzy vaty, sajnyezom
  • bardocz
    #191
    jó minőségű kép:D
  • trogerzsiger
    #190
    meg lehet izlésesen is csinálni... csak az ritka
  • trogerzsiger
    #189
    Nálunk van egy gyerek aki full szedi még a szemöldökét :D de ez nem idevaló :-)


    itt vasalt hajjal :C(jószar)


    itt vasalt nélkül
  • kraawz
    #188
    Nem olvastam a topikot. De lassan 1 éve én is vasalom hajam. Nemtudom,van e valami köze,de azóta egyenes a hajam.. Bár mikor elkezdtem vasalni,jóval hosszabb volt és nagyobb a súlya,lehet attól göndörödött.. Most rövidebb,alapból nem göndörödik egyált..

    Semmi ciki nincs a hajvasalásban,tényleg,valakinek ez kell az ápolt kinézethez,miért ne :)
  • bardocz
    #187
    nálunk amelyik vasalja úgy néz ki mint egy buzi,de a topiknyitó még nem:) vannak akik nagyon durván csinálják,magamban röhögök rajtuk
  • xy21
    #186
    LOL topic
  • DJ RX7
    #185
    szia, jó a logód!
  • tigeroo
    #184
    majd kinövik
  • trogerzsiger
    #183
    Nem vagyok hive, az ilyen emberből már tömegtermék lett :/ Van akinek jó áll, szerintem ez ritka, van akinek nem :D A mi sulinkban /Árpádgimi Tb./ Minden 2. fiú vasalja a haját :/
  • DJ RX7
    #182
    és még aztmondja: "ppffff hát igen ez itt az álcázott melegek társasága"
    sd-:as_DAS:_A:dsadassa
  • Brolly
    #181
    annyira kb. mint a "waok"...
    és még ő pofázik...
  • DJ RX7
    #180
    "ég faxából" ez az x-ezés is gáz.
  • VRSDM
    #179
    enyémnek betörtem a kijelzőjét (ala bmx-eztem) :D
  • Super Saiyan
    #178
    ugyan ilyen telóm van XD
  • Taranov
    #177
    Ez gyilkos, visszavonom, amit eddig írtam :D
    Mindenki járjon 3 millis hajjal, én is beiratkoztam holnapra a fodrászhoz :D
  • sapkafej
    #176
    igazad van!
    tényleg ez a sok pöcs gerjeszti ezt az emo-fasságot, miközben ha kimegyek az utcára alig látok emot. de tényleg.
    csak vannak olyanok, akiknek mindig utálni kell vkit/vmit