420
Asus EEE pc, MSI, és a többi kis méretű laptop
  • Csuhai G
    #260

    Várjuk a hosszasabb beszámolót. :)
  • Montanosz
    #259
    möggyütt....)))
    szerelem első látásra.....
  • Solten
    #258
  • Montanosz
    #257
    EeePC magyar rajongói oldala
  • Montanosz
    #256
    ja közben megoldódott a hálókártyán keresztül))
    csak addig nem lesz net....
  • Montanosz
    #255
    usb zsinórral tudom összekötni a pc-vel?
    kell telepíteni valamit vagy felismeri egymást a két gép?
  • Montanosz
    #254
    THX!
    amúgy a
    link
  • Csuhai G
    #253
    75k-ért valóban nagyon megérte.
    Használd majd egészséggel! :)
  • Montanosz
    #252
    ja nem írtam ebben már 6 cellás akku van
    és másutt 82000huf
  • Montanosz
    #251
    na meg van a kisaranyos, hétfőn jön))):

    ASUS Eee PC 904HD, 8.9 LCD, Intel CPU, 1GB DDRII RAM, 80GB HDD, Windows XP Home, fehér W016X
    most 75000Huf.

    úgy néztem annyiért nem rosz ár.

  • ceka
    #250
    hi
    nem tud vlaaki Acer Aspire One magyar billentyűzetéről egy fotót készíteni akinek van?:D
  • passatgt
    #249
    nem, mivel rengeteg fajta van, és versenyeznek árakkal
  • ZilogR
    #248
    valaki közgázos elmagyarázhatná, h akkor most várható, h a memóriakártyák ára nőni fog? mert ezekben a rohamosan terjedő PC-kben nincs optikai meghajtó, azaz a kereslet megnő a memókártyák iránt, a növekvő keresletet pedig úgy lehet kompenzálni, hogy megnövelem a piacon levő termék, azaz a memókártya árát!??!?
  • Solten
    #247
    Nincs mit. A billentyűzet tényleg szuper, majdnem teljes értékű (méretben), ami nagy szó ilyen kis masinánál :)
  • Csuhai G
    #246
    Az előző Asus modelleknél valóban gond volt, viszont (mint másik 1000H tulaj) mondhatom, hogy ennél a modellnél a billentyűzet (is) tökéletes. Vakon is hibátlanul tudtam vele írni, egyedül a jobb oldali shift kicsit különös elrendezése okozott a kezdetekben 1-2 hibát.
  • adykag
    #245
    Köszi Solten a gyors, precíz választ.
    Még az lenne a kérdésem, ha már van egy 1000H-d, hogy a billentyűzet szerinted mennyire használható? Nem túl pici a billentyűk? Jó a karakterek elrendezése? Mert valahol mintha olvastam volna, hogy ASUSéknál valahogy nem sikerült jól eltalálni a billentyűzetet.
  • Solten
    #244
    Hello. Nekem 1000H-m van. És most nem kötöm az ebet a karóhoz; Kezembe kaptam egy Windet is, és egyértelműen gyengébb anyagokból van. Specifikációkban szinte tökugyanazok, asszem az Asus mellett szól a 6 cellás akksi. Kb 7 óráig bírja wifi nélkül az akku. A wind 3 cellás még nem láttam 6-os verziót. De lehet hogy már kapni.. passz.

    A készülék pehelykönnyű, szóval ideális mobil eszköz. Te döntesz, a kritériumaidnak bőven megfelel egy ilyen kis kütyü. A kijelzőt lehet hogy kicsinek fogod találni a 15.4" után, mindenesetre engem nem zavar, full használható.
  • adykag
    #243
    Sziasztok! Vélményeket várok, gondolkodom, hogy vegyek egy netbook-ot, szerintetek Asus Eee PC 1000H vagy MSI Wind U100 a jobb választás? Melyik miért jobb vagy rosszabb? Tesztek alapján mindkettő nagyon tetszik. Most egy Asus A6K-m van (15,4" jó nehéz, teljesítményre kb. azt tudja amit most egy netbook) majdnem mindennap cipelem vonaton, főleg irodai szoftverekre, netezésre, videónézésre használom, szerintetek érdemes lecserélni egy kis netbookra?

    Véleményeiteket várom! Köszi!
  • Solten
    #242
    Klassz Asus Eee PC 1000H teszt

  • Csuhai G
    #241
    Nagyon olcsónak kell lennie ahhoz, hogy felvegye a többiekkel a versenyt.
  • Solten
    #240
    Mini Amilo teszt



    (jó ronda)
  • Axon
    #239
    Gyakorlatilag mindegyik ugyan olyan. Azért elgondolkodtató, hogy mostanában csak merevlemezes háttértárral jelennek meg netbookok. Az első netbookoknál számomra a legvonzóbb éppen az ssd háttértár volt a kis méret mellett. Én ugyanis húzom-nyúzom. Legtöbbet a robogóm hátsó dobozában van, ahol bizony jó kis rázásnak van kitéve a kátyús utakon, de nem ritkán simán berakom a biciklim kosarába is, aztán döcögök végig a padkákon vele. Ez meg sem kottyant eddig az ssd-s meghajtós eee pc-m nek, de nem tudom mit szólnának hozzá ezek a merevlemezes netbookok.
    Szerintem jó megoldás amit az asus kezdett el, hogy ugyanazt a modelt árulja merevlemezzel és ssd-vel is (pl. 900, 904).
  • Solten
    #238
    Elkészült a Samsung netbookja

  • Solten
    #237
    Kapható a mini Acer...



  • Csuhai G
    #236
    Már unalmas, hogy 1-2 kivételtől eltekintve (GIGABYTE M912X) mindegyik netbook ugyanúgy néz ki és ugyanazt tudja.
  • Solten
    #235
    Samsung Netbook

  • passatgt
    #234
    ha sok lesz itthon külfödlről kell rendelni:)
  • Hellhammer
    #233
    Sztem már a 30k is bőven felette van a logikus szintnek (vám+áfa ha rájön akkor is 22k körül lenne), de ismerve a magyar árképzést lehet hogy még többet is kérnek érte majd.
  • Solten
    #232
    Ha valaha ide is eljut kb 30k HUF (-nak kellene lennie)...
  • Direkt0x
    #231
    Ez KB mennyi lesz magyarba?
  • Solten
    #230
    A kis ocsmányság... :)



    link
  • Solten
    #229
    Így van, ebben is 1,6 GHz-es Intel Atom ketyeg...
  • Csuhai G
    #228
    Szép, szép, de szerintem játékokra és "komolyabb" alkalmazásokra ez sem elég, minden másra pedig ott az EeePC 1000H.
  • Solten
    #227
    [URL=http://www.ipon.hu/hir/netbook_atom_processzorral_es_geforce_9_cel/3868]A már említett "drága netbook" az ASUS N10[/URL]

  • Montanosz
    #226
    nagyon szép és praktikus!
  • Csuhai G
    #225
    Csodás! Én a 120k-t egyáltalán nem sokallom érte. Gyönyörű, minőségi, ötletes, kifordítható érintőképernyős, stb! Remek választás lehet sokaknak.
    Mondjuk az érintőképernyőt csak akkor használnám, ha folyamatosan fólia fedné. :)
  • Solten
    #224
    Faca Bár ennyiért kicsit sokallom. Express Card-ostúl vagy forgatható kijelzőstül (ami igen sérülékennyé teszi a konstrukciót) (+160GB HDD) együtt is... Bár úgy nézem érintőképernyős. Tablet PC+netbook együtt? Még se sok az ár? :)
  • Inquisitor
    #223
    GIGABYTE M912X
    Boldog, boldogtalan pici Atomos gépeket csinál, de van aki valami szint is visz a témába, elvégre el akarják adni. Ez így mots kb. 120K forintban, ellenben van pár dolog rajta, ami a többiben nincs, pl. Express Card vagy a kifordítható tapiképernyő. Nekem szimpatikus :)
  • Hellhammer
    #222
    Hét jah valami combosabb subnoti jó lenne, de sajna az kívül van már a költségvetésemen :(
  • Solten
    #221
    Na igen, vannak 12"-s szubnotik, "nagyok" paramétereivel, és sajna árban is követik őket.. :)