X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Paranid Shipyardot meg asszem Duke's Citadel-ben, vagy a környékén.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Miután kivittem a játékot kíváncsisából behoztam egy titant, teli gamma ágyúkkal meg minden földi jóval. Majd utasítást adtam neki egy kalózbázis támadására, az meg cska körözött, de nem tüzelt. Tudja valaki miért?
(fight software installálva volt rá)
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Kezdetben 1-2 hullám volt szektoronként, max 1 M6-al (könnyû feladatnál nem is jöttek iylen gépek), 1 vagy 2 M3-al az alapot meg 5-6 db M5-M4 adta.
Mióta túlhaladtam a specialist fokozatot félelmetesen megugrott a támadók száma. Egy hajóval már nincs esély közepes vagy annál nehezebb fokozatú patrol feladat során (legalábbis Xenon támadók esetén, a Yaki támadók nevettségesek, bár rettentõ sokan vannak).
A nehezebb feladatoknál meg szabályos invázió zajlik rengeteg támadóval. Xenon támadók esetében ez eszméletlen mennyiségû P-t jelent, mindegyik mellé 1 L, 1 M és 2 N kíséretként. Ilyen esetekben a minimális P-k száma valahol 10 körül kezdõdik. Jó esetben ez a mennyiség 2 hullámban ugrik be, jókora idõeltéréssel, rossz esetben folyamatosan érkeznek megállás nélkül, apró csapásmérõ csapatokban (1 P és kísérete).
Az egyetlen pozitívum, hogy a kapott pénzösszeg is ehhez fog igazodni. Kezdetben pár tíz, max 1-2 százezer kredit jött be. Magasabb harci fokozatot elérve már a milliós-tízmilliós nagyságrend sem ritka.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
vagy a sector map-n numerikus bill.-l belövöd a helyet ahova menni akarsz (csak 2 dimenzióra egyszerre (x,y vagy x,y)), majd duplaklikk a kijelölt helyre és autopilot odavisz 😄
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
Van valahol "fly to coordinates" parancs valahol?
Így elég nehéz odarepülni egy meghatározott X,Y,Z helyre.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
a saját kis játékát ! )
legyártják hozza azt a 100 scriptett és akkor biztossan élvezetes
lesz számodra is ! A Reunion-nál nem ez volt ? Még bele gondolni is
merész, hogy a Reunion milyen fárasztó lehetett scriptek nélkül !
( Tudom vannak akik scriptek nélkül játszották végig, de hát vannak
még mazoisták a világon )
Ja: az eredeti Goner Temple sincs a helyén. Tán azért kell egy új nekik...
Kikapcsolod a követést és máris nem kell a sárga utat követned.
Valóban, a pajzsfelhúzás kényszere kimaradt, de szerintem majd mindenki valami automata begyûjtõt használ (a RU-ban bonus pack, itt alapfelszerelés a special command software-hez), így teljesen feleslegessé vált.
5 "plot" van elvileg. 3-ról tudok eddig, mi a másik kettõ?
Valamilvbel könnyebb az irányítás (bár én még mindig u-t nyomnék az automata pilótához), de más könnyítést nem érzek.
Kár, hogy az XTM boron hajógyárát nem rakták bele...
Ja: a kalóz bázisok mozognak. A megszokott helyeken ne is keressétek õket...
Amivel nekem bajom van, az a 'pathfinder' algoritmus. Nagyon buta lett ismét, ahogy az alap X3-ban is volt. Ha bemegyek egy szektorba, és a térképen terelgetem a hajót körbe, hogy felfedezzem az állomásokat, 10-bõl 4-szer azonnal belerombol a kapu keretébe és felrobban...
Még mindig korai alpha fázisban porosodik. Vagyis a durva váz megvan (grafikai motor, 1-2 hajó), s sok mindent tudnának rajta változtatni.
Sztem nagyot ütne, ha kijönne X3-as szabadsággal 😄
天使たちは私を見守る
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
天使たちは私を見守る
- M6-M3 -al kell telepíteni
- rendszer közepére (én +/- 5m-re tettem le 😊, ha 100 méter az eltérés, már nem fogadja el
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Ezt vond vissza <#gonosz3>#gonosz3> Nálam többet senki nem vár....
A többihez meg még nemtok mit szólni....
天使たちは私を見守る
Amúgy Tomonor: üdv a petíciógyûjtõk között <#eljen>#eljen>
天使たちは私を見守る
Mondjuk a külföldi játékújságírók is lehúzták... :S
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Gusztustalan, hogy nincs esélyed sem felfedezéseket tenni, nem a nagy ismeretlenbe mész, hanem csak végig a sárga téglás utat kell követned, mint anno Dorothy. A BBS redndszer volt a Reunion sava-borsa abból láttad, hogy ez egy élõ lélegzõ fejlõdõ világ. Kifejezetteen izgalmas volt küldetéseket keresni, miközben híreket lehetett olvasni. Most a képembe világítanak már messzirõl a gagyi dedós küldetésikonok - ami rendkívül bosszant, az hogy ha felveszel egy küldit, még feltérképezetlen területen is kijelöli azokat a kapukat, amiket fel sem derítettél még (Midnight Star-ban megkeresni a keleti kaput régen, az kihívás volt).
Áru felszedése kényelmesen, veszélyérzet nélkül, felhúzott pajzsokkal??? Rengeteget halásztam Great Trench-ben, egy Khaak Támadás kellõs közepén, és nem éreztem jól magam - reunionban nem lehetett volna megcsinálni pajzsok nélkül, de úgy az igazi, és a logikus.
Az új irányítással meg lehet békélni, de a Sidebar zavar. Ha Shift+N-nel eltûntetem, életbe lép a klasszikus vezérlés, de KURZOR NÉLKÜL.
A Látvány csak az egyik erõssége volt a Reunionnak, a TC-nek csak az egyetlen.
Asszem, végigcsinálom a plotokat, és újrarakom a Reuniont az XTM-el.
Sajnálom, hogy ennyi várakozás után egy ilyen lebutított dedós gamét kaptam, nem erre számítottam <#falbav>#falbav><#falbav>#falbav><#falbav>#falbav><#falbav>#falbav><#falbav>#falbav>
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
http://www.petitiononline.com/nexus_2/petition.html
Illetve itt egy nagyon klafa kis videó amit muszály látni. Ezt hagyták abba. Még az X3-at is túl szárnyalná :o
http://www.youtube.com/watch?v=BhZQEvg1V0Y
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A csóka egyébként át rakható egyik hajóbol a másikba.
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Itt a forumba irtatok hogy meg tudom magamnak javitani a serult hajomat. Ezt hogyan is kell? Vennem kell valamit hozza?
Koszi.
2. Terracorp HQ, OTAS HQ, Atreus HQ. A Terran szektorok közül általában a Földön, de elõfordulhat más állomáson is. Heretics End-bem is láttam már az Argon Station-ön.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Igaz vadászgéppel röpködtem akkor.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem szabad gépet váltani miután felvettük a kapitányt. A manusnak benn kell lennie a cargo hold-ban hogy elfogadott legyen a feladat.
Amennyiben gépet váltunk kinn az ûrben, a kapitány kidobódik és elindul egy állomásra. Onnan már nem vakarjuk ki. Ugyanez történik ha megsérül a gépünk és kimegy a létfenntartó rendszer, netán bedokkolunk egy kisebb géppel egy nagyobba.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Ket kerdesem lenne:
1. hogyan tudom scannelni a Pirate baset?
2. Hol tudok venni jumpdriveot?
Koszi!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Simán meg is csináltam a Teladianium szállítást a Military Outpostra, de utánna a Satelite telepítést nem fogadja el.
Letettem a cél rendszerbe egy Advenced Satelite-t, semmi. Letettem egy Navigational Satelity-t, semmi. Teleraktam az egész rendszert szatelittel (18 db) semmi.
Lehet az a baj, hogy nema Sabre-vel, hanem a Katana-val csináltam?
Ha nem, és valaki megcsinálta pls help.
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
Más:
A navigációs parancsok között nem találom a "move to coordinates" parancsot. Mit is kell hozzá vennem? Navigation Command Software MK1 az van.
A Katana egész jó kis általános célú gép (már ha létezik egyáltalán ilyen meghatározás korvettek között).
A teljes Terran M6-os szériából a gyengébbek közé tartozik. A többi faj azonos osztályú gépei közül kiemelkedik szívósságban (5x200 MJ pajzs), árát tekintve is megéri mert a legolcsóbb gépek között van. 3 tornya, közepes méretû raktere és összesen 12 ágyúja azért rendesen megdobja a túlélõképesség és a cipelhetõ árúmennyiség terén.
Harcolni egyértelmûen a Vidar és a Vali (ennek a gépnek van a legtöbb pajzsa) való. Gyors és biztonságos veszélyes árú szállítására a Springblossom az ideális gép. Már a Terran gépek közül.
Az összeset lepipálja azonban a Paranid Hyperion. Átlagnál jobb sebesség, sok pajzs (5x200MJ), sok torony (4), sok fegyver (összesen 18 ágyúja lehet), átlagos pajzsgenerátor (2500MW), hatalmas raktér és persze mindehhez kimagasló ár. Messze ez a legdrágább gép az M6-os szériából.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide