X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
http://a-zcomp.eu/
A következõ terran feladatnál is elakadtam...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://a-zcomp.eu/
Pirate Shipyard Anyone???
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Nem megy a foglalósdi. Az Adv. Eclipse-el túllövöm a szerencsétleneket. Eddig egy Pirate M8-ast sikerült csak elfoglalnom.
Legumiztam a Joystick ravaszát, annyi ideig tartott megjavítani repair laserrel. Szép pénzt fizettek érte.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
CBJ
EGOSOFT
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
http://a-zcomp.eu/
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
© SaGa: Az elsõre gondoltam.
Mentségemre legyen, hogy most nincs elõttem a játék, ennek köszönhetõ a pontatlanságom.
http://a-zcomp.eu/
Az automata dokkolás és a Docking Computer két különbözõ dolog. Az elsõ valóban el tud szuttyogni, de ha van DC-ed, elég a kijelölt állomástól 4-5 km-en belül lenned és egy gombnyomásra (alapból Shift-D) bent is vagy.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Az Argon Sector M148-as küldetésre köszönöm a tanácsokat.
Végülis nekem az alábbiak szerint sikerült megoldanom:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://a-zcomp.eu/
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
A KÉRT URL NEM TÖLTHETÕ BE.
<#beka3>#beka3>
天使たちは私を見守る
Nem minden üzlet jár közvetlen haszonnal, neked meg kellenek azok a pajzsok...
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Kezdenek szivatósabbak lenni a bázisvédõ akciók, a nova raiderem kezd kevés lenni. Meg lehet beujítok egy M6-ost. Csak seholn nem kapok pajzsot. Az összes faktory üres. 😞
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Ott van helyette az Incendary Bomb Launcher amit legalább olyan jól lehet használni.
8.1K Hull damage, 46.2K Shield damage, 5.14 Km hatótáv, gyorsabban lõ mint a PPC és olcsóbb (nem mintha ez valamilyen szinten is fontos lenne ha már olyan gépet vesz az ember amire rámegy).
A PPC meg 8.2K hull, 46.5K shield, 6.62 Km hatótáv csak lassabban lõ.
4 olyan hajó van csupán amire rámegy a PPC és nem M1-M2-es széria. Egyik a Truelight Seeker M6 (erre a kyon emitterek kivételével minden rámegy csak nem sokra megy vele az ember), a másik a Boron Tresher M7, a harmadik a Xenon Q. Végül a negyedik a Mobile Pirate Station TL. Szóval a fregatt osztályban összesen 2 gép van amin ez a nagy fegyver elõfordulhat. A PPC visszakerült az igazán nagy gépek játékszerei közé.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
A Tern nem tudom kapható vagy sem, de a játékban benn van az tuit, Tern Sentinel néven.
A Panther nagyon jó kis gép. A Cerberus (101-es max sebesség, 8-as max gyorsulás, 3,2-es max fordulás) sem elhanyagolható, mert elég gyors és egész türhetõen fordul. Mondjuk ennek a gépnek a fejlesztett változata az OTAS Astraeus Hauler (132-es max sebesség, 13-as max gyorsulás, 2,9-es max fordulás, 4x1 GJ pajzs, többvadászt vihet).
A Skirnir veszett egy gép, én inkább mondamám M2-nek a tudása alapján. 4X2 GJ pajzs, 91-es max sebesség, 10-es max gyorsulás, elszomorítóan vacak fordulási sebesség, jókora raktér, minimális fegyverzeti variáció (3 féle ágyú, 2 féle rakéta). Az Aegir gyorsabb (132), jobban gyorsul (12), sokkal jobban fordul, lehet rajta Tractor beam, 3 féle rakétát is vihet, raktér ua. mint a Skirnir esetében, viszont "csak" 5x1 GJ pajzsa lehet (ezt viszont hamarabb visszatölti).
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
2 hajó is tud rajta dokkolni (max M3-as), nagyon jó az ágyúkiosztása (2x3 hátra, 2x2 elölre, de mindkét irány gyakorlatilag 180 fokot fed le, így oldalra és elég jól lefelé meg felfelé is tud lõni a gép), jó gyors (170 a végsebessége), erõs pajzsai vannak és jókora laser meg shield energia kapacitása, ráadásként tekintélyes mennyiségû árut is el tud cipelni. A hátsó ágyúkból 3 felül, 3 meg alul van. Az elülsõk esetében is a megoszlás 2 alul, 2 felül.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Split Panther - 67/22/6/4x1/6200/4100/36,3m
Teladi Tern - 64/18/5/4x1/5800/16500/29,7m - lehet nincs gameben
Argon Aquilo - 54/18/3/3x2/5900/8000/38,1m - OTAS Ship
ezek tüntek a leg versenyképeseknek 😄
De majd foglalok egy ATF Skirnirt.
btw. Aki végigvitte a Terran Plot-t, az menjen vissza a #deca hajós rendszerbe és vegyen Terran Springblossom-t. Nagyon cool hajó, igaz speciális fegyverzet kell rá, de ugyanabban a rendszerben megkapható 😄
Ugyanott Terran Spitfyre is kapható akciósan 😄
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
Ami valóban normál M7 (ágyús fregatt) az a következõ:
Argon Cerberus
Argon Griffon (könnyû fregatt, jól felfegyverezve és képes Mk 2-es drone-ok gyártására)
Boron Tresher
Paranid Agamemnon (ez lenne a legjobb választás harci fregattnak, csak sajna összesen 1 van belõle és nem megvásárolható, egyedüliként talán nem képes a M7 szériában vadászok szállítására)
Paranid Deimos
Pirate Carrack
Split Tiger
Split Panther (ez inkább egy erõsen felfegyverzett mini Carrier, 36 hajó befogadására képes és azért tûzereje meg védettsége is van neki rendesen)
Teladi Shrike
Teladi Tern Sentinel (elég izmos, gigászi rakterû könnyû fregatt, ami pluszban még aknákat is gyárt)
Terran Yokohama
Yaki Akurei Hauler
Yaki Kariudo Hauler (jó lenne csak kissé hülyén van megoldva a tornyok felfegyverezhetõsége)
AGI Aegir
AGI Skirnir
OTAS Astraeus Hauler
M7-es hajók esetében nem árt tudni, hogy ezek már nem dokkolhatnak akárhol. A shipyard és EQ dock mellett, military dock-okba lehet csakvelük beállni, meg HQ-k tudják õket fogadni.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
\"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség\" by Matyashun \"The only good arty is a dead arty\"