X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
sgforum.jpg
http://a-zcomp.eu/
Mellesleg ezen a fórumon a játék megjelenése óta kész népességrobbanás zajlik ami azért eléggé bíztató.
Az, hogy az Egóék kifogytak, éppenhogy nem blama, hanem ellenkezõleg. Az lenne a blama, ha mind a nyakukon marad...
Lehet nem számítottak ilyen nagy eladási statisztikára, amikor látták, hogy TÉNYLEG kell a népnek biztos akkor kezdtek azon filózni, hogy TÉNYLEG megérné MMO-vá fejleszteni a gamét.
Tomonr, ez a kép a szövegmezöben idegesítõ. Az ötlet jó, de olyat válassz, amelyiken mindenhol látszik az írás. <#eljen>#eljen>
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Minden népnél emelkedik a reputációm folyamatosan.
Persze emiatt lehet megúszni 5€ból a postát gondolom.
Ha elkeveredik akkor elég nehezen nyomozzák ki, hogy hol keveredett el. De gondolom biztosítva azért van.
Viszont ahogy olvastam itt pár embernek csak bedobták a postaládájába, ez viszont nem sok jót sejtet mivel minden könyvelt vagy biztosított küldetményt átvételkor alá kell iratni a postásnak. Másképp nem tudnák bizonyítani, hogy nem õk keverték el hanem te azt átvetted.
Tomonor: ez igaz sajnos, hogy nem túl széleskörben kedvelt játék ez, aminek az oka (szerintem) egyértelmûen az, hogy újoncként az X3hoz kellett pár hét mire mindent megszokott az ember, utána viszont több hónap garantált szórakozás.
A legtöbb ember odáig jut el vele, hogy felteszi és rájön, hogy neki ez bonyolult és uninstall.
Meg persze valószínûleg azért is nem volt túl széleskörben elterjedt, mert ha jól emléxem a Reunionhoz sem volt semmilyen törés, mint ahogy ehhez se így sokan ki sem tudták próbálni.
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Postán voltam bent, persze a csomagról nem tudnak semmit se...
Most küldtem egosoft-nak e-mailt, kiváncsi vagyok mi lesz.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Elõrendelni nem akartam a játékot, mert elõbb ki akartam próbálni meg ez a külföldi postás dolog nekem kicsit idegen.
Kipróbálni nem tudtam, mert törés azóta sincs hozzá. Végre lejjebb ment az euró ára mondom megrendelem mégis az Egosoft-tól és a héten ideér. Ezek a szerencsétlenek meg hét elején kifogytak a játékból azóta kint van, hogy "Currently out of stock, will be dispatched as soon as new shipment arrives (expected end of October)". Igazából qrvára "end of October" van és még mindig nincs nekik játék. Természetesen magyar shopok közül egyik sem kapott, még csak nem is hallottak róla. Steamról meg nem fogom letölteni mert ha kiadok érte pénzt legalább fizikailag is legyen nálam meg ki tudjam rakni a polcra.
Azért ez elég szar üzletpolitika az Egosofttól szerintem.
Bár én fanatik vagyok én úgyis megvárom a játékok de lehet páran hasonló helyzetben hagyták volna a fenébe.
Azért az, hogy a saját shopjukból pár nap alatt elfogy a játék és 1 hét alatt nem jön új szállítmány ráadásul mindez a premier után, azért ez elég blama.
Úgyhogy lassan 1.5 hete nyálcsorgatva olvasom a fórumot és még fogalmam sincs mikor fogok tudni végre játszani a játékkal. <#shakehead>#shakehead>
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
X3 Reunionban a num-os entert megnyomtad és ott lelapoztál a page down-al. Ott látható volt a futó scriptek adatai, és a repuja a többi fajjal meg veled. Na meg a morál hogy mikor ugrik ki a pilóta...
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Mi? Ezt hogyan ?
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Használta már valaki?
Az miért gond, ha ***modified*** a játék? Gondolom a statisztika feltöltésnél lenne valami jelentõsége, de arra nem pályázom...
http://www.thexuniverse.com/forum/attachment.php?attachmentid=813&d=1224456968
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=166320
Aztán a TChez kellõ scriptet innen és a progi telepítése után bemásolod a TC könyvtárba. Elindítod a gamet, és beállítasz a CONTROLS -> Interface menüben rá egy billentyût. Megnyomod csinál egy filet az Dokumentumok\Egosoft\X3TC\ mappába aminek log00001.txt lesz a neve.
Elindítod a mapot nyomsz egy F2-t, és alul kitallózod ezt a filet. Innentõl logfile generálás pillanatában lévõ ÖSSZES gyárban lévõ ÖSSZES árucikket látod a mapen és minden szektorban minden objektumot kivéve a roncsokat és a mozgó hajókat.
VIGYÁZAT ettõl ***modified*** lesz a game!
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Egy külön program meg megmutatja ezt. Ott bele tudsz menni az egyes állomások listájába, láthatod, mi van épp raktáron, mennyiért, hány darab.
Ez a Scorp féle X3 map program...
Ezt hol lehet megnezni?
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Erre elõfizetnék 😄
天使たちは私を見守る
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Ha kevesled a cipelhetõ vadászok számát (nyugi, an ami egyáltalán nem visz, az átlag 6, a combosabbak 7 hajót hurcibálnak), vegyél Split Panther-t. 36 hajó hurcolásának képessége csak elég már nem? 😉
A Cheat esetében meg azt olvastam a script fórumán, hogy az így megszerzett hajók/állomások nem fognak teljesértékûen üzemelni (állomások nem gyártanak majd semmit, akár tele vannak alapanyaggal, akár üresek, a spec hajók egyedi parancsai meg nem elérhetõek, mert nem teszi rájuk a hiányzó különleges felszerelést ami lehetõvé tenné a gyártó parancs kiadását), mindegy mit csinálsz. Okosok már rájöttek hogy legalább az állomásokat hogyan lehet teljesértékûvé tenni, de állítólag az sem az igazi.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Most (paranid indulóval) inkább a paranid szektorokban lendíte(tte)m fel a forgalmat, de hamar áttereltem a hajót az Antigone Memorialban épített plankton gyáram mellé, aztán meg egy saját hibám miatt újat kezdtem, most Savage Split kezdéssel.
Van a hajóban best sell és best buy lokátor? Mintha most azt is használnák már a hajóim. A RU-ban elég volt abba tenni, amelyikben ülök, itt mintha másképp lenne, de nem biztos, hogy jó a megérzésem...
<#vigyor1>#vigyor1>
Na itt is megjelentem :-)
Most olvastam végig ezt a forumot az elejétõl <#zavart2>#zavart2>
Már nyomom a játékot én is, csak bazi kevés az idõm rá.
Kérdésem lenne: Aki már sok plotot nyomott, mit gondol egyik céget érdemes cseszegetni, egy kis hajó szerzés céljából, vagy szükség lesz a haverságra valamelyik plotban?
Köszi
Menj közel az elephanthoz. Nagyon közel. Még annál is közelebb 😄
Goner Plot: Csak akkor kezdj bele, ha van már:
- sok-sok millád
- Station lelövésre alkalmas hajód
Station/Complex:
A manual-ban le van irva 1-2 jó kezdés hely a gyár telepítéshez, javaslom elolvasni 😄
valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul
én anno játszottam egy ideig a Reunionnal, most gondoltam kipróbálom a TC-t is. Nagy gondom van:
Humble merchantként kezdve elkezdtem összelapátolni egy ut beindítására pénzt. Már akkor észrevettem , hogy vmi nincs rendben egyszerûen képtelenség volt eladni dolgokat tiszta túltermelési válság volt/ van.
Az ember csak talál nehezen alacsony árú cuccokat bár azt is csak ritkán jóval ritkábban mint ahogy a reunionban eladni meg szinte lehetetlen. Nah összejött nagynehez az ut-re. kibekkeltem azt az idõt is amég sector tradelt most 11. szintû. De egyszerûen nem jó semmire 😞 megy gyûjt kb 100k profitot és berakja magát standby-ba mert nem tud mit kezdeni és akkor arréb kell vinnem másik sectorba h ujrainduljon. Szóval leginkább az a baj h egyszerûen képtelenség megfelelõ üzleti lehetõségeket találni.
Valaki találkozottt már ezzel vagy mit rontottam el?
Argon prime és környékén tevékenykedem. Reunionban sokáig nagyon jövedelmezõ volt azon a környéken maradni kevés veszély jó lehetõségek stb.
szóval valaki segítsen. thx elõre is.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Igazán kár, hogy még az elején vagyunk... Az X3 Ru-ba egy évvel a megjelenése után fogtam bele, már elég sok javítás meg tweak kijött hozzá addigra. Scrop térképétõl még távol maradok egy kicsit, így izgalmasabb. Eléggé tanulságos volt, hogy telecsíteltem az XTM-et, most még tisztán nyomom...
3D model wiever mikor lesz TC-hez??? Infó?
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://a-zcomp.eu/
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.