X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gondolom a Hyperion. Merre van ?
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Másodszor: Megoldható a dolog csak nem egy hajóval, hanem egy kisebb flottával (az igazi nagyvasakat kerüld, mert akkor még Destroyer is beugrik az meg egy pillanat alatt végez mindenkivel).
Részemrõl 6 vadász (3 M4-es Elit és 3 M3-as Nova), 2 M6-os (Vidar és Heavy Centaur) volt kezdetben a védõflotta. Aztán sikerült lenyúlnom a Paranid örökös M6-os prototípusát és onnantól már 3 M6-os nyomult.
Mikor támadnak, a nehezebb vasakat ráirányítom a közelgõ korvettre (az is csak M6-os és a pajzsai pusztulása után megdöbbentõen hamar szétesik), a clusterekre meg egy erõsebb rakétát indítok (nagyon hatékony ellenük a Typhoon, de bármely 50K feletti sebzésû gyorsabb rakéta megteszi) de nem megyek a közelükbe. Ha közel mennék hozzájuk akkor szétnyílnak és sokkal több a célpont. Viszont egy erõsebb rakéta az egséz galerit kifüstöli egy lövéssel. Ha már szétestek akkor meg a Distruptor missile az amivel a Fighter kivételével a kisebbek egy lövésbõl leesnek. Marha gyors, fordulékony rakéta csak nehéz beszerezni.
Az M4-es vadászok egy wing-be vannak szervezve, õk védik az egyik teherhajót, az M3-as gépek másik wing-ben a másik hajót. A harmadik gép meg vigyázzon magára (általában úgyis egy M6-os szokott lenni bár elõfordult hogy egy TP volt saját vadásszal). A fontos az egész konvojból a teherhajók állapota.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
http://www.f1-info.hu/
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
-Az OTP bank:
-Vagy az Argon Fõderáció:
???<#hehe>#hehe><#idiota>#idiota><#beka3>#beka3><#vigyor3>#vigyor3>
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
A company-k hogy mûködnek a TC-ben. Lehet egyhez csatlakozni vagy mondjuk alapítani sajátot?
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Kids, don\'t try this at home!
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Különben is igazad volt, mehetett volna így is:
Nekem is a Tyr a kedvencem<#vigyor4>#vigyor4>
Kids, don\'t try this at home!
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
http://x3screens.nonpluszultra.fotoalbum.hu/viewlarge/pictureid/3518538
http://x3screens.nonpluszultra.fotoalbum.hu/viewlarge/pictureid/2471603
http://x3screens.nonpluszultra.fotoalbum.hu/viewlarge/pictureid/2799857
bocs, de kopaszoknak 30napig nem ngedélyezett a linkvarázsló...
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Angol tudás ide vagy oda, ez egy nehéz game sorozat. Túl komplex. Ezt próbálták könnyíteni a TC-be és nem akarok szarkasztikus lenni, meg elõítéletekkel rendelkezni, ám ugy látszik elmúlik az a fontos szó amelyet a "4 szent szó" között jelöltem még volna: Explore.
Mennyivel szebb lett volna :<
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Nem tudom hogy osztályoz ez a game. Megvettem az M7-est, és megkönnyebbültem, hogy most egy darabig nyugtom lesz, mert erõs hajó, nem nyírják ki. Erre elvállalok egy avarage patrol missziót, mit látok 3 oldalnyi lapozható khaak hajók, melybõl az elsõ oldal csak destroyer... Akkor milyen a very hard?
A sárga út dühítõen visszakapcsol, valóban, ráadásul nehezíti a célzást.
Más: reagált King Lui, az X3 Trainer szerzõje, tervezi a TC változatot is, de csak késõbb. Nekem azért tetszett a RU-hoz, mert egy külön alkalmazás, nem kell scriptelni, és "csak" a rangodat és a creditedet módosította. ez kicsit gyorsított a játékmeneten, de nem adott félisteni hatalmat, mint az LV's Cheats.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Amit elfelejtettem az elõbb és nagyon tetszik, hogy ha nem jumpdrive-al utazunk és az universe térképen kijelölünk egy távoli csillagkaput akkor rá lehet "kapcsolni" az autopilotot és odarepül. Másik ilyen, hogy ha egyik hajónk olyan rendszerben van aminek a szomszédjában még nem jártunk de megvan az odavezetõ kapu akkor át lehet küldeni a hajót a kapun. Ezek olyan dolgok amik már nagyon kellettek bele és örülök, hogy megjelentek.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Az, hogy nincs BBS és kis küldetés ikonnal vannak jelölve az állomások ahova menni kell, meg az, hogy akkor is mutatja az utat a játék ha még nem is jártunk abban a szektorban ez mind rossz döntés szerintem is. Talán mind azért született, hogy könnyebben emészhetõ legyen a játék többeknek.
Ami viszont látatlanba is tetszik, az a sok új hajó, meg a fegyverrendszer, hogy nincs alpha, beta, gamma stb. Na meg, hogy szép pénzeket lehet keresni küldetésekkel is. A Reunionban több hét kereskedés több universe traderrel, meg gyárak építése után is alig tudtam összeszedni egy Centaurra valót és akkor még csak egy alap hajóról beszélünk felszerelés nélkül.
Remélem összedobnak egy online gamét belõle, egy MMO szerût. Amikor kijött az X2 majd az X3 pont arra gondoltam mennyire ütõs lenne ez az egész online, rengeteg ember kellene, hogy benépesítsen egy ekkora univerzumot. Persze mivel itt egy lövöldözõs cuccról van szó nem lesz egyszerû megoldani a netcode részét. De kíváncsi vagyok mit hoz a jövõ.
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Pfff... 😊 Kicsit bizonytalanul intézik ezt szerintem. Személy szerint nekem nagyon tetszik... Mióta kijött a második patch rendesen játszható és megmondom õszintén én egy fikarcnyit nem csalódtam benne. Sok átgondolt dolgot látok ami bekerült és ennek nagyon örülök. Kicsit elõtérbe kerültek a rakéták, külön vannak erre hajók amikhez még lövésem sincs egyelõre ugyanis nincs olyanom de lesz ez tuti. Boarding, wingek, cégek, sokféle mission és már maga a tény, hogy vannak ilyenek nagyon pozitív szerintem. Nagyon sokáig még mindig fog fölfedni ezt-azt a game. Például amit azthiszem Saga modnott, hogy a terran agentek blueprinteket osztogatnak. Ez elég érdekes lesz. Viszont egy mûködõ station manager scriptért a 2 hajót számláló capital fleetemet odaadnám... 😊 Ami nem tetszik, hogy lehetetlen feltételeket szabtak a player HQ-nak. Kicsit túlzásnak érzem. Jó, legyen nehéz megszerezni meg legyen drága ( eddig sem volt éppen egyszerû hozzájutni és olcsó sem volt ) de azért most ezt egy kicsit elmérték szerintem. Dehát van miért küzdeni ez vitathatatlan... 😄
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Kicsit elindítottam az XTM-et, hát sokkal jobban kézre áll a menürendszere, az extrákat bele lehetett volna rakni a RU menüjébe is, dehát most már mások a követelmények - Vistásodnak a kezelõfelületek.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Szerintem nem volt elég önbizalma az Ego-nak, nem mertek nagyobb tételbe belevágni. Az egész olybá tûnik, mintha csak egy lelkes fan-team összedobott volna valamit, és nem hiszik el, hogy ennyire kellhet a termékük...
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Ami idegesítõbb, hogy továbbra is: "Currently out of stock, will be dispatched as soon as new shipment arrives (expected end of October)"
Tök jó, hogy már november eleje van.
Csak szerintem gáz, hogy a premier után már több, mint 1 hete "out of stock" és nem lehet kapni az Egosoft saját honlapján sem? Itt valaki nagyon félrekalkulált valamit.
1 kezemen meg tudom számolni hány olyan játékom van, ami tényleg annyira megfogott, hogy megvettem, mert megérte.
De ilyen még egyiknél nem volt, hogy 2. hete azt vadászom, hogy hol lehetne megvenni. Ráadásul mindezt úgy, hogy ki sem próbáltam csak a Reunion után megelõlegezem neki a bizalmat.
Bocs az offért. <#shakehead>#shakehead>
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
http://a-zcomp.eu/
Ha tudni akarod egyáltalán van marine a célpont hajón, akkor freightscan kell. Lecsekkolod és megtudod. Mintegy mellesleg ez informálni fog arról is, hogy ha valamilyen spéci védelem van a hajón (csak tudd hogy mit kell figyelni). Bioscan kell ahhoz, hogy meg tudd nézni az ellen katonáinak tudását.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Van kulonbseg a fajok katonai kozott? pl. jobb az argon marines mint a split? Egy bevetes alatt keverhetom oket? pl. 3 argon es 2 split?
Boardin során mindig egyszerre 2 marine értékeit nézi (akiknek az éppen használt skill a legmagasabb) a program és azok átlagát veszi.
Minden manusod legalább 2 téren legyen képzett. Ez már csak azért is fontos, mert ha éppen azt lövik le, az pusztul meg a bejutás/harc során akire szükség lenne akkor ciki van, el is bukhatod az átszállást és oda a csodacsapat.
A fight-ot csak a tényleges harccal tudják majd növelni, a többire képezhetõek pénzért.
3-as már elég a spéci védelmek ellen is. Ha magasabb van nekik akkor gyorsabban dolgoznak.
Emellett nem árt ha tudod mennyi ellenfél ellen mész. Egy M6-os 5 marine-jával elég necces lehet egy 20 fõs kontingesnek nekimenni, lényegtelen mennyire képzettek.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Vecsi: Azért annyira nem lett könnyû. Oda jutottam, hogy az egy szál novával (M3) nem érek semmit. Rámszáll a fél khaak flotta. Egyszerû hard (mégcsak nem is very) és beugrik 8 destroyer és vagy 40 másik kisebb hajó. És a rendszert nem védi 1 db capital hajó sem. Teljesítsd a missziót, ha tudod...
Betrayal At Krondor: \"the prime example of how a CRPG should be done.\"
Én kirúgnám az egosoft managementjét a fenébe. Kicsit népszerüsítenék a játékot, tuti 2x annyian vennék meg, és lehetne kapni mindenhol.