X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nézd csak:
Lap közepén : Siegfried Class Coastal Defence Battleships
Ott lesz alulról a második az Agir fölött! 😊
battleships-cruisers.co.uk
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
hol lehet venni boarding podot?
köszi
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Nekem amúgy a Terran plot hibátlanul végigment hála istennek.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Szándékosan hanyagolom a plotokat, a terran elsõ üzi és a final fury elsõ találkahely a maximum.
Plotokkal várok 1: patchre, mert szidjátok rendesen, 2: legyen hátterem, ne kelljen vakarnom a fejem egy váratlan szitu elõtt.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Hát szerintem jobban megéri a Terranoknál csinálni a plotot, és akkor nõ a rang náluk is néha az argonoknál is, és rád dobnak 2 igen durva M3at meg az egyik legjobb M6ot. Plusz lesz jó repud is és aztán lehet vásárolni a hajóikból amik sok esetben a játék legjob hajói. 😄 Nekem is van sok argon hajóm olyan is ami csak azért van mert tetszik de csak azokkal nem fogsz boldogulni. A Terran M2 ( OSAKA ) és még csak nem is az ATF (Tyr) elég nagy Argon flottát képes lenne összepocsékolni viszonylag könnyen. 😊 Fõleg ha esetleg el szeretnél vállalni pár patrol missiont mert csak mert jó. 😊 Szerintem sokkal nehezebbek a harcok, mint az X3Rben mert ott Nálad volt a kezdeményezés, ott és akkor léptél harcba amikor akartál. Itt viszont jönnek és Jumpdrive-al jönnek. Nem árt felkészülni az olyan helyzetekre, amikor egy teljes oldalnyi K és J ( inkább K, mint J ) ugrik a szektorba és csak egyféle hajóval nem fogsz boldogulni. Persze ez az én saját véleményem és a saját bõrömön tapasztaltakon alapszik ( általában kiporolnak! 😄 ) de nagyon jó hajói vannak a Terranoknak szóval szerintem nézzél szét a Saturn vagy a Moon ShipYardon. 😄
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Az Xtm-emet kidobom a kukába, és majd azt is tiszta lappal kezdem (elfogultság).
Kíváncsi vagyok, elérem-e még ma a "Hero of the federation"-t csupán egy M3-assal.
M3masnál nagyobb hajóm még nem volt, az új Centaurt leszámítva, de azt járõröztetem a bányáim körül. Eddig a talált Adv. Eclipse-t használtam, most a talált Adv. Perseust használom, magában, lekapcsolt turretekkel. Vicces lesz ilyen kis csónakkal felvergõdni.
Akkor majd veszek flottát, valószínûleg Argont, csak mert bejön a formaviláguk (elfogultság) és ahhoz van rangom.
Más: a gyárak nemigen akarnak önellátó módon mûködni, jó sok parancs hiányzik belõlük.
Lockheed: A Pirate Base-k alapban barátságosak, gondolom az owned hajóik is azok (talán).
Nálam volt olyan, hogy kalóz szektorban lõttem kalózhajót, majd a Kalóz Testvériség megköszönte, hogy lelõttem az invadert - WTF??- ezt még ki kell kísérletezni, talán kalóz reput is lehet növelni.
ALL I WANT IS WORLD DOMINATION
Aegir az Aegir Heavy Frigate CA-01 helyett: Aegir az Aegir Heavy Cruiser CA-01. 😊
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Cirkálók C és attól függ milyen a hajó ( A - Heavy, L - Light, M - Missile )
Tehát mondjuk az Aegir az Aegir Heavy Frigate CA-01, a Cobra meg Cobra Missile Cruiser CM-01.
Mindet más színnel ami jól kiemeli õket a TSek és vadászok közül. Sajnos a Cruiserek kimaradtak.
Úgy lenne értelme ha benne lenne még az M0 osztály.
Corvettek (M6) (PG Class)
Rombolók (M7) (DD Class)
Fregattok (M8) (FF Class)
Cirkálók (M2) (CL/CA Class)
Csatahajók (M0) (BB Class)
Hordozók (M1) (CV Class)
Nos ez így van a valóságban a hajók között...
Ezért csinálom én is az elnevezést ehhez hasonlóan. Mert azért a fregatt osztály kb a Hyperion körül kellett volna meghozni, a jelenlegi M8akat meg kicsit átgondoltabban létrehozni ezen osztály keretein belül...
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Hol találkoztál kalóz Brigantinnal ? Én még nem is láttam M6nál nagyobb pirate hajót...
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Becsomagoltam a mappát is tehát csak ki kell tömöríteni oda a mappával együtt...
KÉP - Ore Belt
DOWNLOAD - DATA.HU
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
De még a Goner plotnak tegnap álltam neki a Final Furynak a hajó kisérgetõs részén meg egyszerûen nem tudok végigjutni. Ha egyedül megyek a Springblossommal akkor a végén annyian jönnek, hogy alig bírja a gépem, ha beküldöm kíséretnek a Panthert az szinte semmit nem ér mert mire lõtávjába érnek a Kha'akok addig szétszedik a hajókat. Próbáltam azt is, hogy beugrottam majd ki és hagytam egy kísérõhajót de ez sem volt az igazi.
Ki hogyan csinálta meg?
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Köszi az észrevételt! 😊
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Egy station manager script tényleg nem ártana.
Még annyi, hogy az EQ dock igazából mire jó és miért olyan marha drága? Abba be lehet pakolni a megszerzett fegyvereket és abból felfegyverezni a hajókat?
Mert sok EQ-ban el lehet adni mindenféle rakátét de utána megvenni már nem lehet. Ebbõl gondolom, hogy a sajátban talán mûködne raktárként.
Kipróbálnám de még kell pénz hozzá, mert tegnap sokat költekeztem és hátha tudja valaki. 😊
Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit